PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خراسان رضوی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73

Gregar
10-12-2015, 22:27
پیامک آمد که فلانی با توجه به رو به اتمام بودن دوره ی شما به 851CC.COM مراجعه کرده و %70 تخفیف بگیرید! عجب
رفتم نرخ سرویس هاش رو که مال مخابراته نگاه کردم بمقدار ناچیزی کمتر از 38113.ir/taarofe.aspx بود تست کردم زمانی که به درگاه بانکی وصل میشه مبلغ بالاتری نسبت به 38113.ir میخواد کسر کنه! لابد به بهانه ی ارزش افزوده و این مزخرفات
عجب خر تو خریه توی دزدخانه ی مخابرات. انگار هر کدوم از کارمندانش رفته یک سایت جعلی راه انداخته به نیت چاپیدن مشترکین بی اطلاع:V23:
حواستون جمع باشه به این سایتهای تقلبی شون اعتماد نکنین

:n08:خیلی با حال بود .
امروز واسه منم اومد . جالبه که چندین ساعت فقط به اتمام طرحم مونده .
از اون روز تقریبا 10 نفر متفاوت با 10 پیش شماره متفاوت از مخابرات زنگ زدن که بیا جون ما این طرح 2020 رو بگیر .
تازه یکیشون که هیچ امیدی به خوب شدنش نبود ، میگفت بیا طرح طلایی رو بگیر هیچ گونه فرقی با طرح فعلیتون نداره . فقط یه کم شبانه نداره :n08:(احتمالا از بستگان جواد خیابانی بوده)

HardwareMaster
10-12-2015, 22:33
اه اه اه
صد رحمت به صبانت که از دستش فرار کردیم
حداقل یک سایت درست و باحساب کتاب داشت و بس
آقا اینا خیلیهاشون دله دزدن ولی همه با سرتیفیکیت و نماد تجارت الکترونیک و ..

Night2
10-12-2015, 22:44
منم نمیدونم چرا چند تا آدم اینجا از یکطرف همش مثل زنها ناله و شیون سرمیدن و از طرف دیگه از پشت تلفن به آدما فحش میدن ولی حضوری که میرسه یهو تغییر لحن داده و چهره ی مودب بخودشون میگیرن
مخابرات همینه رفیق.هر کی خیلی خطش خرابه مجبور که نیست مخابرات زپرتی رو بگیره. خود من از 84 تا حالا ispهای مختلف رو امتحان کردم کم و بیش یکجورایی همینن. بخوای هی باهاشون چینگ چینگ کنی فقط اعصاب نداشته ی خودت رو به فاک دادی و اسمت بینشون بد در میره. رک گویی کلا یک چیز دیگست جانم

دوست عزیز، شما گویا از ماجرای انحصار فیبر نوری در دست مخابرات از سال 86-87 تا امروز خبر ندارین؟ یعنی چی که کسی مجبور نیست؟ اتفاقا چند میلیون نفر در ایران مجبور هستند!!!

من از حدود سال 85 تجربه سرویس ADSL از دوتا شرکت صبانت و ارتباط رو داشتم. صبانت به این صورت بود که شما 37 هزار تومان میدادی، برای سه ماه ADSL نامحدود با سرعت اسمی 128 کیلوبیت میگرفتی، که البته جهت اطلاع بگم، صبانت هیچ محدودیتی روی سرعت دانلود قرار نمیداد و 128 کیلوبیت کاملا اسمی بود و تقریبا همه کاربران حداقل سرعت 300 کیلوبایت در ثانیه دانلود رو بدون هیچ گونه تایم اوت یا Latency بالا داشتن (این موضوع هم در خانه که مرکز فرشچی هست و هم در دفتر کار در منطقه احمد آباد یکسان بود). چیزی که امروز بعد از نزدیک به 10 سال با اینترنت مزخرف 10 مگابیت مخابرات نداریم و در بهترین حالت سرعت دانلودم 300 کیلوبایت میشه، اما تقریبا بیشتر اوقات روز سرعت بسیار کمتر، همیشه تایم اوت و پکت لاس بالا و Latency های متغیر و مزخرف هم همراهش هست، تازه این موضوع روی اینترانت ملی صدق میکنه و اوضاع اینترنت که خیلی هم بدتره ...

شرکت ارتباط هم که با قیمت خیلی پایین تری ADSL نامحدود میداد که اون سرعت های اسمیش واقعی بودن و محدودیت سرعت داشتن اما قیمت مناسبی داشت، فکر کنم تابستون سال 86 (شاید هم 87) بود که ناگهان اینترنت خانه قطع شد، بعد از بررسی متوجه شدم که تلفن هم قطع هست و بعد از حدود یک هفته پیگیری بالاخره مرکز امور مشترکین اعلام کرد عملیات کابل برگردان هست و مشخص نیست تا کِی درست بشه، بعد چند هفته بالاخره تلفن ها وصل شد، اما اینترنت نه ... بعد از کلی پیگیری (چون این فیبر نوری موضوع جدیدی بود هیچ کس نمیدونست مشکل چیه) بالاخره شرکت ارتباط که اون زمان اینترنت داشتم اعلام کرد که مخابرات خطوط رو به فیبر نوری تغییر داده و امکان ادامه ارائه سرویس برای اون شرکت نیست.

اون زمان به زمین و آسمون زدم تا بتونم ADSL بگیرم، از مراجعه های متعدد به امور مشترکین تا شرکت های مختلف و بالاخره بعد حدود 2 سال خود مخابرات به صورت انحصاری روی خطوط فیبر نوری ADSL ارائه کرد. از هزینه هایی که این کار مخابرات و این انحصار گرایی روی دست من گزاشت (مانند سوخت شدن سرویس ADSL ی که داشتم و هزینه های چند صد هزار تومانی اینترنت هوشمند در اون زمان) چشم پوشی کنیم، برای مدتی سرویس های نامحدود مخابرات که حداکثر سرعتشون دقیقا با سرعت اسمیشون یکی بود قابل قبول بودند تا اینکه مخابرات خصوصی (!!!؟ س.پ. خصوصیه؟ خندم میگیره) شد. بعد از اون و به لطف کارشناسان و ملک جعفریان و دیگر دزدان روز به روز داره شرایط بدتر و بدتر میشه ...

من سال های قبل با سرعت های کم میتونستم ویدئو استریم آنلاین حتی از سرورهای خارجی ببینم، الان از سایت صدا و سیما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم نمیشه دید، هر 10 ثانیه ویدئو قطع میشه و گیر میکنه و باید از اول صفحه رو لود کرد که به خاطر Packet Loss ها و تایم اوت های زیاد هستش ...

ضمنا جهت اطلاع اون دوستانی که میگن شکایت به 195 خوبه و جواب میده، دوباره بعد از یک سال و خورده ای شکایت کردم، این هم نتیجش، خودتون قضاوت کنید که حتی یک نفر تا حالا به خودش زحمت نداده بعد از 20 روز، 20 ثانیه وقت بزاره و یک کلمه پاسخ بده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چندین بار هم با 195 تماس گرفتم و دو حالت ضبط پیام و ارتباط با اپراتور، هر کدوم رو که بزنی در هر صورت میره به ضبط پیام و هیچ اپراتوری درکار نیست؛ بعد پیام گزاشتن هم کسی هیچ پیگیری ای نمیکنه یا تماسی نمیگیره ...
دقیقا ماجرایی که تابستان پارسال رخ داد و بعد از یک مدت طولانی یک نفر زنگ زد و گفت دوباره شکایتت رو ثبت کن و برای دومی هم همین داستان و هیچ پیگیری ای نشد!

این مملکت از پایبست ویران است، داستان فقط مخابرات نیست ...

:n08:خیلی با حال بود .
امروز واسه منم اومد . جالبه که چندین ساعت فقط به اتمام طرحم مونده .
از اون روز تقریبا 10 نفر متفاوت با 10 پیش شماره متفاوت از مخابرات زنگ زدن که بیا جون ما این طرح 2020 رو بگیر .
تازه یکیشون که هیچ امیدی به خوب شدنش نبود ، میگفت بیا طرح طلایی رو بگیر هیچ گونه فرقی با طرح فعلیتون نداره . فقط یه کم شبانه نداره :n08:(احتمالا از بستگان جواد خیابانی بوده)

منم زمانی که طرح قبلیم تمام شد، دقیقا از شماره های مختلف با موبایل و خونه تماس میگرفتن یا SMS میفرستادن، من یکی دو نفر اول رو مودبانه رد کردم اما با نفرات بعدی مجبور شدم خیلی تند برخورد کنم و ازشون بپرسم از کجا و به حقی اطلاعات شخصی و تماس من رو به دست آوردن؟ باور کنید اگر پول و زمانشو داشتم از مخابرات به خاطر اینکه اطلاعات شخصی و تماس من رو در اختیار ده ها نماینده داده شکایت میکردم.

assz1366
10-12-2015, 23:49
سلام دوستان

بارها و بارها برای من پیش میاد کلا سرورهای خارج از ایران برای مدتی از دسترس خارج میشه ، حتی گوگل بالا نمیاد ، اما هر سایتی که سرور داخل داره رو میزنم بالا میاد ...
آیا این مشکل برای شما هم هست یا فقط من درگیرم، تماس بگیرم با پشتیبانی ؟
خیلی آزار دهنده اس

Gregar
11-12-2015, 00:52
سلام دوستان

بارها و بارها برای من پیش میاد کلا سرورهای خارج از ایران برای مدتی از دسترس خارج میشه ، حتی گوگل بالا نمیاد ، اما هر سایتی که سرور داخل داره رو میزنم بالا میاد ...
آیا این مشکل برای شما هم هست یا فقط من درگیرم، تماس بگیرم با پشتیبانی ؟
خیلی آزار دهنده اس

واسه منم همینطوره . منتهی معمولا با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکل داره .

alyy
11-12-2015, 01:54
دوست عزیز، شما گویا از ماجرای انحصار فیبر نوری در دست مخابرات از سال 86-87 تا امروز خبر ندارین؟ یعنی چی که کسی مجبور نیست؟ اتفاقا چند میلیون نفر در ایران مجبور هستند!!!

من از حدود سال 85 تجربه سرویس ADSL از دوتا شرکت صبانت و ارتباط رو داشتم. صبانت به این صورت بود که شما 37 هزار تومان میدادی، برای سه ماه ADSL نامحدود با سرعت اسمی 128 کیلوبیت میگرفتی، که البته جهت اطلاع بگم، صبانت هیچ محدودیتی روی سرعت دانلود قرار نمیداد و 128 کیلوبیت کاملا اسمی بود و تقریبا همه کاربران حداقل سرعت 300 کیلوبایت در ثانیه دانلود رو بدون هیچ گونه تایم اوت یا Latency بالا داشتن (این موضوع هم در خانه که مرکز فرشچی هست و هم در دفتر کار در منطقه احمد آباد یکسان بود). چیزی که امروز بعد از نزدیک به 10 سال با اینترنت مزخرف 10 مگابیت مخابرات نداریم و در بهترین حالت سرعت دانلودم 300 کیلوبایت میشه، اما تقریبا بیشتر اوقات روز سرعت بسیار کمتر، همیشه تایم اوت و پکت لاس بالا و Latency های متغیر و مزخرف هم همراهش هست، تازه این موضوع روی اینترانت ملی صدق میکنه و اوضاع اینترنت که خیلی هم بدتره ...

شرکت ارتباط هم که با قیمت خیلی پایین تری ADSL نامحدود میداد که اون سرعت های اسمیش واقعی بودن و محدودیت سرعت داشتن اما قیمت مناسبی داشت، فکر کنم تابستون سال 86 (شاید هم 87) بود که ناگهان اینترنت خانه قطع شد، بعد از بررسی متوجه شدم که تلفن هم قطع هست و بعد از حدود یک هفته پیگیری بالاخره مرکز امور مشترکین اعلام کرد عملیات کابل برگردان هست و مشخص نیست تا کِی درست بشه، بعد چند هفته بالاخره تلفن ها وصل شد، اما اینترنت نه ... بعد از کلی پیگیری (چون این فیبر نوری موضوع جدیدی بود هیچ کس نمیدونست مشکل چیه) بالاخره شرکت ارتباط که اون زمان اینترنت داشتم اعلام کرد که مخابرات خطوط رو به فیبر نوری تغییر داده و امکان ادامه ارائه سرویس برای اون شرکت نیست.

اون زمان به زمین و آسمون زدم تا بتونم ADSL بگیرم، از مراجعه های متعدد به امور مشترکین تا شرکت های مختلف و بالاخره بعد حدود 2 سال خود مخابرات به صورت انحصاری روی خطوط فیبر نوری ADSL ارائه کرد. از هزینه هایی که این کار مخابرات و این انحصار گرایی روی دست من گزاشت (مانند سوخت شدن سرویس ADSL ی که داشتم و هزینه های چند صد هزار تومانی اینترنت هوشمند در اون زمان) چشم پوشی کنیم، برای مدتی سرویس های نامحدود مخابرات که حداکثر سرعتشون دقیقا با سرعت اسمیشون یکی بود قابل قبول بودند تا اینکه مخابرات خصوصی (!!!؟ س.پ. خصوصیه؟ خندم میگیره) شد. بعد از اون و به لطف کارشناسان و ملک جعفریان و دیگر دزدان روز به روز داره شرایط بدتر و بدتر میشه ...

من سال های قبل با سرعت های کم میتونستم ویدئو استریم آنلاین حتی از سرورهای خارجی ببینم، الان از سایت صدا و سیما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم نمیشه دید، هر 10 ثانیه ویدئو قطع میشه و گیر میکنه و باید از اول صفحه رو لود کرد که به خاطر Packet Loss ها و تایم اوت های زیاد هستش ...

ضمنا جهت اطلاع اون دوستانی که میگن شکایت به 195 خوبه و جواب میده، دوباره بعد از یک سال و خورده ای شکایت کردم، این هم نتیجش، خودتون قضاوت کنید که حتی یک نفر تا حالا به خودش زحمت نداده بعد از 20 روز، 20 ثانیه وقت بزاره و یک کلمه پاسخ بده:

چندین بار هم با 195 تماس گرفتم و دو حالت ضبط پیام و ارتباط با اپراتور، هر کدوم رو که بزنی در هر صورت میره به ضبط پیام و هیچ اپراتوری درکار نیست؛ بعد پیام گزاشتن هم کسی هیچ پیگیری ای نمیکنه یا تماسی نمیگیره ...
دقیقا ماجرایی که تابستان پارسال رخ داد و بعد از یک مدت طولانی یک نفر زنگ زد و گفت دوباره شکایتت رو ثبت کن و برای دومی هم همین داستان و هیچ پیگیری ای نشد!

این مملکت از پایبست ویران است، داستان فقط مخابرات نیست ...

منم زمانی که طرح قبلیم تمام شد، دقیقا از شماره های مختلف با موبایل و خونه تماس میگرفتن یا SMS میفرستادن، من یکی دو نفر اول رو مودبانه رد کردم اما با نفرات بعدی مجبور شدم خیلی تند برخورد کنم و ازشون بپرسم از کجا و به حقی اطلاعات شخصی و تماس من رو به دست آوردن؟ باور کنید اگر پول و زمانشو داشتم از مخابرات به خاطر اینکه اطلاعات شخصی و تماس من رو در اختیار ده ها نماینده داده شکایت میکردم.

دوست عزیز 195 شکایت کردم سه روزه اینترنتم درست شد.حتی از خود 195 هم تماس گرفتن گفتن اگه مشکل هنوز دارین تا اقدامات دیگه انجام بشه که من گفتم نه مشکل حل شده.نمیدونم چرا برا شما جواب نداده.ولی من به دوستمم گفتم به 195 شکایت کن برا اونم جواب داد البته تا امروز نتم خوب بود ولی امروز خیلی داغون شده اگه ببینم ادامه داره مجدد شکایت میکنم و اینجا نتیجشو میگم.
این شکایت قبلیم بود که سه روزه حل شد

playstation 3
11-12-2015, 02:14
سلام این جریان کارت شارژ چیه برای من نفرستادن.برای همه می فرستن؟

mahdi-xbox
11-12-2015, 06:50
دوست عزیز 195 شکایت کردم سه روزه اینترنتم درست شد.حتی از خود 195 هم تماس گرفتن گفتن اگه مشکل هنوز دارین تا اقدامات دیگه انجام بشه که من گفتم نه مشکل حل شده.نمیدونم چرا برا شما جواب نداده.ولی من به دوستمم گفتم به 195 شکایت کن برا اونم جواب داد البته تا امروز نتم خوب بود ولی امروز خیلی داغون شده اگه ببینم ادامه داره مجدد شکایت میکنم و اینجا نتیجشو میگم.
این شکایت قبلیم بود که سه روزه حل شد

درسته
منم تابحال دوبار شکایت کردم هردوبار بعد دو سه روز زنگ زدن پیگیر شدن...

سلام این جریان کارت شارژ چیه برای من نفرستادن.برای همه می فرستن؟
سلام...اون برای طرح هایی هست که همراهش کارت شارژ هدیه رو کنار اسم طرح نوشته...برا من که دوماه طول کشید...شکایت کردم 195 بعدا اعمال کردند...
البته خیلی هم نیست.سه و خورده گیگ هست

S M Λ S Ħ
11-12-2015, 19:42
سلام به همه مشهدی ها :دی

میگم الان وضعیت تون چه طوره با مخابرات؟ راضی هستین یا از سر اجبار سرویس مخابرات گرفتین؟ :دی

من مرکز فرشچی هستم، اسیاتک هم فعلا دارم، اما با سرور خارجی مشکل دارم، در حدی که تلگرامم میره روی حالت Connecting میمونه !

میخوام ببینم مخابرات وضعیتش چه طوره؛

ممنون میشم راهنمایی کنین :)

Gregar
11-12-2015, 21:08
سلام به همه مشهدی ها :دی

میگم الان وضعیت تون چه طوره با مخابرات؟ راضی هستین یا از سر اجبار سرویس مخابرات گرفتین؟ :دی

من مرکز فرشچی هستم، اسیاتک هم فعلا دارم، اما با سرور خارجی مشکل دارم، در حدی که تلگرامم میره روی حالت Connecting میمونه !

میخوام ببینم مخابرات وضعیتش چه طوره؛

ممنون میشم راهنمایی کنین :)

این یکی از اون یکی خرابتر . تا چند وقت پیش خوب بود اما یهو همه چی بهم ریخت . نت مملکت ترکید . الان پینگ با سرور خارج داغونه و با کلی تایم اوت .

™...
11-12-2015, 23:53
من طرح پاییز یک ساله پهنای باند 2 مگابایت مودم دار داشتم که سال قبل گرفتم که البته امشب تموم میشه . سرعت دانلودم هم از 1 تا 7 صبج که دانلود رایگان بود 250 کیلوبایت برثانیه بود .

سایت 851cc طرح زیر رو گذاشته .

طرح رویایی یکساله 20 گیگ با برست سرعت 10مگ + 8 ماه زمان اضافه رایگان و 20ماه دانلود رایگان 4 تا 9صبح

در بازه زمانی رایگان سرعت دانلودش چند هستش ؟! سپاس .

kingmostafa
12-12-2015, 03:15
:n34::n34::n34::n34::n34::n34:
من امروز اصلا خونه نبودم و 2 ساعت خونه بودم 470 مگ کم شده
دیروز هم به طرز عجیبی 680 مگ کم شده!!!!
مخابرات دزززززززززززززد دزززززززززززد دززززززززززززززد
وقتی هم زنگ میزنم میگن وایرلستو پسوردشو عوض کن یا مک آدرس رو ببند.
در حالی که مودمم رو فقط برای آی پی های خودم باز گذاشتم و مک هم خودشون میگن که از جایی دیگه کانکت نشده!!!!!!!! :n34::n34::n34:
دزدهای حروم زاده

milad azad
12-12-2015, 09:26
:n34::n34::n34::n34::n34::n34:
من امروز اصلا خونه نبودم و 2 ساعت خونه بودم 470 مگ کم شده
دیروز هم به طرز عجیبی 680 مگ کم شده!!!!
مخابرات دزززززززززززززد دزززززززززززد دززززززززززززززد
وقتی هم زنگ میزنم میگن وایرلستو پسوردشو عوض کن یا مک آدرس رو ببند.
در حالی که مودمم رو فقط برای آی پی های خودم باز گذاشتم و مک هم خودشون میگن که از جایی دیگه کانکت نشده!!!!!!!! :n34::n34::n34:
دزدهای حروم زاده

اولا در مودمت ویژگی wps رو بگرد خاموش کن

دوما هر وقت جایی میری مودم رو یا از خط تلفن یا از برق جدا کن

سوما اگر دانلود شبانه داری حتما یکربع قبل از دانلود مودم رو ریست کن چون پشتیبان گفت تنها راهی هست که اگر سیستم اشتباه کنه میتونی ثابت کنی برای من یک شب 2.75 گیگ کم شد چون این کار رو نکرده بودم راهی برای اثبات نداشتم

- - - Updated - - -

من طرح پاییز یک ساله پهنای باند 2 مگابایت مودم دار داشتم که سال قبل گرفتم که البته امشب تموم میشه . سرعت دانلودم هم از 1 تا 7 صبج که دانلود رایگان بود 250 کیلوبایت برثانیه بود .

اگر میگشتی بود

برای بار هزارم سرعت 124 کیوبایت kB

sncod
12-12-2015, 09:55
چند روزه سرعت شبانه رو باز کردن تا مردم زنگ نزن واسه گندگاری روزشون
اگه دانلود دارید می تونید شبا 15 گیگ دانلود کنید

Gamemaster
12-12-2015, 10:32

منم اینجا همین سوال کردم ولی انگار کسی ج نمیده

ghnjfg
12-12-2015, 11:00
چند روزه سرعت شبانه رو باز کردن تا مردم زنگ نزن واسه گندگاری روزشون
اگه دانلود دارید می تونید شبا 15 گیگ دانلود کنید

به خاطر گند کاری هاشون نیست. این مشکلات سیستم مخابراته
دو سال پیش هم این اتفاقات بود و شبی 18 گیگ دان میزدیم

سرعت در بازه رایگان 1مگه یعنی (128کیلوبایت)

mahdi-xbox
12-12-2015, 11:03

سرعت دانلود شبانه 125 کیلوبایت هست در ثانیه
یعنی میشه شبی(صبحی)2 و خورده ای گیگ دانلود و چون 99 درصد رایگانه،تقریبا 20 مگ هم روزانه محاسبه میشه...
.................................................. ........
بعد از مدت ها بعد تغیرات کابل خونه و یکسره کردن سیم میان مودم و ورودی تلفن که باعث شده بود خطم همیشه پایدار بمونه،تو این چند روز افت سرعت رو وضوح حس کردم:n02:صفحه بزور باز میشه:n29:

Gamemaster
12-12-2015, 12:16
به خاطر گند کاری هاشون نیست. این مشکلات سیستم مخابراته
دو سال پیش هم این اتفاقات بود و شبی 18 گیگ دان میزدیم

سرعت در بازه رایگان 1مگه یعنی (128کیلوبایت)

سرعت دانلود شبانه 125 کیلوبایت هست در ثانیه
یعنی میشه شبی(صبحی)2 و خورده ای گیگ دانلود و چون 99 درصد رایگانه،تقریبا 20 مگ هم روزانه محاسبه میشه...
.................................................. ........
بعد از مدت ها بعد تغیرات کابل خونه و یکسره کردن سیم میان مودم و ورودی تلفن که باعث شده بود خطم همیشه پایدار بمونه،تو این چند روز افت سرعت رو وضوح حس کردم:n02:صفحه بزور باز میشه:n29:

برا من رایگان اصلا مهم نیست فقط روز مهمه
در روز اوزاع چطوره؟

mahdi-xbox
12-12-2015, 13:19
برا من رایگان اصلا مهم نیست فقط روز مهمه
در روز اوزاع چطوره؟
برا من سرعت 780 کیلو هست ولی چندروزه دچار افت شده
(قبلا قطعی زیاد داشتم که یک سیم یکسره از ورودی تلفن خونه به مودم زدم قعطی تقریبا صفر شد)

Gamemaster
12-12-2015, 14:29
(قبلا قطعی زیاد داشتم که یک سیم یکسره از ورودی تلفن خونه به مودم زدم قعطی تقریبا صفر شد)
ممنون از شما
یه عکس از تنزیمات مودم میدی؟
از ۲۰۲۰ خریدین سرویسو؟
کدوم مرکز مخابراتی هستین؟

mahdi-xbox
12-12-2015, 17:31
ممنون از شما
یه عکس از تنزیمات مودم میدی؟
از ۲۰۲۰ خریدین سرویسو؟
کدوم مرکز مخابراتی هستین؟
از 2020 خریدم
مرکز امت
منظورت این تنظیماته؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HardwareMaster
12-12-2015, 18:14
آقا یکشبه چقدر یهویی پیش این مخابراتچی ها محبوب شدیما
چپ و راست دخترا زنگ میزنن که ها چی شد مگه نمی خوای تمدید کنی
منم گذاشتمشون سرکار و میگم چی؟ اینترنت چیه دیگه باو؟ اونی که مشترک شماست رفته مسافرت به گوشیش زنگ بزن
از اونور شماره هاشون رو توی گوشی بلاک کردم خخخخخخ

،تو این چند روز افت سرعت رو وضوح حس کردم صفحه بزور باز میشه

حتی ایرانشل هم صفحه باز نمیکنه مخابرات ورشکسته دیگه بماند.
افت سرعت این روزها بلطف چند میلیون (اعلام خبرگزاری ها) مسافری هست که آمدن. حتی بچه ی توی قنداقشون هم گوشی هوشمند و تبلت دستشه با اعتیاد شدید به اینترنت.از زیرساخت مشهد که برای سکنه هم جوابگو نیست چه توقعی میشه داشت؟

mmzz91
13-12-2015, 18:58
سلام .کسی این طرح 2020 یا کار 20 را گرفته من حجم دارم اگه بگیرم انتقال پیدا میکنه یا میسوزه

milad azad
13-12-2015, 19:09
سلام .کسی این طرح 2020 یا کار 20 را گرفته من حجم دارم اگه بگیرم انتقال پیدا میکنه یا میسوزه

100 درصد میسوزه اول تموم کن بعد برو بگیر

mahdi-xbox
13-12-2015, 21:42
حتی ایرانشل هم صفحه باز نمیکنه مخابرات ورشکسته دیگه بماند.
افت سرعت این روزها بلطف چند میلیون (اعلام خبرگزاری ها) مسافری هست که آمدن. حتی بچه ی توی قنداقشون هم گوشی هوشمند و تبلت دستشه با اعتیاد شدید به اینترنت.از زیرساخت مشهد که برای سکنه هم جوابگو نیست چه توقعی میشه داشت؟
دیشب سایت هابزور باز میشدند و یا حتی اصلا باز نمیشدند...
ولی توی سایت های با پسوند ir مشکلی نبود
باز امروز بهتر شده
مدت ها بود مشکلی نداشتم...ولی دیروز دیگه نمیشد اینترنت کار کرد
خداروشکر یک بهونه ای پیش اومد کنار خانواده بیشتر باشم:n02::n29:

frozen01
14-12-2015, 01:13
دوستان سرعت دانلود شبانشون اونایی که طرح 20 ماهه رو گرفتند چند هست .

شبنه دار های 4 تا 9 منظورم هست .

kingmostafa
14-12-2015, 03:34
دوستان سرعت دانلود شبانشون اونایی که طرح 20 ماهه رو گرفتند چند هست .

شبنه دار های 4 تا 9 منظورم هست .

من تازه این طرحو گرفتم سرعت شبانم دقیق بین 120 تا 130 هست و کمتر و بیشتر نمیشه البته دقایق کوتاهی قعطی داره.
روزی 1.6 تا 1.7 گیگ دانلود دارم.
البته با توجه به تجربه دوستان من از نیم ساعت دیر تر دانلود رو شروع می کنم و نیم ساعت هم زود تر تموم می کنم تا حجم روزانه نسوزه

shoojats
14-12-2015, 10:03
سلام بمدت 2 ماهه که سرعت اینترنت شده 0 کیلو بایت و اولا اینکه اصلا کانکت نمیشه هرچی کانکت میزنم ارور 619و یا 651 میده که نوشته the remote network is not establish یه همچین چیزی.بعد ازینکه بیش از 5یا 6 بار مودم خاموش روشن کنم کانکت میشه اما رو ایکون نتورک کنار ساعت ویندوز علامت مثلث ارور میاد با اینکه زده کانکت شده دوباره مجبورم مودم خاموش روشن کنم تا کانکت بشه.سرعت شبانم افتضاعه اصلا دانلود نمیشه یکساله 2 مگ دارم در ضمن بعد یکی دوساعت کانکت شدن چراغ ای دی اس ال شروع به چشمکهای خیلی طولانی میزنه که بعدش کلا خاموش میشه که مجبورم دیس کنم و بعد دوباره کانکت.4 روز دیگه طرح طلایی 2 مگم تمومه و مجبورم روزانه گمیزارم واسه دانلود که با سرعت 100 کیلو بایت میره
منطقی قرقی جاده سیمان هستم و اینکه دقیقا تو این 2 ماه از تلفن خونه زنگ میزنم 2020 بوق مشغولی میزنه اصلا به 2020 وصل نمیشه قبلا هم اینکار مخبارات منطقه کرد که نتونم زنگ بزنم چرا که شیرینی خط تلفن بهش ندادم افتاده رو لج تو سایت 195 شکایت کردم گفتن اونا همچین کاری نمیتونن بکنن
خلاصه اینکه 7 گیگ از نتم مونده و شبانه اصلا نمیره سرعت خوبه شبانم 10کیلوبایت خدا شاهده اگه 30 بشه ذوق میکنم
دیشب فقط 300 مگ شبانه دانلود کردم این ساعت 10:9 سرعت دانلود روزانم رو 130 کیلوبایت
اینم مشخصات خطتم

shoojats
14-12-2015, 10:58
الان ز زدم 2020.ای ار گفتن قطعی ها از پورت مخابرات گفتن رسیدگی میکنیم 2 مین بعدش زنگ زدن طرحتون رو به اتمام چیکار میکنین؟؟؟
این طرح 20 ماهه 128ازاد تا 10مگ سرعت 4تا 9صبحش چقدره؟؟؟
ممنونم

bas ali
14-12-2015, 12:46
با سلام
من خطم فیبر نوریه برای همین مجبورم مخابرات بگیرم
رفتم دفتر مخابراتی طرح هاش رو نگاه کردم . سرعت 128 ماهی 9 تومن مد نظرم هست
میخام ببینم که 128 سرعتش روی چند گیگ بسته شده ؟ و ایا از طریق 2020 بگیرم بهتره یا از دفتر مخابراتی
در ضمن این طرح های مخابرات هیچکدوم دانلود شبانه ندارن ؟

mosi_alfa
14-12-2015, 16:05
دقیقا رو ۶۰ گیگ بسته شده سرعتش! [emoji1] خو پستا قبلی رم بخونید، خیره سرش انجمنه

shoojats
14-12-2015, 18:41
از امروز صبح ب مخابرات زنگ زدم و سایت 2020.ir گفتن مشکل اینکه پورت خطم از خود مخابرات مشکل دارع از صبح دارن بررسی میکنن از اونور هم چند مین قبل مخابرات زنگ زده چیکار میکنید تمیدید میکنید یا نه>؟؟؟گفتن اگه خود سایت مخابرات طرح بگیرید بهتر از این طرحی که از سایت 2020 گرفتید...با اینکه هنوز 3 روز مونده از طرحم
همچنان نه 2020 میتونم بگیرم مشغولی میزنه هم شماره 135.گفتم بعد یکی دوساعت که کانکتم چراغ نت خاموش میشه گفتن بخاطر اینه که مخابرات یه قانون گذاشنه با یه ای پی بیش از 2 ساعت کانکت باشی قطع میشه تنها راه حلش هم اینه که از تو تنظیمات مودم brige بزاری رو ppope...میخاستم ایا این جوابش درسته؟؟؟

اینم سرعت الانم طرح 2مگ و وضیعیت خطم
لطفا راهنماییم کنین که چطوره؟ممنونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Night2
14-12-2015, 19:44
shoojats: مشکل خط شما نویز بسیار بالا هست. اگه از سیم کشی خودتون و وجود Splitter به شکل صحیح مطمئن هستید، باید بگید تا مخابرات شرایط رو چک کنه، شاید حتی نیاز باشه تا مامور بفرستن به صورت حضوری، با این نویزی که شما دارین من بعید میدونم هیچ وقت بتونید کانکشن پایدار و سرعت خوب داشته باشید.

ghnjfg
14-12-2015, 20:22
منم همین مشکلو دارم. صددرصد مشکل از خود مخابراته.
قبلا پینگ 8.8.8.8 همیشه رو 140 بود ولی این دو هفته اخر رفته رو 300. 400
از ساعت 6 عصر تا 2 شب سرور خارج باز شدن صفحه ها در حد 15 کیلوبایت سرعت داره در صورتی که قبلا اصلا به این افتضاحی نبود

[ Ehsan ]
14-12-2015, 21:01
لعنت به ذات مخابرات دو مین وصله 15 مین قطع میشه از 5 امروز حسابی ریده اعصاب نذاشته واسه ما .

bas ali
14-12-2015, 21:22
دقیقا رو ۶۰ گیگ بسته شده سرعتش! [emoji1] خو پستا قبلی رم بخونید، خیره سرش انجمنه

چند صفحه قبل رو خوندم فقط از بدی سرویس گفته بودن چیزی از سرعت گفته نشده بود
از اخر برم دفتر مخابراتی اینترنت بگیرم یا از طریق 2020 ؟ سرعت رو هم بگین رو چند بسته شده :n01:

Night2
14-12-2015, 21:41
با سلام
من خطم فیبر نوریه برای همین مجبورم مخابرات بگیرم
رفتم دفتر مخابراتی طرح هاش رو نگاه کردم . سرعت 128 ماهی 9 تومن مد نظرم هست
میخام ببینم که 128 سرعتش روی چند گیگ بسته شده ؟ و ایا از طریق 2020 بگیرم بهتره یا از دفتر مخابراتی
در ضمن این طرح های مخابرات هیچکدوم دانلود شبانه ندارن ؟

از اخر برم دفتر مخابراتی اینترنت بگیرم یا از طریق 2020 ؟ سرعت رو هم بگین رو چند بسته شده :n01:

دوست عزیز، 128 یعنی سرعت 128 کیلوبیت در ثانیه، بعنی در هر ثانیه حداکثر و در بهترین حالت شما میتونید 16 کیلوبایت دانلود کنید و دقت کنید مخابرات همیشه روی سرعت خریداری شده محدود هست و مثل سرویس دهنده های دیگر امکان استفاده از سرعت بیشتر رو نمیزاره، یعنی دانلود یک فیلم 1 گیگابایتی با سرعت 128 در بهترین حالت باید حدود 18 ساعت طول بکشه که البته با پکت لاس های بسیار و قطعی های فراوان مخابرات احتمالا بیشتر هم میشه ... اگر منظورتون از "سرعتش روی چند گیگ بسته شده" میزان حجمی هست که بهتون میدن، باید برای همون طرح ازشون سوال کنید که بسته به مدت زمانی که میخواهید بگیرید ببینید چقدر حجم بهتون میدن ...

من بهتون توصیه میکنم اگر سرعت بهتری میخواید از یکی از نمایندگی های مخابرات طرح "2020" رو بخرید که با حجم 20 گیگابایت و به مدت 20 ماه هست و البته میگن که سرعتش تا 10 مگابیت هست اما من به شخصه هیچ وقت نشده از 300 کیلوبایت در ثانیه سرعت بیشتری داشته باشم که میشه کمتر از 2.5 مگابیت. از ساعت 4 تا 9 صبح هم 99% استفاده از حجمتون رایگان حساب میشه و هزینه این طرح آخرین باری که من چک کردم حدود 43 هزار تومان بود برای کل این 20 ماه ...

البته که مخابرات همیشه دزدی حجم و کیفیت پایین سرویس و پشتیبانی فوق العاده بی کیفیت و ضعیف داره و استفاده از مخابرات به خاطر مشکلات عصبی ای که براتون ایجاد خواهد کرد، قطعا چند سال از عمر شما کسر خواهد کرد، ولی چون روی فیبر انحصار دست مخابرات هست کار دیگه ای نمیتونید کنید ...

kingmostafa
14-12-2015, 22:40

یه راهنمایی بکنم خدمتت اگر می خوای طرح 2020 رو بگیری:
من طرح طلایی داشتم حدود 10 تا 20 درصد دزدی حجم داشت
طرح 2020 که گرفتم تقریبا 100 درصد دزدی حجم داره!! یعنی اگر 1 گیگ مصرف کنی ؛ دو گیگ ازت کم میشه
در واقع تو طرح 2020 حجمی که بهتون داده میشه رو تقسیم بر 2 کنید.

HardwareMaster
15-12-2015, 02:08
البته که مخابرات همیشه دزدی حجم و کیفیت پایین سرویس و پشتیبانی فوق العاده بی کیفیت و ضعیف داره و استفاده از مخابرات به خاطر مشکلات عصبی ای که براتون ایجاد خواهد کرد، قطعا چند سال از عمر شما کسر خواهد کرد، ولی چون روی فیبر انحصار دست مخابرات هست کار دیگه ای نمیتونید کنید ...
تایید میشه . مخابرات یک شاه دزد واقعیه
چوپونهای دروغگویی هم که اونجا استخدام کرده معلوم نیست مست هستن یا سرشون با کجاشون بازی میکنه. طرح 2020 با 120GB حجم دیشب رزرو کردم توی سامانه زده 80GB !!!:blink: همین اول دوره خواستن 40 گیگ رو بعنوان حق الدزدی! خودشون کنار بذارن
یعنی اگر که مشترکشون کاربری آماتور باشه و حجم های خریداری شده رو چک نکنه تا بعدا زیر و بالاشون رو بابت این دزدی ها یکی کنه ببین چطور توی پاچش میره. بیخود نیست همه حتی چوپون دروغگو هم صداش درامده که اینا دزدن!!!:n08:

++++++++
3 شب دیگر تا پایان کمپین 7-1 رایگان . چه میکنه این بازیکن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

milad azad
15-12-2015, 10:38
رات یه قانون گذاشنه با یه ای پی بیش از 2 ساعت کانکت باشی قطع میشه تنها راه حلش هم اینه که از تو تنظیمات مودم brige بزاری رو ppope...میخاستم ایا این جوابش درسته؟؟؟

ببین حتی اگر رو ppoe هم بزاری زمانی که کامپیوتر ساعت 4 روشن میشه تقریبا بین ساعت 6 تا 6:45 ارتباط قطع میشه و همچنین کمترین زمان ممکن برای اتصال مجدد اتوماتیک مودم 2 دقیقه در بهترین شرایط هست که این باعث میشه متاسفانه idm دستور به خاموشی کامپیوتر میده میده و دیگه نمیشه تا 9 صبح استفاده کرد

نمام این اختلال ها برنامه ریزی شده است کاملا دزدی تو روز روشن چرا قبلا نبود

تو زومیت یکی گفت مخابرات اصفهان با شبانه میشه شبی 15 گیگ دان کرد با همین طرح 2020 45 تومن بعد اینجا !

من یکبار به پشتیبان منطقه ای در تلگرام از دزدی مخابرات حرف زدم ناراحت شد این پیام رو داد:

(((متاسفانه اگه ۲۰۲۰ یا ... ازشون دزدی میکنه فکر میکنن مخابراته
یکی نیست به اینا بگه ۲۰۲۰ دست یاسر دوستخواه از بخش خصوصی هست
قبل از این دست گلد نت بود ، کلی از مردم خورد و برد مچشو گرفتن شمارشو تحویل داد به یکی دیگه فکر میکنی درست شد؟
همیشه از جایی خرید کن که معتبر باشه
و حجمتو هاپولی نکنن ))))

طرح 2020 که گرفتم تقریبا 100 درصد دزدی حجم داره!! یعنی اگر 1 گیگ مصرف کنی ؛ دو گیگ ازت کم میشه
در واقع تو طرح 2020 حجمی که بهتون داده میشه رو تقسیم بر 2 کنید.

دقیقا درسته

sad1000
15-12-2015, 12:12
ببین حتی اگر رو ppoe هم بزاری زمانی که کامپیوتر ساعت 4 روشن میشه تقریبا بین ساعت 6 تا 6:45 ارتباط قطع میشه و همچنین کمترین زمان ممکن برای اتصال مجدد اتوماتیک مودم 2 دقیقه در بهترین شرایط هست که این باعث میشه متاسفانه idm دستور به خاموشی کامپیوتر میده میده و دیگه نمیشه تا 9 صبح استفاده کرد

نمام این اختلال ها برنامه ریزی شده است کاملا دزدی تو روز روشن چرا قبلا نبود

تو زومیت یکی گفت مخابرات اصفهان با شبانه میشه شبی 15 گیگ دان کرد با همین طرح 2020 45 تومن بعد اینجا ! نمی دونم این ملک جعفریان کی میره کنار

من یکبار به پشتیبان منطقه ای در تلگرام از دزدی مخابرات حرف زدم ناراحت شد این پیام رو داد:

(((متاسفانه اگه ۲۰۲۰ یا ... ازشون دزدی میکنه فکر میکنن مخابراته
یکی نیست به اینا بگه ۲۰۲۰ دست یاسر دوستخواه از بخش خصوصی هست
قبل از این دست گلد نت بود ، کلی از مردم خورد و برد مچشو گرفتن شمارشو تحویل داد به یکی دیگه فکر میکنی درست شد؟
همیشه از جایی خرید کن که معتبر باشه
و حجمتو هاپولی نکنن ))))

دقیقا درسته

جناب مهندس ملک جعفریان حدود 1 ماه هست. مدیرعامل نیستن.
رییس مخابرات عوض شده.

Gregar
15-12-2015, 14:06
دوستان چند روز پیش کمپینم تموم شد و خواستم تخلیه کنم . منتهی اینقدر اذیت کردن واسه تخلیه خط و چون عجله داشتم و نت لازم بودم مجبور شدم دوباره همین طرح 2020 رو بگیرم منتهی 43 تومنیش رو گرفتم که موقتی باشه .

حالا اگه این طرحم حجمش که تموم شد و خواستم مثلا بعد از 2 ماه تخلیه کنم با یه درخواست تخلیه حله ؟ یا باز دردسر داره ؟

راستی واسه دانلود شبانه چطوریه ؟ روی بریج مشکلی نداره ؟ یا بهتره رو ppoe باشه ؟ چون دیگه تو این ساعت باید سیستم خودش روشن بشه و کانکت بشه و خاموش بشه . دستکاری که قبلش لازم نداره . اره ؟ البته من دانلودم کمه و نیم ساعت بعد و قبل از بازه رایگان میخوام بزارم واسه دانلود .

kingmostafa
15-12-2015, 14:57
تایید میشه . مخابرات یک شاه دزد واقعیه
چوپونهای دروغگویی هم که اونجا استخدام کرده معلوم نیست مست هستن یا سرشون با کجاشون بازی میکنه. طرح 2020 با 120GB حجم دیشب رزرو کردم توی سامانه زده 80GB !!!:blink: همین اول دوره خواستن 40 گیگ رو بعنوان حق الدزدی! خودشون کنار بذارن
یعنی اگر که مشترکشون کاربری آماتور باشه و حجم های خریداری شده رو چک نکنه تا بعدا زیر و بالاشون رو بابت این دزدی ها یکی کنه ببین چطور توی پاچش میره. بیخود نیست همه حتی چوپون دروغگو هم صداش درامده که اینا دزدن!!!:n08:

دقیقا درسته.
من هم طرح 43 تومنی 2020 رو گرفتم ولی وقتی رفتم تو سایت برام زده بود طرح برنزی 3 ماهه 9 گیگابایت :n04::n04::n04::n04: به معنای واقعی اگر چک نمی کردم تو پاچم بود...حالا فرض کن چه کلاه گشادی میره سر اونایی که مثل ما اینترنت باز نیستن و نمی دونن چی به چیه

XXS
15-12-2015, 16:16
یک سوال
این طرح20گیگ شبانه دار اگه حجمش تموم شد باید حتما 20 گیگ شارژ کرد؟

HardwareMaster
15-12-2015, 20:07
نوشته شده توسط shoojats
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رات یه قانون گذاشنه با یه ای پی بیش از 2 ساعت کانکت باشی قطع میشه تنها راه حلش هم اینه که از تو تنظیمات مودم brige بزاری رو ppope...میخاستم ایا این جوابش درسته؟؟؟
من این پست رو پیدا نکردم مثل اینکه ویرایش شده
اما این حرف رو یکی دو ماه قبل منم گفتم
راه علاج ساده ای هم داره
یک گوشی یا تبلت رو به وایرلس خانه بذارین وصل بمانه. برنامه ی هواشناسی اون رو هم تنظیم کنین هر 1 ساعت بروزرسانی بشه! هم مصرف داده ی ناچیزی خواهد داشت و هم اینکه ip شما بیکار نمی مانه تا غیرفعال بشه و نیاز به ریبوت مودم برای گرفتن ip پیش بیاد
اینکه یوزر/پس رو به مودم داده و خط pppoe باشه که یک مطلب بدیهیه. بندرت کسی این روزها مودم وایرلس رو روی بریج تنظیم میکنه!

ghnjfg
15-12-2015, 20:35
امشب پینگ خیلی خوب شده مثل قبلا فقط خدا کنه این روال همیشه ادامه داشته باشه

Gregar
15-12-2015, 23:12

جدا ؟ من فکر میکردم که طرح جدید 2020 رو گرفتم پینگ بهتر شده . نگو کلا همگیه .

دوستان چند روز پیش کمپینم تموم شد و خواستم تخلیه کنم . منتهی اینقدر اذیت کردن واسه تخلیه خط و چون عجله داشتم و نت لازم بودم مجبور شدم دوباره همین طرح 2020 رو بگیرم منتهی 43 تومنیش رو گرفتم که موقتی باشه .

حالا اگه این طرحم حجمش که تموم شد و خواستم مثلا بعد از 2 ماه تخلیه کنم با یه درخواست تخلیه حله ؟ یا باز دردسر داره ؟

راستی واسه دانلود شبانه چطوریه ؟ روی بریج مشکلی نداره ؟ یا بهتره رو ppoe باشه ؟ چون دیگه تو این ساعت باید سیستم خودش روشن بشه و کانکت بشه و خاموش بشه . دستکاری که قبلش لازم نداره . اره ؟ البته من دانلودم کمه و نیم ساعت بعد و قبل از بازه رایگان میخوام بزارم واسه دانلود .

shoojats
16-12-2015, 07:26
@shoojats ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): مشکل خط شما نویز بسیار بالا هست. اگه از سیم کشی خودتون و وجود Splitter به شکل صحیح مطمئن هستید، باید بگید تا مخابرات شرایط رو چک کنه، شاید حتی نیاز باشه تا مامور بفرستن به صورت حضوری، با این نویزی که شما دارین من بعید میدونم هیچ وقت بتونید کانکشن پایدار و سرعت خوب داشته باشید.

سیم کشی مشکلی ندارع قبلا هم با اسپلیتر بود الان مستقیم زدیم اسپلیتر کنار در اصلی رو برداشتم تا درست بشع اما همینطور سرعتم افتضاع شبانم رو 0 میشه حداکثر 4 کیلوبایت
بنظرتون چیکار کنم؟؟؟

زنگ زدن از سایت 2020.ir گفتن از مخابرات پورتتون مشکل داره قرار شد رفع کنن خداشاهده بدتر شد بهتر نشد
اصلا نمیتونم کانکت بشم دیشب هم زنگ زدن میگه جیکار میکنین تمدید میکنین یا نه؟؟؟6بار فقط از مخابرات زنگ زدن که تمدید میکنین یا نه؟؟؟

hamed_yazdani
16-12-2015, 07:52
اره پینگ منم خیلی خوب شده اومده رو حدود 5 الی 10. سرعت شبانه هم خیلی خوبه این شب ها هر شب حدود 200 گیگ دانلود میکنم.:n09:

tigerom
16-12-2015, 12:26
سلام
من طرح جدید 2020 رو گرفتم یک شب حدود 2 گیگ شبانه دان کردم و دیدم کلش از حجم روزانه کم شده اپراتور 2020 میگفت نمیشه و شما سند ندارین و اینا به 195 شکایت نوشتم بعد دوباره از مخابرات زنگ زدن و همون حرفا قبلی دوباره با لحن تندتری تجدید نظر نوشتم صبح زنگ زدن و گفتن دو گیگ هم اضافه شده
دیشب هم تایم شبانه سرعتم تا 10 مگ باز بود و ساعتی 4 گیگ دانلود کرده بود صبح پاشدم دیدم کل 12 گیگی که قرار بود تو 1 هفته دان بشه یک شبه دان شده بود
اگه از شما هم حجم کم شده بهتره به 195 شکایت کنید

Gregar
16-12-2015, 14:53
دوستان دیروز طرح 2020 رو گرفتم و مودم رو شب از روی بریج گذاشتم روی ppoe .
حالا چرا توی ریز مصرف سامانه ، شب مک ادرسم عوض شده ؟ خودم بودم که استفاده میکردم از نت ولی مک ادرسم رو یک چیز دیگه زده از ساعت 1 شب به بعد .
حجم هم همون بوده که گذاشته بودم دانلود . فقط مک ادرس فرق میکنه . در ضمن مودمم wifi نیست که کسی بخواد هک کنه و .. .

طرح 2020 اینطوریه ؟ یا از روی بریج که میری روی ppoe مک ادرس فرق میکنه ؟

Night2
16-12-2015, 17:52
امروز که دانلود رایگان من افتضاح بود، سرعت از 50 کیلوبایت در ثانیه بیشتر نشد، دیروز چندبار تا 200 کیلوبایت در ثانیه رفت. از امروز ظهر هم که اینترنت من حدود یک ربع قطع و بعدش که مجدد وصل شد یک آی پی گرفتم که با 78.38.133 شروع میشه و به طرز وحشتناکی وضعیت افتضاح شده، سرعت دانلود از سرور خارجی 10 کیلوبایت در ثانیه هست و چه سرور داخلی و چه سرور خارجی Packet Loss ام بالای 60 درصد هست. یعنی فقط میشه فحش داد به اینا، هیچ کار دیگه نمیشه کرد ...

گوگل هم الان نمیتونم باز کنم و فقط سایت هایی که از قبل اطلاعاتشون توی کش مرورگرم بودن رو به زور میشه باز کرد ...

سیم کشی مشکلی ندارع قبلا هم با اسپلیتر بود الان مستقیم زدیم اسپلیتر کنار در اصلی رو برداشتم تا درست بشع اما همینطور سرعتم افتضاع شبانم رو 0 میشه حداکثر 4 کیلوبایت
بنظرتون چیکار کنم؟؟؟

زنگ زدن از سایت 2020.ir گفتن از مخابرات پورتتون مشکل داره قرار شد رفع کنن خداشاهده بدتر شد بهتر نشد
اصلا نمیتونم کانکت بشم دیشب هم زنگ زدن میگه جیکار میکنین تمدید میکنین یا نه؟؟؟6بار فقط از مخابرات زنگ زدن که تمدید میکنین یا نه؟؟؟

به نظر من اگر امکانش رو دارید، یک کابل مستقیم از سیم تلفن دم در تا مودم ببرید، از اسپلیتر هم استفاده کنید و از دم در ارتباط کابل رو با سیم کشی خونه موقتا قطع کنید. اگر بازم وضعیت نویز خطتتون بد بود، قطعا مشکل از مخابرات هست، ولی اگر وضعیت خوب شد یعنی مشکل از سیم کشی شما هست. اگر هم کاملا مطمئن هستید مشکل از شما نیست و یا امکان این تست رو ندارید، میتونید درخواست کنید تا براتون مامور بفرستن تا بررسی کنه ...

(هرچی SNR Margin بالاتر و Line Attenuation پایین تر باشه نشانه وضعیت بهتر خط و نویز در خط هست و برعکسش نشان دهنده نویز بالاست، توی یک خط معمولی حدودا باید SNR Margin بالاتر از 20-25 و Line Attenuation هم کمتر از 5 باشه، البته Line Attenuation به فاصله تا مرکز مخابراتی هم بستگی داره و هرچی فاصله بیشتر باشه Line Attenuation هم قطعا بیشتر میشه)

Y_H2010
16-12-2015, 22:29
من مازندران هستم
لطفا اینو تا آخر بخونین
شرکت های خصوصی بدجور شباااااانه رو محدود میکنن
مخابرات هر بدی ای داااشت شبا رو به خدا هیچوقت محدود نکرد فقط سرعت کلیش کم بوووود
اگه میتونستم 5مگ 5 گیگ بگیرم همینو تمدید میکردم
متاسفانه از لج بازی رفتم از مخااااابرات
بچه هاااااااا خواهشااااااااااااااا بگین مخااااااااااااااااابراااا اااااااات تعرفه جدید آورد یا نه ؟؟؟؟؟؟؟
دو تا طرح قبلی مخابرات 5مگ 5 گیگ با 2مگ 10 گیگ با 21 تومن ماهانه واقعاااااااا عااااااااااالی بوووووود
خواهشاااااااااا نرین خصوصی ها دو برابر میگیرن تازه شاید مثل مخابرات اینترنت بدن
آسیادزد قیمت بالای 35 تومن باید بدی تااااااا شبانه داشته باشی بعدشم جدیدااااااااا سرعت ها رو همه محدود کردن حتی آسیاتک
من از ستاره شرق (نماینده پیشگامان) این شرکت هم محدود کرد روی سرعت اسمی آسیاتک هم اسمی
فقط و فقط مخابرات اسمی نکرد سرعتو
مخابرات اکثر استان ها بالای 500 میدن سرعتو ولی اینجا 370 کل استانه! شبانه هم بین 300 تا 320 میده مطمِئنی میتونی 5.5 گیگ حداااقل بگیری!!
من قبلا مخابرات بودم به خاطر این پارتک دزد مجبور شدم تخلیه کنم !
ای خدا سال 2016 داره میاد یادش بخیر اسفند دوسال پیش نامحدود با سرعت 370 وااااااااااقعا اون روزا اینترنت داشتیم
همه این نصیحتمو گوش کنین

masoudtr
17-12-2015, 01:03
امروز صبح هیچی دانلود نشد بکنم
ظهر تا عصر هم قطع بود مودم خاموش روشن کردم درس شد
کسی این مشکلو داره؟

Gregar
17-12-2015, 01:28
کسی این مشکلو داره؟

جدیدا اینطوری شده . من روی بریج که بود باید یه dc میکردم و وصل میکردم راحت بود . حالا باید هی مودم خاموش روشن کنی . بدیش هم اینه که ممکنه لینکهای دانلودت بپره . بدتر از اون اینکه موقع دانلود شبانه اگه اینطوری بشه نیستی که مودم رو خاموش روشن کنی .

HardwareMaster
17-12-2015, 04:20
کسی این مشکلو داره؟
درسته جدیدا این مشکل بروز پیدا کرده و مشخص نیست بخاطر کمبود ip مخابرات هست یا اینم ترفندیه تا شبها کمتر کاربرها دانلود خودکار داشته باشند
طبق تجربه + اظهارات اوپراتورهای پشتیبانی اگر خط حدود 3 ساعت استفاده نشه ip ازش گرفته میشه و لازمه مودم رو ریبوت کنین
شخصا دیدم حتی گاهی ریبوت هم به تنهایی کافی نیست و باید به پشتیبانی بگین خط رو ریست کنه(با ریست پورت اشتباه نشه)
چنانکه قبلا اشاره شد برای اینکه این اتفاق نیفته یک گوشی بهتره به خط وصل باشه تا هر یکساعت با آپدیت شدن برنامه ی هواشناسیش یا یک همچین چیزی باعث بیکار موندن خط نشه
اگرم با خود گوشی/تبلت دانلود می کنین (مثل من) که دیگه چه بهتر، بذارین وایرلسش طی شب وصل بمونه (توی تنظیماتش جلوی آپدیت خودکار برنامه ها رو گرفته باشین) درصورتیکه با تورنت کار می کنین phone schedule رو نصب و تنظیم کنین سر ساعت utorrent رو اجرا کنه و سر ساعت هم وایرلس رو خاموش. اگرم لینکها رو به ADM دادین داخل خودش تنظیمات زمانبندی شروع و توقف داره
من چند شبی از این بابت سرم کلاه رفت ولی حالا این شبهای آخر دارم جبران می کنم:12:

amirrezaright
17-12-2015, 08:55
درسته جدیدا این مشکل بروز پیدا کرده و مشخص نیست بخاطر کمبود ip مخابرات هست یا اینم ترفندیه تا شبها کمتر کاربرها دانلود خودکار داشته باشند
طبق تجربه + اظهارات اوپراتورهای پشتیبانی اگر خط حدود 3 ساعت استفاده نشه ip ازش گرفته میشه و لازمه مودم رو ریبوت کنین
شخصا دیدم حتی گاهی ریبوت هم به تنهایی کافی نیست و باید به پشتیبانی بگین خط رو ریست کنه(با ریست پورت اشتباه نشه)
چنانکه قبلا اشاره شد برای اینکه این اتفاق نیفته یک گوشی بهتره به خط وصل باشه تا هر یکساعت با آپدیت شدن برنامه ی هواشناسیش یا یک همچین چیزی باعث بیکار موندن خط نشه
اگرم با خود گوشی/تبلت دانلود می کنین (مثل من) که دیگه چه بهتر، بذارین وایرلسش طی شب وصل بمونه (توی تنظیماتش جلوی آپدیت خودکار برنامه ها رو گرفته باشین) درصورتیکه با تورنت کار می کنین phone schedule رو نصب و تنظیم کنین سر ساعت utorrent رو اجرا کنه و سر ساعت هم وایرلس رو خاموش. اگرم لینکها رو به ADM دادین داخل خودش تنظیمات زمانبندی شروع و توقف داره
من چند شبی از این بابت سرم کلاه رفت ولی حالا این شبهای آخر دارم جبران می کنم:12:

منم چند شبه همین مشکل رو دارم ساعت 4 که میخوام دانلود کنم اینترنت کلا قطع میشه تا مودم ریست بشه.اگه وایفای تبلتم رو روشن بزارم مشکل حل میشه؟

alyy
17-12-2015, 11:57
برای اینکه مودم قطع نشه برای دانلود رایگان وای فای گوشیتونو روشن بزارید نرم افزار تلگرام رو نصب کنید و چن تا کانال خبری مثل اقصاد انلاین خبر انلاین و چن تا دیگه عضو بشین بعد از تو تنظیمات تیک دانلود اتومات رو بردارید و بزارید وای فای گوشیتون روشن بمونه.با کمترین حجم حتی کیلوبایت نتتون قطع نمیشه و مودم بیکار نمیمونه که بخواد قطع بشه.البته من این مشکلو داشتمو طاقت نیاوردم رفتم 195 شکایت کردم مشکلمو برطرف کردیگه قطع نمیشه.خودشونم گفتن به خاطر کمبود ای پی اینطوری میشه که تا چن وقت دیگه مشکل برطرف میشه و این قطع و وصلی ها هم به خاطر همونه.ولی اینکه بخوان کاری کنن مودمت قطع بشه و مجبور بشی برای متصل شدن دوباره خاموش رروشن کنی همچیمن حقی ندارن چون تغییر ای پی به صورت خورکار انجام میشه و مجدد بعد تغییر ای پی کانکت میشید و اینکه به بعضیاتون میگن به خاطر جلوگیری از هک وای فای هست اینا همش بهونس وظیفشونه مشکلتو برطرف کنن چون چیزی تو قرارداد در این مورد ندارن.مگه ملت همه وای فای دارن ؟! پس حواستون باشه اگه مشکل قطعی داشتین و زنگ زدید گفتن مودم وای فای هست بگید نه معمولیه چون تا بگید وای فای بهونه ها شروع میشه.

abbasi.naft
18-12-2015, 08:41
اگرم با خود گوشی/تبلت دانلود می کنین (مثل من) که دیگه چه بهتر، بذارین وایرلسش طی شب وصل بمونه (توی تنظیماتش جلوی آپدیت خودکار برنامه ها رو گرفته باشین)
سلام
راه حل خوبی هست ، مخصوصا اینکه جواب هم گرفتید.

الان چند روزه ، که با اینکه سیستم در حال کار و دریافت فایل هست ، راس یک ساعت مشخص (7:30) ، اینترنت قطع میشه و بعدش چیزی در حدود بیست دقیقه ، هی مودم روشن ، هی مودم خاموش ، هی مودم روشن ، هی مودم خاموش ، هی مودم روشن ، هی مودم خاموش ، ...
برای این راه حلی دارید ؟؟ سپاس
شخص دیگه ای هم این مشکل رو داره ؟؟ سپاس تر :n39:

Gregar
18-12-2015, 13:21
واقعا خسته نباشن . دیشب یک و نیم گیگ از حجمم رو خوردن موقع شبانه . دوستان چجوریاست ؟ من از ساعت 4.30 تا 8.30 میزارم دانلود ولی بازم حجم کم کرده .

HardwareMaster
18-12-2015, 15:34
سلام
راه حل خوبی هست ، مخصوصا اینکه جواب هم گرفتید.

الان چند روزه ، که با اینکه سیستم در حال کار و دریافت فایل هست ، راس یک ساعت مشخص (7:30) ، اینترنت قطع میشه و بعدش چیزی در حدود بیست دقیقه ، هی مودم روشن ، هی مودم خاموش ، هی مودم روشن ، هی مودم خاموش ، هی مودم روشن ، هی مودم خاموش ، ...
برای این راه حلی دارید ؟؟ سپاس
شخص دیگه ای هم این مشکل رو داره ؟؟ سپاس تر :n39:
با این وصف ایراد از مودم نیست و چون ساعتی هست که ادارات دولتی و موسسات و ... میخوان وصل بشن به اینترنت طبعا فرض اولیه رو باید بر این گذاشت که کمبود ip باعث این مشکله
اینکار مخابرات اصلا عجیب و غلطه که ساعت دانلود رو امسال چنین بازه ی غیرمنطقی در نظر گرفته. چون از اونورم مشترکین اداری بخاطر کاهش سرعت بمشکل برمیخورن و کارشون لنگ می مونه و isp رو عوض میکنن
پشتیبانی برای رفع مشکلات کمبود ip پیشنهاد میکنه ماهیانه مشترکین چند هزار ت بیشتر داده و ip استاتیک بگیرن. گرچه نرخش نسبت به گذشته خیلی کمتر شده ولی به این شکل یکجور باج گیریه
پیشنهاد می کنم به 195 شکایت کنین. فایده نداشته باشه ضرر هم نداره

tigerom
18-12-2015, 21:30
واقعا خسته نباشن . دیشب یک و نیم گیگ از حجمم رو خوردن موقع شبانه . دوستان چجوریاست ؟ من از ساعت 4.30 تا 8.30 میزارم دانلود ولی بازم حجم کم کرده .

من در صفحه قبل مشکلمو گفتم مشابه شما بود و به حقم رسیدم شما هم همون کار رو بکنید

Gregar
18-12-2015, 21:48
من در صفحه قبل مشکلمو گفتم مشابه شما بود و به حقم رسیدم شما هم همون کار رو بکنید

ولش کن 1.5 گیگ ارزش وقت گذاشتن نداره . من همینجوری الکی این سرویس رو گرفتم ببینم چجوریاست ایا ارزش داره تو مخابرات بمونم یا نه . بخوان دزدی کنن که نمیمونم .

البته فکر کنم به خاطر این حجم کم شده بود که قبل از خواب مودمم رو روشن گذاشته بودم قبل از ساعت شبانه و تقریبا تا ساعت 6 روزانه حساب شده بود و بعدش شبانه (؟) .
حالا یه چند شب یه بار ساعت 4.30 و یه بار ساعت 8.30 مودم رو ریست میکنم ببینم چی میشه . اگه به این روش حجمی دزدیده نشه خیلی خوبه . فقط امیدوارم به همین کفاف کنه و نخواد باز کلک دیگه ای سوار کنیم .

راستی واسه من برعکس شما شد . من شب قبلش یه دفعه 14 گیگ دانلود کرده بود . بعد شب بعدش 1.5 گیگ روزانه کم کرد به عنوان جریمه

milad azad
19-12-2015, 11:04
دوستان برای دزدی جدید مخابرات که همون کم کردن IP هست به پیشنهاد دوستمون به 195 شکایت کنید

این نمیشه که بر خلاف حتی مراکز مخابراتی سایر کشور مشهد بگه بیا ای چی استاتیک بخر اصلا همچین حقی نداره

مسخره هست 2 ساعت حتی تو روز از مودم استفاده نکنی باید بیای مودم رو خاموش روشن کنی مگه ما مسخره شون هستیم

HardwareMaster
19-12-2015, 14:32

سرویس 20 ماهه 100G ترافیک + 20G هدیه که از ساعت 24 دیشب فعال شد
هر چی از شماها می دزدن برداشتن به حساب من ریختن:n04::n08:(امیدوارم درستش نکنن!!!)

masoudtr
20-12-2015, 01:36
اگه مودم ار شب روشن باشه از حجم روزانه کم میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی حتما باید چهار بیدار شی مودم را خاموش روشن کنی؟

zodiac67
20-12-2015, 05:12
اگه مودم ار شب روشن باشه از حجم روزانه کم میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی حتما باید چهار بیدار شی مودم را خاموش روشن کنی؟

نه نباید حتما" ساعت 4 خاموش روشن کنی ولی باید حواست باشه قبل 4 چیزی دانلود نشه مثلا" توسط آپدیت خودکار ویندوز یا برنامه های خودکار موبایل که از اینترنت استفاده میکنن و بهتره که توسط IDM زمان بدی که دانلود رو چند دقیقه بعد 4 شروع کنه مثلا" 4:05 تا 8:59

HardwareMaster
20-12-2015, 06:09
در پاسخ به دوستانی که از سرعت شبانه پرسیدند
سرور تهران

سرور باکو

سرعت برنامه های دانلود هم به همین منواله
البته اگه چوپون دروغگوی علاف الدوله( :n21: ) باز پیداش نشه که بگه فوتوشافه!!! :16: (البته از حق نگذریم کار خودش توی فوتوشیاف بعنوان کودک اخراجی از دبستان پایین ده سفلی بد نیست)

milad azad
20-12-2015, 12:54
سلام
بچه ها امروز بایکی از داخل مخابرات صحبت کردم گفت این قضیه قطع شدن نت در صورت استفاده نکردن قراره بدتر هم بشه :n34:

abdolahe
20-12-2015, 13:41
امروز برای طرح اینترنت کار 20 تماس گرفتم گفتن دیگه نمیدیم :n28:

ghnjfg
20-12-2015, 14:15
امروز برای طرح اینترنت کار 20 تماس گرفتم گفتن دیگه نمیدیم :n28:

مشخصه این طرح خیلی کم فروش رفته
احتمالا طرح های شبانه دار که 1تا7 2مگابیت بود رو دوباره برمیگردونن

mosi_alfa
20-12-2015, 21:08
مشخصه این طرح خیلی کم فروش رفته
احتمالا طرح های شبانه دار که 1تا7 2مگابیت بود رو دوباره برمیگردونن

چطور میگید کم فروش بوده، وقتی تنها طرح شبانه دار همین باشه، متقاضی هم زیاد میشه براش قاعدتا، احتمالا ظرفیتاشون داره تموم میشه و شکایت ها سروصدا کرده در باره شبانه و ip و تذکر 195 و... باعث شده طرحو برداردن.

zodiac67
20-12-2015, 21:11
در پاسخ به دوستانی که از سرعت شبانه پرسیدند
سرور تهران

سرور باکو

سرعت برنامه های دانلود هم به همین منواله
البته اگه چوپون دروغگوی علاف الدوله( :n21: ) باز پیداش نشه که بگه فوتوشافه!!! :16: (البته از حق نگذریم کار خودش توی فوتوشیاف بعنوان کودک اخراجی از دبستان پایین ده سفلی بد نیست)

من چند شب با سرعت 300 به بالا دانلود میکردم ولی الان 2 شبه باز اومده رو همون حول و حوشه 130 .برای شما هم همین طور بود ؟

HardwareMaster
21-12-2015, 03:24
سلام
بچه ها امروز بایکی از داخل مخابرات صحبت کردم گفت این قضیه قطع شدن نت در صورت استفاده نکردن قراره بدتر هم بشه :n34:
مخابرات تند تند داره مشترکین رو زیاد میکنه بی اونکه مشکلش رو بابت بدهی به زیرساخت حل کنه، پس طبیعیه این اتفاق بیفته. چرا بقیه ی ispها این مشکلات رو ندارن

من چند شب با سرعت 300 به بالا دانلود میکردم ولی الان 2 شبه باز اومده رو همون حول و حوشه 130 .برای شما هم همین طور بود ؟
بنده از چند شب قبل سرویس امسال بی اطلاعم چون سرویس کمپین پارسال رو داشتم که با سرعت 8-7 مگابیت دانلود می شد ولی این تستی که گذاشتم مربوط به سرویس جدید امسال هست که تا این لحظه 1 شبه که فعال شده
هم سرعتش پایینه هم رسما %1 از ترافیک خریداری شده ی روزانه کم میکنه (حجم دزدی احتمالی جای خود) . کلا ارزش دانلود شبانه نداره مگر برای ضرورت

mmzz91
21-12-2015, 14:39
سلام بچه ها این سایت جریانش چیه؟

HardwareMaster
21-12-2015, 16:33
سلام بچه ها این سایت جریانش چیه؟
از اینا زیاده.نماینده های متفرقه که adsl مخابرات واگذار میکنن. چندان بهشون اعتمادی نیست

Gregar
23-12-2015, 14:51
3 روز خونه نبودم اومدم دیدم 400 مگ از ترافیکم کم شده . یا خدا :n04:

تو خود ریز مصرف هم کم نکرده ولی از کل حجم کم کرده . فکر کنم یا خونمون روح داره یا دزدی میکنن شیک .

abdolahe
25-12-2015, 21:30
برا زمستون طرح خاصی نذاشتن ؟

mr2002
26-12-2015, 01:56
بچه ها دم مخابرات خودمون گرم
الان خیلی خوب شده از زمانی که آقای دوستخواه اومده
الان برید ببینید آسیاتک دست به چه کارهایی نمی زنه
برای اینکه مصرف مشتریاش بیشتر بشه و سر کیسه کنه مشتریانش رو به مشتریاش میگه ویدئو ببینید و جایزه بگیرید !!!!! :n08:
این دیگه خیلی پور رویی میخواد

kingmostafa
26-12-2015, 02:52
برای اینکه مصرف مشتریاش بیشتر بشه و سر کیسه کنه مشتریانش رو به مشتریاش میگه ویدئو ببینید و جایزه بگیرید !!!!! :n08:

خدا آسیاتک رو خیر بده که بهشون میگه ویدئو ببینند و حجم کم شه!! مخابرات که بدون هیچ هشدار قبلی حجم کم می کنه !!!!

XXS
26-12-2015, 08:57
این طرح 2020 رو یه هفتس گرفتم از ساعت 4 تا 9 دقیقا دو گیگ میگیره که از هیچی بهتره.

Night2
26-12-2015, 15:35

بله فوق العاده شده!!!!!

من الان 4 شبه که از ساعت 12 به بعد اصلا اینترنت ندارم و دارم از اینترنت ایرانسل استفاده میکنم.

دانلود از آپارات که سرور داخلیه هم به همین صورت هست، اون سرعتش 7 کیلوبایت در ثانیه :)

- - - - - - - - - -

شکایتی که درباره «غیر پایدار بودن وضعیت اینترنت، Latency بالا و پکت لاس های زیاد» کرده بودم هم بعد از یک ماه چندبار از سازمان تنظیم مقررات تماس گرفتن و چندبارم مخابرات تماس گرفت و در نهایت یکی از کارشناسای فنی مخابرات که پیگیر بود گفت تعداد کافوهایی که توی این منطقه و مرکز مخابراتی دارن به نسبت تعداد پورت هایی که اینترنت بهشون واگذار کردن خیلی کمتر هست و گفت که درخواست رو ارسال میکنه تا تعداد کافو ها بیشتر شه اما قطعا خیلی طول خواهد کشید و وقتی این نکته رو به کارشناسی که از سازمان تنظیم مقررات پیگیری میکرد گفتم، گفت کار خاصی نمیتونه بکنه و حالا باز باهاشون تماس میگیره!!!!!!!!!!!! (یه جورایی برداشت من اینه که سازمان تنظیم و وزارت زورشون به مخابرات تحت مالکیت س.پ. نمیرسه)

دقیقا هم بعد از این پیگیری های چند روزه این شکایت وضعیت اینترنتم اینطوری شده، یعنی فکر کنم عمدا توی سیستم IBSng شون سرعت منو محدود کردن، چندبار هم پورتم رو روی 3 مگابیت و الان روی 6 مگابیت محدود کردن و رسما طرحی که اسمش 10 مگابیت هست رو برام محدود کردن (Data Rate: Downstream 6142 kbps - Upstream 640 kbps) که بار اول که روی 3 مگابیت محدود کردن بهشون گوشزد کردم و درستش کردن و باز دیروز عصر روی 6 مکابیت محدود کردن. در سایتی که شکایت ثبت کردم هم همه موضوع شکایت رو کاملا نادیده گرفتن که در مورد «غیر پایدار بودن وضعیت اینترنت، Latency بالا و پکت لاس های زیاد» بوده و فقط این جواب احمقانه رو دادن:

«طي بررسي بعمل امده به لحاظ محدويت تجهيزات سخت افزاري در حال حاظر پهناي باند m10 در كافو مورد نظر قابل عرضه نمي باشد لذا مشترك ميتواند جهت هماهنگي تعويض سرويس با پشتيباني تماس حاصل نمايند»

متن شکایتم رو هم اینجا میزارم که حرفی توش نباشه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دقیقا دو سوم متن که در مورد موضوع اصلی هست رو رها کرن و به یک سوم آخرش یک جواب احمقانه دادند.

- - - - - - - - - -

من این موضوع رو بازم پیگیری میکنم ولی دیگه واقعا از این ***** ***** خسته شدم.

abdolahe
27-12-2015, 12:48
سلام
طرح که شبانه داشته باشه چی ا هست ؟

alyy
27-12-2015, 15:56
اره دمشون گرم ولی من میگم خاک تو سرشون همهشون از دم دزدن چه دوستخواه چه اون ریس جدید مخابرات.کلا مخابرات داره ورشکست میشه و برای تامین هزینه هاش مجبوره از منو تو بدزده و با همکاری چن تا زیر دست مث دوستخواه اینقد پورت فعال میکنن و میفروشن میدن دست ملت که یه پولی از تو بره جیبشون و به اینکه پای حرفشون باشن و نسبت به هزینه ای که میکنی بهت خدمات بدن نیستن و انگار رایگان بهمون سرویس دادن که اینهمه قطع و وصلی داره.مدام باید مودمو خاموش روشن کنم تا بهم ای پی بده استفاده کنم کافیه نیم ساعت استفاده نکنم اینترنت قطع میشه مخابراتم همچین بهونه ای برات چیده عزیزه من میگه استفاده کن تا قطع نشی.یا من دیشب اینترنتم قطع شده اومدم زنگ بزنم پشتیبانی میبینم پشتیبانیو از دسترس خارج کردن حتی نمیشه با بیست بیست تماس گرفت.ایا بقیه سرویس دهنده ها همچین کارایی میکنن؟
اینقدر افتضاحه کیفیت و پشتیبانیشون که خودت قبول میکنی پولی که دادی ریختی دور.
من حدود یه ماهه هر روز تست میگیرم و از همه تستها فیلم گرفتم ایشالا اگه شانسی یه وقتی سرعت خوب شد همشو تو یه وبلاگ اپلود میکنم ببنید افتخار کنید به بقیه سرویس دهنده ها.
اینم تست همین الان که من از سرور داخلی یعنی همون سایت پرتاک که از خوده مخابراته گرفتم.ببین پینگ سرور خوده مخابرات چنده بعد اگه زرنگ باشی میفهمی سرور خارجی چه افتضاحی هست.

خودت ببین روشن شی.بینگ از پنل مخابرات 500 هستش این میدونی یعنی چی؟ امید وارم بدونی

Gregar
29-12-2015, 11:54
دوستان یه سوال : ساعت مخابرات مشکل داره ؟
من ساعت 4:30 دیشب مودم رو ریست کردم و دانلود کردم تا ساعت 8:30 صبح و بعد هم دوباره مودم رو ریست کردم . ولی تو سامانه مخابرات میزنه از ساعت 3:47 دقیقه تا ساعت 8:48 دقیقه . کانکشن قبلی رو هم زمان پایانش رو میزنه 3:47 دقیقه در حالی که ساعت 4:30 من مودم رو خاموش روشن کردم .
همیشه همینطوره . کلا هر وقت تو بازه زمانی رایگان بزارم واسه دانلود ساعتش رو همین میزنه . بدون ذره ای تغییر . چجوریاست . اون 10 دقیقه رو میزارن واسه اینکه یه وقت شاید خواستن دزدی کنن ؟

alyy
29-12-2015, 22:27
من ساعت 4:30 دیشب مودم رو ریست کردم و دانلود کردم تا ساعت 8:30 صبح و بعد هم دوباره مودم رو ریست کردم . ولی تو سامانه مخابرات میزنه از ساعت 3:47 دقیقه تا ساعت 8:48 دقیقه . کانکشن قبلی رو هم زمان پایانش رو میزنه 3:47 دقیقه در حالی که ساعت 4:30 من مودم رو خاموش روشن کردم .
همیشه همینطوره . کلا هر وقت تو بازه زمانی رایگان بزارم واسه دانلود ساعتش رو همین میزنه . بدون ذره ای تغییر . چجوریاست . اون 10 دقیقه رو میزارن واسه اینکه یه وقت شاید خواستن دزدی کنن ؟

مخابرات همیشه مشکل داره .جواب سوالتم خودت دادی دیگه.سوال کردن نداره دیگه!

Gregar
30-12-2015, 00:23
مخابرات همیشه مشکل داره .جواب سوالتم خودت دادی دیگه.سوال کردن نداره دیگه!

یعنی الان مال شما هم همینطوره ؟

mmzz91
30-12-2015, 07:24
سلام من طرحکار 20 را گرفتم سرعت روزا خیلی خوبهولی در تایم دانلود رایگان سرعت روی 130 قفل میشه نمیشه کاری کرد؟؟؟؟

milad azad
30-12-2015, 08:54

من قبلا پرسیدم گفتن باید حداقل مودم نیم ساعت از شبکه جدا باشه

Reza31001
30-12-2015, 10:47
بله فوق العاده شده!!!!!

من الان 4 شبه که از ساعت 12 به بعد اصلا اینترنت ندارم و دارم از اینترنت ایرانسل استفاده میکنم.

...

متن شکایتم رو هم اینجا میزارم که حرفی توش نباشه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دقیقا دو سوم متن که در مورد موضوع اصلی هست رو رها کرن و به یک سوم آخرش یک جواب احمقانه دادند.

- - - - - - - - - -

من این موضوع رو بازم پیگیری میکنم ولی دیگه واقعا از این ***** ***** خسته شدم.
دوست عزیز این مورد در سیستم قضایی و شکایت و ... همیشه هست
شما برای هر موضوعی هر چند کوچیک باید شکایت جداگانه تنظیم کنید و جداگانه پیگیری کنید
اگه بیاین و تجمیع کنید مطمئنا یه سری مسائل سرسری گرفته میشه
دوستان این طرح سالیانه من داره تموم میشه و از یکی دو هفته دیگه باید منتظر تماسها باشم:n01:
دوستانی که طرح 2020 رو گرفتن هر مشکلی که این طرح داره (عدم ارائه سرعت تضمین شده، قطعی، تغییر ip و ...) لطفا بگین
ببینم این دفعه مشه قبل از اینکه پول رو بدم یه قرارداد به درد بخور بنویسم
پیشنهادی هم دارید ممنون میشم بگین

sleeplessness
30-12-2015, 11:35
سلام دوستان سرویس با شبانه رایگان مخابرات داره؟
چقدر میشه دانلود کرد؟

XXS
30-12-2015, 13:19
سلام دوستان سرویس با شبانه رایگان مخابرات داره؟
چقدر میشه دانلود کرد؟

تا 4روزه پیش داشت ولی دیگه نداره.
شبی نهایتا دو گیگ میگیره.:n36:

abdolahe
30-12-2015, 13:27
طرح کار 2020 رو که من 28 اذر تماس گرفتم گفتن دیگه نمیدن !

mosi_alfa
30-12-2015, 23:14
دوست عزیز این مورد در سیستم قضایی و شکایت و ... همیشه هست
شما برای هر موضوعی هر چند کوچیک باید شکایت جداگانه تنظیم کنید و جداگانه پیگیری کنید
اگه بیاین و تجمیع کنید مطمئنا یه سری مسائل سرسری گرفته میشه
دوستان این طرح سالیانه من داره تموم میشه و از یکی دو هفته دیگه باید منتظر تماسها باشم:n01:
دوستانی که طرح 2020 رو گرفتن هر مشکلی که این طرح داره (عدم ارائه سرعت تضمین شده، قطعی، تغییر ip و ...) لطفا بگین
ببینم این دفعه مشه قبل از اینکه پول رو بدم یه قرارداد به درد بخور بنویسم
پیشنهادی هم دارید ممنون میشم بگین
شما چطوری با مخابرات قرارداد می بندید؟ منظورتون خرید طرح هست یا اینکه مواد قرارداد مابین رو خودتون تنظیم می کنید؟؟

frozen01
01-01-2016, 00:54
سرعت شبانه قبلا خود بود تا 10 مگ میرفت سرویس 20 ماهه دارم .

الان از 110 تکون نمیخوره .

تو روح مخابرات .

milad azad
01-01-2016, 10:54
طرح کار 2020 رو که من 28 اذر تماس گرفتم گفتن دیگه نمیدن !

بهتر الان 90 درصد مخابرات ایران سرعت دانلود شبانه شون 320 کیلو بایت هست اونوقت این طرح 120 تو بهترین شرایط بود اینو از سایت زومیت میگم که وقتی مطلبی درباره نت میزاره از کل ایران میان کامنت میزارن و شرایطشون رو میگن

ضمنا تلگرام بازرسی مخابرات خراسان:
khorasanTci

علامت @ اولش بزارید

گاهی بدردمیخوره

alyy
02-01-2016, 01:30
یعنی الان مال شما هم همینطوره ؟

من تو حالت عادیش هزار تا مشکل دارم وای به حال شبانش. به خاطر همین از شبانش استفاده نمیکنم دیگه.همیشه هفته ای دو گیگ شارژ میکردم الان دیگه سه ماهی هم یه گیگ شارژ نمیکنم خدارو شکر همیشه من ضرر میکردم اون استفاده میکرد حالا حداقل من ضرر نمیکنم اونم استفاده نمیکنه..چون کار کردن باهاش صبر عیوب میخواد.همه چیزش خرابه.از دانلود شبانش تا پینگ افتضاح و تایم اوت هاش.خداروشکر حداقل با این کارش از اینترنت زده شدم دیگه پول مفت نمیدم به این مخابرات دزد.همون دوماهی چهار هزار تومن بستشه.حیفه پوله واسه این مخابرات .به امید ورشکستگیش ایشالا.

abdolahe
02-01-2016, 19:44
دوستان طرح شبانه دار هیچی نیومده ؟

abdolahe
06-01-2016, 08:53
سوال بعدی :|
برای تخلیه خط حتما باید حضوری و کتبی درخواست بدم ؟

abdolahe
06-01-2016, 14:21
تخلیه شد . مخابرات خداحافظ :دی
از اینکه مدتی هم adsl شما بودیم خرسندی م :n02:
های وب و فشفشه ها سلام :n02:

fight12
06-01-2016, 17:17
تخلیه شد . مخابرات خداحافظ :دی
از اینکه مدتی هم adsl شما بودیم خرسندی م :n02:
های وب و فشفشه ها سلام :n02:
سلام برای تخلیه خط چجوری اقدام کردید؟
حضوری یا تلفنی؟
ممنون

abdolahe
06-01-2016, 18:01
بله
سلام برای تخلیه خط چجوری اقدام کردید؟
حضوری یا تلفنی؟
ممنون
بله باید برید امور مشترکین و فرم تخله خط پر کنید

fight12
06-01-2016, 20:34
بله
ممنون ،چون خط به نام خودم‌ نیست پرسیدم.

frozen01
06-01-2016, 23:11
تخلیه شد . مخابرات خداحافظ :دی از اینکه مدتی هم adsl شما بودیم خرسندی م :n02: های وب و فشفشه ها سلام :n02: اوضاع های وب از مخابرات بد تره :D از چاله در اومدی افتادی توی چاه D:

abdolahe
07-01-2016, 10:34
اوضاع های وب از مخابرات بد تره :D از چاله در اومدی افتادی توی چاه D:
دوستان خریده بودن تست کردم بعد اقدام به خرید کردم . البته هنوز وصل نشده ولی سرعت های وب تو شهر ما خوب ِ . تاپیک ش رو ده بار خوندم ولی مشکلات adsl یه منطقه هم برمیگرده .
قبلا صبا نت داشتم همه راضی بودن و لی من اصلا راضی نبودم برای من افتضاح بود

zofishel
08-01-2016, 16:54
سلام دوستان
پریروز به 2020 زنگ زده بودم بابت اینترنت پوینت تو پوینت گفتن ارائه نمیدیم ولی گفتن تا ماه آینده قراره وایرلس ارائه بدیم دوستان کسی اطلاعاتی داره در این زمینه؟
ممنون می شم به اشتراک بزارین

abbasi.naft
09-01-2016, 04:31
سلام دوستان
پریروز به 2020 زنگ زده بودم بابت اینترنت پوینت تو پوینت گفتن ارائه نمیدیم ولی گفتن تا ماه آینده قراره وایرلس ارائه بدیم دوستان کسی اطلاعاتی داره در این زمینه؟
ممنون می شم به اشتراک بزارین
شاتل زنگ بزنید
اونا دارن

Gregar
09-01-2016, 14:28
شاتل زنگ بزنید
اونا دارن

الان شاتل مشهد اینترنت وایرلس میده ؟

abbasi.naft
10-01-2016, 04:34
الان شاتل مشهد اینترنت وایرلس میده ؟
وایرلس رو نمیدونم
ولی چند وقت پیش گذرم بهشون افتاد و پوینت تو پوینت رو بهم پیشنهاد کردند

fight12
11-01-2016, 10:43
بله
سلام برای تخلیه پورت چه مدارکی لازمه؟
ممنون

abdolahe
11-01-2016, 11:40
سلام برای تخلیه پورت چه مدارکی لازمه؟
ممنون
سلام
کارت ملی (البته همونم ازم نخواستن ولی داشتن ش ضرری نداره)

fight12
11-01-2016, 11:56
سلام
کارت ملی (البته همونم ازم نخواستن ولی داشتن ش ضرری نداره)
ممنون،دفعه قبلی ک برای تخلیه پورت رفته بودم حتی سندخونه رو خواستن[emoji3] برا همین پرسیدم.

mahdi-xbox
11-01-2016, 21:46
چندروز بود سرعت فوق العاده پایین اومده بود و پکت لاست شدیدی داشتم...
ویدئوهای چندمگی که بدون وقفه پلی میشد 5 دقیقه طول میکشید تا بافر کنه...
امروز متوجه شدم که crc خطم بالاست...
سیم تلفن رو که لخت کرده بودم به سیم ورودی تلفن خونه وصل کرده بودم رو دستکاری کردم،crc همینجور رفت بالا تا قطع شد...یکمی دیگه دستکاری کردم دیدم صفر شد...
الان دوباره به همون کیفیت گذشته برگشته:n02:سرعت خوب،بدون پکت لاست
ویدئو پلی میشه روون:n02:
بهترین خط ممکن:n02:

بی دلیل مخابرات رو فوش ندید،وضعیت خطتون رو چک کنید،اگر بد بود یک سیم یکسره از مودم به سیم ورودی تلفن خونه بکشید و اتصالات رو چک کنید...
اگر مشکل حل نشد به فوش هاتون ادامه بدید:n02:
..............
جندتا تست

milad azad
12-01-2016, 08:34
با دو برابر شدن قیمت صورت می‌گیرد؛ واگذاری مجدد اینترنت نامحدود مخابرات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fight12
12-01-2016, 17:14
با دو برابر شدن قیمت صورت می‌گیرد؛ واگذاری مجدد اینترنت نامحدود مخابرات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بله تهران نامحدود فقط به مشترکین قدیم ارایه میداد الانم به مشترکین جدید,
اونوقت اینجا اول نامحدود برداشتن بعدش دانلود شبانه رایگان رو...

milad azad
13-01-2016, 11:50
اما بشنوید از افزایش قیمت ها. طبق اطلاعیه شرکت مخابرات استان تهران، افزایش قیمت بر روی سرویس های 256 و 512 کیلوبیت بر ثانیه اعمال نشده است اما قیمت سرویس 1024 به صورت پیش پرداخت 331500 ریال و در پخش پس پرداخت 441500 ریال افزایش داشته اند. قیمت سرویس های 2048 هم به صورت پیش پرداخت به میزان 538600 ریال و به صورت پس پرداخت 738600 ریال افزایش یافته اند.شرکت مخابرات در توضیح این موارد اعلام کرده که بخش مالی این شرکت در حالت زیان دهی قرار دارد و به همین دلیل مجبور است برای جبران بدهی های خود قیمت بعضی از سرویس های اینترنتی را افزایش دهد. اما از طرف دیگر ویز ارتباطات در تابستان گذشته اعلام کرده بود به هیچ عنوان موافق افزایش قیمت خدمات ارائه شده به مردم آن هم بدون استدلال و دلیل منطقی نیست. باید دید توضیح شرکت مخابرات در مورد زیان دهی می تواند وزیر ارتباطات را هم راضی کند یا قیمت ها به حالت قبل برخواهند گشت.

مشهد هم که دنبال بهانه هست گرون کنه به پایتخت نگاه میکنه کاش فیبر نوری نبودیم

amirrezaright
17-01-2016, 08:40
من طرح دو ساله گرفته بودم قبلا سرعت روزانه ام بین 500 تا 600 بودم الان چند روزه که سرعت روزانه از 30 بالاتر نمیره و شبا روی 10 هست مال همه اینطوره شده یا فقط طرح من دچار این مشکل شده؟

emprator227
18-01-2016, 14:29
سلام دوستان.
به نظرتون این طرح زمستانه که گذاشته سرعتش 128 هست تا 4 بالا میره چجوریه؟
سرعت دانلودش چنده به نظرتون/
میصرفه خرید؟

milad azad
18-01-2016, 15:13
....................................... پاک شود

D o l f i n
19-01-2016, 09:38
من رو که کلافه کرده این مخابرات
تو فکر تخلیه ام برم شاتل یا آسیاتک یا پارس انلاین
برای مغازه ارت 1 شاتل رو گرفتم نامحدود یعنی یوتوب رو باز میکنی بدون یه لحظه درنگ برات راحت پخش میکته ببین

Rahpooyan
19-01-2016, 20:06
ما که فقط همین مخابرات رو داریم و نمیشه واسش طاقچه بالا بذاریم فقط کاش واسه دهه فجر یا سال جدید طرح های شبانه دار برگردند ...

HardwareMaster
20-01-2016, 13:31
من رو که کلافه کرده این مخابرات
تو فکر تخلیه ام برم شاتل یا آسیاتک یا پارس انلاین
برای مغازه ارت 1 شاتل رو گرفتم نامحدود یعنی یوتوب رو باز میکنی بدون یه لحظه درنگ برات راحت پخش میکته ببین
ARTچند رو گرفتی؟
ضمنا بشرطی که نامحدودش واقعا نامحدود باشه نه اینکه مثل بقیه ی ispها بعد از مدتی اسمی و توزرد از آب دربیاد

sky1sky
22-01-2016, 01:33
بچه ها این طرح های کمپین یک ساله قبلی قابل تمدید نیست ؟؟؟؟

توروخدا اگه راهی می شناسین بگین

طرح های جدیدی که گذاشتن هیچ کدوم دانلود شبانه نداره؟؟

M-H2013
22-01-2016, 09:09
بچه ها خبر بزودی دیتاسنتر 16 مگی یعنی مشابه همون شاتل لند راه میافته دانلودسنتر هست فقط اسمش تغییر کرده

برای اشنایی بیشتر برید این سایت شاتل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امیدوارم حداقل مخابرات از این کمتر نباشه الان خیلی ها تو شاتل با این شاتل لند دانلود ها کردن چند مدت که برای تبلیغ رایگان بود

البته من زودتر از خود مخابرات لو دادم
حالا کی میاد این سایت برای مخابرات مشهد هست؟

zofishel
22-01-2016, 10:42
حالا کی میاد این سایت برای مخابرات مشهد هست؟

نه عزیز این سایت دانلود از شاتل هست منم روزای آخر ماه قبل متوجه شدم یه 40 گیگی دانلود کردم:n10:

sky1sky
22-01-2016, 11:51
بچه ها مدل جدیده ؟؟؟!!! بخش فروش شماره کارت داد که پول بریزیم که باز زنگ بزنیم اونا فعال کنن طرح رو !!!

کلاه برداری نباشه ؟! سایتی چیزی ندارن که از اونجا بشه پرداخت کرد که مطمئن باشیم ؟؟؟ خواهش می کنم اگه جواب موثق دارین بدین. مرسی

mahdi-xbox
22-01-2016, 12:06
بچه ها مدل جدیده ؟؟؟!!! بخش فروش شماره کارت داد که پول بریزیم که باز زنگ بزنیم اونا فعال کنن طرح رو !!!

کلاه برداری نباشه ؟! سایتی چیزی ندارن که از اونجا بشه پرداخت کرد که مطمئن باشیم ؟؟؟ خواهش می کنم اگه جواب موثق دارین بدین. مرسی
شماره کارت بنام شخص خاصی نیست
بنام سامانه فروش اینترنت هست
حالا خودت نگا کن

sky1sky
22-01-2016, 12:13
س
شماره کارت بنام شخص خاصی نیست
بنام سامانه فروش اینترنت هست
حالا خودت نگا کن

اره گفتن به نام سامانه فروش اینترنت سینا هست- پس اوکی هست ؟؟؟

، بخش فروش گفت که my2020.ir نمایندگی مخابرات هست و مال اصل خود مخابرات نیست و تضمینی نیست که اگه از این سایت خرید کنیم ، حتما سرویسمون شارژ شه !!
شما نظرتون چیبه بچه ها ؟ قمت های این سایت کمی ارزون تر هست از قمت هایی که خود بخش فروش گفت ! حتی با در نظر گرفتن 9% مالیاتش !!!

نظرتون چیه بچه ها ؟! تجربه تون چیه ؟ خودتون چه طوری میخرید /؟

abdolahe
22-01-2016, 12:17
خیلی ها از های وب شاکی ن ولی برا من خوب بوده . بعد مخابرات اومدم های وب و از فشفشه هاش به شدت راضیم . شبم نمیخواد دانلود کنم هر وقت بخوام دانلود میکنم:n02:

mahdi-xbox
22-01-2016, 20:45
س

، بخش فروش گفت که my2020.ir نمایندگی مخابرات هست و مال اصل خود مخابرات نیست و تضمینی نیست که اگه از این سایت خرید کنیم ، حتما سرویسمون شارژ شه !!
شما نظرتون چیبه بچه ها ؟ قمت های این سایت کمی ارزون تر هست از قمت هایی که خود بخش فروش گفت ! حتی با در نظر گرفتن 9% مالیاتش !!!

از نظر من همون سامانه تلفنی و همون شماره کارت بهتره...
خودم وقتی قسمت پرداخت سایت خرابه به همین روش عمل میکنم و مشکلی نبوده تا حالا

babak2111
23-01-2016, 00:01
بچه ها این طرح های کمپین یک ساله قبلی قابل تمدید نیست ؟؟؟؟

توروخدا اگه راهی می شناسین بگین

طرح های جدیدی که گذاشتن هیچ کدوم دانلود شبانه نداره؟؟

درود
چه طرحی گرفتید؟

masoudtr
23-01-2016, 01:19
اینترنت من دیش ب و امشب هر چند ثانیه قطع و وصل میشه کسی این مشکلو داره؟

محمد7966
23-01-2016, 06:59
اینترنت من دیش ب و امشب هر چند ثانیه قطع و وصل میشه کسی این مشکلو داره؟

سلام

تو این جور مواقع همیشه به تنظیمات مودم برید و ببینید نویز گرفته کابلتون یا نه

snr مودمو ببینید چون پشتیبان هم همین کارو میکنه،اول به نویز خطتون نگاه میکنه بعدش اظهار نظر میکنن البته اگر مشکل از خودشون یا مخابرات باشه هم میگن که مشکل از ما یا مخابرات

hrkhl
23-01-2016, 19:59
خیلی ها از های وب شاکی ن ولی برا من خوب بوده . بعد مخابرات اومدم های وب و از فشفشه هاش به شدت راضیم . شبم نمیخواد دانلود کنم هر وقت بخوام دانلود میکنم:n02:

سلام یادش به خیر من تو تهران همچین سرعتی داشتم چه داخلی که بیشترهم بود و چه خارجی همین حدودا ولی شما مطمین شو که کلاهی که سر من رفت سر شما نره برو تو مودمت ببین خطت رو چند هست و با سرویسی که خریدی مقایسه کن ببین همونه یا نه اگه همون بود ببین خطت کلا چه قدر می کشه زنگ بزن بگو برام بالاتر ببندین من سرویس الماس که میشه هشت مگ محدود تو جشنواره خریدم بعد دیدم خطم رو دو هست سرعتو دزست کردن شما هم همین کارو بکن

hrkhl
23-01-2016, 20:00

سلام یادش به خیر من تو تهران همچین سرعتی داشتم چه داخلی که بیشترهم بود و چه خارجی همین حدودا ولی شما مطمین شو که کلاهی که سر من رفت سر شما نره برو تو مودمت ببین خطت رو چند هست و با سرویسی که خریدی مقایسه کن ببین همونه یا نه اگه همون بود ببین خطت کلا چه قدر می کشه زنگ بزن بگو برام بالاتر ببندین من سرویس الماس که میشه هشت مگ محدود تو جشنواره خریدم بعد دیدم خطم رو دو هست سرعتو دزست کردن شما هم همین کارو بکن موفق باشید.

HardwareMaster
24-01-2016, 05:36
س

اینا نمایندگی های فرعی هستن و نامعتبر
طرف امروز کافی نت باز کرده، اینترنت مخابرات هم می فروشه اسمش شده نمایندگی adsl مخابرات فردا جمع میکنه میره پی کارش
وقتی 2020 که خودش پشتیبانی درست و حسابی نداره میگه از بابت پشتیبانی خرید از این دست نمایندگیها بعدا بمشکل میخورین دیگه واویلا

frozen01
25-01-2016, 08:18
دوستان اوضاع نتتون چطور بوده از 3 روز اخیر تا الان ؟

من که تایم اوت های خارج از شبکه زیاد دارم .

D o l f i n
26-01-2016, 22:14
ARTچند رو گرفتی؟
ضمنا بشرطی که نامحدودش واقعا نامحدود باشه نه اینکه مثل بقیه ی ispها بعد از مدتی اسمی و توزرد از آب دربیاد
ART5
برای 6 ماه
اینا همینجوره از یه حدی دانلودت بالاتر بره سرعت نصف میشه
ولی چیزی که تو سایت هست درست نیست
دوست من همین طرح رو داره بعذد از اینکه 90 گیگ تو ماه دانلود کرد سرعتش نصف شد
بنظرم خوبه

SMB_77
28-01-2016, 15:23
دوستان راهی هست که شاتل روی فیبر نوری سرویس بده؟؟

اصن راهی وجوود داره که ما از شرکتی جز مخابرات سرویس بگیریم؟

imanghamari
28-01-2016, 19:31
سلام عزیزان

حرف بنده رو گوش کنید شاید به نفعتون باشه اگه گوشیتون اینترنت 4g میگیره و آنتن دهی خوبی داره
دیگه از مخابرات اینترنت با دانلود رایگان شبانه نخرید گرچه که همین الان هم طرح ها جمع شدن
سایت ها تون رو با اینترنت مخابرات بدید و دانلودتون رو با اینترنت 4g انجام بدید

ایرانسل طرحی داره که با پرداخت 2 هزار تومن میتونین از ساعت 2 تا 8 صبح به راحتی دانلودتون رو انجام بدید

سرعتش هم بسیار خوبه من خودم همون اول باورم نشد بعنی در واقع هنگ کردم
از ساعتی 1تا 3 سرعتش حول و هوش 1.02 مگابایت است و از ساعت 3 به بعد سرعت میره بالای 2 مگابایت پس بهتره که طرح رو ساعت 3 به بعد فعال کنید که با سرعتی بیشتری دانلود کنید
با پرداختی 2 هزار تومن میتونین شبی حدود 20 گیگابایت دانلود کنید . شاید هم خیلی بیشتر (بستگی به منطقتون داره) دقت کنید حتما باید گوشیتون از 4g پشتیبانی کنه و سیم کارت 4g داشته باشید
ان شاء الله دیگه پول زور به مخابرات ندید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali14 persia
30-01-2016, 19:30
سلام به همه
بچه ها dns مخابرات چنده ميخوام ست كنم؟

HardwareMaster
30-01-2016, 20:18
سلام عزیزان

حرف بنده رو گوش کنید شاید به نفعتون باشه اگه گوشیتون اینترنت 4g میگیره و آنتن دهی خوبی داره
دیگه از مخابرات اینترنت با دانلود رایگان شبانه نخرید گرچه که همین الان هم طرح ها جمع شدن
سایت ها تون رو با اینترنت مخابرات بدید و دانلودتون رو با اینترنت 4g انجام بدید

ایرانسل طرحی داره که با پرداخت 2 هزار تومن میتونین از ساعت 2 تا 8 صبح به راحتی دانلودتون رو انجام بدید

سرعتش هم بسیار خوبه من خودم همون اول باورم نشد بعنی در واقع هنگ کردم
از ساعتی 1تا 3 سرعتش حول و هوش 1.02 مگابایت است و از ساعت 3 به بعد سرعت میره بالای 2 مگابایت پس بهتره که طرح رو ساعت 3 به بعد فعال کنید که با سرعتی بیشتری دانلود کنید
با پرداختی 2 هزار تومن میتونین شبی حدود 20 گیگابایت دانلود کنید . شاید هم خیلی بیشتر (بستگی به منطقتون داره) دقت کنید حتما باید گوشیتون از 4g پشتیبانی کنه و سیم کارت 4g داشته باشید
ان شاء الله دیگه پول زور به مخابرات ندید
تایید میشه. سرعت ایرانسل بخصوص در صبح خیلی مناسبتر و بصرفه تره. امروز صبح با اینکه داخل ماشین با سرعت در حرکت بودم utorrent اندروید 1GB از ایرانسل 3G ظرف یکربع دانلود کرد
کلی پول دادیم به مخابرات که شبها مثل گداها بذاره دانلود کنیم تازه رسما %1 حجم روزانه رو هم که کم میکنه. واقعا با کدوم عقل ADSL رو تمدید کردم

fight12
31-01-2016, 09:31
سلام دوستان ،درخواست تخلیه چند روز طول میکشه تا انجام بشه؟
برای من چند روزه نوشته ارسال جهت جمع آوری

sleeplessness
31-01-2016, 12:31
سلام دوستان ،درخواست تخلیه چند روز طول میکشه تا انجام بشه؟
برای من چند روزه نوشته ارسال جهت جمع آوری

قانونا کمتر از 48 ساعت باید باشه
شما شکایت کنید تا سریعا براتون تخلیه می کنند

alipolpol
31-01-2016, 22:23
سلام دوستان

امروز ریز مصرف یک ماه گذشته ام رو نگاه کردم. دیدم که میزان ترافیک ارسال شده ام خیلی زیاده!!! مثلا یک روز 300 مگ دریافت داشتم 260 مگ ارسال. باقی روز ها هم به همین ترتیب. من فقط با گوشی به اینترنت وصل میشم و با کامپیوتر خیلی کم وصل میشم. و توی خونه مون هم کلا دوتا گوشی وصل میشه یکی خودم یکی خواهرم.

حالا به نظر شما چرا اینقدر میزان ترافیک ارسالی بالاست؟؟؟!!!:n13:

محمد7966
31-01-2016, 22:31
سلام دوستان

امروز ریز مصرف یک ماه گذشته ام رو نگاه کردم. دیدم که میزان ترافیک ارسال شده ام خیلی زیاده!!! مثلا یک روز 300 مگ دریافت داشتم 260 مگ ارسال. باقی روز ها هم به همین ترتیب. من فقط با گوشی به اینترنت وصل میشم و با کامپیوتر خیلی کم وصل میشم. و توی خونه مون هم کلا دوتا گوشی وصل میشه یکی خودم یکی خواهرم.

خب شاید با گوشی فایل زیاد میفرستید

بعدش هم ظاهرا طبق قانون از آپلود هزینه ای نمی گیرند

HardwareMaster
01-02-2016, 06:13
سلام دوستان

در اندروید
تنظیمات>اتصالات>مصرف داده
نشون میده کدوم برنامه ترافیک رو استفاده کرده

masoudtr
01-02-2016, 09:37
چنده روزه سیستم را میزارم صبح ها دانلود کنه
هیچی دانلود نمیکنه
حتی یک مگ
کسی این مشکل را داره/؟

amirrezaright
01-02-2016, 14:43
من طرح شبانه دار دارم میشه از روی یک خط به خط دیگه تو یک مرکز مخابراتی منتقل کنم؟

HardwareMaster
01-02-2016, 16:31
من طرح شبانه دار دارم میشه از روی یک خط به خط دیگه تو یک مرکز مخابراتی منتقل کنم؟
اگر منظور اینه که از خط دیگه بتونی کانکت بشی، با یوزر/پسورد خط دیگر اگر وارد بشی بله. اینم البته بشرطی که توسط مخابرات روی اون خطها محدودیت مک ادرس برای جلوگیری از حجم دزدی توسط سایر کاربرها اعمال نشده باشه
ولی اگر یعنی حجم یک خط رو به خط دیگه منتقل کنی فکر نکنم اینا به این سادگیها اجازه بدن

OMiD.1080p
02-02-2016, 00:30
مخابرات آپلودش رایگان محسوب میشه ؟

abbasi.naft
02-02-2016, 07:05
چنده روزه سیستم را میزارم صبح ها دانلود کنه
هیچی دانلود نمیکنه
حتی یک مگ
کسی این مشکل را داره/؟

سلام
متاسفانه ، نمیدونم چرا ولی در ساعتهای مشخصی اینترنت من خودش قطع میشه و IP جدیدی میگیره و بعدش هم دیگه خبری از sent و receive نیست ، تا وقتی که مودم ریست بشه.

abbasi.naft
02-02-2016, 07:07
قاعدتا باید باشه ، ولی تا جایی که من میدونم ، این رو هم پولی کردند
ولی بجاش در زمان شارژ هر یک گیگ ، سیستم بهتون 250 مگ رایگان هدیه میده.

اگه اشتباده میکنم ، لطفا دوستان اصلاح بفرمایند.
ممنون

m-a14
02-02-2016, 11:44

نه مخابرات اصلا اپلودش رایگان نیست مواظب باشید نرم افزارهای نصبی روی سیستم بخصوص فیلترشکن ها حجمتون رو تموم نکنن

محمد7966
02-02-2016, 12:03

راستش فکر می کنم طبق قوانین و مقررات رادیویی هیچ شرکتی حق نداره از آپلود هزینه ای بگیره

اینو من چند جا خوندم ولی ظاهرا بعضی شرکتها رعایت نمی کنند

tigerom
03-02-2016, 19:11
البته برا استفاده عادی این حرکت مخابرات سود کمی برای مشترک داره مثلا من به طور میانگین یک دهم دانلود روزانه اپلود دارم در حای که یک چهارم حجم رایگان می گیریم ولی برای کسایی که اپلود زیادی دارن به صرفه نیست

abbasi.naft
08-02-2016, 07:49
ظاهرا چند وقته که همه از مخابرات راضی هستند.
چون این تاپیک یه هفتست که از رونق افتاده. :n01:

fight12
08-02-2016, 09:29
ظاهرا چند وقته که همه از مخابرات راضی هستند.
چون این تاپیک یه هفتست که از رونق افتاده. :n01:
بعد برداشتن شبانه رایگان خیلی ها کوچ کردن از مخابرات از جمله من،بعد چهار سال پورتمو خالی کردم...

milad azad
08-02-2016, 11:11
سلاماین سایتی که در ادامه میذارم با توجه به Downstream Attenuation خط شما میگه که حداکثر چه سرعتی روی خط شما در 2 فناوری ADSL و VDSL قابل ارایه هست

همچنین فاصله تقریبی شما از مرکز و همچنی میزان افت کیفیت در هر کیلومتر کابل مرکز تا منزل شما

مثلا اون عدد برای من بر روی فیبر نوری 8.1 هست که نهایت طبق گفته سایت 8مگابیت میده و در واقع هم همینطوره با اینکه مخابرات روی 10 مگ بسته

koor0sh
09-02-2016, 15:49
سلام
مخابرات شبانه که نداره ؛ نا محدود هم که هیچی ؛ قیمت هاش هم که از همه گرون تره
الان تکلیف من که هم فیبر ام هم ماهی حداقل 100 گیگ دانلود 40 گیگ آپلود دارم چیه دوستان ؟
(بسته 100 گیگ نسل 4 ایرانسل شده هم قیمت 100 گیگ مخابرات با این تفاوت که سرعت دانلود ایرانسل حدودا متوسط 5 هست اما مخابرات نهایتا 1 (طرح طلایی) و اینکه ایرانسل هزینه ماهیانه نداره دیگه :)) به نظرتون مخابرات رو کنسل کنم برم رو ایرانسل ؟ )

abbasi.naft
10-02-2016, 04:23
سلام
مخابرات شبانه که نداره ؛ نا محدود هم که هیچی ؛ قیمت هاش هم که از همه گرون تره
الان تکلیف من که هم فیبر ام هم ماهی حداقل 100 گیگ دانلود 40 گیگ آپلود دارم چیه دوستان ؟
(بسته 100 گیگ نسل 4 ایرانسل شده هم قیمت 100 گیگ مخابرات با این تفاوت که سرعت دانلود ایرانسل حدودا متوسط 5 هست اما مخابرات نهایتا 1 (طرح طلایی) و اینکه ایرانسل هزینه ماهیانه نداره دیگه :)) به نظرتون مخابرات رو کنسل کنم برم رو ایرانسل ؟ )

دوستمون چند صفحه پیش طرح 3 ساعتی ایرانسل با سرعت و حجم نامحدود رو پیشنهاد دادند ، قیمتش 2000 تومان بود و گفتند نسبت به موقعیت مکانی تون میتونید تا 20 گیگ هم بگیرید.
اون رو امتحان کنید.
با این حجم دانلودتون ، خیلی بکارتون میاد و خیلی توی هزینه هاتون صرفه جویی میشه.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی
دوستان ایرانسلی ، آپلود ایرانسل رایگان هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا که نه سیاست اونها هم مثل مخابرات هست و موقع شارژ حجم اضافه میدن ؟ (یک گیگ میشه 1.25)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
چند روز پیش توی سایت my2020 دیدم نوشته بود 140 گیگ به قیمت 170 یا 180 و خورده ای .
قبلا 100 گیگ رو به این قیمت میخریدیم.
معلوم نیست با احتساب اون حجم اضافست یا که نه.
من قبلا از این سایت 100 گیگ خریدم و شکر خدا برای من که مشکلی پیش نیومد و شارژ خریداری شده به حجمم اضافه شد سریع.

این رو هم پیگیر باشید که میتونه از 100 گیگ ایرانسل ارزونتر بیفته.
:)

koor0sh
10-02-2016, 13:14
ایرانسل که فک نکنم آپلود رایگان باشه ؛ اگه بود مثل HiWeb تبلیغ میکردن :n09::n09::n09::n09::n09::n09:
راستی مخابرات ؛ نمایندگی هاش چندین سایت دارن با قیمت های مختلف کسی از این سایت ها خرید کرده ؟
adsl.tci-khorasan.ir
ba2020.ir
2020.goldnet.ir
851cc.com
38113.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
adslaval.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
razavi2020.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
:)) هر کدوم یک قیمتی دارن ! 100 گیگ تقریبا تو این سایتا از 160 تومن شروع میشه تا همون 190 تومن .

HardwareMaster
10-02-2016, 21:41
ایرانسل که فک نکنم آپلود رایگان باشه ؛ اگه بود مثل HiWeb تبلیغ میکردن
راستی مخابرات ؛ نمایندگی هاش چندین سایت دارن با قیمت های مختلف کسی از این سایت ها خرید کرده ؟
adsl.tci-khorasan.ir
ba2020.ir
2020.goldnet.ir
851cc.com
38113.ir
adslaval.ir
razavi2020.ir
) هر کدوم یک قیمتی دارن ! 100 گیگ تقریبا تو این سایتا از 160 تومن شروع میشه تا همون 190 تومن .
نرخ اصلی همینه که توی صفحه ی مخابراته (adsl.tci-khorasan.ir)
نرخهایی که نمابندگیهای متفرقه میگن کاملا دروغه. به این ترتیب که اول نرخ پایین میگن بعد که میخوای پرداخت کنی چند درصد به اسم مالیات و ... می بینی اضافه شد و میشه همون نرخ اصلی و بلکه بیشتر

M-H2013
12-02-2016, 08:17
نرخ اصلی همینه که توی صفحه ی مخابراته (adsl.tci-khorasan.ir)
نرخهایی که نمابندگیهای متفرقه میگن کاملا دروغه. به این ترتیب که اول نرخ پایین میگن بعد که میخوای پرداخت کنی چند درصد به اسم مالیات و ... می بینی اضافه شد و میشه همون نرخ اصلی و بلکه بیشتر
نه دوست عزیز قیمت ها واقعا فرق میکنه من همیشه از 8513030 خرید می کنم نماد اعتماد هم داره
مثلا adsl.tci-khorasan.ir یک گیگ حجم رو با احتساب مالیات می ده 39240 ریال ولی 8513030 یک گیگ با احتساب مالیات رو می ده 32700 ریال پس چی فرق میکنه تا امتحان نکردی دوست عزیز نظر نده

masooumi
12-02-2016, 10:44
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی
دوستان ایرانسلی ، آپلود ایرانسل رایگان هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا که نه سیاست اونها هم مثل مخابرات هست و موقع شارژ حجم اضافه میدن ؟ (یک گیگ میشه 1.25)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کلا با توجه به اینکه در سرویس adsl سرعت آپلود شما با سرعت دانلود شما متفاوت و بسیار کمتر است (طبق ماهیت سرویس adsl) و شما سرویس را بر اساس سرعت دانلود می خرید و در واقع سرعت آپلود شما از سرعت خریداری شده کمتر است بنابراین میزان ترافیک آپلود یا رایگان خواهد بود و یا 25% قیمت ترافیک اصلی محاسبه میشود.

در سرویس اینترنت موبایل 4g یا 3g توسط ایرانسل یا دیگران ، این عدم تقارن وجود ندارد بنابراین هزینه ترافیک آپلود به طور کامل محاسبه میشود.

lordthunder
12-02-2016, 14:39
سلام
میشه دوستان مشترک مخابرات (خصوصا اگر کسی تو مرکز مطهری مشهد هست) ، یک تصویر از پینگشون بین ساعت های 22 تا 2 قرار بدن؟
ترجیحا 8.8.8.8 و 8.8.4.4 باشه.
البته منظورم تصویر از پینگ خود ویندوز هست به جهت دیدن تایم اوت ها
همین طور بفرمایید چه مقدار قطعی دارین و آیا مخابرات برای بازی های MMORPG مناسب هست یا نه؟

amirrezaright
12-02-2016, 16:51
سلام دو شبه سرعت تو ساعت رایگان دانلود خیلی پایین اومده هر شب حدود 600 مگ میگیره مال همه همینطور هست؟

tigerom
12-02-2016, 17:15
نه دوست عزیز قیمت ها واقعا فرق میکنه من همیشه از 8513030 خرید می کنم نماد اعتماد هم داره
مثلا adsl.tci-khorasan.ir یک گیگ حجم رو با احتساب مالیات می ده 39240 ریال ولی 8513030 یک گیگ با احتساب مالیات رو می ده 32700 ریال پس چی فرق میکنه تا امتحان نکردی دوست عزیز نظر نده

ایا وقتی از این سامانه بسته 100 گیگ میخریم اون 25 گیگ اضافه هم اعمال میشه یا نه

poloton7
12-02-2016, 22:09
سلام بچه ها من طرح دو مگ یک ساله دارم 15 روزه دیگر تمام می شود--این طرح هنوز هست؟؟؟
چند ماه است دانلود رایگان نکردم دانلود رایگان را برداشتند؟؟؟؟؟

masooumi
12-02-2016, 22:34
ایا وقتی از این سامانه بسته 100 گیگ میخریم اون 25 گیگ اضافه هم اعمال میشه یا نه

بله دوست عزیز. این سامانه ها همه ریسلر مخابرات هستند و خرید ترافیک و سرویس از اینها هیچ فرقی با خرید مستقیم از مخابرات نداره . فقط تخفیف های اینها شامل حال شما میشه.

koor0sh
13-02-2016, 01:28
بستر اینترنت 16مگ فراهم شدبستر اینترنت 16مگ برای اولین بارماهیانه 1000تومان به همراه 12گیگ هدیه و 70% تخفیف دانلود شبانه رایگان فراهم شد ، نظربه هماهنگی انجام شده مدیریت دیتاسنتر این سرویس با همکاری و مشارکت شرکتهای قدرتمند PaP در طی چند روز آینده قابل تحویل میباشد . فرم ثبت نام کاربران به جز مشترکین فیبر نوری فقط در همین سامانه ارایه میگردد ، باتوجه به اینکه تمامی خدمات ، تخفیفات ،روباتهای تلگرام ، پنلها ، آنتی ویروسها و خدمات پشتیبانی اختصاصی 24ساعته و...نیز فقط و فقط به مشترکین دایمی سامانه تعلق داردلذا این سرویس تنها در انحصار این مرکز میباشد لذا با توجه به اینکه اطلاع رسانی فقط در همین سامانه و کانال تلگرام ------------/Amidke انجام میپذیرد خواهشمندم تلفنهای دیگر سازمان را اشغال نفرمایید .

(851cc.com)
حتی مخابرات هم به کاربرای فیبر خودش رحم نداره !

HardwareMaster
15-02-2016, 05:30
امشب مثل اینکه مسوولش خوابش برده تا سرعتها رو روی 1 مگ قفل کنه

poloton7
17-02-2016, 11:26
سلام--
دوستان
من طرح 2مگ یکساله با مودم رایگان داشتم دیگر این طرح نیست--الان به نظر شما طرح نقره ای بخرم یا طلایی---

mahdi-mo
17-02-2016, 23:58
بچه ها به نظرتون تو عید طرح خوبی ارائه میده مخابرات؟

Night2
18-02-2016, 01:30
دوستان چند هفته ای هست که کیفیت سرویس من به حالت عادی برگشته، دلیل اینکه تا الان اطلاع ندادم این بود که میخواستم مطمئن بشم این موضوع برای مدت کوتاهی نیست و پایدار هست. مشکل اصلی من که ناپایداری، Latency بالا و پکت لاس های زیاد با اولین نقطه ارتباطی بعد از مودمم، یعنی سرور مخابرات به آی پی 10.70.246.253 بود رفع شده و این موضوع باعث شده که کیفیت ارتباطات داخلی من (اینترانت ملی) به حالت نرمال رسیده باشه ...

هنگام گرفتن Ping از آی پی 10.70.246.253 در گذشته، اکثر اوقات Latency بالای 100 میلی ثانیه و به همراه تایم اوت های فراوان بود، اما در حال حاضر بین 23 تا 29 میلی ثانیه و بدون تایم اوت هست که قابل قبول هست. تصویر: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درباره کیفیت سرویس اینترنت اما متاسفانه هنوز وضعیت خیلی خوب نشده، در هنگام اتصال به اینترنت اگر آی پی هایی که با 78 شروع میشند رو بگیرم، کیفیت اینترنت مثل سابق و بسیار پایین همراه با Latency بالا و تایم اوت هست. آی پی هایی که با 5 شروع میشند کمی کیفیتشون بهتر شده اما هنوزم برای Ping آی پی 8.8.8.8 گاهی اوقات تایم اوت مشاهده میشه و Latency هم بالای 200 هست. اما یک سری آی پی هستند که با 2 شروع میشند، زمانی که این آی پی ها رو میگیرم، کیفیت اینترنت هم به حالت نرمال بر میگرده و Ping آی پی 8.8.8.8 بدون تایم اوت و Latency متغیر بین 120 تا 180 میلی ثانیه هست که قابل قبول هست (برای بعضی آی پی ها که با 2 شروع میشن Latency کمتر و بعضی ها بیشتر هست اما در کل در همون بازه 120 تا 180 هست).

تصویر Ping با آی پی ای که با 2 شروع میشود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از زمانی که این تغییر مشاهده شده، کم شدن حجم اضافی (دزدی حجم) هم به نظر میاد صورت نگرفته، البته من همیشه چک نکردم این موضوع رو، اما چندباری که آزمایش کردم تقریبا همه چی درست بود.

من نمیدونم آیا این تغییرات برای تمام دوستانی که مشکل داشتن رخ داده یا فقط برای شخص خاص من بوده، اما امیدوارم سراسری باشه ...

در هر شکل امیدوارم بقیه مشکلات باقی مونده هم رفع بشن تا شاید بعد سال ها کمتر عصبانی بشیم! (بهبود دائمی کیفیت اینترنت (خارجی)، رفع محدودیت سرعت شبانه، نفروختن سرویس 3Mbs به جای 10Mbs روی فیبر نوری، بازگشت اینترنت نامحدود و ...)

آرتان
18-02-2016, 15:56
بله دوست عزیز. این سامانه ها همه ریسلر مخابرات هستند و خرید ترافیک و سرویس از اینها هیچ فرقی با خرید مستقیم از مخابرات نداره . فقط تخفیف های اینها شامل حال شما میشه.

خرید از این سامانه ها فکر نکنم فرقی در کلیت داشته باشه.. چون اینها اون 25% رو دقیقا اعمال نمیکنند ....و نهایت میشه همون که بود.. من یک گیگ امتحانی خریدم از این سامانه 851CC ولی فقط 1.04 اعمال شد .. ولی در خرید از مخابرات 1.25 اعمال میشه دقیقا ... دقیق حساب کنید میبیند هیچ فرق نداره اگه بیشتر نباشه

moji07
19-02-2016, 15:45
سلام

جدیدا وقتی از ساعت چهار رد میشه سرعت پایین نمیاد و شبانه هم حساب میشه , آیا برای شما هم همینطوره؟

imanghamari
19-02-2016, 16:13
سلام

جدیدا وقتی از ساعت چهار رد میشه سرعت پایین نمیاد و شبانه هم حساب میشه , آیا برای شما هم همینطوره؟

مراقب باش

من فکر کنم دیشب امتحان کردم هنوز سرعت 128 هست

شما هم قبل از این که ساعت 4 بشه مودم رو ریست بده تا بهانه دستشون نیفته که شما حجم مصرف کردی حواست نبوده

اینا خیلی دزدن مراقب باش

moji07
19-02-2016, 17:00
مراقب باش

شما هم قبل از این که ساعت 4 بشه مودم رو ریست بده تا بهانه دستشون نیفته که شما حجم مصرف کردی حواست نبوده

اینا خیلی دزدن مراقب باش

در دزد بودنشون ک شکی نیس ..

ولی خب ده دیقه از چهار گذشته بود و سرعت مثل روز بود یکم گرفتم بعد مودم رو ریست کردم , تو ریز مصرف جزو شبانه حساب شده بود ..

چن شبه همینطوره اما خب میترسم استفاده کنم بعد کم کنن!

XXS
19-02-2016, 21:12
سلام
نمیدونم چجوریه که چن شبه سرعته شبانه طرفای 180شده قبلا 130 بود.

M-H2013
20-02-2016, 07:49
خرید از این سامانه ها فکر نکنم فرقی در کلیت داشته باشه.. چون اینها اون 25% رو دقیقا اعمال نمیکنند ....و نهایت میشه همون که بود.. من یک گیگ امتحانی خریدم از این سامانه 851CC ولی فقط 1.04 اعمال شد .. ولی در خرید از مخابرات 1.25 اعمال میشه دقیقا ... دقیق حساب کنید میبیند هیچ فرق نداره اگه بیشتر نباشه
من یک گیگ از 8513030 خریدم 1068 مگ شارژ شد که!!

mr1987
20-02-2016, 09:13

خوب یک گیگ که از مخابرات بخری 1.25 گیگ میشه39240ریال از این سایت که بخری 1.04 گیگ میشه 32700ریال
خوب چرا ازmy2020 نخرم که 1.25 گیگ رو میده به 36886 ریال

کلک این سایت به این صورته که واستون بسته حجمی هزار تومنی شارژ میکنه که اون مقدار حجم میشه

Dr Nima
20-02-2016, 14:36
AdslRoBot
تنها روبات پشتیبانی ADSL
مخابرات خراسان رضوی
استعلام خطوط تلفن ثابت،
امکان سنجی اینترنت خط،
جهت اطلاع ازحجم وزمان
باقیمانده ADSL خودتان
و روبات هوشمند پشتیبانی
روی لینک زیر کلیک کنید
پس از استارت (START)
هر تلفنی رو استعلام کنید

------------/AdslRoBot

Dr Nima
20-02-2016, 14:43
جدیدا افراد شیاد و بیکار در منزل راه پر درآمدی را پیدا کرده اند :
آنان به سامانه
مراجعه میکنند و شماره تلفنهای متعدد را جستجو میکنند، وقتی با شماره ای مواجه شدند که حجم و زمان آن روبه پایان بود آن شماره تلفن را سوژه خود قرار میدهند و با فرد موردنظر تماس میگیرند در ابتدا خودرا مخابرات معرفی میکنند و با دادن شماره کارت درخواست مبالغی چندین برابر بیشتر از قیمت مصوبی که درسایت ثبت شده میکنند به طور مثال مشاهده شده مبلغ طرح طلایی ۳۶گیگ که در سامانه
به ارزش مصوب ۸۰ تومان بفروش میرسد از مشترک ۲۲۶۰۰۰تومان پول دریافت کردند .
‼️ با توجه به اینکه اخیرا مشاهده گشته این افراد از طریق اینترنت نام مستعار بانکی خود را هم به نام مخابرات تغییر میدهند بسیار مراقب باشید ، لازمه بدونید که هیچ بانکی برای شرکتها و ارگانها کارت صادر نمیکنه وتمامی این شماره کارتهایی که به این افراد داده میشه مربوط به نام خود شخص است که بصورت غیر قانونی به نام مخابرات ویرایش شده و این موضوع درحال پیگیری است .
نظر به اینکه راههای متعدد و آسان برای شارژ و تمدید اینترنت مشترکین دیتا سنتر فراهم گشته درصورتی که شمای مشترک تمایل به انتقال وجه به طریق کارت به کارت را داشتید میتوانید یک پیامک بدون متن به سامانه ۳۰۰۰۹۹۰۰۰۰۳۰۰۰ ارسال کنید و شماره کارتهای مورد تایید را دریافت نمایید .
تنها کارتهای دریافتی از سامانه بالا و موارد ذیر مورد تایید و حمایت پشتیبانی دیتاسنتر میباشد .
پرداخت آنلاین از طریق سامانه

پرداخت آسان و سریع موبایلی با کد کارگشای
* 741 * 3030 #

poloton7
20-02-2016, 20:08
سلام--
منظورتان بانک سینا است---

OMiD.1080p
22-02-2016, 00:48
ساعت شروع وقت رایگان کِــی بودش ؟

moji07
22-02-2016, 03:03
ساعت شروع وقت رایگان کِــی بودش ؟

ساعت 4 تا 9

OMiD.1080p
22-02-2016, 13:30
ساعت 4 تا 9

!!!!!!!!!
از کی اینطوری شده ؟
واسه همه طرح ها ؟ من الان طرح طلایی 3 ماهه 4 گیگ دارم البته دو ساله دارمش
اینم اینطوریه ؟

moji07
22-02-2016, 15:03
!!!!!!!!!
از کی اینطوری شده ؟
واسه همه طرح ها ؟ من الان طرح طلایی 3 ماهه 4 گیگ دارم البته دو ساله دارمش
اینم اینطوریه ؟

سلام , من طرح کمپین تابستانه استانی (دو ساله) دارم , تایم شبانش از 4 تا 9 صبحه ..
طرح های قبلی رو نمیدونم ساعت هاش رو عوض کردن یا نه ولی قبلی ها از 1 شروع میشد ..
امتحان کن .

mr1987
22-02-2016, 18:26
دو روزه سرعت دانلود(رایگان) من عالیه2.3 گیگ در ساعت
مال شما چی؟

moji07
22-02-2016, 19:11
مال شما چی؟

اره , هر چقدر شارژ داشته باشی همون قدر میتونی با سرعت روز دانلود کنی .. بعدش سرعت میاد رو 130 ..

HardwareMaster
22-02-2016, 19:48
مال شما چی؟
از من ظاهرا هر یکهفته یکبار سرعت شبانه به 7 الی 8 mbps میرسه! البته با تورنت امتحان کردم. گرچه دانلود چندانی ندارم

poloton7
23-02-2016, 21:57
شرمنده دانلود شبانه تغییر ساعت پیدا کرده--قبلا 1 تا 7 بوده الان چی---همان ساعت هست؟؟؟

HardwareMaster
24-02-2016, 05:48
سرعت شبانه با گوشی

Tehran

Baku

Frankfurt با و.پ.ن

babak2111
24-02-2016, 09:55
شرمنده دانلود شبانه تغییر ساعت پیدا کرده--قبلا 1 تا 7 بوده الان چی---همان ساعت هست؟؟؟

دقیق نمی دونم ولی فکرنکنم بجز کسانی که این کمپین اخر که تو پاییز بود و ازاول ساعت دانلودش 4الی 9 صبح بود بقیه سرویس ها اگه ازسرویس قبلیش همچنان چیزی مونده باشه همون یک تا 7 هستش
اما دیگه فکرنکنم از سرویس های قدیمی دیگه تایمی مونده باشه الانم که دیگه هیچکدوم شبانه ندارن
الان دوستمون امید که می گه طرح طلایی دوسال قبل رو داره بعید می دونم رواونا شبانه ایی ددیگه وجود داشته باشه

srx190d
24-02-2016, 19:03
دوستان اين سرعت هاي فضايي رو از كجا ميارن

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk in JAVAD

wownasser2
25-02-2016, 11:13
سلام. من می خوام از سایت razavi2020.ir که یکی از نمایندگی های رسمی اینترنت مخابراته یه طرح خرید کنم چند روز دیگه وقت اینترنتم تموم میشه. سایتش چه جوریاست معتبره؟ کسی ازش تا حالا خرید کرده یا نه؟ ممنون میشم اگه جواب بدین

Joaquin
25-02-2016, 19:43
تاپیک تا اطلاع ثانوی قفل شد. در این مدت هیچ گزارشی بررسی نمیشود.

Armin.Computer
26-02-2016, 14:10
سلام
تاپیک باز میشه
در صورتی که پستی خلاف قوانین انجمن زده بشه پاک میشه و در صورتی که کسی پستی خلاف قوانین انجمن مشاهده کرد رو گزارش کنه
با تشکر

HardwareMaster
26-02-2016, 17:21
با تشکر از مسوولین انجمن:n16:

دوستان اين سرعت هاي فضايي رو از كجا ميارن

برای من یک یا دو شب درمیان حدفاصل 4 تا 9 سرعت به 8-6 Mbps هم میرسه که قبلا تست سرور داخل و خارج گذاشته شد (که متاسفانه یکنفر همونطور که همه دیدند به حاشیه بردش) قبلا در بازه ی زمانی 9-4 روی 1 مگ ثابت بود
البته شخصا اهل دانلود شبانه (و مثل یک شخصی دنبال دانلود 40 تا بلو-ری در یک شب!) نیستم. :n02:

HardwareMaster
26-02-2016, 17:27
سلام. من می خوام از سایت razavi2020.ir که یکی از نمایندگی های رسمی اینترنت مخابراته یه طرح خرید کنم چند روز دیگه وقت اینترنتم تموم میشه. سایتش چه جوریاست معتبره؟ کسی ازش تا حالا خرید کرده یا نه؟ ممنون میشم اگه جواب بدین
بهتره از نمایندگیها خرید نکنین
اولش نرخ پایینتری اعلام میکنن ولی در آخر یا همون مبلغ خود مخابرات و یا بیشترش رو میگیرن
و یا کم فروشی میکنن. و مخابرات هم جوابگو نخواهد بود
دو راه مطمئن یکی تماس با 2020 و هماهنگی با بخش فروش هست و دیگری خرید آنلاین از سامانه ی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

imanghamari
26-02-2016, 21:18
سلام دوستان

یک راه حل دیگه برای دانلود شبانه پیدا کردم

این دفعه لازم نیست گوشیتون 4g باشه سرعت 3g همراه اول واقعا عالیه

ولی فقط برای سایت های داخلی خوبه اگر از سرور خارج دانلود کنید سرعتش 220 کیلوبایته و با سرور داخل 1.2 مگابایت میگیره

با شماره گیری *1000# این طرح رو میتونین فعال کنید که از ساعت 2 تا 7 صبح رایگان و به صورت نامحدوده

این هم که بگم که به گوشیتون خیلی ربط داره چون قبلا با گوشی برادرم امتحان کرده بودم سرعت کم بود ولی همون سیم کارت و همون ساعت

سیم کارت رو داخل گوشی خودم گذاشتم و سرعتش عالی شد

من اگه این چیزارو قبلا میدونستم دیگه اصلا مخابرات مهم نبود :n31:

الان هر شب راحت 16 گیگابایت میتونین دانلود کنید با 3g همراه اول

اینم توجه کنید که H همون 3g هست

ghnjfg
27-02-2016, 17:20
وضعیت پینگ الان:n09:

HardwareMaster
28-02-2016, 05:45

+

نکته ی 1 :
دوستان به شاتهایی که از speedtest گذاشته میشه دقت داشته باشید که اولا مثل دو تا شات بالایی لینکش از خود speedtest.net باشه. دوما به جزئیات دقیق داخل خود شات هم توجه کنین تا اگر از یک isp یا شهر یا حتی از کاربر دیگری بود گول نخورین (چکارکنیم دیگه بعضی کارهای آماتوری رو اینجا قبلا دیدین و نیاز به توضیح نداره:n39: )
اگر لینکش از speedtest.net نبود و توسط افراد آماتور با فوتوشاپ جعل شده بود به 110 اطلاع بدین (مسوولین انجمن) تا برخورد کنن :n39:

+

نکته ی 2 :
در بازه ی 9-4 اگر سرعتتون بالا بود و مودم رو ریبوت کردین دوباره ip میگیره و سرعت میره روی 1Mbps
پس اگر میخواین مودم رو (از بابت نظارت بر حجم مصرفی شبانه) ریبوت کنین حداقل نیم ساعت قبلش بهتره اینکار انجام بشه

srx190d
28-02-2016, 14:26
[QUOTE=ghnjfg;8794870]با این که انتخابات تموم شده ولی سرعت هنوز کامل خوب نشده و بعضی وقتها نوسان دار
تست ساعت 1ظهر

سرور داخل و خارج
(خط بر روی 16 مگ ست شده)

[QUOTE=ghnjfg;8794870]
سلام دوست من
سرعت پورت يا سرعت دانلود
با اسپيت تست

HardwareMaster
28-02-2016, 17:12
دوستان بعضی راههای تشخیص شاتهای جعلی رو قبلا عرض کردم
اصلش اینه که باید از خود speedtest.net باشه نه از آپلودسنترها !
البته افرادی که در ساخت شاتهای جعلی آماتور باشن سوتیهای زیادی میدن که براحتی میشه مچشون رو گرفت
مثلا توجه کنین که برای ما که در ایران از مخابرات سرویس می گیریم سرعت بین 6 تا 7 Mbps در Grade D و 7 تا 8 مگ در Grade C و 8 مگ که من در ص قبل شات گذاشتم همونطور که می بینین در Grade B قرار می گیره (در -B قرار گرفته) . پس شاتهای مخابرات ایران که از سرور داخلی باشه در عین حال مثلا سرعتش بالای 10 مگ و در Grade C باشه %100 فیک و جعلی هست ... البته راههای دیگری هم برای تشخیص جعلی بودنش هست

Milad4171
28-02-2016, 18:41
سلام . دوستان خواهشاً این بحث های تکراری و مواردی رو که واقعا هیچ مشکلی رو حل نمیکنه رو تموم کنید.
طبق خود سایت مخابرات بیشترین سرویسی که مخابرات الان ارائه میده در این استان 10 مگ هست ! بخاطر ساختار خطوط مخابراتی استان ها این سرعت نوسان داره .ممکنه در یک شهر یا استان سرعت بیشتر بشه. اصلا به معنی بهتر بودن سرعت در تهران یا شهرهای بزرگ نیست

خطوط مخابراتی ایران بسیار قدیمیه. تنها کسایی که خطوطشون جدید و فیبر نوری هست میتونن به حداکثر سرعت اون تعرفه در حالت محدود دست پیدا کنن.
من خودم واسه خونه یکی از دوستان سرویس 16 مگ مخابرات ( تهران ) راه اندازی کردم. تا پشت مودم من تا 28 مگابیت سرعت از خط گرفتم. اما بخاطر محدود کننده های سرعت که ISP ها اعمال میکنن این سرعت به حداقل سرعت برای اون تعرفه میرسه !

چیزی که من از خطوط فیبر نوری روی سرویس 16 مگ گرفتم تا 30 مگ هم جوابگو هست که البته این سرعت رو تعرفه های شرکت ها محدود به سرعت های ثبتی میکنن.
و با قانون نانوشته که الان برای آپراتورها وجود داره سرعتها محدود به سرعت هایی شده که اعلام میکنن اما بعضی از خطوط این سرعت ها بیشتر از حدنساب هم میتونه برسه
اما این اماکن که بشه این سرعت رو شکست وجود نداره چون این تنظیمات یک جور اتصال واحد از مصرف کننده به ارائه دهنده هست. یعنی اگه من تست بگیرم از خط و 30 مگ بده تا زمانی که از مرکز خط من رو آزاد نکنن سرویس 512 من ، با همون 64 کیلوبایت دانلود میکنه !

برای سرعت 16 مگ حدااکثر باتوجه به نویز خطوط که همیشه وجود داره بیشترین عدد میتونه تا 15.60 برسه !

masking
28-02-2016, 19:21
مراقب باش

اینا خیلی دزدن مراقب باش

من یه سئوال دارم اگه در ساعت رایگان سرعتت بره بالا ودانلود کنی چه بهونه ای دستشون میفته ؟ منظورم عواقب داره؟
یه سئوال دیگه هم دارم ریز مصرف رو چطور میشه مشاهده کرد؟
ممنون می شم ج بدید

sleeplessness
28-02-2016, 19:58
دوستان مخابرات سرویس های با شبانه نداره؟

HardwareMaster
28-02-2016, 20:43
دوستان مخابرات سرویس های با شبانه نداره؟

نداره
الان فقط سرویس کمپین زمستانه یکساله 140 گیگ ب قیمت 174 ت واگذار میشه که شبانه هم نداره
دانلودرهای حرفه ای فعلا تنها بسته های شبانه ی 3g/4g ایرانسل براشون بصرفست

srx190d
28-02-2016, 23:14
دوستان چه جوري دلشون مياد پول بدن به اين دزدا
بنده ده روز فقط مخابرات استفاده كردم ١٠ گيگ مونده بود تخليه كردم رفتم شاتل

alyy
29-02-2016, 14:56
نداره
الان فقط سرویس کمپین زمستانه یکساله 140 گیگ ب قیمت 174 ت واگذار میشه که شبانه هم نداره
دانلودرهای حرفه ای فعلا تنها بسته های شبانه ی 3g/4g ایرانسل براشون بصرفست

خداروشکر همین رایگانهای شبانه رو برداشتن وگرنه اینجا چیزی به جز سوالات تکراری طرح های رایگان مطرح نمیشه هر بار که سر میزنی میان میپرسن رایگان شبانه داره نه.
اینجا بحث در مورد مشکلات سرویس دهندس
من سرعت نتم داغونه .نت مخابرات پر مشکل ترین نت دنیا هستش. اقا هرکی میخواد مخابرات بکشه انگارر پولشو ریخته دور برید از هر شرکت دیگه میخرید بخرید از مخابرات دزد نخرید

frozen01
29-02-2016, 15:27
دوستان تایم اوت تا سرور های داخلی ندارید شما احتمالا ؟

imanghamari
01-03-2016, 13:51
من یه سئوال دارم اگه در ساعت رایگان سرعتت بره بالا ودانلود کنی چه بهونه ای دستشون میفته ؟ منظورم عواقب داره؟
یه سئوال دیگه هم دارم ریز مصرف رو چطور میشه مشاهده کرد؟
ممنون می شم ج بدید

سرعت ثابت هستش ولی فقط با این طرح میتونی شب ها دانلود کنی به خاطره همون میگم 2 تا 7 صبح میشه

هیچ عواقبی هم نداره خودشون طرح رو گذاشتن کاره غیر قانونی که نمیکنی که داری به خاطره پولی که دادی دانلود میکنی

ریزمصرف رو برای ایرانسل میتونی از برنامه ی کاریردی ایرانسل من ببینی

ولی همراه اول چنین چیزی نداره ولی میتونی از خوده date traffic management بفهمی که که چه قدر دانلود کردی مثل این اسکرین شات

moji07
04-03-2016, 12:55

srx190d
04-03-2016, 12:59

imanghamari
04-03-2016, 18:31

سلام الان حجم اینترنت من تموم شده ولی دیگه صفحه 2020 رو هم نمیاره چی کار کنم؟:n02:

srx190d
04-03-2016, 18:38
سلام الان حجم اینترنت من تموم شده ولی دیگه صفحه 2020 رو هم نمیاره چی کار کنم؟:n02:

يك ربات تلگرامي هم دارن
تلفني
معمولا مياره

mahdi-mo
04-03-2016, 18:55
بچه ها واقعا کسی خبر نداره مخابرات طرح دانلود رایگان ارائه میده یا نه؟
واقعا نامردیه اگه نده
سال به سال داره بدتر میشه:n03:

Rahpooyan
05-03-2016, 00:23
مخابرات خراسان رضوی مجدد دانلود شبانه را برقرار کرد ولی با قیمت گزاف .
دوستان عزیز اگه از این طرح استقبال کنید مطمئن باشید مجدد بازی دیگری سر ملت در خواهند اورد و باز گرانتر خواهند کرد .
لطفا کمی جلوی خود را بگیرید و با اعتراض نسبت به افزایش بی مورد قیمت ها واکنش نشان دهید .

لینک دانلود PDF :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

HardwareMaster
05-03-2016, 05:45
خرید سرویسهای گرانتر جدید بخاطر دانلود شبانه بصرفه نیست چون اغلب روی 1 مگ ثابته
کاربر اگر بفکر سرعت و کیفیت بالا و یا در آرزوی نرخ عادلانه و مقرون بصرفه باشه در هر حال سراغ مخابرات نمیاد. میره 3g/4g ایرانسل

amirrezaright
05-03-2016, 08:41
این عکس مال کدوم سایته؟

babak2111
05-03-2016, 09:18
دوستان عزیز اگه از این طرح استقبال کنید مطمئن باشید مجدد بازی دیگری سر ملت در خواهند اورد و باز گرانتر خواهند کرد .
لطفا کمی جلوی خود را بگیرید و با اعتراض نسبت به افزایش بی مورد قیمت ها واکنش نشان دهید .

دوست عزیز تو کجا دیدی این طرح رو ؟من که هرجا رو گشتم همچین طرحی رو ندیدم تو سایت خود مخابرات خراسان رضوی هم همچنان همون طرح زمستانه است

Rahpooyan
05-03-2016, 09:18
این عکس مال کدوم سایته؟
از روی pdf عکس گرفتم .

babak2111
05-03-2016, 09:29
از روی pdf عکس گرفتم .

احتمالا ازجایی که گرفتی مال قبل بوده فایل pdf
چون تو هرجا که من گشتم همچین طرحی نیست قیمت ها و شرایط ه تو این عکس شما شبیه کمپین های سال های قبله احتمالا مال همون زمانه

milad azad
05-03-2016, 10:09

لینک دانلود PDF :

خخخ داداش حداقل عنوانش رو میخوندی طرح بهار تا بهار که دیگه خیلی وقته نیست

الان فقط طرح زمستانه میده که شبانه نداره اینم لینک دانلود :

Rahpooyan
05-03-2016, 13:29
همین الان طرح بهار تا بهار داره تو صفحه اصلی مخابرات تبلیغ میشه ...

babak2111
05-03-2016, 14:02
همین الان طرح بهار تا بهار داره تو صفحه اصلی مخابرات تبلیغ میشه ...

اون چیزی که شما تو سایت مخابرات می بینی طرح قرعه کشی هفتگی بین مشترکین مخابرات خراسانه نه فروش اینترنت پیامشم به گوشی مشترکین می فرستن اسمش بهارتا بهاره ولی نه فروش طرح جدید
البته جدا ازاین بحث ها احتمالا برای عید طرح جدید می زارن حالا با چه شرایطی خدا داند

Rahpooyan
05-03-2016, 18:42
اون چیزی که شما تو سایت مخابرات می بینی طرح قرعه کشی هفتگی بین مشترکین مخابرات خراسانه نه فروش اینترنت پیامشم به گوشی مشترکین می فرستن اسمش بهارتا بهاره ولی نه فروش طرح جدید
البته جدا ازاین بحث ها احتمالا برای عید طرح جدید می زارن حالا با چه شرایطی خدا داند
قضیه این قرعه کشی چیه ؟ باید ثبت نام کرد یا خود بخود در قرعه کشی شرکت داده میشه ؟

HardwareMaster
05-03-2016, 21:20
قضیه این قرعه کشی چیه ؟ باید ثبت نام کرد یا خود بخود در قرعه کشی شرکت داده میشه ؟
این سرکت طی 4 سال اخیر بدهیش به دولت 3.5 برابر شده (از 200 میلیارد به 700 میلیارد) فکر نکنم باوجود تبلیغات مذکور در وضعیتی باشه که بتونه قرعه کشی برگزار کنه!!! من هر لحظه منتظرم اعلام ورشکستگی کرده و پول ما رو هاپولی کنه:n02:

babak2111
05-03-2016, 23:04

اون جور که تو همون تبلیغ اومده گویا باید با 2020یا 2021 تماس گرقت تا درقرعه کشی شرکت داده بشیم درضمن این یک طرح سراسری وکشوریه زیرشم اسم اولین نفرات برنده رو زده که ازهمه استان ها هستن

imanghamari
07-03-2016, 22:10
بچه های احتمالا از سال بعد طرح های نا محدود برمی گردند

امروز تو خبرها که میخوندم میگفن قرار پهنای باند رو رایگان به شرکت های pap بدهند

zodiac67
08-03-2016, 04:05
نامردا باز سرعت شبانه رو گذاشتن رو 1 مگ :n27: برا شما هم همین طور شده ؟

babak2111
08-03-2016, 09:44

سلام
من دو سه شبه استفاده نکردم ولی تا جایی که می دونم بهرعلتی اینترنت شما بعد ساعت 4دوباره ای پی بگیره سرعت می ره رو همون یک مگ یک نگا ریز کارکرد رو بندازید بببیند بعد ساعت چهار تغییر ای پی داشته یا نه
اگه که نه پس حتما دوباره محدودیت گذاشتن البته میزان حجم باقیمانده هم مهم بود یعنی تا همون مقدارباقیمانده حجم با اون سرعت دان می کرد بهد می رفت رو یک مگ که البته برای شما فکرنکنم این مورد باشه

HardwareMaster
10-03-2016, 06:16
6:15

HardwareMaster
10-03-2016, 06:18
مگه چند بوده قبلا

moji07
10-03-2016, 20:33
سلام
من دو سه شبه استفاده نکردم ولی تا جایی که می دونم بهرعلتی اینترنت شما بعد ساعت 4دوباره ای پی بگیره سرعت می ره رو همون یک مگ یک نگا ریز کارکرد رو بندازید بببیند بعد ساعت چهار تغییر ای پی داشته یا نه
اگه که نه پس حتما دوباره محدودیت گذاشتن البته میزان حجم باقیمانده هم مهم بود یعنی تا همون مقدارباقیمانده حجم با اون سرعت دان می کرد بهد می رفت رو یک مگ که البته برای شما فکرنکنم این مورد باشه

سلام
هنوزم همینطوره , دیشب گرفتم ..

SMNsoft
12-03-2016, 01:02
سلام
از 851cc.com
10 گیگ حجم خریدم

بعد از پرداخت نوشته بود مودم رو 15 دقیقه خاموش کنید. این کارو کردم و سه چهار ساعت گدشته هنوز اضافه نشده. قضیه اش چیه؟؟؟

HardwareMaster
12-03-2016, 09:53
شماره تماسش در قسمت تماس با شما نوشته
اگر حجم اعمال نشد یا کمتر اعمال شد پیگیری کنید
به این نمایندگی های فرعی چندان اعتمادی نیست

sad1000
12-03-2016, 11:15
مخابرات استان مرکزی هم بلاخره اینترنت پرسرعت نامحدود در لیست طرح های خود قرار داد.
سایت مخابرات مرکزی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

استان خراسان رضوی همچنان با طرح های اینترنت مسخره.
احتمالا برای عید هم طرح های نامحدود دوباره در مشهد بعد سالها برگردند.
دوستان خراسانی عزیز درخواست خود را برای سرویس اینترنت نامحدود حتما در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ارسال کنید.

tigerom
12-03-2016, 12:52
گول این سایتا مثل 851cc رو نخورین. من میخواستم 100 گیگ حسابم رو شارژ کنم چون به این سایتا اعتماد نداشتم اول یک گیگ تشت کردم که هزینه اش شد 3260 تومن و فقط 1.04 گیگ به حسابم اضافه شد در حالی که اگه از مخابرات شارژ کنید 1.25 گیگ به حجمتون اضافه میشه. شما قیمته این سایتو تقسیم بر 1.04 کنید و بعد در 1.25 ضرب کنید هزینه واقعی یک گیگ بیرون میاد که نزدیک 4000 تومنه از همون مخابرات شارژ کنیم فکر کنم بهنر باشه حداقل پیگیری مشکلاتش بهتره و قیمتش هم کمی ارزانتر

dl4all
12-03-2016, 13:28
طرح من داره تموم میشه. از حدود اوایل اسفند حداقل بیست بار با من تماس گرفتن برای تهیه طرح جدید. هر چی هم رد میدی یا جوابشونو نمیدی از رو نمیرن. مخابرات علاوه بر کیفیت پایین سرویسا ، مزاحمت رو هم به خدمات ویژش اضافه کرده. امروز یکی زنگ زد با زبون خوش ازش خواستم دیگه زنگ نزنن ولی میگه دست ما نیست تا زمانی که شما سرویس جدید از مخابرات نگیرین همیش آش و همین کاسه. جایی هست بشه شکایت کرد ازشون؟ یا گردن کلفت تر از این حرفان! یکی نیست به این احمقا بگه با این کارتون نتیجه عکس میگیرین

l Reza l
12-03-2016, 18:44
من از سایت my2020 یک گیگ ترافیک خریدم و پول و پرداختم کرد تمام وکمال و شماره پیگیری هم داده ولی چرا شارژ نشده؟؟ چقدر طول میکشه؟؟

sad1000
12-03-2016, 20:00
فقط از adsl.tci-khorasan.ir و 2020.goldnet.ir خرید کنید.

HardwareMaster
13-03-2016, 06:45
مخابرات استان مرکزی هم بلاخره اینترنت پرسرعت نامحدود در لیست طرح های خود قرار داد.
سایت مخابرات مرکزی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

استان خراسان رضوی همچنان با طرح های اینترنت مسخره.
احتمالا برای عید هم طرح های نامحدود دوباره در مشهد بعد سالها برگردند.
دوستان خراسانی عزیز درخواست خود را برای سرویس اینترنت نامحدود حتما در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ارسال کنید.
سرعت 1 مگ فقط بدرد وبگردی میخوره با این قیمت عجیب هیچکس استقبال نخواهد کرد

sad1000
13-03-2016, 11:07
سرعت 1 مگ فقط بدرد وبگردی میخوره با این قیمت عجیب هیچکس استقبال نخواهد کرد

سرعت 512Kb خیلی خوبه. قیمت 1مگ نامحدود مخابرات همجا دوبرابر شده.

Rahpooyan
13-03-2016, 15:31
من اینترنت نامحدود گرون نیم خوام . همون طرح های پاییزی طلایی و ... شبانه رایگان هم راض

- - - Updated - - -

من اینترنت نامحدود گرون نیم خوام . همون طرح های پاییزی طلایی و ... شبانه رایگان هم راضی هستم ولی نه با قیمت بالا .

sad1000
13-03-2016, 15:34
من اینترنت نامحدود گرون نیم خوام . همون طرح های پاییزی طلایی و ... شبانه رایگان هم راض

- - - Updated - - -

من اینترنت نامحدود گرون نیم خوام . همون طرح های پاییزی طلایی و ... شبانه رایگان هم راضی هستم ولی نه با قیمت بالا .

اینترنت 512Kb نامحدود، ماهی 23 هزارتومان، روزی 6 گیگ میتونی دانلود کنی.

sad1000
13-03-2016, 15:39

- - - Updated - - -

قیمت، ماهی 23 هزارتومان چیه که باز قیمت بالا نمیخوای. دوست داری مثله خفاش ها تمام شبو بیدار بمونی که یه فیلم خارجی hd دانلود کنی خرکیف شی.

abbasi.naft
14-03-2016, 04:12
اینترنت 512Kb نامحدود، ماهی 23 هزارتومان، روزی 6 گیگ میتونی دانلود کنی.
پدر سیستم در میاد ، اگه بخواد ، مدام روشن باشه