PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اجرای Folder security personal در ویندوز 7

Hossein.explorer
03-05-2011, 22:32
سلام

نرم افزار Folder security personal را در ویندوز Xp داشتم و استفاده می کردم . اخیرا laptop خریدم و می خاستم روی ان هم نصب کنم (windows 7 ultimate 64bit) ولی با پیغام :"رستارت کردن برای پایان نصب شدن" رو به رو شدم .رستارت می کنم ولی باز این پیغام تکرار می شه . تا به حال چندیدن ورژن از این نرم افزار رو امتحان کردم ولی باز با این پیغام رو به رو می شم
دلیلم برای پا فشاری برای اجرای این نرم افزار اینه که این نرم افزار دارای قابلیت های زیادی که هنوز در نرم افزار دیگه ای ندیدم.

متن کامل پیغام:
"folder security is inactive .you must restart windows to take it into effect at the end of installation."

به راهنمایی شما نیاز دارم...

jafarian
03-05-2011, 23:16
سلام

نرم افزار Folder security personal را در ویندوز Xp داشتم و استفاده می کردم . اخیرا laptop خریدم و می خاستم روی ان هم نصب کنم (windows 7 ultimate 64bit) ولی با پیغام :"رستارت کردن برای پایان نصب شدن" رو به رو شدم .رستارت می کنم ولی باز این پیغام تکرار می شه . تا به حال چندیدن ورژن از این نرم افزار رو امتحان کردم ولی باز با این پیغام رو به رو می شم
دلیلم برای پا فشاری برای اجرای این نرم افزار اینه که این نرم افزار دارای قابلیت های زیادی که هنوز در نرم افزار دیگه ای ندیدم.

متن کامل پیغام:
"folder security is inactive .you must restart windows to take it into effect at the end of installation."

به راهنمایی شما نیاز دارم...

این برنامه ای که شما میخواین استفاده کنید اولا ویندوز7 ساپورت نمیکنه اگرهم ساپورت کنه با64 بیتی کارنمیکنه تو سایت خودسازنده هم برین قید کرده شما ازتو safe mode هم یک اجرا کنید ببینید اجرا میشه :20:

لینک سایت سازنده
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این برنامه ای که تولینک پایین قراردادم استفاده کنید اگرنصب بشه برنامه نسبتا خوبیه برای قفل گذاری رو پوشه و درایوها

FolderMage Pro

لینک دانلود+سریال
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Hossein.explorer
04-05-2011, 10:09
در Safe mode امتحان کردم نشد .
درست می گفتید امروز روی لب تاب یکی از دوستام که ویندوز 7 32 بیتی داشت امتحان کردم نصب شد و به درستی کار کرد .
ممنون !

Hossein.explorer
04-05-2011, 10:28
سلام
گفته بودم روی لب تاب دوستم با 7 32بیتی نصب شد .
روی pc خودم هم 7 32بیتی نصب کردم ولی نرم افزار اجرا نشد .
خودم حدس میزنم از نرم افزار های دیگه ای که روی سیستم ها نصب می کنم باشه ، چون روی هم PC و هم Laptop یک سری نرم افزار معمولا نصب می کنم .

jafarian
04-05-2011, 14:50
سلام
گفته بودم روی لب تاب دوستم با 7 32بیتی نصب شد .
روی pc خودم هم 7 32بیتی نصب کردم ولی نرم افزار اجرا نشد .
خودم حدس میزنم از نرم افزار های دیگه ای که روی سیستم ها نصب می کنم باشه ، چون روی هم PC و هم Laptop یک سری نرم افزار معمولا نصب می کنم .

روویندوز64 که به نظرم ساپورت نکنه شما میتونی یک ویندوز7 خام فقط با درایورهای قطعاتتون نصب کنیدبعدش چک کنیدببینید نصب میشه یا نه

Hossein.explorer
04-05-2011, 23:44
ویندوز رو عوض کردم ولی باز نشد :41:

فعلا از Folder Guard Professional 8.0 استفاده میکنم 90 درصد از قابلیت های اون نرم افزار رو داره .

ولی تلاشم رو می کنم تا بالاخره اون رو روی سیستمم نصب کنم .

jafarian
05-05-2011, 10:39
ویندوز رو عوض کردم ولی باز نشد :41:

فعلا از Folder Guard Professional 8.0 استفاده میکنم 90 درصد از قابلیت های اون نرم افزار رو داره .

ولی تلاشم رو می کنم تا بالاخره اون رو روی سیستمم نصب کنم .

شما net framework 4 با DirectX سیستم آپدیت کنید شاید نصب بشه درضمن ازاون برنامه ای که بالاواسه دان گذاشتم میتونید استفاده کنیدکارکردشم بد نیست

Hossein.explorer
09-05-2011, 21:59
سلام
ادامه پیگیری های من :
net framework 4 هم نصب کردم نشد .
یک اتفاق دیگه اینکه اون دوستم که os 32bit داشت و من نرم افزار رو براش نصب کرده بودم ازم خاست ویندوزش رو عوض کنم (بد جور ویروسی شده بود ) بعد از تعویض ویندوز دیگه اون نرم افزار نصب نشد .
با این حساب دلیل نصب شدن نرم افزار روی سیستم اون ویندوزش بود.
من نتونستم تفاوتی بین ویندوز دوستم با خودم پیدا کنم به غیر از اینکه دوستم ویندوزش رو آپ دیت کرده بود .
من هم می خام همین کار رو بکنم تا ببینم نصب میشه .
در اسرع وقت نتیجه رو خدمتتون اعلام می کنم