PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار يا راهي براي وصل شدن با 2 خط ADSL از يك سيستم!

djjamal
03-05-2011, 23:24
با سلام خدمت دوستان گل و گلاب. ماجرا از اين قرار هست كه من خودم يك خط 128 دارم و يك از دوستانم كه الان مدتي هست واسه كار رفته شهرستان هم يك داره كه يوزر پسوردشو داده من استفاده كنم كه حروم نشه. حالا من ميخوام بدونم چطوري ميشه به طور همزمان از هر دو خط استفاده كنم؟ اصلا شدني هست؟ دو تا مودم ميخواد يا اصلا مخابرات اجازه اين كار رو نميده و براي هر خط تلفن فقط يه اتصال مجازه؟ خلاصه جريانش چجورياست. هر روش و نرم افزاري بود خواهشا دريغ نكنيد. ممنون.:20:

shahab001
04-05-2011, 09:08
شمابرای استفاده از این خط نیاز به شماره تلفنی که اداس ال براش گرفته شده نیاز دارید در غیر اینصورت از طرف مخابرات پیگیری خواهد شد و احتمال میدن که این یوزر و پسورد رو یکی سرقت کرده به صاحب خط زنگ می زنن و اعلام می کنن حالا اون میگه من خودم بهش دادم و مخابرات هم میگه دیگه این کار رو نکنید

Traceur
04-05-2011, 10:16
سلامــ ...

دوستـــ عزیز خواهشـــمندمـ رعــایتــــ کنید !

پستــــ دوم شمـــا یکـــ اسپمـ محســـوبــ میشه !! برای مطالعـــه قوانین به آدرســـی که در امضای بنده هستـــ یه سری بزنیدــ !!

در مــــورد مبحثـــ بالا فکــر نمیکنم نرمـ افـــزاری باشه !! برایــ اینکــار شما باید با خطــ مربوط اتصال بر قـــرار کنیدــ چرا کـــه خطهــای ADSL مخـــابراتـــ و ... اختصـــاص به مکــان تعریفـــ شده داره !

برایـــ اطلاعـ بیشــتر به این تالار مراجـــعه کنیدــ ◄◄ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

djjamal
04-05-2011, 14:14
سلام. خيلي ممنون از لطف دوستان و معذرت براي اسپم. ولي دوستان ميگن كه بايد با خط مربوط اتصال برقرا كنيد در حالي كه اينجوري نيست. من يه نرم افزار يا سخت افزاري ميخوام كه بتونه 2تا اكانت رو همزمان وصل كنه و ديتا بگيره. مودمي نيست كه با چند خط وصل بشه؟

آنتی
05-05-2011, 17:08
سلام
شما چرا مي خواهيد با دو تا خط وصل بشيد
شما اول اكانت دوستتون را استفاده كنيد وقتي تمام شد از اكانت خودتون استفاده كنيد
واگر منظورتون اينه كه دو تا خط را باهم وصل كنيد كه سرعتتون دو برابر بشه : محال است
موفق باشيد

djjamal
05-05-2011, 18:48
آره میخوام با دوتاش وصل بشم سرعت دو برابر بشه. یعنی به هیچ وجه با سخت افزار یا نرم افزاری نمیشه؟ یک مودمی نیست مولتی یوزر باشه!

djjamal
05-05-2011, 22:18
دوستان من فردا ميخوام مودم بخرم. ترخدا اگه راهي هست بگين. مودم خاصي، سخت افزاري، نرم افزاري. هيچي نبود؟

man nabodam
06-05-2011, 09:35
یعنی دوتا مودم به یه خط وصل کنیم سرعت دو برابر میشه؟؟؟؟

boy_kochak
06-05-2011, 18:49
ما که فکر نکیم بشه .... ؟؟؟!!!!!!!

اگه راهی بود آمارشو بده ... بقیم برن سه چهارتا خط بگیرن شاید از این سرعت افتضاح خلاص بشن و با سرعت نور برن تو وب ....:31:

hasibi01
11-05-2011, 14:30
-----------------
پست حذف شد

Traceur
11-05-2011, 14:56
دوستــ عزیز Hasibi01 ...
شمــا طبق بنــدـ هفتـمـ قوانیــن :
7- برای درخواست های خود تاپیک جدید ایجاد نمایید و از پرسیدن و اعلام درخواست های خود در تاپیک دیگران جدا خودداری نمایید.

بایــدـ برای درخواستــ خود تاپیکـــ جداگــانه ایجاد کنیدـ ! لطفاً رعایتـــ کنید و قوانین را مطالعــه فرمائیدـ !

در ضمنــ دوستــ بزرگــوار جنابـــ djjamal ...
بنــده در پستـــ دوم شمــا رو راهنمــایی کردمـ ، شمــا به محل مربوطــ رفتیدــ ؟!