PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار جهت روشن کردن PC در زمان مشخص

ali6464
03-05-2011, 07:07
با سلام و خسته نباشید به مدیران وهمکاران سایت

بنده یک نرم افزار خوب در رابطه با روشن کردن کامپیوتر سر ساعت مشخص شده میخواستم، ضمنا من نرم افزار Auto PowerOn & ShutDown 2.40 روی سیستمم نصب هست ولی درست کار نمیکنه! یعنی زودتر از وقت مشخص شده روشن میشه، نمی دونم مشکلش چیه!!!

خواهشمند است راهنمایی فرمایید. (سیستم عامل Windows7)

jafarian
03-05-2011, 07:37
با سلام و خسته نباشید به مدیران وهمکاران سایت

بنده یک نرم افزار خوب در رابطه با روشن کردن کامپیوتر سر ساعت مشخص شده میخواستم، ضمنا من نرم افزار Auto PowerOn & ShutDown 2.40 روی سیستمم نصب هست ولی درست کار نمیکنه! یعنی زودتر از وقت مشخص شده روشن میشه، نمی دونم مشکلش چیه!!!

خواهشمند است راهنمایی فرمایید. (سیستم عامل Windows7)

شما میتونی ازاین برنامه استفاده کنیدبرای رجیسترکردنشم بعدازاجرای برنامه درپنجره اصلی ازتپ آخرروی About کلیک کنیدبعدش ازپنجره بازشده روی register بعدازسریال برنامه واسه رجیسترکردن استفاده کنید:20:

لینک دانلود+سریال
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ali6464
03-05-2011, 08:18
شما میتونی ازاین برنامه استفاده کنیدبرای رجیسترکردنشم بعدازاجرای برنامه درپنجره اصلی ازتپ آخرروی About کلیک کنیدبعدش ازپنجره بازشده روی register بعدازسریال برنامه واسه رجیسترکردن استفاده کنید:20:

لینک دانلود+سریال

با سلام به دوست عزیزم
ممنونم از اینکه زود جواب دادید. دوست محترم این برنامه ای که شما معرفی کردید همه چیز داره غیر از اون چیزی من میخواستم! یعنی power-on .
یا شاید گزینه دیگه داره من متوجه نیستم! لطف میکنید یه راهنمایی کنید که چطوری سر یه ساعت مشخص روشنش کنم.متشکرم:11:

jafarian
03-05-2011, 08:47
با سلام به دوست عزیزم
ممنونم از اینکه زود جواب دادید. دوست محترم این برنامه ای که شما معرفی کردید همه چیز داره غیر از اون چیزی من میخواستم! یعنی power-on .
یا شاید گزینه دیگه داره من متوجه نیستم! لطف میکنید یه راهنمایی کنید که چطوری سر یه ساعت مشخص روشنش کنم.متشکرم:11:

این حالتی که میخواین تواین برنامه نداره این ترفند تو عکس پایینم ببینید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

K A R I M I
03-05-2011, 09:11
Auto_Power-on___Shut-down