PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد پورت یو اس بی

esfahaniha
01-05-2011, 16:38
با سلام دوستان لطف کنید کمک کنید
روی یه سیستم فلاش منو نمیخوند از تو سی دی مینش در حالی که فلش تو پورت یو اس بی بود از تو دیوایس منیجر پورت یو اس بی را نصب کردم که الان جای یو اس بی این اومده

INTEL 8280BA/BAN USB Universal Host Controller -2442
و توی سیستم دیوایسم هم چند تا کنترلر دیگه مثل این

INTEL 8280BA/BAN SMBus Controller -2442

اینا باعث شده که فلش من فقط رو سیستم خودم خونده بشه این سخت افزار نصب شده هم هرچی میزنم پاکش نمیشه کرد حتی ویندوز عوض کردم اما بازم اینا هست خواهش میکنم بگید چیکار کنم هر کار بلد بودم انجام دادم نشد که نشد وقتیم پاکش میکنی تا فلاش رو میزنی باز میاد یا وقتی کامپیوتر را ریست میکنی به عنوان سخت افزار جدید میشناستش کمککککک لطفا.

water_lily_2012
01-05-2011, 16:43
آيا فلش شما فقط روي يك سيستم شناسايي نمي شه. يا به جز سيستم خودتان روي بقيه سيستم ها كار نمي ده.

esfahaniha
01-05-2011, 22:43
آيا فلش شما فقط روي يك سيستم شناسايي نمي شه. يا به جز سيستم خودتان روي بقيه سيستم ها كار نمي ده.
بله دوست عزیز فقط روی یک سیستم کار میده
به سیستم دیگه که وصل میشه میگه توانایی کار با این سخت افزار را نداره
البته تلویزیون میشناستش با نام همون ترنسکند 8 گیگ اما ----- و سینمای خانواده هم نمیشناسه

EXTREME
02-05-2011, 09:41
ویندوز رو عوض کنید و درایور هاشو مجددا نصب کنید وفلشتون رو یه دور فرمت کنید اول با نرم افزار مخصوص خود فلش ترنسد بعد با ویندوز

esfahaniha
02-05-2011, 11:09
ویندوز رو عوض کنید و درایور هاشو مجددا نصب کنید وفلشتون رو یه دور فرمت کنید اول با نرم افزار مخصوص خود فلش ترنسد بعد با ویندوز

آقا همه این کار ها را کردم مشکل اینجاست که چیزی به نام ÷ورت یو اس بی تو سیستم من نیست به جاش میزنه اینتل بعدم فلاش من هم با نام اینتل میشناسه نرم افزار ترنسند هم چون سیستم ÷ورت یو اس ÷ی نمیشناسه ارور میده
لطفا یه راهی بدید که بشه سخت افزار نصب شده را بدون شناسایی مجدد سیستم حذف کرد ممنون

water_lily_2012
02-05-2011, 11:37
شما بر روي MyComputer كليك راست كنيد و گزينه Manage را انتخاب كنيد و سپس در پنجره جديد DeviceManager را انتخاب كنيد و اين سخت افزار جديدي كه نصب كرده ايد را در سمت راست پيدا كنيد و انرا Unistall كنيد.

esfahaniha
03-05-2011, 12:06
شما بر روي MyComputer كليك راست كنيد و گزينه Manage را انتخاب كنيد و سپس در پنجره جديد DeviceManager را انتخاب كنيد و اين سخت افزار جديدي كه نصب كرده ايد را در سمت راست پيدا كنيد و انرا Unistall كنيد.

این کار را بارها انجام دادم وقتی کامپیوتر ریست میشه باز اینو خود کار میشناسه حتی ویندوز هم عوض کردم اما باز اینو میشناسه دارم دیونه میشم دیگه

esfahaniha
08-05-2011, 12:49
واقعا اینجا کسی چیزی بلد نیست یا کسی قصد کمک نداره؟؟؟؟؟

water_lily_2012
08-05-2011, 13:30
آيا فلش هاي ديگر روي سيستمي كه فلش شما را نمي تونه بخونه خونده مي شوند؟

esfahaniha
21-05-2011, 19:29
ببینید فلاش به عنوان فلاش دیگه شناخته نمیشه به عنوان یه سخت افزار جدید شناخته میشه که وقتی اونو دیسیبل یا ریمو کنی از تو دیوایس منیجر روی هر سیستمی شناخته میسه
اما وقتی کامپیوتر را ریستارت میکنه خودکار شخت افزار جدیدو میشناسه با
طریقه پاک کردن یه سخت افزار واسه همیشه را بگین لطفا