PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خراسان رضوی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73]

XXS
20-06-2018, 12:48
طرح یک ماهه 1مگ 100 گیگ گرفتم سرعت هرچی بکشه میدن
مثله اینکه برای مخابرات سرعت یکیه وفقط ملاکش حجمه.

FactorX
20-06-2018, 13:02
طرح یک ماهه 1مگ 100 گیگ گرفتم سرعت هرچی بکشه میدن
مثله اینکه برای مخابرات سرعت یکیه وفقط ملاکش حجمه.

سلام
من هم طرح دو مگ رو گرفته بودم بله سرعتش یکیه البته من فکر میکردم حداقل با این حجم کمی که میده چون بین الممل ملاکه وقتی تمام بشه حداقل لطفش اینه که سرعتو میذاره روی پایه تا حداکثر دو مگ باشه (مثل فن آوا) نه اینکه بذاره روی 128Kb یا به عبارتی 16KB ، با این حجم اصلا راضی نیستم ازش و در ضمن اینکه مسئله حجم خوری هم وجود داره شک کردم بهش ...

البته این رو هم بگم که خط فیبر نوری نیست وحتما شرکت رو تغییر میدم ...

FactorX
20-06-2018, 13:19
سلام
چه خبر از اینترنت مخابرات ؟
طرح هاش فقط همینایی هست که تو سایت پارتاک هست ؟
مشهد از کج نت بگیرم خوبه ؟
سیم مسی هست خونه منطقه فرشچی

سلام

شما از هرجا میخواین اینترنت بگیرین فقط از مخابرات نگیرین چون من حدود 2 ساله دارم و تمام جنبه هاش رو در نظر گرفتم تنها مزیتی که مخابرات داره FTTH و VDSL اون هست اگر میخواین یکی از این دو رو بگیرین به نظر من مخابرات برای کاربرای کم مصرف خوبه حالا چرا میگم از مخابرات نگیرین :

1- حجم کم طرح ها
2- نداشتن هیچ سایتی با تعرفه رایگان مثل فیلمیو و .....
3- در مواردی هم مشاهده شده که حجم خورده میشه البته زیاد قابل توجه نیست
.....

در مورد VDSL و FTTH هم که گفتم خوبه خطتتون باید فیبرنوری باشه اگر مسی هستین شرکت های خصوصی خوبی هم هستن در مشهد که میتونین بگیرین (اسم نمیبرم)

در کل اگر مصرفتون خیلی کمه یا نگران حجم خوری هرچند کم نیستید مخابرات گزینه خوبی هست.

FactorX
24-06-2018, 16:32
سلام بر شما

به تازگی مخابرات یک جشنواره داده البته یکی از نمایندگی های فعالش ولی نمیدونم چرا تفاوت بین طرح های جشنواره و عادی قبل از اون رو نمیفهمم اگر کسی میدونه راهنمایی کنه : :n13:

هر دو آپ 16
تصویر بالا هر ماه رو مشخص کرده و تصویر دوم کلی مثلا کل 3 ماه
تصویر بالا ترافیک رو بر حسب داخلی نوشته که برای بین الملل بر حسب 1/4 باید حساب بشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

milad azad
03-07-2018, 11:22
سلام بر شما

به تازگی مخابرات یک جشنواره داده البته یکی از نمایندگی های فعالش ولی نمیدونم چرا تفاوت بین طرح های جشنواره و عادی قبل از اون رو نمیفهمم اگر کسی میدونه راهنمایی کنه : :n13:

هر دو آپ 16
تصویر بالا هر ماه رو مشخص کرده و تصویر دوم کلی مثلا کل 3 ماه
تصویر بالا ترافیک رو بر حسب داخلی نوشته که برای بین الملل بر حسب 1/4 باید حساب بشه

سایتش نماداعتماد نداره نداره یعنی یه عکس دکوری گذاشته

mr1987
21-08-2018, 13:55
دوستان چند شبه دانلود شبانه که میزنم محدودیت سرعت داره
علاوه بر محدودیت3گیگ اینکارا باز چیه!!!!

frozen01
04-09-2018, 23:30
سلام

دوستان یکی 2 روز هست اینترنت مخابرات تایم اوت های وحشتناک داخلی داره یعنی تا روتر های اولیش

اینترنت شما هم همین مشکل رو داره ؟

masooyan
12-10-2018, 13:28
سلام

دوستانی که طرح جشنواره مخابرات رو دارن لطفا چنتا تست با سرور داخل و خارج بزارن.

متشکرم.

masooyan
12-10-2018, 13:33
سلام

دوستانی که طرح جشنواره مخابرات رو دارن لطفا چنتا تست با سرور داخل و خارج بزارن.

متشکرم.

masooyan
27-10-2018, 22:30
دوستان پاسخی ندادند.

عزیزانی که سرویس جشنواره دارند با ذکر مرکز مخابراتی چنتا تست محبت کنند.

فرستاده شده از MI 4Wِ من با Tapatalk

shaahani
28-10-2018, 07:09
دوستان در صورت امکان اگه سرویس مخابرات از مرکز مخابراتی فرشچی (آزادشهر) دارید،
لطفا محبت کنید، این دو تا آدرس آی پی را پینگ بگیرید و نتیجه رو اعلام کنید.
بسیار سپاسگزار شما خواهم بود و کار من راه خواهد افتاد .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مهدی صفا
31-10-2018, 10:10
سلام بچه ها . من تازه اسباب کشی کردم به خانه جدید متاسفانه فیبر نوری هستش .
سوال اول اینکه راهی هست از یه شرکت دیگه غیر از مخابرات بگیرم؟؟؟
سوال دوم اینکه اگه راهی نیست پس خواهشا بگید کدوم طرح خوبه برای دانلود حجیم با ارزانترین قیمت؟ یا دانلود از سرورهای داخلی که کمتر حجم بندازه با تشکر

مهدی صفا
31-10-2018, 11:28
سوال دوم اینکه اگه راهی نیست پس خواهشا بگید کدوم طرح خوبه برای دانلود حجیم با ارزانترین قیمت؟ یا دانلود از سرورهای داخلی که کمتر حجم بندازه با تشکر

milad azad
01-11-2018, 11:26

یه تماس با شاتل یا اسیاتک بگیر پارسال میگفتن 6 ماهه میخوان بیان رو فیبر نوری

مخابرات فعلا یه طرح خوب داره تا دی ماه میفروشن اسمش غزال هست

treason_boys
10-11-2018, 18:43
دوستان من بنرهای تبلیغاتی طرح غزال رو تو سایتا که میبینم توضیحش به این صورت بود که مثلا با خرید طرح 1 ساله 4 مگابایت علاوه بر این که سرعت 16 مگابایت رو تحویل میگیرم استانه دانلودم هم به طرح 16 مگ(175 گیگابایت) ارتقا پیدا میکنه و علاوه بر اون چهار ماه هم اینترنت رایگان دریافت میکنم

ولی توضیحات فایل پی دی اف 2020 خراسان متفاوت بود به نظر..یعنی اونجور که من برداشت کردم چهار ماه رایگان فقط برای کاربرانییه که قبلا اینترنت مخابرات داشتنُ الان قصد تمدید دارن..و این که اصلا طرح 4 مگابایت یکساله جزو لیست نبود(فقط تا سه مگابایت رو داشت)

من در حال حاضر مشترک اینترنت مخابرات نیستم فقط سئوالی که از دوستان مشهدی داشتم همینه که امکان خرید طرح 4 مگ یک ساله غزال تو مشهد هست واسه کاربر جدید؟ و تمام این آیتمای تبلیغی رو هم انجام میدن(افزایش سرعت به 16، افزایش FUP به 175 و چهار ماه رایگان) ؟

از اونجایی که قبلا زیاد سابقه تماس با پشتیبانی 2020 مخابرات رو داشتم ترجیح میدم مزاحم دوستان پشتیبانی نشم چون میدونم همین سئوالُ ازشون بپرسم میگن برو مودمُ خاموش روشن کن مشکلت برطرف میشه:n02:

milad azad
12-11-2018, 12:04
دوستان من بنرهای تبلیغاتی طرح غزال رو تو سایتا که میبینم توضیحش به این صورت بود که مثلا با خرید طرح 1 ساله 4 مگابایت علاوه بر این که سرعت 16 مگابایت رو تحویل میگیرم استانه دانلودم هم به طرح 16 مگ(175 گیگابایت) ارتقا پیدا میکنه و علاوه بر اون چهار ماه هم اینترنت رایگان دریافت میکنم

ولی ت

سلام ببین غزال دو نوع هست یکی حجم بیشتر نوع دیگه حجم کمتر ولی با 4 ماه اضافه تر هر دو به یه قیمت حالا شما بسته به نیازت میتونی یا حجم رو انتخاب کنی یا زمان
مثلا طرح 1 مگ با حجم بین الملل ماهیانه 60 گیگ یه ساله 231 تومن
یا
طرح یک مگ وفاداری با حجم 25 گیگ + 4 ماه اضافه یه ساله 231 تومن

غزال هم چیزی به پایان ثبت نامش نمونده

ghnjfg
25-11-2018, 07:38
دوستان این طرح غزال بالاترین سرعت چقدر میده؟ من تو فایل پی دی اف مخابرات خراسان رضوی چیزی از 16 مگ ندیدم
یه سوال دیگه حجم ماهانه با شروع هر ماه اضافه میشه یا طبق شروع هر ماه سرویس؟

مهدی صفا
09-12-2018, 10:31
سلام بچه ها من مجبور شدم از مخابرات adsl بگیرم . راهی هست که فایلها رو جایی تو سرور داخلی آپلود کنم که کمتر از حجم کم بشه ؟ منظورم اینه سایتی که هم اپلودسنتر باشه و هم جزو داخلی ها حساب بشه؟ یا اصلا ساعتی که ارزانتر باشه؟

Rahpooyan
09-12-2018, 16:09
سلام بچه ها من مجبور شدم از مخابرات adsl بگیرم . راهی هست که فایلها رو جایی تو سرور داخلی آپلود کنم که کمتر از حجم کم بشه ؟ منظورم اینه سایتی که هم اپلودسنتر باشه و هم جزو داخلی ها حساب بشه؟ یا اصلا ساعتی که ارزانتر باشه؟
سلام
تا جاییکه من میدونم فقط صحبت از 500 سایت خاص بوده است که انها هم موردی برای مخابرات نداشته اند. ولی امتحانی در سرورهای ایران سایت های اپلود مثلا اپلودبوی اپلود کن و بعد دانلود کن. ببین چقدر حجم کم می کند.

jouhofre
10-12-2018, 13:49
این سرویس ۱۶ مگ VDSL که ۱۷۵ گیگ ۸۰ تومن هست رو کسی گرفته؟ سرعت ش چقدره حدودا؟ امامت

مودم vdsl چنده؟

iman2919
10-12-2018, 18:15
خط من pcm هست راهی داره بتونم adsl بگیرم؟ مخابرات چند دفعه برای رفع pcm تماس گرفتم ولی فایده نداشت
سایت 192 هم 22 روز هست شکایت کردم اونم هیچ خبری نیست:n35:

jouhofre
11-12-2018, 12:20
این سرویس ۱۶ مگ VDSL که ۱۷۵ گیگ ۸۰ تومن هست رو کسی گرفته؟ سرعت ش چقدره حدودا؟ امامت

مودم vdsl چنده؟

هیشکی این سرویس رو نگرفته؟ نمیدونه چجوریه؟

milad azad
21-12-2018, 18:49
دوستان امروز 30 اذر رفتم تو پنل جدید مخابرات رو دیدم رفتم تو ریز مصرف دیدم از 18 اذر به این ور همه مصرف رو بین الملل حساب کرده رفت تو پاچم ؟!!؟ مشکل من هست یا سراسری هست ؟؟

kazem3300
09-02-2019, 16:47
دوستان با عوض شدن طرح ها قیمت هارو حسابی بردن بالا اگر تونستین همگی برید واسشون اعتراض بنویسید ایدی @tckh2020 تو اینستاگرام نماینده مشهد مخابرات هست.

kazem3300
09-04-2019, 20:59
امروز مشهد بعضی اکانت های مشکل پیدا کردن با اکانت دیگه تست کردم همون خط درست بود احتمالا یه تغییراتی تو اکانتاشون دارن میدن

[ Ehsan ]
10-04-2019, 19:50
امروز مشهد بعضی اکانت های مشکل پیدا کردن با اکانت دیگه تست کردم همون خط درست بود احتمالا یه تغییراتی تو اکانتاشون دارن میدن
چه مشکلی؟ پرش لینک؟
الان چند وقته پرش لینکو هنوز درست نکردن

mr1987
29-04-2019, 16:12
دوستان امروز 30 اذر رفتم تو پنل جدید مخابرات رو دیدم رفتم تو ریز مصرف دیدم از 18 اذر به این ور همه مصرف رو بین الملل حساب کرده رفت تو پاچم ؟!!؟ مشکل من هست یا سراسری هست ؟؟

خودشونو زدن به اون راه همش دزدی میکنن
جوابشون هم فقط یه چیزه(مشکل از سیستمه) چند ماهه دانلود رایگانو از حجم اصلی کم میکنه
حتی طرح جدید هم گرفتم دوباره از اصلی میدزده

Hamed.tba
06-09-2019, 21:09
دوستان پینگ شما هم مدام عوض میشه ؟
من پینگ نرمالم بین ۱۰۰ تا ۱۱۰ هست که خوبه ولی یهو ۱۰۰ تا میاد روش
هر دفعه هم زنگ میزنم یه مشت چرت و پرت تحویل میدن نمیفهن مشکلشون چیه الکی میگن میگیم مرکز پیگیری کنه اونا هم زنگ میزنن باز چرت و پرت میگن نمیتونن کاری کنن یه مشت بیسواد دور هم جمع شدن اسمشو گزاشتن مخابرات بهشون میگم تریس آی پی گرفتم مشخصه مشکل از خودتونه تو خود مخابرات باید آی پی ۵ میلی ثانیه بده ولی داره ۲۰ میلی ثانیه میده اصلا حالیشون نمیشه به خدا

Rahpooyan
08-10-2019, 14:57
از طرح سورینو در خراسان رضوی خبری هست؟ (تعویض ADSL با VDSL)

imanghamari
12-10-2019, 19:14
دوستان پینگ شما هم مدام عوض میشه ؟
من پینگ نرمالم بین ۱۰۰ تا ۱۱۰ هست که خوبه ولی یهو ۱۰۰ تا میاد روش
هر دفعه هم زنگ میزنم یه مشت چرت و پرت تحویل میدن نمیفهن مشکلشون چیه الکی میگن میگیم مرکز پیگیری کنه اونا هم زنگ میزنن باز چرت و پرت میگن نمیتونن کاری کنن یه مشت بیسواد دور هم جمع شدن اسمشو گزاشتن مخابرات بهشون میگم تریس آی پی گرفتم مشخصه مشکل از خودتونه تو خود مخابرات باید آی پی ۵ میلی ثانیه بده ولی داره ۲۰ میلی ثانیه میده اصلا حالیشون نمیشه به خدا

برای من از ساعت های تقریبا 9:30 شب این اتفاق میفته و تا ساعت های 12 الی 1 ادامه داره

milad azad
30-10-2019, 23:53
من طرحم که پارسال گرفتم و غزال بود داره تموم میشه
این اپراتور های فروش که زنگ میزنن خودشون روشون نمیشه بگن از این طرح بهتر هست !
در واقع الان هیچ جشنواره ای نیست واصلا به صرفه نیست نت بخری
adsl دو برابر گرون شده

anderson20888
19-01-2020, 08:18
سلام منم دقیقا مشکل شما رو داشتم . از آخر هیچی نفهمیدن و گفتن مشکل از اتصالات داخلی شماست در صورتی که من قبل از اینکه مخابرات دزد بیاد و فیبر کنه خط رو بهترین سرویس رو از شاتل می گرفتم . همش بهونه میارن و خودشون رو به ندونستن میزنن در صورتی که میدونن ری*****دن

anderson20888
19-01-2020, 08:38
سلام منم دقیقا مشکل شما رو داشتم . از آخر هیچی نفهمیدن و گفتن مشکل از اتصالات داخلی شماست در صورتی که من قبل از اینکه مخابرات دزد بیاد و فیبر کنه خط رو بهترین سرویس رو از شاتل می گرفتم . همش بهونه میارن و خودشون رو به ندونستن میزنن در صورتی که میدونن ری*****دن

AbolfazlMF
18-02-2020, 12:46
سلام دوستان
من دیشب ثبتنام کردم طرح یه ماهه ۸مگ ۹۰گیگ رو. امروز صبح پیامک اومده سرویس اماده نصب یوزر پسوورد هم فرستاده ولی چراغ لینک ثابت نمیشه، زنگ به پشتیبانی هم زدم گفتن پنل قطعه اسپلیتر و تلفن همه‌رو قطع کنید مستقیم چک کنید بازم نشد. بعد این سایت adsl.tci چطوریه کدوم یوزر پسوورد باید وارد کرد نمیشه وارد پنل شد. من از خود سایت اصلی tci ثبتنام کردم.

David4None
17-05-2020, 00:34
سلام دوستان
من دیشب ثبتنام کردم طرح یه ماهه ۸مگ ۹۰گیگ رو. امروز صبح پیامک اومده سرویس اماده نصب یوزر پسوورد هم فرستاده ولی چراغ لینک ثابت نمیشه، زنگ به پشتیبانی هم زدم گفتن پنل قطعه اسپلیتر و تلفن همه‌رو قطع کنید مستقیم چک کنید بازم نشد. بعد این سایت adsl.tci چطوریه کدوم یوزر پسوورد باید وارد کرد نمیشه وارد پنل شد. من از خود سایت اصلی tci ثبتنام کردم.

سلام برای گرفتن پسورد پنل adsl.tci.ir کد *2020# بزن با شماره موبایلی که ثبت کردی و از قسمت اینترنت ریست کن پسوردو بعد با پسورد جدیدی بهت میده میتونی وارد پنل شی(بعد میتونی تغییرش بدی به هر چی میخوایی) نام کاربری هم که شماره تلفن با کد بدون صفره
بعد وارد شدی تیکت میتونی بزنی اگه نویزت بالا باشه خط و پایینتر آپ میکنن تا مشکل قطع و وصلی اوکی شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2.gif

2136au
17-05-2020, 13:39
دوستان مخابرات وضعیتش چطوره ؟ اس ان ار در طول روز زیاد افت داره ؟ قطعی و وصلی (پریدن لینک) چطوره؟
من های وب دارم آشغاله به تمام معناست میخوام مخابرات بگیرم کمپین ماندگار 16 مگ.
کسایی که 16 مگ دارند سرعت چقدر میگیرن؟ (دیتاریتتون روی 16 باشه نه بالاتر)
سرعت اپلود چنده؟ 2 مگ میدن؟ قابلیت annex M داره مخابرات؟
پینگتون چنده با سایت های داخلی؟
(مرکز استقلال )

david848
01-07-2020, 21:13
کسی اطلاع داره الان چه مراکزی ftth یا vdsl میدن .اصلا مشهد اینارو داره یا نه

Rahpooyan
01-07-2020, 22:37
کسی اطلاع داره الان چه مراکزی ftth یا vdsl میدن .اصلا مشهد اینارو داره یا نه
مشهد سرویس تانوما داره ولی باید با 2020 تماس بگیرید. قبل از تماس، باید غسل کنید و 3 روز تمام روزه بگیرید. 10 هزارتا هم صلوات بفرستید. اگر خوش شانس باشید شاید بتونید سرویس بگیرید. در غیر این صورت شما هم تو صف منتظران می روید.

medinem
17-09-2020, 16:50
دوستانی که فیبر نوری مخابرات و یا adsl اون رو دارن توجه داشته باشن که بسیاری از سایت هایی که در اینجا ( لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) به عنوان دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ( تعرفه ی یک / چهارم داخلی ) آمده توسط مخابرات اعمال نمیشه و از شما به عنوان ترافیک بین الملل از حجم کلی تون کم میکنند ( لینک بالا توسط خود مخابرات به عنوان مرجع سایت های ایرانی با ترافیک داخلی معرفی شده اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/price) )
برای اینکه مجبورشون کنید سیستمشون رو بروز کنند همگی در سایت 195 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شکایت کنید تا لیستشون رو بروز کنند
بنده از سایتی که در تاریخ خرداد 99 ثبت دامنه های داخلی شده اقدام به دانلود کردم که بعد از مراجعه به پنل خودم متوجه شدم که به صورت بین الملل و چهار برابری از حجم من کم کرده !
صرفا جهت اطلاع رسانی

ArashMiniStar
04-08-2021, 23:37
سلام.از دوستان کسی هست شرایط فعلی پینگ و کیفیت مخابرات بگه ؟‌اگر مرکز کوثر باشین چه بهتر :دی

mostafabad2007
13-12-2021, 09:35
دوستان این کمپین ماندگار مخابرات مشهد یکساله 16 مگ 1200 گیگ کسی تو قاسم اباد گرفته یا نه بعد بهم خانومه 2020 گفت این طرح ماندگاره و با بقیه نت شررر میشه و افت سرعت داری تو ساعات خاصی بیا سرویس استاندارد بگیر بهتره راهنمایی میکنید دوستان

King Tanha
03-04-2022, 12:51
سلام
دوستان اگر ممکنه یک تست سرعت تک کانکشن فقط از سرور آلمان (FrankFurt) به نام Melbicom برام بزارن ببینم چونه هست.ممنونم دوستانی که از مشهد هستند هم حتما برام بزارن .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Enable GingerCannot connect to Ginger Check your internet connection
or reload the browserDisable in this text fieldRephraseRephrase current sentenceEdit in Ginger×

srx190d
20-04-2022, 16:04
مخابرات امروز دوباره حذف و بسته های گران تری جایگزین کرد

UIWe
06-08-2023, 21:26
Adsl ما که همش قطع و وصل میشه همه جا اینجوری یا از مودم و خط ماس؟

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

rtmreza
09-08-2023, 17:55
- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

سلام
چه نوع قطعی داری ؟
یه مدل هست که چراغ adsl خاموش میشه که نشون میده نویز داری
یه مدل هست که هیچ چراغی خاموش نمیشه ولی هیچ صفحه ای هم باز نمیشه

این مشکل از خود مخابراته به خاطر نوع آی پی هایی که استفاده میکنه

جای خط چین ----- meنقطهT بگذارید ( تی نقطه ام ای ) همون اول ادرس های تلگرامی

گروه تلگرامی مخابرات مشهد