PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل یک برنامه در استفاده از cpu

SHAHAB-P30
02-05-2011, 21:28
سلام من هنگام کار توی ویندوز سون بعضی موقع ها که دارم کار میکنم یهو کم میاره و و وقتی Task Manager رو باز میکنم این صفحه رو میبینم درصد استفاده این برنامه روببینید 25%
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد Open File Location رو که میزنم میره تو این مسیر :C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v3.0\WPF

بعد چند بار که End process tree رو که دو بار میزنم خوب میشه مربوط میشه به Net Framework ؟
چرا این قدر استفاده میکنه تازه این مشکل بوجود اومده . حدود دو روزه . چی کارش کنم؟

jafarian
02-05-2011, 22:28
سلام من هنگام کار توی ویندوز سون بعضی موقع ها که دارم کار میکنم یهو کم میاره و و وقتی Task Manager رو باز میکنم این صفحه رو میبینم درصد استفاده این برنامه روببینید 25%
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد Open File Location رو که میزنم میره تو این مسیر :C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v3.0\WPF

بعد چند بار که End process tree رو که دو بار میزنم خوب میشه مربوط میشه به Net Framework ؟
چرا این قدر استفاده میکنه تازه این مشکل بوجود اومده . حدود دو روزه . چی کارش کنم؟

شمااین یکی رونصب کنیدببینیدبازم این میاد:20:

لینک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dew Drop
02-05-2011, 22:38
سلام
قبل از اینکه Netframework 4 رو که دوستمون لینکش رو گذاشنن نصب کنید یه بار این روش رو امتحان کنید
درست نشد نت فریم ورک رو نصب کنید.
برید به این مسیر C:\Windows\ServiceProfiles\LocalService\AppData\Lo cal
بعد فایلهایی که با این عنوان Font.dat هستند رو پاک کنید و سیستمتون رو ریستارت کنید.

SHAHAB-P30
03-05-2011, 08:09
سلام
قبل از اینکه Netframework 4 رو که دوستمون لینکش رو گذاشنن نصب کنید یه بار این روش رو امتحان کنید
درست نشد نت فریم ورک رو نصب کنید.
برید به این مسیر C:\Windows\ServiceProfiles\LocalService\AppData\Lo cal
بعد فایلهایی که با این عنوان Font.dat هستند رو پاک کنید و سیستمتون رو ریستارت کنید.

بابا دمت گرم درست شد