PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمیتونم وارد یکی از درایو هام بشم .توروخدا کمک کنید

saman50
04-05-2011, 09:41
یکی از درایو هام که تمام اطلاعات مهمم داخلشه دیگه باز نمیشه. حجم درایو رو صفر نشون میده..
بنده دو هارد دارم این هارد دومه که دو درایو داره. درایو اول هیچ مشکلی نداره .تو disk management هم این پارتیشن رو raw نشون میده.تو روخدا کمک کنید بیچاره شدم . اطلاعات خیلی مهمی داخلش دارم( 900گیگ )

jafarian
04-05-2011, 20:12
یکی از درایو هام که تمام اطلاعات مهمم داخلشه دیگه باز نمیشه. حجم درایو رو صفر نشون میده..
بنده دو هارد دارم این هارد دومه که دو درایو داره. درایو اول هیچ مشکلی نداره .تو disk management هم این پارتیشن رو raw نشون میده.تو روخدا کمک کنید بیچاره شدم . اطلاعات خیلی مهمی داخلش دارم( 900گیگ )

شمادرایوتون فرمت سریع کنید بعدش بابرنامه EASEUS Data Recovery Wizard Pro اطلاعات ریکاوری کنید:20:

این سایتم یک نگاه کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saman50
04-05-2011, 21:15
اطلاعاتم خیلی برام مهمه .روش دیگه ای نیست؟

EXTREME
04-05-2011, 21:20
این ممکنه ه خاطر ویروس باشه
اول از همه ویندوز رو عوض کنید و اون درایو رو اسکن ویروس بکنید
ببینید با راست کلیلک کردن و open زدن یا از طریق safe mode میتونید وارد درایو بشین
مجوز دسترسی رو تغییر بدین رئوی درایو تو قسمت secutiry شاید اونها تغییر کردن بزارید رو حالت full control یا خودتون با یوزر ادمین باشین اگه این راه ها جواب نداد
همونطور که دوستمون گفتند هارد رو quick format بکنید و با یه نرم افزار ریکاوری اطلاعات رو برگردونید