PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خراسان رضوی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73

nahang1364
03-10-2015, 19:45
حداکثر سرعت دانلود شبانه، در طرح کمپین استانی چنده. دوستان نظر بدن

Gregar
03-10-2015, 22:43
خبری شده طرح خانوادم سرعتم به 400 کیلو رسیده.
میگم چرا سرعته وبگردی بالا رفته.:n13:

معلوم نیست امروز چه کار کردن . هر چی هست چند روزی هست که داشتن روش کار میکردن .

من زنگ زدم مخابرات واسه نویزم . دختره پشتیبانه هم که فقط چرت میگفت و از اخر هم گفت سیم کشی منزلتون حتما نویز داره . در ضمن گفت امروز مثل اینکه زیرساخت داشته یه کارایی میکرده و سرعتها تغییر کرده که خوب میشه .

هیچی دیگه قطع که کردم چند دقیقه بعد یهو نویز خطم هم به حالت سابق برگشت و درست شد :n04:

Gregar
04-10-2015, 14:35
دوستان فکر کنم واسه رفع نویز خطم اون پشتیبانه پورتم رو ریست کرده باشه . چون میرم تو سامانه پرتاک همه چی اعم از اطلاعات سرویس و ... پاک شده . به این صورت :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این طبیعیه ؟ خودش درست میشه یا باید باز زنگ بزنم .

- - - Updated - - -

دوستان فکر کنم واسه رفع نویز خطم اون پشتیبانه پورتم رو ریست کرده باشه . چون میرم تو سامانه پرتاک همه چی اعم از اطلاعات سرویس و ... پاک شده . به این صورت :

این طبیعیه ؟ خودش درست میشه یا باید باز زنگ بزنم .

moji07
04-10-2015, 14:37

این طبیعیه ؟ خودش درست میشه یا باید باز زنگ بزنم ..

- - - Updated - - -

برای من هم همینطوری شده امروز ..

EXTREME
04-10-2015, 14:45
برای منم پروفایلم اینطوری شده زنگ زدم به 2020 از اونجا اطلاعاتم رو داشتن و حجم و روزمو خوند ولی خودم هیچ اطلاعاتی ندارم گفتش مربوط به سامانه است درست میشه

nahang1364
04-10-2015, 19:02

دوستان نظری ندارند

- - - Updated - - -

دوستان نظری ندارند

moji07
04-10-2015, 20:11
دوستان نظری ندارند

- - - Updated - - -

دوستان نظری ندارند

130 کیلوبایت

Gregar
04-10-2015, 23:50
سامانه درست شده و همین که درست شد نویز من دوباره برگشت به همراه قطعی هاش . معلومه از طرف خود مخابراته . تعجبه کسی تو این چند روز تجربه نکرده .

Kamyar_AnathemA
05-10-2015, 01:26
طرح خانواده چند روزه سرعت روزانش 400 هست و شبا یک به بعد میشه 16

masoudtr
06-10-2015, 01:35
سرعت من امروز خیلی پایین اومده کس دیگه ای هم این مشکل را دارد؟

e4lyas
06-10-2015, 02:59
حس رهايي از مخابرات خيلي خوبه ؛)
ما رفتيم آسياتك خداروشكر

mohsen1849
06-10-2015, 14:16

130 بیشتر نیست

hamed_yazdani
06-10-2015, 15:36
آره مسعود جان سرعت از دیروز خراب شده. با سرور های داخل خوبه ولی من که 10 مگ دارم سرعت با سرور خارجی شده حدود 15 کیلو بایت. جوابگو هم نیستن.

Gregar
06-10-2015, 16:58
سرعت من امروز خیلی پایین اومده کس دیگه ای هم این مشکل را دارد؟

هم سرعت سرور خارجی کم شده هم قطعی و پینگ بالا رفته . یه سره تایم اوت . میگم که این چند روزه مخابرات داره یه غلطی میکنه و پشتیبانهاش هم هیچی نمیگن . میگن همه چی اونور ردیفه و مشکل از سمت شماست . والا این چند روزه اینقدر قطعی داشتم که دیگه اعصاب نذاشته واسم .

Amir 3d
06-10-2015, 19:29
دیروز برای من خراب بود اومدم اینجا دیدم امن و امانه! پینگ خارج بالای500بود بعدشم نت قطع شد شب باز درست شد و گویا پنل هم تغییر کرده البته من تغییری به جزء نوع کادر یوزر و پاسورد فرق دیگه ای ندیدم :دی تو جزییاتش نرفتم اما کلا همونه مگر اینکه یک نوشته ای !یک جایی! اضافه کردند ؟!:دی
جالبه وقتی کاهش پینگ زدم پینگم درست شد انگار نه انگار 500 بود خلاصه معلوم نیست باز چه غلطی میکنند! امروزم که کلا پینگ خارج بالاتر از قبل هست!فکر کنم مخابرات میخواد رکورد گینس ثبت کنه، میخوان پینگی به ملت همیشه سبز خوش و خرم هدیه بدن که حتی کاوشگری در مریخ هم نتونه رکورد پینگ و مسافت رو در مقابل فیلتر شکنا و روترای اینا رو شکست بده!!!

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

zodiac67
06-10-2015, 20:50
سرعت سرورهای خارجی خیلی کم شده گوگل رو هم به زور باز میکنه اینجا رو هم به زور باز کرد آنتی ویروس از بس سرعت کمه آپدیت نمیشه اررور میده.

زنگ زدم پشتیبانی میگه تلفن بیسیم رو از خط قطع کن و ... همون خزعبلات همیشگی اخه وقتی سرور ایران خوبه و خارجی خرابه و اینقدر سرعت کمه که تست سرعت هم نمیشه گرفت چه ربطی به تلفن بیسیم داره گوسپند !!!!

zofishel
07-10-2015, 15:56
سلام
نت منم کلا از دیروز تا الان قطع شده به 2020 زنگ میزنم هر دفعه می گه ما مشکلو میفرستیم پشتیبانی فنی پورتتونو ریست کنند شما دو ساعت دیگه امتحان کنید ببیند درست نشد دوباره تماس بگیرین از دیروز کارم همین شده.:n35:

Night2
07-10-2015, 17:01
کلا سیستم 2020 یکی از روش هایی هست که ملک جعفریان باهاش برای خودش پول جمع میکنه، شما تعداد تماس های هر مشترک و مدت زمان هر کدوم رو با تعرفه مخابراتیش در طول یک سال محاسبه کنین، میبینین که در کنار کیفیت پایین خدمات، قیمت بالا، حجم دزدی و ... این هم یک منبع درآمد میلیاردی دیگه برای مدیران مجموعه مخابرات هست.

هربار هم که زنگ بزنین یک سری داستان و چرت پرت توسط یک سری افرادی که هیچ آگاهی و توانایی فنی ندارن مطرح میشه، من آخرین باری که با 2020 تماس گرفتم مربوط به چندین ماه پیشه که اونقدر عصبانی شدم که منو به مدیر سالن متصل کردن، نکته قشنگش اینجاست که اون هم هیچی نمیفهمید. من هی توضیح میدادم Latency با فلان IP حتی Gateway خود مخابرات بالاست و Packet Loss داره، اون میگفت DNS مخابرات رو ست کردین؟ :|

دیگه اگه یه گوساله هم بخواد پشتیبان فنی باشه باید بفهمه DNS برای ارتباط مستقیم با یک IP هیچ کارایی نداره و برای تبدیل Domain Name ها به آدرس IP هست. این ها هم مقصر نیستن، بیشترشون فارغ التحصیل های دانشگاه ها با مدارک تزئینی و با حقوق های پایین اونجا کار میکنن و از بالا بهشون این دستور العمل ها داده شده که همیشه مشکل رو سمت مشتری بیاندازن و چون اطلاعات فنی هم ندارن فقط باعث خورد شدن بیشتر اعصاب مشتری میشن و هیچ کمکی هم نمیکنن ...

من دیگه کلا وقتی مشکلی پیش میاد کاری با 2020 ندارم، فقط اعصاب خودم بیشتر خورد میشه، توی این مدت عادت کردم که در هر روز اینترنت مخابرات چندین بار قطعی یا سرعت کم داشته باشه، هر از گاهی تبدیل به سرویس اینترانت ملی بشه و دسترسی به سرورهای خارجی قطع بشه، مشکلات Timeout و Packet Loss به صورت دائمی وجود داشته باشه، حجم همیشه 20-30 درصد بیشتر از مصرف واقعی کم بشه و غیره ...

یک کار جدید هم تازگی یاد گرفتن، این مورد رو توی 7-8 سال گذشته نداشتیم، خط تلفن هم جدیدا بعضی وقتا بدون اطلاع قبلی قطع میشه و به سامانه 20117 (17 سابق) هم که زنگ میزنی پیام ضبط شده خط شما به علت اختلالات مرکز تلفن قطع میباشد پخش میشه، دقیقا هفته پیش 24 ساعت کامل از ساعت 11:30 صبح روز 7 مهر تا 11:30 روز 8 مهر تلفن قطع بود. هفته قبلشم یک بار دیگه حدود 3-4 ساعت بعد از ظهر تلفن رو قطع کرده بودن، قبلا شماره اعلام خرابی 17 با موبایل هم که زنگ میزدی هزینه نداشت، الان اینم کردن 20117 که هرکس خطش خراب شد و زنگ زد، یه کاسبی ای هم از اینجا بکنن، من هربار با خط ایرانسل تماس میگرفتم تا شماره خط ثابت رو وارد میکردم و پیام ضبط شدشون پخش میشد حدود 100 الی 150 تومن از شارژم کسر میشد.

danial13
07-10-2015, 17:49
تقریبا یک هفتست سرعت وبگردی خیلی کم شده.عصر ها هم که دانلود میرسه به 30 40 کیلوبایت چه سرور خارجی چه ایرانی.
از 9 شب هم که به بعدباید مودمو ببوسیش و خاموشش کنی.

Gregar
07-10-2015, 17:56
کلا سیستم 2020 یکی از روش هایی هست که ملک جعفریان باهاش برای خودش پول جمع میکنه، شما تعداد تماس های هر مشترک و مدت زمان هر کدوم رو با تعرفه مخابراتیش در طول یک سال محاسبه کنین، میبینین که در کنار کیفیت پایین خدمات، قیمت بالا، حجم دزدی و ... این هم یک منبع درآمد میلیاردی دیگه برای مدیران مجموعه مخابرات هست.

هربار هم که زنگ بزنین یک سری داستان و چرت پرت توسط یک سری افرادی که هیچ آگاهی و توانایی فنی ندارن مطرح میشه، من آخرین باری که با 2020 تماس گرفتم مربوط به چندین ماه پیشه که اونقدر عصبانی شدم که منو به مدیر سالن متصل کردن، نکته قشنگش اینجاست که اون هم هیچی نمیفهمید. من هی توضیح میدادم Latency با فلان IP حتی Gateway خود مخابرات بالاست و Packet Loss داره، اون میگفت DNS مخابرات رو ست کردین؟ :|

دیگه اگه یه گوساله هم بخواد پشتیبان فنی باشه باید بفهمه DNS برای ارتباط مستقیم با یک IP هیچ کارایی نداره و برای تبدیل Domain Name ها به آدرس IP هست. این ها هم مقصر نیستن، بیشترشون فارغ التحصیل های دانشگاه ها با مدارک تزئینی و با حقوق های پایین اونجا کار میکنن و از بالا بهشون این دستور العمل ها داده شده که همیشه مشکل رو سمت مشتری بیاندازن و چون اطلاعات فنی هم ندارن فقط باعث خورد شدن بیشتر اعصاب مشتری میشن و هیچ کمکی هم نمیکنن ...

من دیگه کلا وقتی مشکلی پیش میاد کاری با 2020 ندارم، فقط اعصاب خودم بیشتر خورد میشه، توی این مدت عادت کردم که در هر روز اینترنت مخابرات چندین بار قطعی یا سرعت کم داشته باشه، هر از گاهی تبدیل به سرویس اینترانت ملی بشه و دسترسی به سرورهای خارجی قطع بشه، مشکلات Timeout و Packet Loss به صورت دائمی وجود داشته باشه، حجم همیشه 20-30 درصد بیشتر از مصرف واقعی کم بشه و غیره ...

یک کار جدید هم تازگی یاد گرفتن، این مورد رو توی 7-8 سال گذشته نداشتیم، خط تلفن هم جدیدا بعضی وقتا بدون اطلاع قبلی قطع میشه و به سامانه 20117 (17 سابق) هم که زنگ میزنی پیام ضبط شده خط شما به علت اختلالات مرکز تلفن قطع میباشد پخش میشه، دقیقا هفته پیش 24 ساعت کامل از ساعت 11:30 صبح روز 7 مهر تا 11:30 روز 8 مهر تلفن قطع بود. هفته قبلشم یک بار دیگه حدود 3-4 ساعت بعد از ظهر تلفن رو قطع کرده بودن، قبلا شماره اعلام خرابی 17 با موبایل هم که زنگ میزدی هزینه نداشت، الان اینم کردن 20117 که هرکس خطش خراب شد و زنگ زد، یه کاسبی ای هم از اینجا بکنن، من هربار با خط ایرانسل تماس میگرفتم تا شماره خط ثابت رو وارد میکردم و پیام ضبط شدشون پخش میشد حدود 100 الی 150 تومن از شارژم کسر میشد.

یعنی تنها چیزی که اینا دارن همون سرعت بالاست که به ملت میندازن و هی تبلیغش رو هم میکنن . بقیه کیفیت سرویسشون یعنی در حد صفر هم نیست .
همون سرعت بالا هم که خیلیها نمیدونن واسه چیه . فکر میکنن مخابرات و isp های دیگه قربون چشم و ابروی ملتن که سرعت 10 مگ ارائه میدن . نمیدونن که همین سرعت بالا هم روش جدید دزدیشونه .
به خدا اون روز رفتم تو سایت اپارات که یه سری کلیپ و ... نگاه کنم . چند دقیقه بیشتر نشد و از هر کلیپی یه چند ثانیه ای رو بیشتر ندیدم . از اخر حجمم رو که نگاه کردم دیدم 300 مگ کم کرده .
خب خداییش هیچ جا من روشی پیدا نکردم که این ویدئوهای انلاین رو بشه جوری تماشا کرد که یه دفعه همه ویدئو رو همون اول لود نکنه . مجبوریم دیگه . چه میشه کرد .
زمانی که سرعت نتمون 512 بود با اینکه نامحدود بود مصرفمون کمتر بود ولی الان با اینکه حجم محدود شده مصرف بیشتر هم شده . واقعا کاریش هم نمیشه کرد . در دراز مدت نشون میده حجم بیشتر خورده میشه با سرعت بالا .

قطعی ها رو هم که دیگه نگو . من چند روزیه شدید قطعی دارم . همین چند روز هم شانس من برگشتم دارم league of legends میزنم . یه سره تو بازی قطعی دارم . فحشه که از سمت خارجی ها نصیبم میشه . منم همه فحشها رو دایرکت میکنم واسه مخابرات :n09:

تقریبا یک هفتست سرعت وبگردی خیلی کم شده.عصر ها هم که دانلود میرسه به 30 40 کیلوبایت چه سرور خارجی چه ایرانی.
از 9 شب هم که به بعدباید مودمو ببوسیش و خاموشش کنی.

خدا خیرتون بده . زودتر میگفتین که شما هم مشکل دارین و من این چند روزه این قدر پیگیر این قطعی های اخیر نمیشدم .

hamed_yazdani
08-10-2015, 13:06
آقا این قطعی ها کی قراره درست بشه. دیگه داره یه هفته میشه که نت درست و حسابی نداریم. کسی میدونه مشکل اصلی کجاست

hamed_yazdani
08-10-2015, 13:24
مثل اینکه نت کل مملکت داغون شده.
این از وضعیت مخابرات

اینم از وضعیت ایرانسل

Gregar
08-10-2015, 14:03
هر چی هست احتمالا تهران درسته . دوستان مخابراتیمون توی تهران دارم بازی انلاین انجام میدن با پینگ زیر 100 و بدون قطعی .

k1ozil
08-10-2015, 22:55
هر چی هست احتمالا تهران درسته . دوستان مخابراتیمون توی تهران دارم بازی انلاین انجام میدن با پینگ زیر 100 و بدون قطعی .
داداش هیچ جا از این خبرا نیست
کافیه یه سر بری تاپیک مخابرات تهران میبینی اوضاع از چه قراره

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

sncod
09-10-2015, 11:13
فقط و فقط برید سایت 195 شکایت کنید یه نمونه ببینید

پینگ خارجی قبل از شکایت :

پینگ بعد از شکایت ( امروز ):

sad1000
09-10-2015, 18:37

برا 50ms پینگ بالا پایین میرن شکایت میکنن ، خدا همه شما پینگ بازارو شفا بده. آخه مرتیکه اون چند ms که بالا پایین شده چیه دیگه بری شکایت کنی ، نویز رو خط بیفته پینگ تغییر میکنه. الان دلت خوشه که شکایتت باعث شده پینگ بهتر بشه:n08: . هر تایپکی میری چند تا خوره باز آنلاین فقط اسکرین شات از cmd پینگ گذاشتن برا چند ms پینگ بالا پایین کلی بدو بیرا فحش به آی اس پی میدن.
به جای این کارا برین بگید اینترنت رو ارزون کنن واقعا یک دونه گیگ باید 4 هزار تومان باشه. یک گیگ حجم با این همه سایتهای حجیم پر تبلیغات هم شد حجم. ایران اونقدر پهنای باند داره که میتونه به هر نفر اینترنت نامحدود 1 مگابیت بده باز هم کلی پهنای باند اضاف میارن. اینا دارن جیب شما رو خالی میکنن هوشیار باشید. یک گیگ حجم حداکثر باید قیمتش 200 تا یه تومنی باشه.
پایان

Gregar
09-10-2015, 22:55

عجیبه . منم پینگم از گوگل این چند روزه خوب شده و به حول و حوش همین 140 رسیده . قبلا 220 بود تقریبا . جالبه مال شما هم درست شده .

frozen01
09-10-2015, 23:23

بحث پینگ کلا یه چیز دیگه هست .

مخابرات خودش رو بکشه مسیر ها رو تغییر میده اونم رندوم هست و بعد یک مدت تغییر میکنه .

alyy
10-10-2015, 11:18
من به 2020 زنگ زدم هفته پیش میگفت مشکل بین المللی هستش.خخخخخخخ.تازه گفت تا اخر شب برطرف میشه.عجب داستانیه هاااامروزم طبق معمول قطعی های مکرر

milad azad
10-10-2015, 18:17
کانال تلگرام مخابرات adslaval

سایتش :

hamed_yazdani
10-10-2015, 19:56
مشکل من که هنوز با سرور های خارجی حل نشده.

zodiac67
10-10-2015, 22:55
قطعی من 2 هفته ای هست زیاد شده هم لینک (چراغ) اینترنت میپره هم لینک adsl برای شما هم همینطوریه ؟ :n27:

- - - Updated - - -

قطعی من 2 هفته ای هست زیاد شده هم لینک (چراغ) اینترنت میپره هم لینک adsl برای شما هم همینطوریه ؟ :n27:

- - - Updated - - -

milad azad
11-10-2015, 01:58

:n27:

ببین زمانی که نت وصله گوشی تلفن رو ور میداری نت قطع میشه اگر اره مشکل از مخابراته باید اپلود دانلود خطت رو پایین تر بیارن

HardwareMaster
11-10-2015, 09:11
ببین زمانی که نت وصله گوشی تلفن رو ور میداری نت قطع میشه اگر اره مشکل از مخابراته باید اپلود دانلود خطت رو پایین تر بیارن
این نوع اشکال از نویز بالا در خطوط مسی هست
تغییر سرعت up/down درسته که توسط isp هم قابل انجامه اما با ریبوت کردن مودم خودش دوباره بر اساس میزان نویز تنظیم میشه
چون این مشکل رو من بدجور داشتم و حل کردم پیشنهاد می کنم اول از کیفیت خط و اتصالات داخلی مطمئن بشین. بجای سیم با طول بلند از کابل مفتولی استفاده کنید و طول سیمها رو به حداقل برسونید
پریز دم در هم زنگ زدگی و مشکل نداشته باشه که با رطوبت هوا نویزش بالاتر بره
اگر مودم دارای اسپلیتر داخلی نیست خریداری و نصب بشه بهمراه میکروفیلتر نویزگیر
اگر با همه ی این تدابیر مشکل حل نشد در 195 دات ir از پوسیدگی خطوط خیابان و جعبه کافو ثبت شکایت کنین تا سیمکشی شما رو عوض کنن

zodiac67
11-10-2015, 11:19
این نوع اشکال از نویز بالا در خطوط مسی هست
تغییر سرعت up/down درسته که توسط isp هم قابل انجامه اما با ریبوت کردن مودم خودش دوباره بر اساس میزان نویز تنظیم میشه
چون این مشکل رو من بدجور داشتم و حل کردم پیشنهاد می کنم اول از کیفیت خط و اتصالات داخلی مطمئن بشین. بجای سیم با طول بلند از کابل مفتولی استفاده کنید و طول سیمها رو به حداقل برسونید
پریز دم در هم زنگ زدگی و مشکل نداشته باشه که با رطوبت هوا نویزش بالاتر بره
اگر مودم دارای اسپلیتر داخلی نیست خریداری و نصب بشه بهمراه میکروفیلتر نویزگیر
اگر با همه ی این تدابیر مشکل حل نشد در 195 دات ir از پوسیدگی خطوط خیابان و جعبه کافو ثبت شکایت کنین تا سیمکشی شما رو عوض کنن

ممنون از توضیحاتتون.

ولی من وقتی مودم رو به پریز سر خط میزنم snr و Attenuation تغییری نمیکنه و بهتر نمیشه به نظر شما مشکل از کجاست و برای بهبود کیفیت خط چه راهکاری پیشنهاد میدین ؟

اینم اطلاعات خطم :

Gregar
11-10-2015, 11:52
ممنون از توضیحاتتون.

ولی من وقتی مودم رو به پریز سر خط میزنم snr و Attenuation تغییری نمیکنه و بهتر نمیشه به نظر شما مشکل از کجاست و برای بهبود کیفیت خط چه راهکاری پیشنهاد میدین ؟

اینم اطلاعات خطم :

بهتره دست به هیچیت نزنی . احتمالا مشکل تو هم از سمت مخابراته .

پستهای اخیر من توی تاپیک رو ببین . منم همین یکی دو هفته این مشکل رو داشتم و الکی پیگیرش بودم و پدرم در اومد . از اخر معلوم شد مشکل از سمت مخابراته .

HardwareMaster
12-10-2015, 17:20
جالبه که امروز شبکه شون از هم پاشیده. یا چراغ مودم میره و یا فقط چند تا دامنه ی ir. باز میشه و بس. حتی این فروم، گوگل، جیمیل، ... هیچی. حتی و.پ.ن.
یکی از اوپراتورهای پشتیبانی ساعت 2 که چراغ مودم رفته بود بعد اینکه مک آدرس رو پرسید گفت 20 دقیقه مودم رو خاموش کنم تا خطا رفع بشه!
یکساعتی کار میکرد توی این فروم بودم یهو دیدم دیگه صفحات باز نمیشه و فقط شده ir.
اوپراتور بعدی گفت چون یکی دو ساعت از مودم استفاده نکردین!!! این مشکل پیش میاد و باید وقتهایی که از اینترنت استفاده نمیشه مودم رو خاموش کنین تا این مشکل پیش نیاد! و یا اینکه ip static تهیه کنین!!
زدم زیر قهقه خنده تا خودش بفهمه چقدر ابلهه. گفتم پسرم توی این 10 سال که adsl ام دایره بار اوله این جوک رو شنیدم
بعد از ریبوت مودم دوباره تماس گرفتم اوپراتور دیگری گوشی رو برداشت یک نخود عقل داشت گفت بله شبکه مشکل داره ...
الان ایرانشل دارم استفاده میکنم

Gregar
12-10-2015, 21:16
جالبه که امروز شبکه شون از هم پاشیده. یا چراغ مودم میره و یا فقط چند تا دامنه ی ir. باز میشه و بس. حتی این فروم، گوگل، جیمیل، ... هیچی. حتی و.پ.ن.
یکی از اوپراتورهای پشتیبانی ساعت 2 که چراغ مودم رفته بود بعد اینکه مک آدرس رو پرسید گفت 20 دقیقه مودم رو خاموش کنم تا خطا رفع بشه!
یکساعتی کار میکرد توی این فروم بودم یهو دیدم دیگه صفحات باز نمیشه و فقط شده ir.
اوپراتور بعدی گفت چون یکی دو ساعت از مودم استفاده نکردین!!! این مشکل پیش میاد و باید وقتهایی که از اینترنت استفاده نمیشه مودم رو خاموش کنین تا این مشکل پیش نیاد! و یا اینکه ip static تهیه کنین!!
زدم زیر قهقه خنده تا خودش بفهمه چقدر ابلهه. گفتم پسرم توی این 10 سال که adsl ام دایره بار اوله این جوک رو شنیدم
بعد از ریبوت مودم دوباره تماس گرفتم اوپراتور دیگری گوشی رو برداشت یک نخود عقل داشت گفت بله شبکه مشکل داره ...
الان ایرانشل دارم استفاده میکنم

فکر میکنم منطقه ای دارن یه کاری میکنن . من هفته پیش این مشکلات رو داشتم اما بعضی دوستان الان این مشکلات واسشون پیش اومده . البته از امروز بعد از ظهر خیلی پینگ بد میزنه .

frozen01
12-10-2015, 22:07
از صبح دهن ما رو سرویس کرده این اینترنت قطع میشه .

بعد طرح شبانه دار درست و حسابی نیومده ؟

alyy
12-10-2015, 23:45
از منم دو هفته ای هست قطع و وصل میشه دوستای محملونم که از مخابرات دارن همین وضعه.حالبه وقتی قطع میشه سایت خود مخابرات با سرعت دو مگ باز میشه ولی سایتهای دیگه با سرعت بایت باز لود میشه ک انگار نت قطعه.به بیست بیست هم زنگ زدم نمیدونم چیکار کرده بودن وقتی کلید دو رو میزدم برای وصل شدن به اپراتور هیچ عکس العملی نداشت و بعد چن ثانیه میگفت درخواستی از طرف شما دریافت نشد ولی بقیه گزینه ها میگرفت فک کنم پشتیبانیشونو این موقعها قطع میکنن .منم گوشیمو برداشتم فیلم گرفتم چن روز دیگخ نت خوب شه اپ میکنم.واقعا شورشو در اوردن

Gregar
13-10-2015, 00:09
از صبح دهن ما رو سرویس کرده این اینترنت قطع میشه .

بعد طرح شبانه دار درست و حسابی نیومده ؟

شبانه دار نه هنوز . همین پنج شنبه تو نمایشگاه ازشون پرسیدم راجع به طرح جدید . طرف مسئول غرفه شون بود گفت مثل اینکه جدیدا قراره طرح های خوبی رو بزارن که شبانه هم داره و ...

الان نمیدونم قضیه چیه که اپراتور ها چند وقتیه همین طرح هایی که یه مقدار پول میدی و تا یه ماه کلا مجانی درون شبکه صحبت میکنی رو پیش گرفتن . حتی isp ها هم همشون طرح های کم ترافیک سالانه با قیمت خیلی کم دارن ارائه میدن .
هر چی هست انگار توی یه چیزی دارن رقابت میکنن سر قیمت و هر کی داره ارزون تر میده . هر چند طرح هاشون بدرد خودشون میخوره اما نمیدونم چرا این همه این طرح های جدید رو دارن میزارن ؟

zofishel
13-10-2015, 09:23
دیشب نت منم حسابی داغون بود سایت های با دامنه .ir باز می شد ولی بقیه بایتی می شد ولی سرعت دانلود سرجاش بود
خدا لعنتشون کنه یعنی کی برسه از دست مخابرات خلاص شیم

zodiac67
13-10-2015, 09:53
دیشب نت منم حسابی داغون بود سایت های با دامنه .ir باز می شد ولی بقیه بایتی می شد ولی سرعت دانلود سرجاش بود
خدا لعنتشون کنه یعنی کی برسه از دست مخابرات خلاص شیم

سرعت دانلود برای این خوب بوده که از سرور ایران دانلود میکردی این سایتای دانلود فیلم و نرم افزار اکثرا" سرورهاشون رو به ایران انتقال دادن به خاطر همین سرعت کم سرورهای خارجی

Gregar
13-10-2015, 19:45
دوستان چرا هر چقدر TTL میاد پایین پینگ بیشتر میشه ؟ یادمه قبلا TTL که کمتر بود پینگ بهتر بود و قطعی کمتر .

- - - Updated - - -

دوستان چرا هر چقدر TTL میاد پایین پینگ بیشتر میشه ؟ یادمه قبلا TTL که کمتر بود پینگ بهتر بود و قطعی کمتر .

zofishel
15-10-2015, 13:13
ای بابا باز چی شده دوباره صفحات خوب باز نمیشه
بقیه ام همینطوری ان؟

Gregar
15-10-2015, 13:19
اره . جالبه مشکل سراسر ایران هست . یه سری تو تاپیکهای دیگه بزن میفهمی . کلا این چند وقته اوضاع خرابه . پینگ بالا و تایم اوت شدید و سرعت دانلود پایین از سرورهای خارجی و ...

طبق تجربه این چند روزه من اوضاع از صبح تا ساعت 11 خوبه و بعد از اون یه دفعه قطعی ها و ... شروع میشه .

amir190d
16-10-2015, 02:26
با سلام خدمت دوستان گرامی من تا 10 روز دیگه اینترنتم تمام میشه به نظرتون طرحی هست که شبانه دار باشه و خوب باشه این طرحم که حیف شد داره تموم میشه کمپین بود

milad azad
16-10-2015, 11:14
با سلام خدمت دوستان گرامی من تا 10 روز دیگه اینترنتم تمام میشه به نظرتون طرحی هست که شبانه دار باشه و خوب باشه این طرحم که حیف شد داره تموم میشه کمپین بود

اگر کابل مسی نیستی به شرکت ها دونه دونه زنگ بزن شرایط رو بپرس
الان دو هفته ای شده رقابت شدید شده و هر شرکتی طرح های جذابی میده برای جذب مشتری

Gregar
16-10-2015, 11:22

- - - Updated - - -

کاش پهنای باند هم اضافه کنن وقتی مشتری میگیرن .

shoojats
16-10-2015, 14:41
سلام ی 3هفته ایی شده از لینک 4اپلود وسایتهای داخلی سرعتم افتضاح اومده پایین خارجی ک دمش گرم جای خود داره..پایین که چه عرض کنم میاد رو 2 کیلوبایت طرحم 2 مگ .اینقدر تو این مدت مودم شبا خاموش روشن کردم که مودم تی پلینک سوخت فقط چراغ آف روشن میشه.واسه کانکت شدن همش ارور 651 یا 691 و 628میده بعد چند بار کانکت زدن کانکت میشه بعد چند دقیقه که کانکت میشه چراغ ای دی اس ال شروع به چشمک زدن میکنه که بعدش چراغ ای دی اسل کلا خاموش میشه همش هم تایم اوت میده منطقع جاده سیمانم و بیشرف مخابرات منطقه شماره 2020 مسدود کرده زنگ میزنم از خونه میگه در شبکه موجود نیس با 118 تماس بگیرید:n04:چون قبلا هم اینکار کرده بود

اینم مشخصات خطم لطفا بگین چطوره این چندهفته هیچی دانلود نکردم

- - - Updated - - -

l Reza l
16-10-2015, 19:24
کسی از طرحای جدید مخابرات خبری نداره؟؟
چون سال پیش همین موقع 512 با 5گیگ و شبانه رایگان رو 15500 میدادن. میخواستم ببینم امسال همچین طرحی نیست؟؟

mosi_alfa
16-10-2015, 20:02
دوستان ببخشید یه سوال دارم زیاد به تاپیک ربط نداره!!
از وقتی ویندوز10 ریختم اغلب اوقات که لپتاپو روشن می کنم به مودم وایرلس وصل بشم، limited accsess میده
ولی وقتی گوشیمون هات اسپات می کنم مشکلی نیست.
چه کنم؟؟

shoojats
17-10-2015, 07:01
سلام عجب سرعتی دارم
بعد از 10 بار دیس کانکت کردن و مودم خاموش روشن کردن به چه سرعتی رسیدم:n28::n28:

خدا لعنتشون کنه

همین عکس به بدبختی تونستم اپ کنم

zofishel
17-10-2015, 15:42
سلام ی 3هفته ایی شده از لینک 4اپلود وسایتهای داخلی سرعتم افتضاح اومده پایین خارجی ک دمش گرم جای خود داره..پایین که چه عرض کنم میاد رو 2 کیلوبایت طرحم 2 مگ .اینقدر تو این مدت مودم شبا خاموش روشن کردم که مودم تی پلینک سوخت فقط چراغ آف روشن میشه.واسه کانکت شدن همش ارور 651 یا 691 و 628میده بعد چند بار کانکت زدن کانکت میشه بعد چند دقیقه که کانکت میشه چراغ ای دی اس ال شروع به چشمک زدن میکنه که بعدش چراغ ای دی اسل کلا خاموش میشه همش هم تایم اوت میده منطقع جاده سیمانم و بیشرف مخابرات منطقه شماره 2020 مسدود کرده زنگ میزنم از خونه میگه در شبکه موجود نیس با 118 تماس بگیرید:n04:چون قبلا هم اینکار کرده بود

- - - Updated - - -

تا اونجایی که می دونم خطت نویز داره snr خطت 6 که افتضاحه

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

Kamyar_AnathemA
17-10-2015, 16:09
این طرح شبانه رایگان سرعت دانلود شبانش چقدره ؟
برای من روزانه تا 1200 کیلو میده اما 4 به بعد میشه 130 !
نباید 240-250 باشه ؟

بودا بودا !!! نبودا ؟

Gregar
17-10-2015, 17:17
امروز دیگه به شدت توی همه چی افت وجود داره . دیگه کم کم فکر کنم داریم به روزهای قطعی کامل اینترنت نزدیک میشیم . تا میتونید ذخیره کنید که قحطی داره میاد .

- - - Updated - - -

همین نویز من فکر میکنم از سمت مخابرات باشه . از همون روزی که این مشکلات اخیر شروع شد snr منم اومده زیر 10 . خوب قطعی ها به خاطر همونه دیگه .

این طرح شبانه رایگان سرعت دانلود شبانش چقدره ؟
برای من روزانه تا 1200 کیلو میده اما 4 به بعد میشه 130 !
نباید 240-250 باشه ؟

بودا بودا !!! نبودا ؟

سرعتش همینقدره . دیگه حالا که گرفتی باید تحملش کنی

alyy
17-10-2015, 19:12
هرکی میخاد از مخابرات نت بخره پولشو ریخته سطل اشغال.سه هفته پیش همه چی خوب بود یهو نت قطع شد وقتی وصل شد سایت پرتاک قالبش عوض شد.سایدت گلدنت یه تیتر رو سایتش زد به دلیل خرابی از سمت مخابرات سایت موقت از دسترس خارجه دیگه همه چی بهم ریخت تا همین الان که من این مطلبو مینویسم سرعت تو این سه هفته افتضاح.قطعی های مکرر (هر پنج دقیقه 20 ثانیه قطع)تایم اوت فراوان پینگ بالا همه چی بهم ریخت.دست به مودمهاتونم نزنید به nsr مودمتونم توجه نکنید همه و همه از سمت مخابراته.سه ماه زمان میخری با سه ماه حجم میشه 45 هزار تومن اونوقت سه هفتش تا الان اینطوری قطعه.هیچکی هم پاسخگو نیس به پشتیبانیشونم زنگ میزنی بعضیاشو میگن مشکل نداره از مخابرات دوباره همون لحظه زنگ میزنی یه اپراتور دیگه میگه مشکل زیرساخته به ما ربطی نداره سه باره زنگ میزنی یکی دیگه میگه مشکل سیم کشی خونتونه.خلاصه دورمون زدن عجیب.این همه طرح یه ساله فروخت مخابرات با قیمت پایین اینهمه طرح دو ساله فروخت با قیمت پایین فک میکنین عاشق چش ابرو ما شدن؟ نه والا عاشق جیبمون شدن .از من به شما نصیحت نخرید.

alyy
17-10-2015, 19:17
هرکی میخاد از مخابرات نت بخره پولشو ریخته سطل اشغال.سه هفته پیش همه چی خوب بود یهو نت قطع شد وقتی وصل شد سایت پرتاک قالبش عوض شد.سایدت گلدنت یه تیتر رو سایتش زد به دلیل خرابی از سمت مخابرات سایت موقت از دسترس خارجه دیگه همه چی بهم ریخت تا همین الان که من این مطلبو مینویسم سرعت تو این سه هفته افتضاح.قطعی های مکرر (هر پنج دقیقه 20 ثانیه قطع)تایم اوت فراوان پینگ بالا همه چی بهم ریخت.دست به مودمهاتونم نزنید به nsr مودمتونم توجه نکنید همه و همه از سمت مخابراته.سه ماه زمان میخری با سه ماه حجم میشه 45 هزار تومن اونوقت سه هفتش تا الان اینطوری قطعه.هیچکی هم پاسخگو نیس به پشتیبانیشونم زنگ میزنی بعضیاشو میگن مشکل نداره از مخابرات دوباره همون لحظه زنگ میزنی یه اپراتور دیگه میگه مشکل زیرساخته به ما ربطی نداره سه باره زنگ میزنی یکی دیگه میگه مشکل سیم کشی خونتونه.خلاصه دورمون زدن عجیب.این همه طرح یه ساله فروخت مخابرات با قیمت پایین اینهمه طرح دو ساله فروخت با قیمت پایین فک میکنین عاشق چش ابرو ما شدن؟ نه والا عاشق جیبمون شدن .از من به شما نصیحت نخرید.

frozen01
18-10-2015, 01:20
دوستانی که قطعی دارند و سرعتشون روی 130 محدود شده اگه میخوان محدودیت رو بردارند و با حداکثر سرعت دانلود کنند .

پیام خصوصی بدند راه حلش رو بهشون بگم .

HardwareMaster
18-10-2015, 05:10
حرفت درسته ولی من که تابحال برای خط خودم با 2 تا isp دیگه هم کار کردم میگم بقیه اگر مزخرف تر نباشن بهتر هم نیستن

abbasi.naft
18-10-2015, 05:16
دوستانی که قطعی دارند و سرعتشون روی 130 محدود شده اگه میخوان محدودیت رو بردارند و با حداکثر سرعت دانلود کنند .

لطفا عمومی بگید تاهمه استفاده کنند.
ممنون:n16:

Gregar
18-10-2015, 10:37

احتمالا باز میخواد بگه راه حلش استفاده از سرویس های ماست :n09:

milad azad
18-10-2015, 12:58

نه عمومی خوب نیست درست مثل قضیه ایرانسل که امسال فروردین نت رایگان تو نت لو رفت بستش

navid_fo
18-10-2015, 13:02

لطفا حذف گردد

alyy
18-10-2015, 13:20
حرفت درسته ولی من که تابحال برای خط خودم با 2 تا isp دیگه هم کار کردم میگم بقیه اگر مزخرف تر نباشن بهتر هم نیستن
دوست عزیز مشکلات فقط به سرعت نیس.متاسفانه ما تا حرف از اینترنت میشه مستقیم بحثو میکشونیم به سرعت.مشکل فقط سرعت نیس من خودم نمیتونم ای اس پی عوض کنم ولی دوستان و اشنهام از هر شرکتی دارن رو تست میکنم حداقل یکی دوبار
والا بلا همه از مخابرات بهترن.من دوستم پنل فروش شرکت صبا نت رو داره تازگیا هم پنل مخابرات هم داره.چن روز پیش بهم یه سری مزیا رو نشون داد از شرکت صبا نت ک مخابرات یک درصدشم نداشت از اون مزایا.
مخابرات یکی از بدترین پشتیبانی هارو داشت.فک کن رفتی مودمتو بردی یکی برات تنظیم کرده بعد رمزو اشتباه تنظیم کرده و نمیتونی وصل بشی خودتم بلد نیستی رمزو تغییر بدی و نمیدونی مشکل از کجاست زنگ میزنی پشتیبانی مخابرات پشتیبانی بعد نیم ساعت منتظر نگه داشتن میگه رمزت اشتباهه و رمز جدید و میده میگه بقش به ما ربطی نداره ولی همونجا جلو چشم یکی زنگ زد دوستم گفت نمیتونم وصل بشم همینو گفت دوستم رفت تو پنل صبا نت بدون هیچ سوالی از مشترک شماره مشترکو زد و یه پیغام اومد که مشترک رمزو اشتباه تنطیم کرده و از همونجا مشخص شد که طرف چ رمزی و رو مودمش ست کرده و دوستم رمزی که رو مودم طرف ست شده بود رو از داخل پنل تنظیم کرد رو سرویس مشترک و درست شد.
این یکی از مزایا شرکتهای دیگه نسبت به مخابراته .پشتیبانی مخابرات صفر.
یکی دیگه از مزیا شرکتهای خصوصی اینه که هر یک گیگ حجم 700 مگابایت اپولود رایگان داره چون شما فقط به حجم دانلود پول میدی ولی در مخابرات همچین چیزی نیست اگه میبینی اینجا همه میگن حجم نتم زود تموم میشه و مخابرات حجما رو میدزده اینه.یعنی شما یک گیگ حجم میخری 4 هزار تومن هم اپلود از اون یک گیگ کم میشه هم دانلود یعنی شما به 500 مگابایت حجم دانلود 4 هزار تومن پول دادی
من اگه میگم از مخابرات نخرید به خاطر یه سری دلایل هست ک خودم دیدم.متاسفانه من خودم از مخابراتت دارم نمیتونم از شرکت دیگه بگیرم به خاطر فیبر.ولی یکی از دوستام از شاتل داره وقتی میرم اونجا و با گوشیم به نتش متصل میشم واقعا تغییر و احساس میکنم.

frozen01
18-10-2015, 13:49
دوستانی که پخ داده بودند پاسخشون رو دادم .

امیدوارم مشکل همتون حل بشه .

این موضوعات رو اصلا پابلیک نکنید .

HardwareMaster
18-10-2015, 19:50
دوست عزیز مشکلات فقط به سرعت نیس.متاسفانه ما تا حرف از اینترنت میشه مستقیم بحثو میکشونیم به سرعت.مشکل فقط سرعت نیس من خودم نمیتونم ای اس پی عوض کنم ولی دوستان و اشنهام از هر شرکتی دارن رو تست میکنم حداقل یکی دوبار
والا بلا همه از مخابرات بهترن.من دوستم پنل فروش شرکت صبا نت رو داره تازگیا هم پنل مخابرات هم داره.چن روز پیش بهم یه سری مزیا رو نشون داد از شرکت صبا نت ک مخابرات یک درصدشم نداشت از اون مزایا.
مخابرات یکی از بدترین پشتیبانی هارو داشت.فک کن رفتی مودمتو بردی یکی برات تنظیم کرده بعد رمزو اشتباه تنظیم کرده و نمیتونی وصل بشی خودتم بلد نیستی رمزو تغییر بدی و نمیدونی مشکل از کجاست زنگ میزنی پشتیبانی مخابرات پشتیبانی بعد نیم ساعت منتظر نگه داشتن میگه رمزت اشتباهه و رمز جدید و میده میگه بقش به ما ربطی نداره ولی همونجا جلو چشم یکی زنگ زد دوستم گفت نمیتونم وصل بشم همینو گفت دوستم رفت تو پنل صبا نت بدون هیچ سوالی از مشترک شماره مشترکو زد و یه پیغام اومد که مشترک رمزو اشتباه تنطیم کرده و از همونجا مشخص شد که طرف چ رمزی و رو مودمش ست کرده و دوستم رمزی که رو مودم طرف ست شده بود رو از داخل پنل تنظیم کرد رو سرویس مشترک و درست شد.
این یکی از مزایا شرکتهای دیگه نسبت به مخابراته .پشتیبانی مخابرات صفر.
یکی دیگه از مزیا شرکتهای خصوصی اینه که هر یک گیگ حجم 700 مگابایت اپولود رایگان داره چون شما فقط به حجم دانلود پول میدی ولی در مخابرات همچین چیزی نیست اگه میبینی اینجا همه میگن حجم نتم زود تموم میشه و مخابرات حجما رو میدزده اینه.یعنی شما یک گیگ حجم میخری 4 هزار تومن هم اپلود از اون یک گیگ کم میشه هم دانلود یعنی شما به 500 مگابایت حجم دانلود 4 هزار تومن پول دادی
من اگه میگم از مخابرات نخرید به خاطر یه سری دلایل هست ک خودم دیدم.متاسفانه من خودم از مخابراتت دارم نمیتونم از شرکت دیگه بگیرم به خاطر فیبر.ولی یکی از دوستام از شاتل داره وقتی میرم اونجا و با گوشیم به نتش متصل میشم واقعا تغییر و احساس میکنم.
عزیز.حرف فروشنده جماعت یک شاهی ارزش نداره ولو که برادر خود آدم باشه
من قریب به 8 سال صبانت داشتم فکر میکنی چرا سال قبل بعد از اونهمه سال بهمراه خیلی کاربرهای دیگه رهاش کردیم و مخابرات گرفتیم؟ البته ممکنه بعد از ریزش سنگین کاربرهاش در پارسال یک دام جدید و تبلیغات سراپا کذب جدید پهن کرده باشه برای افراد بی اطلاع ولی این حناش برای ما که دیگه رنگی نداره ...

sncod
19-10-2015, 11:42
دوستانی که پخ داده بودند پاسخشون رو دادم .

امیدوارم مشکل همتون حل بشه .

این موضوعات رو اصلا پابلیک نکنید .

سلام میشه برای منم ارسال کنی ؟ چون فعال نیستم نمی تونم پیام خصوصی بدم

rtmreza
19-10-2015, 12:12
امروز برای من از 5 صبح تا 8/30 صبح مخابرات قطع بود یعنی تو ساعت دانلود

Night2
19-10-2015, 14:55
امروز برای من از 5 صبح تا 8/30 صبح مخابرات قطع بود یعنی تو ساعت دانلود

اینم یکی از استراتژی های جدید مخابرات هست، دقیقا برای من هم راس ساعت 4 صبح اینترنت تبدیل به اینترانت شد، فقط سرورهای داخلی قابل دسترس بودند و نکته جالبش همین هست که دقیقا راس ساعتی این اتفاق افتاد که طرح های شبانه دار جدید اون ساعت شبانشون آغاز میشه ...

alyy
19-10-2015, 21:25
عزیز.حرف فروشنده جماعت یک شاهی ارزش نداره ولو که برادر خود آدم باشه
من قریب به 8 سال صبانت داشتم فکر میکنی چرا سال قبل بعد از اونهمه سال بهمراه خیلی کاربرهای دیگه رهاش کردیم و مخابرات گرفتیم؟ البته ممکنه بعد از ریزش سنگین کاربرهاش در پارسال یک دام جدید و تبلیغات سراپا کذب جدید پهن کرده باشه برای افراد بی اطلاع ولی این حناش برای ما که دیگه رنگی نداره ...

استفاده کن از مخابرات اگه برات خوبه.من دیشب از ساعت 10 شب تا امروز 11 ظهر قطع شد.میدونی جالبیش چی بود؟این بود که مخابرات شماره پشتیبانیشو از دسترس خارج کرده بود.(کسانی ک در جریان هستن تایید کنن)

hamed_yazdani
19-10-2015, 23:51
دقیقا نت منم از راس 4 قطع شد. منتها تا آخر شب وصل نشد. که همین الان رنگ زدم پشتیبانی گفت یه بار مودم رو ببر رو بریج بعد دوباره کانفیگ کن که درست شد.

Gregar
20-10-2015, 00:56
یه سوال
شماها تا ساعت 4 بیدارین ؟ یا از ساعت 4 بیدارین که نتاتون رو چک میکنید ؟ کدومش :n02:

- - - Updated - - -

یه سوال
شماها تا ساعت 4 بیدارین ؟ یا از ساعت 4 بیدارین که نتاتون رو چک میکنید ؟ کدومش :n02:

Kamyar_AnathemA
20-10-2015, 02:36
سریع ترین روش درخواست تخلیه خط از مخابرات چیه ؟

zofishel
20-10-2015, 12:43
اههههههه از دست اینترنت

herkool2000
20-10-2015, 12:53
سریع ترین روش درخواست تخلیه خط از مخابرات چیه ؟

الان 3 روزه درخواست دادم هنوز تخلیه نکردن. به جز درخواست کتبی فکر نکنم راه دیگه ای باشه

Kamyar_AnathemA
21-10-2015, 01:57
الان 3 روزه درخواست دادم هنوز تخلیه نکردن. به جز درخواست کتبی فکر نکنم راه دیگه ای باشه

کجا درخواست کتبی بدم ؟

- - - Updated - - -

کجا درخواست کتبی بدم ؟

herkool2000
21-10-2015, 08:57
کجا درخواست کتبی بدم ؟

- - - Updated - - -

کجا درخواست کتبی بدم ؟

برای اداره مخابرات

l Reza l
21-10-2015, 13:46
طرح های مخابرات داغونه
256 با 5gb 13000 تومان ماهی اونم بدونه شبانه!!!:n38:
این طرحو هرجا ببری بهت پناهندگی میدن:n02:

با نصف این قیمت آسیاتک یکساله میده با سرعت 2mbp اونم شبانه با 80 درصد تخفیف:n05:

- - - Updated - - -

طرح های مخابرات داغونه

با نصف این قیمت آسیاتک یکساله میده با سرعت 2mbp اونم شبانه با 80 درصد تخفیف:n05:

leo.unique
21-10-2015, 15:54
طرح های مخابرات داغونه

کجا گفته سرعت سرویس آ مثل آسیاتک (فروش ویژه پاییز) 2 مگابیت بر ثانیه-ست ؟؟:n13:

k1ozil
21-10-2015, 15:55

- - - Updated - - -

برو سایت 1544
قسمت تعرفه ها
سرویس آ مثل اسیاتک تو لیست کیمیایه

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

sad1000
21-10-2015, 17:24
دوستان طرح شبانه دار هم هست بهتر از این طرح های چرت پرت دیگه هست . طرح ویژه 2020 قیمت 43 هزارتومان و حجم 20 گیگ. سرعت دانلود روز 10 مگابیت - شبانه 1 مگابیت 4 تا 9 صبح به مدت 20 ماه

Kamyar_AnathemA
21-10-2015, 18:04
برای اداره مخابرات

منظورم اینه کجا برم ؟ سایتی چیزی داره ؟ برم دفتر امور مشترکین ؟ برام مخایرات مرکزی ؟ برم 2020 ؟ زنگ بزنم 2020 ؟ ...

l Reza l
21-10-2015, 19:27
منظورم اینه کجا برم ؟ سایتی چیزی داره ؟ برم دفتر امور مشترکین ؟ برام مخایرات مرکزی ؟ برم 2020 ؟ زنگ بزنم 2020 ؟ ...

باید بری اداره مخابرات و بصورت حضوری درخواست بدی

- - - Updated - - -

باید بری اداره مخابرات و بصورت حضوری درخواست بدی

l Reza l
21-10-2015, 19:28
منظور از ترافیک رزرو چیه؟؟ چجوری باید ازش استفاده کرد؟؟

EXTREME
21-10-2015, 20:04
منظور از ترافیک رزرو چیه؟؟ چجوری باید ازش استفاده کرد؟؟
زمانی که حجم باقی موندتون تموم شد اتوماتیک از حجم رزرو برداشته میشه میاد روی حجم مصرفی

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

HardwareMaster
22-10-2015, 09:56
دوستان طرح شبانه دار هم هست بهتر از این طرح های چرت پرت دیگه هست . طرح ویژه 2020 قیمت 43 هزارتومان و حجم 20 گیگ. سرعت دانلود روز 10 مگابیت - شبانه 1 مگابیت 4 تا 9 صبح به مدت 20 ماه
اطلاعات این سرویس کجاست
توی سامانه که هنوز موجود نیست
فکر کنم یکی دو ماه هیچکس ازش سرویس بلند مدت نگیره کوتاه بیاد و کمپین پارسال رو براه کنه

sad1000
22-10-2015, 13:18
اطلاعات این سرویس کجاست
توی سامانه که هنوز موجود نیست
فکر کنم یکی دو ماه هیچکس ازش سرویس بلند مدت نگیره کوتاه بیاد و کمپین پارسال رو براه کنه

از سایت 2020.goldnet.ir

همین طرح کمپین تابستان که تموم شد هم خیلی خوب بود سرعتش تایم رایگان تا 250 کیلوبایت میره و روز هم هر چی خطط باز باشه . خوبیش اینه که تا ساعت 9 صبح رایگانه دیگه تا ساعت 1 شب نمیخواد بیدار باشی. این طرح ویژه 2020 نمیدونم سرعت رایگانش چنده احتمالا 128 کیلوبایت هست. طرح کمپین تابستان سرعتش نوشته بود مطلوب برای کسی کمتر بره سمتش و از این طرح های 3ماه 6ماه ملت برن بخرن و تایم رایگان هم ندارن. در هر صورت کمپین تابستان خوب بود که من خریدم با 21هزارتومن قرداد 2سال - دارای شبانه - سرعت شبانه تا 250 کیلوبایت

[Mohsen]
22-10-2015, 15:45
طرح های مخابرات داغونه

انصافا سرویس های مخابرات نسبت به کیفیتش خیلی گرونه

منم احتمالا تا مدتی دیگه که حجمم تموم بشه برم همین سرویس پاییزه آسیاتک رو بگیرم.

شما حساب کن الان مخابرات برای 15 گیگ توی 3 ماه داره کم کم 40 تومن پول میگیره یعنی 6 ماهش میشه 30 گیگ = 80 تومن. تازه شبانه هم نداره و آپلود رو هم تمام و کمال حساب میکنه.

اگر شما همین سرویس آسیاتک رو بگیری و برفرض در 6 ماه هم تمومش بکنی بهت 60 گیگ (دو برابر مخابرات) حجم میده، 80 درصد شبانه رایگان داری و آپلودش رایگانه. فرضا اگر در این 6 ماه، 30 گیگ برای حجم روزانه مصرف بشه شما میتونی 150 گیگ دانلود شبانه داشته باشی که به نظرم اگر کسی دانلودر نباشه و فایل های مورد نیازش رو دانلود کنه کاملا کافیه.

کلا تا وقتی که انحصار فیبر نوری دست مخابراته نباید توقعی جز دزدی کردن و سرویس های بی کیفیت رو داشت.

[Mohsen]
22-10-2015, 15:48

سریع ترین راه تخلیه اینه که شما بری مرکز مخابراتی تون و اونجا از بخش ADSL کتبا درخواست تخلیه بدی

XXS
22-10-2015, 21:05
اقایون این طرح جدیده مخابرات شبانه با 99درصد تخفیف یعنی چی دقیقا این دیگه چجورشه اون یه درصده دیگش چی میشه انوقت!!

babak2111
23-10-2015, 10:29
از سایت 2020.goldnet.ir

همین طرح کمپین تابستان که تموم شد هم خیلی خوب بود سرعتش تایم رایگان تا 250 کیلوبایت میره و روز هم هر چی خطط باز باشه . خوبیش اینه که تا ساعت 9 صبح رایگانه دیگه تا ساعت 1 شب نمیخواد بیدار باشی. این طرح ویژه 2020 نمیدونم سرعت رایگانش چنده احتمالا 128 کیلوبایت هست. طرح کمپین تابستان سرعتش نوشته بود مطلوب برای کسی کمتر بره سمتش و از این طرح های 3ماه 6ماه ملت برن بخرن و تایم رایگان هم ندارن. در هر صورت کمپین تابستان خوب بود که من خریدم با 21هزارتومن قرداد 2سال - دارای شبانه - سرعت شبانه تا 250 کیلوبایت

شما احتمالا تنها کسی هستی که کمپین تابستانیت رو دومگه واگرنه هرکسی گرفته تو اون 5ساعت رو یک مگ بوده حالا شما چه جوری رودمگی من نمی دونم درضمن شما همونی نیستی که نامحدود 5ساله داشتی کلا فکرکنم برای شما طرح ها رو اختصاصی می زنن

zofishel
23-10-2015, 11:43
مال منم رو یه مگ ثابته بی شرفا

babak2111
23-10-2015, 12:01
مال منم رو یه مگ ثابته بی شرفا

منم روی دوخط همین کمپین تابستانه رو دارم رو هردو خط محدود به یک مگه دیشب بعد یک هفته با هردو خط وصل شدم برای شبانه اما به شدت سرعت نوسان داشت وفقط رو سرورهای ایرانی قابل تحمل بود رو بقیه افتضاح

Night2
23-10-2015, 12:35
از سایت 2020.goldnet.ir

من کم کم دارم مطمئن شما هم از عوامل دروغگوی مخابرات هستی، البته منظورم در مورد طرح 2020 نیست چون این طرح رو از طریق نمایندگی های مخابرات میشه خرید و این موضوع درست است، اما شما دائما از مخابرات تعریف میکنی و در مقابل اعتراض کاربران به مخابرات هم جبهه میگیری، همین چند وقت پیش یادمه یک نفر مشکل پینگ داشت و شما بهش حمله کردی، در این لینک شما ادعا کردی که سرویس نامحدود داری تا سال 98: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد الان میای میگی که طرح کمپین که داشتی خوب بوده؟

تو تاپیک مخابرات تهرانم هم که گفتی که اصلا ما اینترنت نامحدود نداریم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظرم بهتره دست از سیاه کردن مردم برداری دوست عزیز ...

ghnjfg
23-10-2015, 21:58
شما احتمالا تنها کسی هستی که کمپین تابستانیت رو دومگه واگرنه هرکسی گرفته تو اون 5ساعت رو یک مگ بوده حالا شما چه جوری رودمگی من نمی دونم درضمن شما همونی نیستی که نامحدود 5ساله داشتی کلا فکرکنم برای شما طرح ها رو اختصاصی می زنن

کمپین تابستانه امسال برای همه شبانه 1 مگه
این دوستمون داره در مورد کمپین تابستانه "پارسال" میگه که برای همه روی 2 مگ بود

ghnjfg
23-10-2015, 22:02
زیر مصرف 2 ماه اخیر من:

شبانه 2 مگ. 1تا7

شهریور

مهر

babak2111
23-10-2015, 22:05
کمپین تابستانه امسال برای همه شبانه 1 مگه
این دوستمون داره در مورد کمپین تابستانه "پارسال" میگه که برای همه روی 2 مگ بود
دوست عزیزم یک بار پست ایشان رو بخون کجای کمپین پارسال ساعت رایگانش تا 9 بوده ایشون داره دقیقا مشخصات کمپین امسال رو می گه بقیه حرفا رو هم دوستمون Night2 گفتن
بکذریم دیگه تو همه تاپیک ها و سایت ها افراد مختلف هستن مهم نیست

nahang1364
24-10-2015, 11:33
دوست عزیزم یک بار پست ایشان رو بخون کجای کمپین پارسال ساعت رایگانش تا 9 بوده ایشون داره دقیقا مشخصات کمپین امسال رو می گه بقیه حرفا رو هم دوستمون Night2 گفتن

تازه کمپین پارسال هم 2 مگ نبود. این فرد از افراد نفودی مخابراته

- - - Updated - - -

HardwareMaster
24-10-2015, 16:08
زدی توی خال عزیز:12:
ایشون مشکوک نیست اما اون کاربره که اسم و فامیلش رو توی امضاش نوشته (چوپون دروغگو) و پای پست ایشون تشکر گذاشته و بعدشم با دستپاچگی اومده به حمایت دیگه جای شک و شبهه ای نداره (طفلک همیشه خودشو بشکلی رسوا میکنه:n02:)

Y_H2010
25-10-2015, 01:06
سلام مخابرات خراسان از اسپادانا و پارتک میگیره سیستم اکانتیگشو؟؟؟؟
مازندران هم هفنه قبل از این سرویس داره میگیره اوضاع مازندران مخابراتش داغون شده
همه شاکی هستن
این سیستم منفی خوردن حجم اینجا بود؟؟
یعنی همه حجم هاشون کش رفته -_-

MAHDITOUSI
25-10-2015, 08:18
سلام وقت همگی بخیر
من کارشناس مخابرات و اسیاتک هستم اقایون میتونن سوالات خدشونو تلفنی با این دوشماره از من سوال کنن :
09357366649 و 09159062760
و خانوما هم میتونن برای من ایمیل ارسال فرمایند :
tousi_mahdi@yahoo.com
موفق باشید :n40:

fight12
25-10-2015, 11:55
سلام دوستان,
برای شما هم به سختی آی پی گیر میاد یا فقط برای من اینطوری شده؟
با تشکر

Gregar
25-10-2015, 12:39
همه شاکی هستن

آره اینجا هم از پرتاک میگیره . اون قضیه منفی خوردن حجم و کش رفتن و ... رو هم ما یکی دو سال پیش تجربه کردیم .

صرفا جهت نوستالژی :
دوستان اگه یادشون باشه اون زمان مخابرات که هنوز اکانتینگش دست گلدنت بود ، هر روز یه باگی تو سیستمشون پیدا میشد . یه روز یه مشکلی تو سیستم اکانتینگ پیش اومد و حجم همه بالا و نامحدود شده بود . دانلود میکردی روزانه ازت کم نمیکرد .
خلاصه ملت هم فکر کردن مشکلی پیش اومده و مفتی شده و همه زدن دانلود روزانه . شب که سیستمشون درست شد همه پا خوردن و یه دفعه هر چی دانلود کرده بودن از صبح همه کم شد از حسابشون :n09:
سودش رو اون کسی خورد که چند مگ تو حسابش بیشتر نبود . من که 20 گیگ سر همون قضیه از دست دادم .

برگی از کتاب خاطرات "5 سال با اینترنت مخابرات"

[Mohsen]
25-10-2015, 14:36
همه شاکی هستن

مخابرات خراسان هم از سیستم Partak استفاده میکنه. از نظر من مزخرف ترین سیستم اکانتینگی هست که تا حالا وجود داشته! این قضیه منفی بودن روز در اینجا هست ولی منفی بودن حجم رو تا حالا ندیدم!

قبلا گلدنت بود که درسته سوتی داشت ولی حداقل اذیت نمیکرد این سیستم پرتاک از جلوی خودش پورت های فیزیکی رو قفل کرده، مثلا کسی که از اکانتش در چند مکان استفاده میکرد الان دردسر داره، یا یک مورد دیگه اینکه برای من تا حالا پیش اومده که حجم رو متغیر نشون میده یعنی مثلا من 500 مگ از حجمم باقی مونده اما امروز میزنه 100 مگ باقی مونده باز فردا درست میشه، یک مورد دیگه اش اینه که خیلی وقت ها که دیسکانت میشم تا چند دقیقه بعد کانکت نمیشه و ارور میده!!

کلا مخابرات استعداد عجیبی در قرار بستن با شرکت های دزد و در پیت داره

Night2
25-10-2015, 22:38
دیشب طرح 1 مگابیت یکسالم تموم شد و این طرح جدید 2020 رو گرفتم، سرعت شبانش دقیقا روی یک مگابیت قفل هست و در بهترین حالت ممکن دانلود از سرور داخلی سرعت حدود 110 کیلوبایت در ثانیه هست، از سرور خارجی هم مثل همیشه سرعت متغیر و پایین و با اختلال هست. در تایم روزانه هم با وجود اینکه باید تا 10 مگابیت بره، یعنی 1280 کیلوبایت در ثانیه، اما صبح که خلوت بود از چندتا سرور معروف داخلی تست کردم و با 16 کانکشن همزمان دانلودم سرعتش از 450 کیلوبایت در ثانیه بیشتر نشد و عصر و الان شب هم که سرعت به زور به 300 کیلوبایت در ثانیه میرسه، سرورهای خارجی هم که طبق معمول با Latency بسیار بالا و کندی و پکت لاست و غیره همراه هستن ...

این وضعیت Latency آی پی DNS سرور گوگل (8.8.8.8):

کلا جز فحش دادن نمیشه کار دیگه ای با مسئولین شرکت مخابرات و شرکت زیرساخت کرد، حیف که پستم پاک میشه، وگرنه احساس درونیم رو دقیقا شرح میدادم : )

از یه طرف اسمشو نبر میاد میگه جوونارو نا امید نکنین، از یه طرف دیگه عوامل زیر دستش دهن ملت رو سرویس کردن ...

farizn_dj
25-10-2015, 22:49
با سلام خدمت دوستان
طرح کمپین تابستانی 94

دوستان خط به نظر شما میشه بهتر بشه چون خط تا 10 مگ باز ولی تست

Night2
26-10-2015, 00:00
اقای farizn_dj واقعا خوش به حالت با این وضعیتی که داری، اگه این وضعیت برای خطت همیشه این طوریه و اتفاقی نبوده، به نظرم به هیچ چیزی دست نزن و لذت ببر.

من آخرین باری که Latency حدود 100 با آی پی 8.8.8.8 داشتم بر میگرده به 5-6 سال پیش، این روزا 200 شدن این Latency شده آرزو برای من ...!

وضعیت خط من از نظر نویز از خط شما بهتره ولی وضعیت اینترنتمو در صفحه قبل میتونید ببینید! این وضعیت خط من:

ویرایش: اینم تست سرعت از سرور خراسان رضوی و بین الملل، همین الان گرفتم:

HardwareMaster
26-10-2015, 13:41
با سلام خدمت دوستان
طرح کمپین تابستانی 94

دوستان خط به نظر شما میشه بهتر بشه چون خط تا 10 مگ باز ولی تست

از شبانه هم تست بگیر تا معلوم بشه کمپین 94 می صرفه یا نه

farizn_dj
26-10-2015, 14:02
اقای farizn_dj واقعا خوش به حالت با این وضعیتی که داری، اگه این وضعیت برای خطت همیشه این طوریه و اتفاقی نبوده، به نظرم به هیچ چیزی دست نزن و لذت ببر.

من آخرین باری که Latency حدود 100 با آی پی 8.8.8.8 داشتم بر میگرده به 5-6 سال پیش، این روزا 200 شدن این Latency شده آرزو برای من ...!

وضعیت خط من از نظر نویز از خط شما بهتره ولی وضعیت اینترنتمو در صفحه قبل میتونید ببینید! این وضعیت خط من:

ویرایش: اینم تست سرعت از سرور خراسان رضوی و بین الملل، همین الان گرفتم:

سلام دوست عزیز
بله درسته با هماهنگی مرکز دیتا توسط یکی از بهترین مهندسین این مرکز به این ویزگی رسیدم
خط شما ظاهرا نوری است خط نوری بله همین طوره درست جواب نمیده
در ضمن خطوط نوری بستگی به هانت نوری داره تا چقدر کشش داشته باشه شما باید پروفایل خط رو عوض کنن برات این پروفایل فایده ای نداره جز نوسان تاخیر بالا ببره
شماره مرکز چنده یعنی پیش شماره
مال کدام منطقه ای و از کدام مرکز اینترت دریافت میکنی

farizn_dj
26-10-2015, 14:04
از شبانه هم تست بگیر تا معلوم بشه کمپین 94 می صرفه یا نه
شبانه هم روی 1مگ است یعنی همون 128 خط کم ترافیک باشه تا 128 زیاد باشه 100 تا 120KB

farrokhi1992
26-10-2015, 14:23
اینترنت من چون از نوع فیبر نوری شده نمیشه از شرکت دیگه خدمات گرفت به جز مخابرات، خداییش ظلم بزرگیه.
الان من طرح خانواده دارم بدون دانلود شبانه،چه طرحی باید بگیرم که دانلود شبانه رو هم داشته باشه؟
زنگ زدم ۲۰۲۰ گفتن که پاییزه باید بگیری که ۲۰ ماهه و ۹۹ درصد تخفیفه و هزینه ش هم گفت ۸۸ هزار تومن
به نظرتون خوبه بچه ها؟ :n36:

XXS
26-10-2015, 21:35
قیمتش 43 تومنه چطوری شد 88 احتمالا 60 گیگ رو این قیمت داده.

farrokhi1992
27-10-2015, 00:47
والا چی بگم ،همچین چیزی به من گفته
حالا پیشنهادی دارین واسه طرح که شبانه داشته باشه؟ سرعت خیلی بالا هم نمیخوام در حد سیصد چهارصد کیلو بایت هم باشه خوبه:n36:

- - - Updated - - -

حالا پیشنهادی دارین واسه طرح که شبانه داشته باشه؟ سرعت خیلی بالا هم نمیخوام در حد سیصد چهارصد کیلو بایت هم باشه خوبه:n36:

Gregar
27-10-2015, 01:14

- - - Updated - - -

منظورت شبا سرعت 300 یا 400 باشه ؟ تنها طرحی که شبانه داره همینه که سرعتش فیکس روی 1 مگه و روزها هم تا چندین مگ میره . یعنی در حد همون 300 یا 400 کیلوبایت .

abbasi.naft
27-10-2015, 05:54
سلام
روی سایت my2020.ir
هنوز همون طرح 43 هزار تومنی موجوده.

- - - Updated - - -

سلام
روی سایت my2020.ir

XXS
27-10-2015, 10:03
منظورت شبا سرعت 300 یا 400 باشه ؟ تنها طرحی که شبانه داره همینه که سرعتش فیکس روی 1 مگه و روزها هم تا چندین مگ میره . یعنی در حد همون 300 یا 400 کیلوبایت .

من الان طرح خانواده دارم سرعتش 400 اینو که زنگ زدم گفتن سرعته روزانه تا 1100 کیلو میره.

Gregar
27-10-2015, 11:40
من الان طرح خانواده دارم سرعتش 400 اینو که زنگ زدم گفتن سرعته روزانه تا 1100 کیلو میره.

داره میگه تا 1100 . یعنی یعنی حداکثر اینقدره . ولی معمولش اینه که سرعتها از 3 مگ تا 6 مگه . بعضی اوقات که خلوتتره به همون 10 مگ میرسه .

Night2
27-10-2015, 14:23
سلام دوست عزیز
بله درسته با هماهنگی مرکز دیتا توسط یکی از بهترین مهندسین این مرکز به این ویزگی رسیدم
خط شما ظاهرا نوری است خط نوری بله همین طوره درست جواب نمیده
در ضمن خطوط نوری بستگی به هانت نوری داره تا چقدر کشش داشته باشه شما باید پروفایل خط رو عوض کنن برات این پروفایل فایده ای نداره جز نوسان تاخیر بالا ببره
شماره مرکز چنده یعنی پیش شماره
مال کدام منطقه ای و از کدام مرکز اینترت دریافت میکنی

بله دوست عزیز فیبر نوری هست، به نظر خودم جدای مشکلاتی که مخابرات و زیرساخت دارن، خود مرکز من هم مشکل داره، مرکز من فرشچی هستش (پیش شماره 603)، شما الان با Gateway مرکزتون Latency خیلی کمی دارید، 4 یا 3 میلی ثانیه که در حد LAN وایرلس هستش، ولی من با Gateway مرکزم با آی پی (10.70.246.253) همواره Latency غیر پایدار و متغیر دارم که بین 30 تا 150 دائما تغییر میکنه و حتی گاهی تایم اوت هم میده، این درحالیه که از مقایسه Line Attenuation کاملا مشخصه که فاصله من تا مرکزم خیلی کمتر از فاصله شما تا مرکزتون هم هست (من حداکثر یک کیلومتر باید باشه فاصلم تا مرکز فرشچی از نظر جغرافیایی)

این وضعیت Latency فعلی من با Gateway مرکز هست و الان وضعیت نت یکی از بهترین حالتاش توی چند روز گذشته هست، در حالت معمولی Latency از این بدتره: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما کدوم مرکز هستید که Gateway تون 10.70.246.254 هست؟

HardwareMaster
27-10-2015, 19:00
سلام
روی سایت my2020.ir

- - - Updated - - -

سلام
روی سایت my2020.ir
چرا اینجوریه؟ مگه مخابرات خراسان چند تا درگاه برای فروش adsl داره؟!
my2020
Goldnet
adsl.tci-khorasan
و ... ! جالبه هر کدوم هم سرویسهای متفاوتی برای عرضه دارن!
آفتابه لگن 7 دست شام و نهار هیچی. جالبه امروز تماس گرفته بود نظرسنجی کنه فکر کنم 40-50 تایی سوال آماده کرده بود منم پشت فرمون توی جاده باید جواب میدادم : خیلی خوب، خوب، متوسط، و ... ! خوشبختانه بعد از 5 دقیقه تلفن قطع شد وگرنه یکی دو ساعتی مهمون ما بود. عجب رویی دارن با این سرویسهای بدردنخور امسالشون. تنها هنرشون اینه که چوپونهای دروغگو رو یونجه ی اضافی بدن تا بیان توی این تاپیکا هی تعریف و تبلیغ الکی کنن([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Amir 3d
28-10-2015, 18:45
سلام
روی سایت my2020.ir

تو قسمت تعرفه های زده : (قسمت حجم و زمان)

5
1 گیگ ترافیک مازاد +250 مگ هدیه

:n19:
چقدر دست و دلبازن! از ناآگاهی ملت سو استفاده میکنن منتم میزارن:n34:

چرا اینجوریه؟ مگه مخابرات خراسان چند تا درگاه برای فروش adsl داره؟!
my2020
Goldnet
adsl.tci-khorasan

احتمالا مثلا adsl tci مال ملکه goldnet مال بچه ملکه 2020 هم مال بچهء دیگشه !هر کدوم طرحی بفروشن پورسانتشون به حسابای خودشون واریز میشه:n33:

hamed_yazdani
29-10-2015, 20:05
خط 10 مگ دارم سرعتم با سرور های خارجی حدود 5 کیلوبایت شده صف پشتیبانی هم یه روز طول میکشه تا وصل بشی که در اخر هم جوابگو نیستن. خواستم برم به 195 شکایت کنم که سایتش اصلا باز نمیشه! این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو پیدا کردم. ایا این زیر مجموعه همون 195 هست.

hamed_yazdani
29-10-2015, 20:26
این وضعیت نت من شده

mahdi-xbox
29-10-2015, 21:38
اقایون این کارت هدیه 10 هزاری سرکاریه؟؟
دوماه گذشته از خرید هنوز ندادن بهم...
زنگم زدم میگه از مرکز نرسیده هروقت رسید بهتون خبر میدیم(باش تا خبر بدیم:n02:)
بریم واسه شکایت؟:hmm:

ghnjfg
29-10-2015, 23:03
اینم وضعیت نت من:rolleye:

Gregar
29-10-2015, 23:23
چه خبر شده باز . همش تایم اوت . سایتها هم به زور باز میشه و سرعت ها هم خراب . همش باید مودم خاموش روشن کنی تا سرعت درست شده .

hamed_yazdani
30-10-2015, 00:45
اینم وضعیت نت من:rolleye:

شما بابت این کارت چقدر حقوق میگیری؟:n31:

ghnjfg
30-10-2015, 01:25
سرعت تایم رایگان (تک کانکشن-سرور خارج)

برای بعضی از مشترکین این سرعت ممکنه زیر 10 کیلوبایت باشه
کسایی که خطوط فیبر نوری هست و فاصله زیاد تا مرکز مخابراتی دارین یا...
پس به اندازه کیفیت خط تلفنتون توقع داشته باشین

Gregar
30-10-2015, 01:37
سرعت تایم رایگان (تک کانکشن-سرور خارج)

برای بعضی از مشترکین این سرعت ممکنه زیر 10 کیلوبایت باشه
کسایی که خطوط فیبر نوری هست و فاصله زیاد تا مرکز مخابراتی دارین یا...
پس به اندازه کیفیت خط تلفنتون توقع داشته باشین

اوف . عجب سرور خارجکی داری شما . اینقدر خارجکیه که بقیه سرورها جلوی این داخلی حساب میشن .
ولی خیلی باحال بود . دمت گرم :n08:

ممـــنونــم که موجبات خنده و شادی ما رو حتی در حال پینگ گیری فراهم میکنی .

خدا خیرت بده . این مطلبت رو اینجا هم بزار ثواب میبری : لینک
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahdi-xbox
30-10-2015, 09:04
ضمن اینکه ممنون میشم جواب چندپست بالارو بدین...
اینم سرعت تایم رایگان

تهران

خارج
:n02:

حالا تایم پولی:n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

frozen01
01-11-2015, 06:06
دوستان سرعت میخوایید برید این طرح ایرانسل رو بگیرید .

1000 تومان 10 گیگ مفت مفت .

من 2 بار فعال کردم امشب 20 گیگ گرفتم .

zodiac67
01-11-2015, 19:19
از وقتی این کمپین تابستانه جدید رو گرفتم احساس میکنم حجمم زودتر تموم میشه مخصوصا" از وقتی که پنل partak رو عوض کردن همی باید تند تند شارژ کنم :V16:

Night2
01-11-2015, 20:34
از وقتی این کمپین تابستانه جدید رو گرفتم احساس میکنم حجمم زودتر تموم میشه مخصوصا" از وقتی که پنل partak رو عوض کردن همی باید تند تند شارژ کنم :V16:

احساس نکن، مطمئن باش دوست عزیز. البته این موضوع حجم دزدی قبلا هم وجود داشته، حداقل از تابستون پارسال من مطمئن شدم. مخابرات در حدود 20-30 درصد بیشتر از مصرف واقعی کم میکنه ولی به نظر میاد با طرح جدید بیشتر شده، من از قسمت Statistics مودم و هم از حجم مصرف شده توی کانکشن ویندوزم چک کردم، توی 8 روز گذشته تمام مصرف شامل Send و Receive که بخش زیادیشم توی تایم شبانه بوده، کلا 11 گیگ مصرف داشتم. اما از 20 گیگ اولیه حجم طرحم 14.5 گیگ کم شده، فرد دیگه ای هم از اینترنت استفاده نمیکنه...

zodiac67
01-11-2015, 20:50
احساس نکن، مطمئن باش دوست عزیز. البته این موضوع حجم دزدی قبلا هم وجود داشته، حداقل از تابستون پارسال من مطمئن شدم. مخابرات در حدود 20-30 درصد بیشتر از مصرف واقعی کم میکنه ولی به نظر میاد با طرح جدید بیشتر شده، من از قسمت Statistics مودم و هم از حجم مصرف شده توی کانکشن ویندوزم چک کردم، توی 8 روز گذشته تمام مصرف شامل Send و Receive که بخش زیادیشم توی تایم شبانه بوده، کلا 11 گیگ مصرف داشتم. اما از 20 گیگ اولیه حجم طرحم 14.5 گیگ کم شده، فرد دیگه ای هم از اینترنت استفاده نمیکنه...

اره متاسفانه از طرح تابستانه قبلی راضی بودم ولی این جدیده خیلی افتضاح شده هی باید شارژ کنم و سرعت شبانشم که کم کردن .ماشالا هر روز بهتر از دیروز تو همه دنیا هر روز پیشرفت میکنن اینجا روز به روز کیفیت کم تر و خدمات رسانی ضعیف تر و دزدی بیشتر !!!!

Y_H2010
01-11-2015, 23:03
اره متاسفانه از طرح تابستانه قبلی راضی بودم ولی این جدیده خیلی افتضاح شده هی باید شارژ کنم و سرعت شبانشم که کم کردن .ماشالا هر روز بهتر از دیروز تو همه دنیا هر روز پیشرفت میکنن اینجا روز به روز کیفیت کم تر و خدمات رسانی ضعیف تر و دزدی بیشتر !!!!
متاسفانه مخابرات مازندران هم دو هفته پیش شد پارتک
یعنی روانیمون کردن
دو گیگ شارژ کردم بهم نداد خورد
بعدشم اون شرکت قبلی مک مودم رو قفل نمیکرد ولی متاسفانه این پارتک لعنتی قفل میکنه -_-
رفتم مک رو ریست کرد ولی هردفعه یک مودم مک رو میشناسه -_-
بالاخره بعد 4 سال و خورده ای قرار این هفته از شر این مخابرات لعنتی فرار کنم -_-
حجم دزدیشون که بدتره
درضمن اینجا هیچوقت نمیزارن نت بهتر بشه :|

zodiac67
02-11-2015, 02:45
متاسفانه مخابرات مازندران هم دو هفته پیش شد پارتک
یعنی روانیمون کردن
دو گیگ شارژ کردم بهم نداد خورد
بعدشم اون شرکت قبلی مک مودم رو قفل نمیکرد ولی متاسفانه این پارتک لعنتی قفل میکنه -_-
رفتم مک رو ریست کرد ولی هردفعه یک مودم مک رو میشناسه -_-
بالاخره بعد 4 سال و خورده ای قرار این هفته از شر این مخابرات لعنتی فرار کنم -_-
حجم دزدیشون که بدتره
درضمن اینجا هیچوقت نمیزارن نت بهتر بشه :|

والا چی بگم ؟ از کجا بگم .:n27:

abbasi.naft
02-11-2015, 06:07
دوستان سرعت میخوایید برید این طرح ایرانسل رو بگیرید .

1000 تومان 10 گیگ مفت مفت .

من 2 بار فعال کردم امشب 20 گیگ گرفتم .
همون طرح 2 تا 6 صبح ؟؟
سرعتتون؟؟

kingmostafa
03-11-2015, 21:59
سلام خسته نباشید
این طرح my2020 سرعتش و کیفیتش چجوریاست؟ کسی استفاده کرده؟
بعد حجمش که تموم بشه میشه حجم اضافه خرید یا باید کلا طرح رو دوباره خرید؟
ممنون

farizn_dj
04-11-2015, 00:50
بله دوست عزیز فیبر نوری هست، به نظر خودم جدای مشکلاتی که مخابرات و زیرساخت دارن، خود مرکز من هم مشکل داره، مرکز من فرشچی هستش (پیش شماره 603)، شما الان با Gateway مرکزتون Latency خیلی کمی دارید، 4 یا 3 میلی ثانیه که در حد LAN وایرلس هستش، ولی من با Gateway مرکزم با آی پی (10.70.246.253) همواره Latency غیر پایدار و متغیر دارم که بین 30 تا 150 دائما تغییر میکنه و حتی گاهی تایم اوت هم میده، این درحالیه که از مقایسه Line Attenuation کاملا مشخصه که فاصله من تا مرکزم خیلی کمتر از فاصله شما تا مرکزتون هم هست (من حداکثر یک کیلومتر باید باشه فاصلم تا مرکز فرشچی از نظر جغرافیایی)

این وضعیت Latency فعلی من با Gateway مرکز هست و الان وضعیت نت یکی از بهترین حالتاش توی چند روز گذشته هست، در حالت معمولی Latency از این بدتره: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما کدوم مرکز هستید که Gateway تون 10.70.246.254 هست؟
سلام
من مرکز امیر المومنین هستم با پیش شماره 752 اما Bras مال مرکز مطهری است یعنی اینترنت ما روی مرکز مطهری است.
راست میگی گفته هات تایید میشه به نظرت یک پیگیری داشته باش شاید درست بشه منم قبلا روی فیبر چنین مشکلاتی داشتم ولی زیاد دوندگی کردم تا درست کردن

hamed_yazdani
05-11-2015, 17:39

شما چه طرحی دارین ؟ منم مخابرات فرشچی هستم. حدود یه ماه شده که اوضاع سرور های خارجی افتضاح شده در حدی که واقعا سرعت اومده رو 5 کیلو بایت با پینگ 700 تا هزار. دوستان از مناطق دیگه اوضاع شون چطوره ؟

- - - Updated - - -

شما چه طرحی دارین ؟ منم مخابرات فرشچی هستم. حدود یه ماه شده که اوضاع سرور های خارجی افتضاح شده در حدی که واقعا سرعت اومده رو 5 کیلو بایت با پینگ 700 تا هزار. دوستان از مناطق دیگه اوضاع شون چطوره ؟

hamed_yazdani
05-11-2015, 18:04
یه سوال دیگه. آیا کسانی که نتشون بهتره از dns خاصی استفاده میکنن. من چندین دی ان اس رو تست کردم ولی خیلی فرقی نکرد.

frozen01
06-11-2015, 19:25
دوستان نظظرتون در مورد این سایت چیه ؟

تعرفه های حجمی که میده ارزون هست .

هر 100 گیگ 140 تومان .

frozen01
06-11-2015, 20:32
یه سوال دیگه. آیا کسانی که نتشون بهتره از dns خاصی استفاده میکنن. من چندین دی ان اس رو تست کردم ولی خیلی فرقی نکرد.

DNS فقط برای باز شدن صفحات اینترنتی تاثیر داره وگرنه روی هیچ چیز دیگه ای تاثیر نمیزاره .

Gregar
06-11-2015, 23:51

بزنم به تخته الان دو روزه اوضاع بهتره . پینگ نسبتا خوب (150) و تایم اوت کم . خیلی خوشحالم الان که بهترین نت دنیا رو دارم .

راجع به dns فرقی نمیکنه . فقط تو سرعت باز شدن صفحات تاثیر داره . به شرطی که پینگت مشکلی نداشته باشه .

(((ASN)))
07-11-2015, 18:22
درود دوستان گل
اقایون من بعد از تغیر مکان
خط رو انتقال دادم رو خط هم ایننرنت مخابرات بود
حالا رفتم شاتل نت بگیرم مگه خط شما فیبره و نمیشه
این طرهای مخابرات چطوره سرعت و طرهای پیش پرداخت و پس پرداخت )روقبض میاد(
کدوم شبانه داره سرعتش چطوره دلنودش جطوره ؟؟؟
صرفا جهت اطلاع می خواستم بودنم شاید یه دصد رفتم گرفتم ولی
از اونجایی که اصلا خاطره خوشی از خدمات مخابرات ندارم
می خوام ببینم میشه خط رو به مسی تبدیل کنم کسی تا حالا همچین کاری کرده ؟؟؟

- - - Updated - - -

درود دوستان گل
اقایون من بعد از تغیر مکان
خط رو انتقال دادم رو خط هم ایننرنت مخابرات بود
حالا رفتم شاتل نت بگیرم مگه خط شما فیبره و نمیشه
این طرهای مخابرات چطوره سرعت و طرهای پیش پرداخت و پس پرداخت )روقبض میاد(
کدوم شبانه داره سرعتش چطوره دلنودش جطوره ؟؟؟
صرفا جهت اطلاع می خواستم بودنم شاید یه دصد رفتم گرفتم ولی
از اونجایی که اصلا خاطره خوشی از خدمات مخابرات ندارم
می خوام ببینم میشه خط رو به مسی تبدیل کنم کسی تا حالا همچین کاری کرده ؟؟؟

alyy
07-11-2015, 20:31
خدا لعنتشون کنه.سه هفتس نت من همین مشکلو داره گفتم بیخیالش بشم درست الان سه هفتش میگذره هنوز که هنوزه همینطوره بهتر که نشده بدتر شده.دیشب زنگ زدم به طویله(پشتیبانی یا همون 2020) نفر اول میگه ما یه سری تنطیمات انجام میدیم درست میشه ده دقیقه مودمتو خاموش کن بعد امتحان کن بعد 10 دقیقه زنگ زدم یکی دیگه میگه با وای فای هستی یا با کابل میگم با وای فای.طلبکارم شده میگه تو با وای فای مشکل به نت وصل شدی زنگ زدی اعتراض میکنی؟ مشکل از وای فایت هست.منم قطع کردم.زنگ زدم سومی میگه برو تو تنظیمات مودم و adsl mode رو عوض کن درست میشه اونم عوض کردم هیچ فرقی نکرد.از وقتی این صفحه پرتاک عوض شد من مشکل نت دارم طرح یک ساله هم ثبت نام کردم غیر قابل فسخ هم هست.دیگه نمیدونم چکار کنم ایا کسی هست راهنمایی کنه چ کنم؟
ایا کسی دیگه هم مشکل منو داره؟
اینم وضعیت من.تا این پستو گذاشتم نیم ساعت طول کشید

ghnjfg
07-11-2015, 21:27
وضعیت امروز

sncod
08-11-2015, 11:53
دوستان نظظرتون در مورد این سایت چیه ؟

تعرفه های حجمی که میده ارزون هست .

هر 100 گیگ 140 تومان .

100 گیگ شارژ می کنه با 25 گیگ هدیه ای که بر می داره بیشترم سود می کنه

l Reza l
08-11-2015, 18:15
تا حالا سرعت نت به این داغونی ندیده بودم
اعصابم بهم ریخته بخدا
حتی یه کلش هم نمیتونیم بازی کنیم
فقط همینو باید گفت: خدا لعنتشون کنه

EXTREME
08-11-2015, 18:45
اینترنت خیلی کند شده تا ظهر خوب بود

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

kingmostafa
08-11-2015, 23:44
سلام خسته نباشید
ممنون

alyy
09-11-2015, 02:32
پینگ 1014 تو عمرتون دیدین؟ این است اینترنت مخابرات.خاک تو سرشون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- - - Updated - - -

پینگ 1014 تو عمرتون دیدین؟ این است اینترنت مخابرات.خاک تو سرشون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sncod
10-11-2015, 11:20
چرا کاهش پینگ ها کار نمی کنه؟

l Reza l
12-11-2015, 18:04
من از طرح های 5 گیگی مخابرات استاده میکنم از نوعی که مبلغ اینترنت روی قبض تلفن محاسبه میشه
حالا میخواستم ببینم اگه ترافیک بمونه به ماه بعد منتقل میشه یا صفر میشه؟؟
آخه خود مخابرات میگفت اگه نقدی حساب کنید به ماه بعد منتقل میشه

sncod
13-11-2015, 10:57
من از طرح های 5 گیگی مخابرات استاده میکنم از نوعی که مبلغ اینترنت روی قبض تلفن محاسبه میشه
حالا میخواستم ببینم اگه ترافیک بمونه به ماه بعد منتقل میشه یا صفر میشه؟؟
آخه خود مخابرات میگفت اگه نقدی حساب کنید به ماه بعد منتقل میشه
بخوای نخوای این 5 گیگ همون ماه اول تموم میشه خودتو اذیت نکن

ali2424
13-11-2015, 16:06
اقا سرعت امروز جمعه خیلی اومده پایین برای بقیه هم مینطوره

Y_H2010
13-11-2015, 18:27
اقا سرعت امروز جمعه خیلی اومده پایین برای بقیه هم مینطوره
منم مازندرانم خیلی نه وحشتناک اوومده پایین !!!!!!!
معلوم نیس چ خبره
کی میشه واقعا اینترنت دار بشیم
این آمریکا هم نت رایگان رو نمیاره اینجا چرا -_-
رایگان هم ندن پول بگیرن فوقش تا 20-30 تومن ولی نامحدود هم باشه :|

alyy
13-11-2015, 19:20
منکه رفتم سایت 195 شکایت رد کردم.سرعت نت من که یه ماهه داغونه امروز هم ب اوج خودش رسید.حتی نمیشد همین سایت 195 رو باز کرد منم فیلم گرفتم و با کلی مستند بهشون فرستادم.منتظرم ببینم جوابشون چیه .یعنی فون فیلمو ببینن اشکشون در میاد.پیر شدم تا شکایته رو ثبت کردم

Y_H2010
13-11-2015, 23:16
منکه رفتم سایت 195 شکایت رد کردم.سرعت نت من که یه ماهه داغونه امروز هم ب اوج خودش رسید.حتی نمیشد همین سایت 195 رو باز کرد منم فیلم گرفتم و با کلی مستند بهشون فرستادم.منتظرم ببینم جوابشون چیه .یعنی فون فیلمو ببینن اشکشون در میاد.پیر شدم تا شکایته رو ثبت کردم
فایده نداره
مازندران هم ترکیده امروز !!!خدا بخیر نمیکنه مطمئنم

- - - Updated - - -

فایده نداره
مازندران هم ترکیده امروز !!!خدا بخیر نمیکنه مطمئنم

MAHDITOUSI
14-11-2015, 08:57
با سلام
وقت بخیر
من کارشناس مخابرات و اسیاتک هستم
با این شماره میتوانین سوالات خود را بپرسید .
09159062760
09357366649
برای اطمینان از نمایندگی اینجانب میتوانید با 1544 تماس بگیرید
مهدی داوطلب طوسی
موفق باشید

(((ASN)))
14-11-2015, 11:53
اقایون یکی یه کمکی برسونه
رقتم مخابرات میگه خطت پورت نداره
ثبت نام کردیم برات و به زودی میتونی ای دی اس ال بگیری
اونم فقط و فقط از مخابرات !!! حالا شما بگین این بزودیش کی هست ؟؟؟
کسی همچین مشکلی داشته ؟؟؟
یه سوال فنی مودم های ایرانسل قیمت هاشو از کوجا بقهمم تو سایت خود ایرانسل که
چیزی نیست !!!

- - - Updated - - -

اقایون یکی یه کمکی برسونه
رقتم مخابرات میگه خطت پورت نداره
ثبت نام کردیم برات و به زودی میتونی ای دی اس ال بگیری
اونم فقط و فقط از مخابرات !!! حالا شما بگین این بزودیش کی هست ؟؟؟
کسی همچین مشکلی داشته ؟؟؟
یه سوال فنی مودم های ایرانسل قیمت هاشو از کوجا بقهمم تو سایت خود ایرانسل که
چیزی نیست !!!

HardwareMaster
14-11-2015, 19:34
دو تا مطلب جالب
1.مخابرات جدیدا امکانی رو فعال کرده که اگر خط پرسرعت شما چند ساعت استفاده نشه و مودم روشن باشه داخل سیستمشون خطا داده و اینترنتش قطع میشه طوریکه نیاز به ریبوت مودم هست تا دوباره ip بگیره و وصل بشه
خود مخابرات مدعیه که این بخاطر آمار بالای هک وایرلس مشترکانش هست!!!
حالا اگر کسی ربط ایندو قضیه رو بهم فهمید؟!
هدف بنظر من عمدتا اینه کسانیکه سیستم رو تنظیم کردن شب بطور خودکار روشن بشه و دانلود کنن بمشکل بربخورن و صبح که بیدار میشن ببینن سیستم روشن شده اما هیچی نتونسته بگیره. البته این قضیه راه حلهایی هم داره که اگر لازم بود خواهم گفت

2.جالبه در تهران طرح کمپین یکساله با شبانه ی نامحدود و رایگان 7-1 تا همین 10 مهر در حال ثبت نام بوده! از اون جالبتر و مضحکتر اینکه هر کی از 10 مهر ببعد ثبت نام کرده دچار محدودیت حجمی سنگین دانلود شبانه شده که جدولش رو هم دادن بیرون
باز گلی بجمال مخابرات تهران که تا 10 مهر داشته کمپین پارسال ما رو می فروخته

Amir 3d
14-11-2015, 20:18
من موندم وضعیت نت خرابه باید اینطوری باشه؟ که وقتی سایت بانک رو باز میکنی که بحساب خود ذلیل مردشونم بریزی! پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فعال نشه؟!
والا اگه دزدی و هکی هم بشه من میگم زیر سر خودشونه:| به سایت داخلی بانک اینترنتی هم نمیشه اعتماد کرد...

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

milad azad
15-11-2015, 00:24
دو تا مطلب جالب
1.مخابرات جدیدا امکانی رو فعال کرده که اگر خط پرسرعت شما چند ساعت استفاده نشه و مودم روشن باشه داخل سیستمشون خطا داده و اینترنتش قطع میشه طوریکه نیاز به ریبوت مودم هست تا دوباره ip بگیره و وصل بشه
خود مخابرات مدعیه که این بخاطر آمار بالای هک وایرلس مشترکانش هست!!!
حالا اگر کسی ربط ایندو قضیه رو بهم فهمید؟!
هدف بنظر من عمدتا اینه کسانیکه سیستم رو تنظیم کردن شب بطور خودکار روشن بشه و دانلود کنن بمشکل بربخورن و صبح که بیدار میشن ببینن سیستم روشن شده اما هیچی نتونسته بگیره. البته این قضیه .....................

سلام الان برای طرح مخابرات مشهد شبانه رایگان هم محدودیت داره مثلا چند گیگ ؟

HardwareMaster
15-11-2015, 19:37
سلام الان برای طرح مخابرات مشهد شبانه رایگان هم محدودیت داره مثلا چند گیگ ؟
سرویس من که از کمپین پاییز پارساله محدودیت حجم شبانه نداره

kingmostafa
16-11-2015, 15:09
سلام خسته نباشید
ممنون

dl4all
16-11-2015, 21:42
DNS رو به 8.8.8.8 تغییر دادم خیلی اوضاع بهتر شد

Gregar
16-11-2015, 23:35
باز سر و کار ما به پینگ و این حرفا کشید میبینم هنوز مشکل پابرجاست . اخه کی میخواد درست شه ما هم یه نفس تو نت بکشیم .

انشالله تموم بشه که برم از این مخابرات گور به گور شده . دیگه اینقدر با این نت مخابرات دانلود نکردیم که عادت کردیم دیگه . میرم شاتل گور بابای شبانه . لااقل قطعی و پرش لینک نداره .

- - - Updated - - -

باز سر و کار ما به پینگ و این حرفا کشید میبینم هنوز مشکل پابرجاست . اخه کی میخواد درست شه ما هم یه نفس تو نت بکشیم .

انشالله تموم بشه که برم از این مخابرات گور به گور شده . دیگه اینقدر با این نت مخابرات دانلود نکردیم که عادت کردیم دیگه . میرم شاتل گور بابای شبانه . لااقل قطعی و پرش لینک نداره .

hamed_yazdani
17-11-2015, 00:45
الان نت کلا قطع شده. زنگ زدم پشتیبانی میگه سراسریه. با ایرانسل اومدم. خاک تو سرت کنن جعفریان با این نتی که ساختی.

alyy
17-11-2015, 20:30
دوستان فقط شکایت به سایت 195
منم فک میکردم الکیه ولی خدایی بالا مخابرات فشار میارن تا مشکلو برطرف کنه.
روز جمعه شکایت کردم از روز یکشنبه صبح ظهر عصر تماس میگیرن میگن تست بگیر ببین خوب شده یا نه ک منم میگم نه چون خرابه واقعا پینگ عجیب بالاس
دیروز هم پورتمو عوض کردن ک بازم مشکل حل نشد
جالب اینه تو سایت 195 برای وزارت ارتباطات نامه زدن ک وضعیت مشترک بهبود یافته
وزارت ارتباطات هم به من اس ام اس داد که اگه مشکلتون برطرف شده سه روز مهلت دارین تا از شکایت تجدید نظر کنید.در غیر اینصورت خودشون پیگیر میشن ببینن چرا مشکل برطرف نشده و مشکلت از کجا هست.هرکی هم باور نمیکنه بگه تا تمام عکساشو از پیامایی ک دادن و نامه هایی که تو سایتشون دادن عکس بگیرم بزارم.
فقط و فقط برید ب 195 شکایت کنید.اینطوری حداقل باعث اذیت کردن مخابرات میشید و مجبور میشن یه فکری بکنن.
ساکت باشید اونا اذیتتون میکنن.
منکه خدایی خسته شده بودم بس به بیست بیست زنگ زدم.حالا حداقل خودشون زنگ میزنن مشکلو بررسی میکنن.

- - - Updated - - -

روز جمعه شکایت کردم از روز یکشنبه صبح ظهر عصر تماس میگیرن میگن تست بگیر ببین خوب شده یا نه ک منم میگم نه چون خرابه واقعا پینگ عجیب بالاس
وزارت ارتباطات هم به من اس ام اس داد که اگه مشکلتون برطرف شده سه روز مهلت دارین تا از شکایت تجدید نظر کنید.در غیر اینصورت خودشون پیگیر میشن ببینن چرا مشکل برطرف نشده و مشکلت از کجا هست.هرکی هم باور نمیکنه بگه تا تمام عکساشو از پیامایی ک دادن و نامه هایی که تو سایتشون دادن عکس بگیرم بزارم.
فقط و فقط برید ب 195 شکایت کنید.اینطوری حداقل باعث اذیت کردن مخابرات میشید و مجبور میشن یه فکری بکنن.
منکه خدایی خسته شده بودم بس به بیست بیست زنگ زدم.حالا حداقل خودشون زنگ میزنن مشکلو بررسی میکنن.

Night2
19-11-2015, 11:07

- - - Updated - - -

دوست گرامی، لطفا هر موقع شکایت شما به نتیجه رسید و مشکلتون حل شد و برای چند روز هم به همان صورت حل شده باقی ماند، لطف کنید دوباره اینجا اطلاع بدید، تجربه ای که من از 195 در سال گذشته دارم، فقط سر دواندن و عدم گرفتن هیچ نتیجه ای هست ...

Rahpooyan
20-11-2015, 00:31
اینکه جواب ندادند یه چیزه ولی نباید بی خیال شد . سکوت ، همون مهر تایید به کارهای اشتباه است .

- - - Updated - - -

اینکه جواب ندادند یه چیزه ولی نباید بی خیال شد . سکوت ، همون مهر تایید به کارهای اشتباه است .

majid89
21-11-2015, 00:34
دوستان به غیر از مخابرات کدوم شرکته که دانلود شبانه رایگان داشته باشه؟

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk

milad azad
21-11-2015, 20:51
سلام امروز تو یک سایتی دیدم مخابرات تبریز 10 گیگ میده با شبانه 21 تومن ---- سرعت شبانه اش هم 500 کیلو بایتبعد اینجا 128

moji07
23-11-2015, 03:07
سلام

این بسته های حجمی ریالی که تو سایت اضافه شده رو کسی تالا خریده ؟ چطوریه ؟

zodiac67
24-11-2015, 08:56
سلام دوستان

شما برای دانلود شبانه مودم رو خاموش روشن میکنید ساعت 4 یا نه ؟

چون من تا حالا خاموش روشن میکردم میترسم از حجم روزانم کم کنه اینطوری لااقل یه مدرکی هست که مودم از کی تا کی روشن بوده

sncod
24-11-2015, 13:35
20 گیگ شارژ کردم 50 گیگ شارژ شد , اگه مخابرات ورش نداره یه چیزی ازش کاسب شدیم

mahdi1323
24-11-2015, 14:04
سلام امروز تو یک سایتی دیدم مخابرات تبریز 10 گیگ میده با شبانه 21 تومن ---- سرعت شبانه اش هم 500 کیلو بایتبعد اینجا 128

سلام من تبریز میشینیم از مخابراتم سرویس دارم کدوم سرویس رو میگی

Reza31001
24-11-2015, 14:12
دوستان دیروز و امروز قطعی داشتین؟
من قطع بودم زنگ زدم میگه قطعی سراسریه گفتم یعنی کل مشهد قطعه؟ برداشت گفت کل خراسان رضوی قطعی دارن:n01:

mmzz91
24-11-2015, 15:46
من قطع بودم زنگ زدم میگه قطعی سراسریه گفتم یعنی کل مشهد قطعه؟ برداشت گفت کل خراسان رضوی قطعی دارن:n01:

آره برای منم قطع و وصل میشد وبا ز وصل نمیشد....

دوستان طرح شبانه دار خبری نیست؟؟؟؟؟

mmzz91
24-11-2015, 15:50

آره برای منم قطع و وصل میشد وبا ز وصل نمیشد....

دوستان طرح شبانه دار خبری نیست؟؟؟؟؟

frozen01
24-11-2015, 18:06
قطع و وصلی های اینترنت مخابرات زیاد شده .

ولی اینترانتش برای من وصل هست .

frozen01
24-11-2015, 18:35
قطع و وصلی های اینترنت مخابرات زیاد شده .

ولی اینترانتش برای من وصل هست .

abbasi.naft
24-11-2015, 20:14
سلام
امروز ، منم ، قطعی داشتم ، شدیییییییییییییییییییییید .

جریان این بسته حجمی 1000 تومانی تا 30.000 تومانی چیه داخل قسمت خرید ترافیک ؟؟
با شارژ معمولی چه فرقی داره ؟؟
ممنون

Gregar
24-11-2015, 22:23

681 روز ؟ :n13:

از این سرویسهای دو ساله است ؟ سرعت شبانه چند ؟

kingmostafa
25-11-2015, 03:42
سلام خسته نباشید
ممنون

abbasi.naft
25-11-2015, 08:31
سلام خسته نباشید
ممنون

سلام
حداقل همین طرح هست که شبانه داره.
در صورت داشتن بازه زمانی و تمام شدن شارژ حجمی ، میشه حجم خرید .
توی تایم رایگان تا 1.5 گیگ میشه دانلود کرد ، اما به شرطی که این قطع شدنهای مکرر بگذارند. :n15:

سرعت روزشم ، چی بگم ...
برای کار من که خوبه.

برای بازی و دانلود رو از باقی دوستان بپرسید.

milad azad
25-11-2015, 08:44

از کدوم سایت شارژ کردی ؟ اگر شده لطفا خصوصی بگو ممنون

sncod
26-11-2015, 12:40
681 روز ؟ :n13:

از این سرویسهای دو ساله است ؟ سرعت شبانه چند ؟

آره سرویس دو سالس , شبانه هم رو 150 محدوده
ولی من وقتی با اینترنت ایرانسل همزمان استفاده می کنم سرعت رو 20 مگه , از 4 تا 9 حدودا 30 گیگ می تونم دانلود کنم ! البته آسون نیست:n06:

alyy
26-11-2015, 14:13
دوست گرامی، لطفا هر موقع شکایت شما به نتیجه رسید و مشکلتون حل شد و برای چند روز هم به همان صورت حل شده باقی ماند، لطف کنید دوباره اینجا اطلاع بدید، تجربه ای که من از 195 در سال گذشته دارم، فقط سر دواندن و عدم گرفتن هیچ نتیجه ای هست ...

الان یه هفتس نت من عالی شده.البته غیر این قطعی هایی که به گفته خودشون سرراسریه.من مشکل پینگ داشتم همیشه پینگم بالای 500 بود.اصلا نمیشد با نت کار کرد.هرچی هم به بیست بیست هم زنگ میزدم جواب نمیدادن.منم گفتم بزار یه شکایت بکنم ببینم چی میشه.شکایت فرستادم سایت 195 ولی فک نمیکردم جواب بده.بعد سه روز از مخابرات تماس گرفتن واسه حل مشکل که صبح و ظهر رو شب تماس میگرفتن مشکل و بررسی میکردن که همون موقع به من میگفتن پینگ بگیر که میگرفتم پینگ رو 290 بود که خوده اپراتور مخابراتم قبول کرد پینگ افتضاحه و خلاصه تا سه روز تماس میگرفتن که فایده نداشت یه روز از 195 بهم زنگ زدن گفتن مشکلتون برطرف شده گفتم نه.که باز عصرش دوباره از مخابرات بهم زنگ زدن گفتن بررسی کن.منم پینگ گرفتم دیدم پینگم شده 50.از اون روز تا الان خداروشکر پینگم دو رقمی شده.البته بعضی وقتا میره بالا پینگ ولی باز خوب میشه.طوری ک من همیشه مشکل پینگ داشتم

alyy
26-11-2015, 21:52
کسی از این بسته های حجمی خبر داره؟
متاسفانه مخابرات اینا رو میزاره واسه خرید ولی هیچ اطلاع رسانی نمیکنه که مشتری بدونه چی هست چقد هست

Gregar
27-11-2015, 00:51
الان یه هفتس نت من عالی شده.البته غیر این قطعی هایی که به گفته خودشون سرراسریه.من مشکل پینگ داشتم همیشه پینگم بالای 500 بود.اصلا نمیشد با نت کار کرد.هرچی هم به بیست بیست هم زنگ میزدم جواب نمیدادن.منم گفتم بزار یه شکایت بکنم ببینم چی میشه.شکایت فرستادم سایت 195 ولی فک نمیکردم جواب بده.بعد سه روز از مخابرات تماس گرفتن واسه حل مشکل که صبح و ظهر رو شب تماس میگرفتن مشکل و بررسی میکردن که همون موقع به من میگفتن پینگ بگیر که میگرفتم پینگ رو 290 بود که خوده اپراتور مخابراتم قبول کرد پینگ افتضاحه و خلاصه تا سه روز تماس میگرفتن که فایده نداشت یه روز از 195 بهم زنگ زدن گفتن مشکلتون برطرف شده گفتم نه.که باز عصرش دوباره از مخابرات بهم زنگ زدن گفتن بررسی کن.منم پینگ گرفتم دیدم پینگم شده 50.از اون روز تا الان خداروشکر پینگم دو رقمی شده.البته بعضی وقتا میره بالا پینگ ولی باز خوب میشه.طوری ک من همیشه مشکل پینگ داشتم

پینگ از سرور داخلی 50 ؟ اگه خارجی 50 باشه که عالیه :n02:
خداییش مگه تو خواب پینگ زیر 100 با سرور خارجی ببینیم .

abbasi.naft
27-11-2015, 08:41
آره سرویس دو سالس , شبانه هم رو 150 محدوده
ولی من وقتی با اینترنت ایرانسل همزمان استفاده می کنم سرعت رو 20 مگه , از 4 تا 9 حدودا 30 گیگ می تونم دانلود کنم ! البته آسون نیست:n06:
:n24:

......................................

alyy
28-11-2015, 12:25
پینگ از سرور داخلی 50 ؟ اگه خارجی 50 باشه که عالیه :n02:
خداییش مگه تو خواب پینگ زیر 100 با سرور خارجی ببینیم .

mmzz91
28-11-2015, 21:31
من از دیشب برام اصلا وصل نمیشد یا خطای 628 یا 691 میداد الان درست شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

من از دیشب برام اصلا وصل نمیشد یا خطای 628 یا 691 میداد الان درست شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kingmostafa
28-11-2015, 22:42
سلام
حداقل همین طرح هست که شبانه داره.
در صورت داشتن بازه زمانی و تمام شدن شارژ حجمی ، میشه حجم خرید .
توی تایم رایگان تا 1.5 گیگ میشه دانلود کرد ، اما به شرطی که این قطع شدنهای مکرر بگذارند. :n15:

سرعت روزشم ، چی بگم ...
برای کار من که خوبه.

برای بازی و دانلود رو از باقی دوستان بپرسید.

آقا خدا خیرت بده جواب ما رو دادی.فقط یه سوال .الان سرویس طلایی دارم سرعت دانلودم نهایتا تا 300 میره .در حالت عادی هم 200 هست.آیا این طرح سرعتش روزش بیشتره؟ ممنون

abbasi.naft
29-11-2015, 05:09
آقا خدا خیرت بده جواب ما رو دادی.فقط یه سوال .الان سرویس طلایی دارم سرعت دانلودم نهایتا تا 300 میره .در حالت عادی هم 200 هست.آیا این طرح سرعتش روزش بیشتره؟ ممنون
سلام
این طرح ، مزیتش همون شبانه رایگانش هست ،نسبت به طرح طلایی .

سرعت روز به منطقه هم ربط داره ، به سیم کشی ساختمان و ... / برای وبگردی همون سرعت 200 تا 300 خوبه .
ولی به لحاظ سرعت ماکسیمم ، باید بگم که بیشتر از این سرعتهایی رو که فرمودید رو ازش بهره بردم.

ولی بازم میگم در شرایط ایده ال سرعت های دو تا طرح رو میشه مقایسه کرد / اما با این قطعهای مکرر و پاره ای از مشکلات دیگه ، عملا تنها مزیت این طرح به طلایی همون شبانش هست(البته این نظر منه و ممکنه نظر دوست دیگه ای با من متفاوت باشه) که شبانشم نهایتش به 1.5 گیگ میرسه در بازه زمانی 4:30 تا 9.
موفق باشید

- - - Updated - - -

سلام
این طرح ، مزیتش همون شبانه رایگانش هست ،نسبت به طرح طلایی .

سرعت روز به منطقه هم ربط داره ، به سیم کشی ساختمان و ... / برای وبگردی همون سرعت 200 تا 300 خوبه .
ولی به لحاظ سرعت ماکسیمم ، باید بگم که بیشتر از این سرعتهایی رو که فرمودید رو ازش بهره بردم.

ولی بازم میگم در شرایط ایده ال سرعت های دو تا طرح رو میشه مقایسه کرد / اما با این قطعهای مکرر و پاره ای از مشکلات دیگه ، عملا تنها مزیت این طرح به طلایی همون شبانش هست(البته این نظر منه و ممکنه نظر دوست دیگه ای با من متفاوت باشه) که شبانشم نهایتش به 1.5 گیگ میرسه در بازه زمانی 4:30 تا 9.
موفق باشید

amirrezaright
29-11-2015, 13:55
دانلود رایگان از ساعت 4 هست یا 4.30؟

moji07
29-11-2015, 14:23

ساعت 4 تا 9

milad azad
30-11-2015, 08:05
سلام
دوستان امروز 9 اذر دانلود شبانه رو رایگان حساب نکرده همه نگاه کنید اگر درست بود زنگ بزنید اعتراض کنید

amirrezaright
30-11-2015, 11:52
مال من چند شبه 500 تا 1 گیگ رو برام حساب میکنه

mmzz91
30-11-2015, 21:08
این طرح 99%رایگانه

HardwareMaster
01-12-2015, 03:32
سلام
دوستان امروز 9 اذر دانلود شبانه رو رایگان حساب نکرده همه نگاه کنید اگر درست بود زنگ بزنید اعتراض کنید
سرویس شما چیه و در ازای چقدر دانلود چه مقدار حجم کم شده
اگر طرح امسالی %99 باشه که هیچ چون دزدی رو رسمی کرده. اما اگر مثل من هنوز از کمپین پاییز پارسال دارید قابل پیگیریه

HardwareMaster
01-12-2015, 04:07
ایرانسل بسته ویژه ی دانلود شبانه گذاشته که خیلی بصرفست:
20 گیگ 2 تا 6 فی 2000 چوق
حالا واقعا می صرفه اینهمه پول یامفت بابت این سرویس %99 ریخته بشه توی شکم این مخابرات اونم در بهترین حالت شبی با تنها 1.5 گیگ؟ کلی استهلاک سیستم و مصرف برقش بماند. اگر کمپین پارسال 1 تا 7 بود یک چیزی چون شبی 5 گیگ میشه گرفت ولی این سرویسهای امسالش اصلا ارزش نگاه کردنم نداره

abbasi.naft
01-12-2015, 07:13
از 4 هست.
ولی اگه از 4 سیستم رو استارت بکنم با سرعت روز دانلود میکنه و از حجمم کم میشه / بهمین خاطر از 4:20 تا 4:30 برای دانلود ، استارت میکنم.

milad azad
01-12-2015, 08:55
سرویس شما چیه و در ازای چقدر دانلود چه مقدار حجم کم شده
اگر طرح امسالی %99 باشه که هیچ چون دزدی رو رسمی کرده. اما اگر مثل من هنوز از کمپین پاییز پارسال دارید قابل پیگیریه

هیچ ربطی به 99% نداره متاسفانه پشتیبان ادعا میکنه 2 ساعت زودتر سیستم شروع به دانلود کرده واز اونجایی که مودم روی ppoe تنظیم شده نمیشه اثبات کرد میگه برای اثبات باید نیم ساعت قبل از دانلود شبانه مودم ریستارت بشه البته من از دیشب از این نرم افزار ریست اتو ماتیک استفاده میکنم شما هم استفاده کنید

ضمنا حرف عجیبی هم زد گفت بعضی فروشندگان حجم اینترنت مشهد حجم هاشون زودتر اب میره و حاضرنشد بیشتر توضیح بده

mahdi-xbox
01-12-2015, 19:47
سلام
این کارت شارز هدیه هنوز برام منظور نشده...
بریم شکایت کنیم؟
این سامانه ثبت شکایت سازمان تنظیمات و مقررات رادیویی رو پیدا نمیکنم...!!
----------------------
دیروز 5 گیگ شارژ کردن 6.25 گیگ شارژ شد...قضیش چیه؟

milad azad
01-12-2015, 22:36
سلام
بریم شکایت کنیم؟
----------------------

از کدوم سامانه ؟

abbasi.naft
02-12-2015, 06:36
سلام
بریم شکایت کنیم؟
----------------------
سلام
طبق یک سری از قوانین بالادستی برای مخابرات / این الزام وجود داره که upload کاربرهاش رایگان باشه و تنها هزینه دانلود رو از ماها دریافت بکنه
که مخابرات زیر بار نمیره و میگه از آپلود هم ، پول میگیرم ولی در عوض در هنگام شارژ حساب به کاربرام بجای 1 گیگ ، 1.25 گیگ میدم .

alighar123
02-12-2015, 09:40
سلام دوستان
آقا اگه کسی ازین طرح 2020 پاییزه خرید کرده تجربشو بگه
10 مگ سرعتشه شبانه هم داره گویا
سرعتشو محدود میکنن یا نه؟

frozen01
02-12-2015, 12:08
سلام دوستان

شک نکن که محدود میکنند .

همین چند روز از من یک شبه 8 گیگ هم خوردن و پاسخ گو هم نیستن .

من از 850cc.com گرفتم طرحم رو ولی پشتیبانیش رو 2020 هم میکنه .

mahdi-xbox
02-12-2015, 13:00
از کدوم سامانه ؟
تلفنی...2020

sncod
02-12-2015, 14:10
سلام
طبق یک سری از قوانین بالادستی برای مخابرات / این الزام وجود داره که upload کاربرهاش رایگان باشه و تنها هزینه دانلود رو از ماها دریافت بکنه
که مخابرات زیر بار نمیره و میگه از آپلود هم ، پول میگیرم ولی در عوض در هنگام شارژ حساب به کاربرام بجای 1 گیگ ، 1.25 گیگ میدم .
اولا کسی اجبار نکرده که آپلود راو محاسبه نباید کرد و دوما این 25 درصد شارژ اضافه رو سازمان مقررات تصویب کرده که اولا مخابرات این کارو نمی کرد ولی بچه ها باعث شدند این کارو انجام بده

mmzz91
02-12-2015, 16:47
سلام لطفا طرح های شبانه دار را معرفی کنید ممنونم

hamed_yazdani
02-12-2015, 19:29
سلام دوستان
اینا همش ترفند های دزدیه. بعدش سرعتت پایین میاد زنگ میزنی به پشتیبانی میگه سرویستون ده مگ نیست و یک مگه و اون UP TO 10 MB منظور از اینه که خط شما تا ده مگ بازه و مخابرات فقط تعهد داره تا یک مگ سرویس بده و از این اراجیف. ولی همچنان بخش فروش داره خط ها رو به اسم ده مگ میفروشه. اگر میتونی اصلا سمت مخابرات نیا.

alyy
02-12-2015, 21:41
سلام
بریم شکایت کنیم؟
----------------------

از کدوم سامانه ؟

شکایت کنید جواب میگیرید.واسه من نتیجه داد.تنها راهش همینه کوتاه بیاین بیچارتون میکنن.یه بار مشتریاشونو بشناسن دیگه حواسشون هست از کی دزدی کنن از کی دزدی نکنن چ تو سرعت چ حجم چ کارت شارژ

milad azad
03-12-2015, 10:40
سلام دوستان

سرعت در ساعات رایگان از 4 تا 9 شب 122 کیلو بایت هست

تازه مواظب نباشی بعضی شب ها حجمت روزانه حساب میشه

تو روز هم سرعت رو فیبر نوری 946 کیلو بایت

mahdi-xbox
04-12-2015, 06:55
تایم رایگان-سرعت به کیلوبایت
داخلی

خارجی

------------------------
دیشب 4 گیگ دانلود شده بود:n04:
خب بزارن سرعت رو روی 2 مگ...اینطوری خودشون بیشتر سود میکنن که...اون یک درصدشون دوبرار میشه:n02:

Night2
04-12-2015, 13:36
دیشب برای من هم سرعت دانلود داخلی بعضی وقتا از 100 کیلوبایت در ثانیه بیشتر میشد و چند بار تا 170 کیلوبایت در ثانیه رفت، احتمالا باز از دستشون در رفته، اما مشکل اینجاست که 4-5 روزه شبانه از 1% خیلی بیشتر کم میکنه، برای من هر شب بین 100 تا 200 مگ از حجمم توی ساعات رایگان کم میشه که این یعنی من باید 10 تا 20 گیگ دانلود کرده باشم در حالی که هیچ وقت از 2 گیگ در طول ساعات رایگان بیشتر دانلود نکردم که باید حداکثر 20 مگابایت از حجمم کم شه ...

mmzz91
08-12-2015, 14:11
با سلام
از دیروز موقع کانک شدن با خطای 718 مواجه میشم نیم ساعت هی میخوام بشم همین خطا میا بعضی وقتها اصلا کانک نمیشه ولی بعضی وقتها وصل میشه دوستان دلیل چیه

OMiD.1080p
08-12-2015, 16:02
یک سال از شر مخابرات راحت شده بودم ... با های وب روزگار خوشی داشتم
باز برگشتم به مخابرات البته به دلیل نقل مکان

این مخابرات هنوزم آدمیزاد نشده ...
با اومدن یک برف و بارون ساده ... باید قید یک اتصال ساده به شبکه رو زد

از دیروز تا حالا نت هی قطع و وصل میشه...
واقعا دریغ از ذره ایی پیشرفت
هـــــِـــعی

alyy
08-12-2015, 18:52
با سلام
از دیروز موقع کانک شدن با خطای 718 مواجه میشم نیم ساعت هی میخوام بشم همین خطا میا بعضی وقتها اصلا کانک نمیشه ولی بعضی وقتها وصل میشه دوستان دلیل چیه

دلیلش دزدیه دزدی.از دیروز تا الان نت من قطعه البته یکی دو دقیقه متصل میشه که تلگرامم یهو پیام میاد باز قطع میشه تا یکی دو ساعت.چراع ای دی اس ال ثابته و چراغ اینترنت خاموش.از دیروز زنگ میزنم بیست بیست میگه مشکل داریم مودمتو خاموش کن هر یه ساعت روشن کن.مسخرس واقعا.از صبح هم که بیست بیست رو برا ما از دسترتس خارج کرده بودن هرچی کلید 2 رو میزدم که به پشتیبانی وصل شه هیچ عکس العملی نداشت.اخرش بعد هزار بار زنگ زدن درست که شد قشنگ متوجه شدم خودشون پشتیبانیو درس کردن چون وقتی وصل شد به اپراتور یهو با همکارش حرف زد گفت مگه پشتیانیو فعال کردین که دوستش گفت اره گفتن مشکلا حل شده منم صداشونو میشنیدم.بعد بهش گفتم اینقد مردم ازاری نکنید وقتی مشکل داریم باید زنگ بزنیم به بیست بیست که شما هم از دسترس خارجش میکنید گفت دست ما نیست تو از مخابرات دستور میدن.خلاصه گفتم مشکل من چیه و چون رسوا شده بود گفت سیستماشون مشکل داره داره یه طرحی پیاده میکنن که ما نمیدونیم چیه ولی تا راه بیفته تختلالات هست و تو سیستم انلاین میمونید و هرچی مودمو خاموش کنید و از تلفن جدا کنید بازم تو سیستم انلاین هستید و واسه همون نمیتونید دوباره کانکت بشید باید منتظر بمونید تا افلاین بشه که معلوم نیست کی افلاین بشه و هر یه ساعت نیم ساعت مودمتو روشن کن اگه وصل شد که دیگم خاموشش نکن اگرم وصل نشد منتظر بمون.حتی گفت قبلا ما میتونستیم افلاین کنیم بعد شما انلاین بشی متصل ش ولی دیگه نمیشه و گفت من همینقدر میدونم.
خلاصه دزدی که استخون نداره تو گلوشون گیر کنه.راحت میخورن یه ابم روش

Night2
08-12-2015, 20:17
دلیلش دزدیه دزدی.از دیروز تا الان نت من قطعه البته یکی دو دقیقه متصل میشه که تلگرامم یهو پیام میاد باز قطع میشه تا یکی دو ساعت.چراع ای دی اس ال ثابته و چراغ اینترنت خاموش.از دیروز زنگ میزنم بیست بیست میگه مشکل داریم مودمتو خاموش کن هر یه ساعت روشن کن.مسخرس واقعا.از صبح هم که بیست بیست رو برا ما از دسترتس خارج کرده بودن هرچی کلید 2 رو میزدم که به پشتیبانی وصل شه هیچ عکس العملی نداشت.اخرش بعد هزار بار زنگ زدن درست که شد قشنگ متوجه شدم خودشون پشتیبانیو درس کردن چون وقتی وصل شد به اپراتور یهو با همکارش حرف زد گفت مگه پشتیانیو فعال کردین که دوستش گفت اره گفتن مشکلا حل شده منم صداشونو میشنیدم.بعد بهش گفتم اینقد مردم ازاری نکنید وقتی مشکل داریم باید زنگ بزنیم به بیست بیست که شما هم از دسترس خارجش میکنید گفت دست ما نیست تو از مخابرات دستور میدن.خلاصه گفتم مشکل من چیه و چون رسوا شده بود گفت سیستماشون مشکل داره داره یه طرحی پیاده میکنن که ما نمیدونیم چیه ولی تا راه بیفته تختلالات هست و تو سیستم انلاین میمونید و هرچی مودمو خاموش کنید و از تلفن جدا کنید بازم تو سیستم انلاین هستید و واسه همون نمیتونید دوباره کانکت بشید باید منتظر بمونید تا افلاین بشه که معلوم نیست کی افلاین بشه و هر یه ساعت نیم ساعت مودمتو روشن کن اگه وصل شد که دیگم خاموشش نکن اگرم وصل نشد منتظر بمون.حتی گفت قبلا ما میتونستیم افلاین کنیم بعد شما انلاین بشی متصل ش ولی دیگه نمیشه و گفت من همینقدر میدونم.
خلاصه دزدی که استخون نداره تو گلوشون گیر کنه.راحت میخورن یه ابم روش

این مشکل بیشتر از یک ساله که وجود داره، اگه به هر دلیلی به شکل غیر معمولی از اینترنت قطع بشید، وصل شدن دوبارش با خداست! منظورم از شکل غیر معمولی حالتی هست که بدون ارسال سیگنال Disconnect به سرور مخابرات از اینترنت قطع بشید، مثلا برق مودم قطع بشه یا سیم تلفن مودم قطع بشه یا به صورت دستی مودم رو خاموش روشن کنید و یا به خاطر نویز و مسایل دیگه ...

همه سرویس دهنده ها هم معمولا یه زمان تایم اوت دارن که حداکثر 5 دقیقه هست که اگر توی اون زمانی هیچ سیگنالی بین مودم و سرور رد و بدل نشه، کانکشن کاربر رو قطع شده فرض میکنه، اما مهندسین توانای مخابرات در راستای بقیه گندهایی که زدن، به این موضوع هم گند مربوطه رو زدن ...

من قبلا شک داشتم که شاید IP کم دارن و یا یه روشی ابداع کردن که پورت بین کاربرا اشتراک بزارن و پورت کم دارن که بعد از قطع شدن دیگه تا مدت زیادی نمیشه وصل شد ...

Reza31001
09-12-2015, 00:33
دوستان طرح هایی که تو اینجا اومده طرح های حال حاضر مخابرات هستند؟

غیر از طرح های 2020 که اونجا ذکر شده طرح دیگه ای هم هست که شبانه داشته باشه؟

شبانه 4-9 چطوریه؟
روزانش رو چند بسته میشه؟

ghnjfg
09-12-2015, 01:15

شبانه 4-9 چطوریه؟
روزانش رو چند بسته میشه؟

شبانه این طرح ها رو 1مگ ست شده روزانه هم تا 10 مگ

HardwareMaster
09-12-2015, 02:16
امشب سرعت بدک نبود (میانگین 7.8Mbps) !! تا اینکه یهو ملک جعفریان و اذناب در 1:40 از خواب پریده و شیرفلکه رو بستن (شد همون 2Mbps سابق) ولی ظرف همون 40 دقیقه حدود 1.9GB دریافت شد:n10:

شبانه 4-9 چطوریه؟
روزانش رو چند بسته میشه؟
مخابرات امسال طرح شبانه دار درستی نداره. آسیاتک رو نگاه می کردم طرحهای شبانه دار بهتری داشت
طرح من از کمپین پارساله که شبانش روی 2 مگه . البته 10 روز دیگه دوره ی یکسالش خلاص میشه

abbasi.naft
09-12-2015, 08:50
دزدی توی روز روشن
ترافیک رزرو م رو که به ترافیک باقی مانده اضافه کرده ، 1.5 گیگ همین طوری ازش برداشته .

:n34:

Gamemaster
09-12-2015, 12:19
کسی میتونه یه تست سرعت بزاره
برا من سرعت در روز مهمه ایا واقعا ۱۰ مگ هست?

Gregar
09-12-2015, 12:32
دوستان پس فردا طرح کمپینم دیگه تمومه . جایی رو سراغ دارید برم ؟

میخوام خداییش مثل مخابرات اذیت نکنه . منظورم قطعی و افت سرعت شدید و قطعی تو تایم رایگان و ... . شبانه هم بشه حداقل شبی 1 گیگ رو بگیری . اونم از ساعت 1 یا 2 شب . نه از 4 یا 5 صبح .

خوب با توجه به مشخصات ، قیمتش نمیخوام بیشتر از 20 تومن در ماه در بیاد .

Reza31001
09-12-2015, 15:06
شبانه این طرح ها رو 1مگ ست شده روزانه هم تا 10 مگ
تو همین سایتی که گذاشتم طرح های شبانه دار دو سری هستن مثلا یک هست 20ماه 100 گیگ 200 تومن
یکی دیگه 20 ماه 100گیگ 270 تومن!

شما (یا کس دیگه) از این شبانه 4-9 گرفتید؟ با چه حجم و قیمتی؟

امشب سرعت بدک نبود (میانگین 7.8Mbps) !! تا اینکه یهو ملک جعفریان و اذناب در 1:40 از خواب پریده و شیرفلکه رو بستن (شد همون 2Mbps سابق) ولی ظرف همون 40 دقیقه حدود 1.9GB دریافت شد:n10:

مخابرات امسال طرح شبانه دار درستی نداره. آسیاتک رو نگاه می کردم طرحهای شبانه دار بهتری داشت
طرح من از کمپین پارساله که شبانش روی 2 مگه . البته 10 روز دیگه دوره ی یکسالش خلاص میشه
بله برای منم دیشب سرعت دانلود 1-1.2 MB بود (مثل روزانه) البته من یه گیگ دانلود داشتم که زود تموم شد
متاسافانه فیبر نوری هستم و مخابرات بیخ ریشمه!

Gamemaster
09-12-2015, 16:13
کسی میتونه یه تست سرعت بزاره
برا من سرعت در روز مهمه ایا واقعا ۱۰ مگ هست?
کسی نبود؟
----------------
انلاین هم میشه ثبت نام کرد؟

ghnjfg
09-12-2015, 20:57
تو همین سایتی که گذاشتم طرح های شبانه دار دو سری هستن مثلا یک هست 20ماه 100 گیگ 200 تومن

کلا همه طرح های شبانه دار که الان برای فروش گذاشتن از 4تا9 رو 1مگه روزانه هم 10 مگه .من از این طرح ها نمیخرم ولی همه کسایی که خریدن هم همینو گفتن خیالتون راحت باشه

mahdi-xbox
09-12-2015, 22:40
10 هزار کارت شارژ هدیه رو اعمال نکردم شکایت کردم 195 فرداش اعمال کردن:n10::n10:

masoudtr
10-12-2015, 00:45
منم دئ تومن شارژهدیه دارم چجوری استفاده میشه
اصلا به من کدی ندادن

mahdi-xbox
10-12-2015, 01:52
اصلا به من کدی ندادن
باید شکایت کنی سامانه 195:n10:

abbasi.naft
10-12-2015, 04:58
دیشب هم یک گیگ از شارژم روی هوا کم شد.:n34:

HardwareMaster
10-12-2015, 06:28
10 هزار کارت شارژ هدیه رو اعمال نکردم شکایت کردم 195 فرداش اعمال کردن:n10::n10:
قضیه ی این کارت شارژ چیه؟
و به چه کاری میاد (چی رو شارژ میکنه؟)

HardwareMaster
10-12-2015, 06:31
بله برای منم دیشب سرعت دانلود 1-1.2 MB بود (مثل روزانه) البته من یه گیگ دانلود داشتم که زود تموم شد
هه
جالبه امشبم قضیه ی دیشب تکرار شد! نکنه این جریان مربوط به هر شبه و ما بی خبریم؟:n02:

HardwareMaster
10-12-2015, 07:10

این nمین سایتی هست که اعلام وابستگی به مخابرات و فروش adsl میکنه! و البته هر کدوم با هر سرویسهای متنوع تری نسبت به دیگری!!
زیادی قضیه داره عجیب و مشکوک میشه. اینجوری هر کسی میتونه یک سایت الکی با دومین ir. راه بندازه و ادعای سرویسهای بیشتر و بهتری کنه تا اول جابیفته بعد یهویی پول ملت رو بالا بکشه. توی مخابرات هر کی هر کیه ظاهرا

abbasi.naft
10-12-2015, 07:55
خوشا به سعادت دوستان که سرعت شب و سرعت روزشون یکسان و بالاست. :n13:

از شانس من ، شبها هم از شارژم مثل روز کم میشه .:n34:

mahdi-xbox
10-12-2015, 12:19
قضیه ی این کارت شارژ چیه؟
و به چه کاری میاد (چی رو شارژ میکنه؟)
3 و خورده ای گیگ حجم هدیه است(هست)که میاد روی ترافیکت:n33:

sncod
10-12-2015, 12:24
دارن اینترنت رو به اینترانت تبدیل می کنند اونوقت چند تا آدم اینجا از بالا رفتن سرعت دانلود شبانه خوشحالند ! چه خوش خیال
دیشب زنگ زدم به پشتیبانی می گم سایت ها با تاخیر برای من باز میشه ! میگه عه چه جالب ! میگه با چه پروتکلی سایت ها رو باز می کنی ؟ از عمد بهش گفتم چه فرقی داره ؟ یک ساعت از رو کتاب برام خوند چه فرقی داره؟بدش بهش گفتم عزیز من , من وقتی می خوام سایت باز کنم می زنم گوگل . کام به پروتکل کاری ندارم که می خوای با حرفای گنده خودت سر منو شیره بمالی , بعد می گه این چه طرز صحبته می گم عزیز من به جای اینکه بگید مشکل داریم چرا منو تو ذهن بیمارت مسخره می کنی؟
آخه یکی نیست بگه تایم اوت چه ربطی به پروتکل داره !
بعد می گم ولش کن من ازت معذرت می خوام . حالا چرا پینگم بالاست؟ میگه خیلی راحته برو یه سرویس کاهش پینگ بگیر , خیلی خوبه سرعتشم عالی , بعد گفتم سایتی واسه تبلیغ نداری ازش بخرم , نمی دونم چرا قطع کرد ! می ترسم رک گوییم آخر همین اینترنت رو ازم بگیره

milad azad
10-12-2015, 13:10
اصلا به من کدی ندادن

تو پنلت میتونی قسمت کارت شارژ وارد کنی حجم بخری

milad azad
10-12-2015, 13:14

این غیر عادی بودن سرعت به دلیل اختلال در سیستم اکانتینگ هست که مثل چاقوی دو لبه هست هم خوبه مثل همین سرعت بالا هم بده چون بعضی شب ها میزان مشخص حجم دانلودی میفته تو روزانه وشما به هیچ وجهه نمی تونی چیزی رو ثابت کنی(که من 2 هفته پیش این بلا سرم اومد) این حرف های پشتیبان منطقه ای بود و گفت بزودی رفع میشه

ضمنا این مشکل فقط تو بعضی آی پی ها اتفاق میفته که شانسی گیرت میاد و اگر مودم ریست بشه باز همون سرعت حلزونی نصیبت میشه وفقط در بعضی شب ها

HardwareMaster
10-12-2015, 14:24
دارن اینترنت رو به اینترانت تبدیل می کنند اونوقت چند تا آدم اینجا از بالا رفتن سرعت دانلود شبانه خوشحالند ! چه خوش خیال
دیشب زنگ زدم به پشتیبانی می گم سایت ها با تاخیر برای من باز میشه ! میگه عه چه جالب ! میگه با چه پروتکلی سایت ها رو باز می کنی ؟ از عمد بهش گفتم چه فرقی داره ؟ یک ساعت از رو کتاب برام خوند چه فرقی داره؟بدش بهش گفتم عزیز من , من وقتی می خوام سایت باز کنم می زنم گوگل . کام به پروتکل کاری ندارم که می خوای با حرفای گنده خودت سر منو شیره بمالی , بعد می گه این چه طرز صحبته می گم عزیز من به جای اینکه بگید مشکل داریم چرا منو تو ذهن بیمارت مسخره می کنی؟
آخه یکی نیست بگه تایم اوت چه ربطی به پروتکل داره !
بعد می گم ولش کن من ازت معذرت می خوام . حالا چرا پینگم بالاست؟ میگه خیلی راحته برو یه سرویس کاهش پینگ بگیر , خیلی خوبه سرعتشم عالی , بعد گفتم سایتی واسه تبلیغ نداری ازش بخرم , نمی دونم چرا قطع کرد ! می ترسم رک گوییم آخر همین اینترنت رو ازم بگیره
منم نمیدونم چرا چند تا آدم اینجا از یکطرف همش مثل زنها ناله و شیون سرمیدن و از طرف دیگه از پشت تلفن به آدما فحش میدن ولی حضوری که میرسه یهو تغییر لحن داده و چهره ی مودب بخودشون میگیرن
مخابرات همینه رفیق.هر کی خیلی خطش خرابه مجبور که نیست مخابرات زپرتی رو بگیره. خود من از 84 تا حالا ispهای مختلف رو امتحان کردم کم و بیش یکجورایی همینن. بخوای هی باهاشون چینگ چینگ کنی فقط اعصاب نداشته ی خودت رو به فاک دادی و اسمت بینشون بد در میره. رک گویی کلا یک چیز دیگست جانم

kingmostafa
10-12-2015, 14:40
از نکات جالب مخابرات اینه که من کلا 1.4 گیگ فایل برای دانلود گذاشتم اما تو ریزمصرف 1.7 گیگ شبانه مصرف شده:n13: خب روازنه رو هم همینطوری حساب میکنن که حجما زود تموم میشه دیگه!!!

HardwareMaster
10-12-2015, 14:49
نرخ هر گیگ در طرح 2020 (بدون مودم)
سرویس 20 گیگ 2180 ت
50 گیگ 2036 ت
80 گیگ 1795 ت
120 گیگ 1662 ت
150 گیگ 1666 ت
160 گیگ 1697 ت
170 گیگ 1679 ت
180 گیگ 1664 ت
200 گیگ 1637 ت
220 گیگ 1615 ت

با در نظر گرفتن طول دوره ی 20 ماه
و اینکه نرخ هر گیگ ترافیک آزاد بالاست (حدود 3600 ت)
نتیجه اینکه بصرفه ترین سرویسش طرح 120 گیگ هست (100 گیگ ترافیک + 20 گیگ هدیه)
ضمنا همونطور که حدس می زدم 2020 خرید سرویس از 38113.ir و نمایندگی های دیگه رو بخاطر احتمال بروز مشکلات مالی و عدم پیگیری های بعدیش توصیه نمیکنه:eh:

Gamemaster
10-12-2015, 16:13
الان از ۲۰۲۰ بگیریم رو ۱۰ مگ میبندن ایا؟

sncod
10-12-2015, 19:30
منم نمیدونم چرا چند تا آدم اینجا از یکطرف همش مثل زنها ناله و شیون سرمیدن و از طرف دیگه از پشت تلفن به آدما فحش میدن ولی حضوری که میرسه یهو تغییر لحن داده و چهره ی مودب بخودشون میگیرن
مخابرات همینه رفیق.هر کی خیلی خطش خرابه مجبور که نیست مخابرات زپرتی رو بگیره. خود من از 84 تا حالا ispهای مختلف رو امتحان کردم کم و بیش یکجورایی همینن. بخوای هی باهاشون چینگ چینگ کنی فقط اعصاب نداشته ی خودت رو به فاک دادی و اسمت بینشون بد در میره. رک گویی کلا یک چیز دیگست جانم
چرا عزیزم مجبورم ! می فهمی زوریه زوری

- - - Updated - - -

چرا عزیزم مجبورم ! می فهمی زوریه زوری

HardwareMaster
10-12-2015, 22:17
پیامک آمد که فلانی با توجه به رو به اتمام بودن دوره ی شما به 851CC.COM مراجعه کرده و %70 تخفیف بگیرید! عجب
رفتم نرخ سرویس هاش رو که مال مخابراته نگاه کردم بمقدار ناچیزی کمتر از 38113.ir/taarofe.aspx بود تست کردم زمانی که به درگاه بانکی وصل میشه نه تنها از تخفیف و این صحبتا خبری نیست بلکه مبلغ بالاتری نسبت به 38113.ir و خود مخابرات 2020 میخواد کسر کنه! لابد به بهانه ی ارزش افزوده و این مزخرفات
عجب خر تو خریه توی این مخابرات. انگار هر کدوم از کارمندانش رفته یک سایت جعلی راه انداخته به نیت چاپیدن مشترکین بی اطلاع:V23:
همشون یک کاسه ای زیر نیمکاسه دارن. حواستون جمع باشه به این سایتهای تقلبی شون اعتماد نکنین