PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار دانلود فروم و مشاهده به صورت افلاین

smagoli
04-05-2011, 10:30
سلام دوستان

ایا برنامه ای برای دانلود کل یا قسمتی از یک فروم و مشاهده فروم به صورت افلاین وجود داره؟؟؟

water_lily_2012
04-05-2011, 10:45
بله
شما از برنامه Offline Explorer Enterprise استفاده كنيد. آدرس سايت و صفحه مورد نظر خود را بدهيد تمام لينك هاي موجود را باز كرده و ذخيره مي كند. و بعد به صورت آفلاين مي توانيد انها را بررسي كنيد.

smagoli
04-05-2011, 11:36
آین نرم افزار میتونه کل تاپیک ها و بخشهای فرومو برای دیدن افلاین ذخیره کنه؟؟

water_lily_2012
04-05-2011, 13:47
من روي فروم ها امتحان نكردم ولي روي سايت هاي ديگر امتحان كرده ام و خوب جواب داده مي تونه حتي فايل ها را دانلود كند. مي تونيد از پروك.س.ي استفاده كنيد و همه سايت ها را ذخيره كنيد.

FOURTH RETURN
07-05-2011, 14:15
نرم افزاری هست که آدرس یک سایت رو بهش بدی اون سایت رو دقیقا مثل خودش با تمام اجزا دانلود کنه؟ با تمام عکسها یا طوری باشه که انتخاب کنی عکسها رو با تمام سایزها دانلود کنه یا فقط متون رو دانلود کنه عکس رو دالود نکنه یا بالعکس؟ ضمنا قابلیت pause و resume هم داشته باشه در موقع دانلود

water_lily_2012
07-05-2011, 15:30
همین برنامه ای که معرفی کردم با قابلیت تفکیک بین عکس، نرم افزار، مدیا و ... و همچنین قابلیت resume می تواند عمل کند.

smagoli
13-05-2011, 11:18
من روي فروم ها امتحان نكردم ولي روي سايت هاي ديگر امتحان كرده ام و خوب جواب داده مي تونه حتي فايل ها را دانلود كند. مي تونيد از پروك.س.ي استفاده كنيد و همه سايت ها را ذخيره كنيد.

با تشکر از شما
ولی من یه نرم افزار میخوام که کل یک فروم رو دانلود کنه یا حداقل کل یک تاپیک رو ...

atlas ap
13-05-2011, 17:21
منم دنبال همچین برنامه ای هستم که بشه یه تاپیک رو دانلود کنه خیلی لازمش دارم .

water_lily_2012
14-05-2011, 09:59
خوب همين برنامه مي تونه يك سايت، يك فروم، يك وبلاگ، يك تاپيك و يا حتي هر صفحه اي روي اينترنت را ذخيره كند.
شما در برنامه يك Project جديد بسازيد و آدرس سايت، وبلاگ و يا هر صفحه اي را مي خواهيد بدهيد. مثلا آدرس يك تاپيك. بعد Level‌ را هم مشخص كنيد. منظور از Level عمق دانلود هست. مثلا اگر بزنيد 1 تمام صفحات و لينك هاي صفحه مورد نظر را دانلود مي كند. اگر 2 بزنيد تمام صفحات و لينك هاي صفحات داخلي را نيز دانلود مي كند.
همچنين مي توانيد تعيين كنيد كه چه چيزهايي را دانلود كند.
فقط متن دانلود كند. يا فايل يا تصاوير و ...