PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : E3 2011

صفحه ها : 1 [2]

Leon-117
08-06-2011, 19:52
-بازی Modern Warfare 3 با هماهنگی کامل با کنترل حرکتی کینکت عرضه خواهد شد.
کی تایید شد این با کینکت هماهنگه؟!

-چهارمین نسخه از بازی هالو ۴ عرضه خواهد شد.
:31:
درستش اینه:
چهارمین نسخه از سری بازی های هیلو معرفی شد!

Starcraft
08-06-2011, 20:25
بچه ها تو رو خدا همه صفحاتو گشتم کنفرانس سونی HD شو یکی نداره لینک بده ؟؟؟؟؟؟ :13:

amaranth_silent
08-06-2011, 20:39
بچه ها تو رو خدا همه صفحاتو گشتم کنفرانس سونی HD شو یکی نداره لینک بده ؟؟؟؟؟؟ :13:

عزیز جان راحترین راه استفاده از سایت youtobe میباشد و به راحتی با این کیفیت میتونی گیر بیاری

HESAM_5700
08-06-2011, 21:34
سلام

خواهشا یکی از دوستان لطف کنه لینک مستقیم دانلود همه کنفرانس های E3 رو بزاره با کیفیت ۷۲۰ ...

ممنون

Starcraft
08-06-2011, 22:33
لینک دانلود کنفرانس های مطبوعاتی E3 2011 با کیفیت HD 720P :

کنفرانس مایکروسافت :

پارت 1
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پارت 2

کنفرانس سونی :

پارت1

پارت 2

کنفرانس یوبی سافت :

پارت 1

پارت 2

کنفرانس EA :

پارت 1

پارت 2

کنفرانس کونامی ( از پیش ظبط شده )

تک پارت

abbasgh66
08-06-2011, 22:36
دانلود تمامی برنامه های شب اول در پارت های یک گیگابایتی با کیفیت معمولی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود کنفرانس مایکروسافت با کیفیت HD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/CODE]

الان که داشتم مینوشتم دیدم این دوستمون گذاشتن دیگه بقیشو نمیذارم . :31:

Zaghan_13
08-06-2011, 22:58
این روز دوم کی شروع میشه؟یا شده؟
چی؟!...شروع شده...واسچی اینقدر ناگهانی؟!...چجوریه؟!...الان چجوری بودم...؟!!!(:31:)
کدم سایتها می پخشنش؟
الان که فکر کنم...شاید مشکل فلش نداشته باشم...بازم گیم اسپات نمی نشونه...چرا؟!
الان شما میتونین ببینین؟(از گیم اسپات)

abbasgh66
08-06-2011, 23:05
این روز دوم کی شروع میشه؟یا شده؟
چی؟!...شروع شده...واسچی اینقدر ناگهانی؟!...چجوریه؟!...الان چجوری بودم...؟!!!(:31:)
کدم سایتها می پخشنش؟
الان که فکر کنم...شاید مشکل فلش نداشته باشم...بازم گیم اسپات نمی نشونه...چرا؟!
الان شما میتونین ببینین؟(از گیم اسپات)

منم نتونستم از گیم اسپات ببینم فلش رو هم به 10.0.3 آپدیت کردم ولی باز ، نشد :41:

mf.designing
08-06-2011, 23:08
دوستان چه خبر از GTA V ؟!
خبری در مورد بازیهای کنسولها که قرار باشه برا PC هم بیاد نیست ؟!

Zaghan_13
08-06-2011, 23:19
منم نتونستم از گیم اسپات ببینم فلش رو هم به 10.0.3 آپدیت کردم ولی باز ، نشد :41:

میگم بیا بشینیم به حال هم گریه کنیم!!:37:
من نمیدونم چرا خطای فلش پلیر میده!!!:23:....من یه نسخه ی ارجینال(این جوری میگن..نمیدونم راسته یا نه)از مجموعه ی گردو هم نصب کردم... تموم هم شد...Done هم داد...ولی...
فکر کنم مشکل یه چیز دیگس...

بیخیال از موضوع e3 کاملا منحرف شدیم...

از طرف همه کسانی که نمیتونن ببینن ولی میتونن دانلود کنن(که فکر نکنم خیلی باشن)از دوستان گرامی خواهشمندم لینک دانلود این نمایشگاه اومد بزارید اینجا از دنیا عقب نمونیم.............:31:
ممنون

Soul Eater
08-06-2011, 23:34
از طرف همه کسانی که نمیتونن ببینن ولی میتونن دانلود کنن(که فکر نکنم خیلی باشن)از دوستان گرامی خواهشمندم لینک دانلود این نمایشگاه اومد بزارید اینجا از دنیا عقب نمونیم.............[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

دوستان زحمت کشیدن این همه لینک گذاشتن دیگه

Sam Fisher 11
09-06-2011, 00:56
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از لحاظ اتمسفر و بخصوص تاثیر گذاری شخصیت اول در مقایسه با Uncharted3 با TR بیشتر حال کردم... به زنم به تخته eidos داره دوباره به روزای اوجش برمیگرده;)

تصاویر جدید از Tomb Raider
حجم کلشون تقریبا 8مگه...

Sam Fisher 11
09-06-2011, 05:21

دیگه لازم نیست واسه گوش دادن به موزیک فوق العاده ی Assassin's Creed Revelations E3 Trailer هی تریلرشو پلی کنم: دی

هر چی گشتم دنبال موزیکش پیداش نکردم دست آخر یه سایت گیر آوردم که لینک یوتوب رو به MP3 تبدیل میکنه.

اینم ترانه ی مو سیخ کنه این تریلر که اینجا آپلودش کردم چون میدونم حتما خیلی از شما هم دنبالش بودین:

3.44MB

تستشم کردم جواب میده...

حالا هرکی لیریکشو گیر بیاره ممنونش میشم...یه شارژ دوتومنیم میدمش: دی

MILAD2799
09-06-2011, 06:35

دیگه لازم نیست واسه گوش دادن به موزیک فوق العاده ی Assassin's Creed Revelations E3 Trailer هی تریلرشو پلی کنم: دی

هر چی گشتم دنبال موزیکش پیداش نکردم دست آخر یه سایت گیر آوردم که لینک یوتوب رو به MP3 تبدیل میکنه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم ترانه ی مو سیخ کنه این تریلر که اینجا آپلودش کردم چون میدونم حتما خیلی از شما هم دنبالش بودین:

3.44MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتستشم کردم جواب میده...

درود
اسمش اهنگه اینه Woodkid اینم لینک یو ت یوبش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدواینم لینک دانلودش به همراه البومش با حجم 40 مگ

Sam Fisher 11
09-06-2011, 06:38
بالاخره GT ورژن HD تریلر سینماتیک هیتمن رو قرار داد!

Hitman: Absolution
E3 2011: H*ot Shower Trailer

HD - flv
25mb

SD - mp4
13mb

March1987
09-06-2011, 07:33
بالاخره GT ورژن HD تریلر سینماتیک هیتمن رو قرار داد!

E3 2011: H*ot Shower Trailer

HD - flv
25mb

SD - mp4
13mb

The Always Gentleman, Agent 47

mehdi30nema
09-06-2011, 11:11
لینک کنفرانس ها را با کیفیت پایین تر ندارید ؟

Leon-117
09-06-2011, 11:47
لینک کنفرانس ها را با کیفیت پایین تر ندارید ؟
قبلا گذاشته بودم:

abbasgh66
09-06-2011, 11:57

من متوجه نمیشم الان شما آهنگشو میخواید ؟ خب من رو PC دارم آهنگشو حجمش 3 مگه . خواستید بگید آپلودش کنم :10:

Sam Fisher 11
09-06-2011, 12:12
من متوجه نمیشم الان شما آهنگشو میخواید ؟ خب من رو PC دارم آهنگشو حجمش 3 مگه . خواستید بگید آپلودش کنم :10:
نه عزیز متن آهنگش

MILAD2799 جان مرسی که اسم ترانشو دادی...جایزتم فرستادم : دی

Woodkid Lyrics
Deep in the ocean, dead and cast away
Where innocences burn in flames
A million mile from home, I'm walking ahead
I'm frozen to the bones, I am
A soldier on my own, I don't know the way
I'm riding up the heights of shame
I'm waiting for the call, the hand on the chest
I'm ready for the fight, and fate
The sound of iron shocks is stuck in my head,
The thunder of the drums dictates
The rhythm of the falls, the number of deads
The rising of the horns, ahead
From the dawn of time to the end of days

I want to feel the pain and the bitter taste
Of the blood on my lips, again
The steady burst of snow is burning my hands,
A million mile from home, I'm walking away
I can't remind your eyes, your face

abbasgh66
09-06-2011, 12:31
نه عزیز متن آهنگش

به هر حال من آپلودش کردم چون اون دوتا یکیش دانلود نشد یکیش قیلتر بود :20:

A.N.A.P
09-06-2011, 12:56
آقا عجب کنفرانسی بود این کنفرانس مایکروسافت !:18: بازی هایی که رو نمایی میشد مخصوصا اونایی که از کنکت ساپورت میکردن یکی از یکی شاهکار تر بود ! دیگه کنفرانس باحال نیست ؟

silent-assassin
09-06-2011, 15:12
نه عزیز متن آهنگش

MILAD2799 جان مرسی که اسم ترانشو دادی...جایزتم فرستادم : دی

Woodkid Lyrics
Deep in the ocean, dead and cast away
Where innocences burn in flames
A million mile from home, I'm walking ahead
A soldier on my own, I don't know the way
I'm riding up the heights of shame
I'm waiting for the call, the hand on the chest
I'm ready for the fight, and fate
The sound of iron shocks is stuck in my head,
The thunder of the drums dictates
The rhythm of the falls, the number of deads
The rising of the horns, ahead
From the dawn of time to the end of days

I want to feel the pain and the bitter taste
Of the blood on my lips, again
The steady burst of snow is burning my hands,
A million mile from home, I'm walking away
I can't remind your eyes, your face

ولی خداییش بدون تصویر زیاد فاز نمیده!
البته قشنگه ها!
ولی با تصویر یه چیز دیگه است!

Alireza.M67
09-06-2011, 15:42
اون لینک کنفرانس مایکروسافت که گذاشته بودین FLV بود .
این فرمتش MP4 هست با کیفیت 360 P که قابل دیدنه .

MILAD2799
09-06-2011, 15:52
دقت کردین وقتی کارکتر رو پیر میکنن جذابتر میشه و یه نکنه توی بیشتر بازیا باعث جذابیت بیشتر میشه اونم اینکه کارکتر رو توی لوکیشن برفی بذارن دیگه دیوونه کننده میشه .مثه مک تاویش و اتزیو تو قسمت جدید بازیش و اسپرینتر سل جدید که چندتا عکس از استودیوش لو رفته بود و کارکتر رو توی برف نشون میداد

Soul Eater
09-06-2011, 16:12
دقت کردین وقتی کارکتر رو پیر میکنن جذابتر میشه و یه نکنه توی بیشتر بازیا باعث جذابیت بیشتر میشه اونم اینکه کارکتر رو توی لوکیشن برفی بذارن دیگه دیوونه کننده میشه .مثه مک تاویش و اتزیو تو قسمت جدید بازیش و اسپرینتر سل جدید که چندتا عکس از استودیوش لو رفته بود و کارکتر رو توی برف نشون میداد

:9:
به نظر من که اتزیو متناوبا داره مسخره تر میشه

abbasgh66
09-06-2011, 16:16
:9:
به نظر من که اتزیو متناوبا داره مسخره تر میشه

اتفاقا لباسش که مشکی شده خیلی زیباتره :27:

silent-assassin
09-06-2011, 16:26
راستی دوستان تریلر اساسین فیلم بود دیگه؟ پرده آبی و از این حرفا؟

aha2012
09-06-2011, 16:54
راستی دوستان تریلر اساسین فیلم بود دیگه؟ پرده آبی و از این حرفا؟
نه بابا فیلم چیه.
قدرت انیمیشن سازیشونه.خیلی طبیعی بود نه؟

SamGun
09-06-2011, 17:30
لینک دانلود تمام کنفرانس ها با کیفیت HD 720p :

Microsoft Part1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] loadha.com).part1.rar) 999.00 MB
Microsoft Part2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] loadha.com).part2.rar) 994.53 MB

Sony Part1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com).part1.rar) 999.00 MB
Sony Part2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com).part2.rar) 60.12 MB

Ubisoft Part1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] adha.com).part1.rar) 999.00 MB
Ubisoft Part2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] adha.com).part2.rar) 720.71 MB

EA Part1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com).part1.rar) 999.00 MB
EA Part2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com).part2.rar) 366.70 MB

Konami ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dha.com).rar) 377.80 MB

Nintendo Part1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oadha.com).part1.rar) 1.00 GB
Nintendo Part2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oadha.com).part2.rar) 590.59 MB

silent-assassin
09-06-2011, 17:51
نه بابا فیلم چیه.
قدرت انیمیشن سازیشونه.خیلی طبیعی بود نه؟

حداقل یه جاهایی خدایی فیلم بودا!!!!!!!!!
درگیریهاش معلوم بود انیمیشن هستن. یه جا روم به دیوار!خشتک! اتزیو تابلو بود انیمیشن هستش
اما اون اولاش تو کوه و صحرا من فکر کردم فیلمه!

ATA FARZADI
09-06-2011, 18:15
من که فکر میکنم need for speed دوباره به اوج خودش برگرده بازدن run

واقعاً تریلراش که عالی بود

havas_1980
09-06-2011, 20:18
یه نگاهی کامل و دقیق به تریلر Far Cry 3 و ویدئوی مصاحبه با تهیه کننده بازی داشتم. انتظار اینو داشتم با مطالب خیلی مهمی رو به رو بشم... اما بازی به صورت شدیدا اجمالی معرفی شده و کلی گویی بوده. یه سری چیزها هم صحبتی در موردش نشده بود.

اون طور که من یادم بود تهیه کننده بازی یعنی دن هی (Dan Hay) آخرین بار رو پروژه F3AR کار می کرد به طور دقیق میشه گفت تو نمایشگاه E3 پارسال بازی رو خودش معرفی می کرد و حالا می بینیم که رفته یوبی سافت مونترال و شده تهیه کننده Far Cry 3...!! پس 3 Far Cry باید زیر یک سال کارش به طور کاملا جدی شروع شده باشه...

- محیط بازی و رنگ های محیط برگشته به محیط بازی اولی (متوجه شدم که مکان بازی با توجه به وجود اون جنگنده ژاپنی در هم شکسته و زنگ خورده باید جایی تو اقیانوس آرام باشه. شاید جزیره ایی باشه نزدیک کشورهای آمریکای جنوبی یا مرکزی...)
- هنوز مشخص نشده که روند بازی مثل بازی اول خواهد بود یا دوم. بنابراین قضیه رفقا (Buddies) و خیلی مسائل دیگه هم نا مشخصه.
- کاراکتر بازی اسمش جیسون برودیه (Jason Brody) و معلوم هم نیس چگونه به جزیره وارد شده. مشخص میشه که دوست دخترش و دوستانش رو هم گم کرده.
- یکی از کاراکتر های دشمن که دیوونه به نظر می رسید وس (Vaas) نام داشت.
- خوشبختانه مریض شدن کاراکتر بازی و استفاده مکرر از دارو رو نداریم.
- امکان XP گیری (کسب تجربه) رو داریم اما در مورد اینکه این امتیازات چگونه مورد استفاده قرار میگیره چیزی گفته نشد.
- امکان Fast Travel رو خواهیم داشت اما در مورد چگونگیش حرفی به میون نیومد.
- به نظر می رسه از طرف حیوانات وحشی هم تهدید خواهیم شد. البته به نظر میرسه!
- در مورد نوع اسلحه ها و آیا اینکه قابل آپگرید هستند صحبتی نشد (فقط یه اسلحه پیش فرض به نمایش دراومد و چاقو و اینو دیدیم که اسلحه ها دیگه صدمه نمی بینن)
- در مورد وسایل نقلیه هم صحبتی نشد.
- در مورد اینکه بخش چند نفره اصلا داریم یا نه هم صحبتی نشد.

در نتیجه همگی منتظر می شیم برای اومدن پیش نمایشهای مفصل از بازی که بعدش تاپیک بازی زده بشه.

Spaniuly
09-06-2011, 20:31
تنها چیزی که منو سورپرایز کرد معرفی همین فارکرای 3 بود یه جورایی غیر منتظره بود در حالی که هیچ خبری از انتشارش و هیچ صحبتی هم ازش نبود که در E3 رونمایی میشه یا نه همه رو سورپرایز کرد ممنون هومان بابت اطلاعاتی که دادی من پری روز که دیدم توی E3 آنونس شده این بازی غول حقیقتا ذوق زده شدم! ایکاش جزئیات بازی بیشتر رونمایی میشد توی E3 امسال

Killzone2
09-06-2011, 21:02

Ubisoft تاریخ انتشار دقیق دو عنوان Assassin’s Creed: Revelations و Call of Juarez: The Cartel را اعلام کرد.Revelations که قبلا فقط گفته شده بود در ماه نوامبر منتشر میشود اکنون تاریخ دقیق آن در 15 نوامبر برای سه پلتفرم PC, PS3, و Xbox 360 تایید شد و همچنین عنوان Call of Juarez: The Cartel هم که قرار بود در تاریخ July 22 برای دو پلتفرم PS3 and Xbox 360 منتشر میشود و نسخه PC در تاریخ August 26 منتشر میشود.

منبع:

Steps-Rap
09-06-2011, 21:29
gamespot عکسای جالبی از E3 گذاشته.حتما نگا کنین:

Leon-117
09-06-2011, 22:04
در ماه نوامبر منتشر میشود اکنون تاریخ دقیق آن در 15 نوامبر
ببخشید اسپم میدم!
خدا رو شکر ما کپی بازی میکنیم!همین 15 نوامبر حسابی جیب خارجی هارو خالی میکنه!:31:

katlots
10-06-2011, 12:41
از مدیران سایت تقاضا دارم نمایشگاه e3 2011 رو بصورت دی وی دی برای فروش بگذارید. برای ماهایی که اینترنت پر سرعت نداریم

Sam Fisher 11
10-06-2011, 14:27
مرسی هومی جان بابت اینفو...

- هنوز مشخص نشده که روند بازی مثل بازی اول خواهد بود یا دومامیدوارم اصلا شبیه هیچکدومشون نباشه! بخصوص شبیه به دو!

+
یکم از وی یو حرف بزنیم چون به نظرم تو تاپیک ازش کم گفتیم...

Wii U

با وجود صفحه لمسی اما تمامی دکمه های لازم روی این دسته دیده میشه. همچنین دوربین و میکروفون هم در دسته گنجانده شده.

نمایی از پشت این دسته - تبلت . کلید های L/R و ZL/ZR در جای مناسبی قرار گرفتن . علامت خروجی هدست در بالای دسته مشخصه (شاید بهتر بود خروجی صدا برای هدست زیر دستگاه قرار میگرفت که در صورت سیمی بودن جلوی صفحه یا مزاحم انگشتا نباشه)

تصویر بالا نمایانگر وجود حسگر حرکتی در این دسته - تبلت داره. داشتن حسگر و وجود نمایشگر روی دسته میتونه ایده های جالبی رو به سازنده ها بده.

این صفحه قابلیت های زیادی میتونه داشته باشه ...

به نظرم مثلا در بازی اسپلینترسل وقتی سم یه هایدن کمرا میفرسه زیره در میشه تصویر کمرارو توی دسته داشته باشیم و با حرکت دادن دسته به چپ یا راست داخل اتاق رو ببینیم یا اینکه تصویر دوربین های ریزی که با اسلحه شلیک میشن رو داخل نمایشگر دسته ببینیم و مثلا اگر سه دوربین قرار دادیم تصویر سه دوربین به صورت کوچک باشه و با لمس هر کدوم روی صفحه، اون بزرگ بشه و بازم با حرکت دسته اطراف رو ببینیم.

در بازی Ghost Recon یا R6 میشه تصویر هم تیمی هارو در اون دید

در بازی های استراتژیکی مثل star craft میشه یه دوربین رو کاشت بالاسر مقر دشمن تا شاهد تغییرات کمپ دشمن باشیم یا اگر آرایش جنگی گرفت به موقع مطلع بشیم... در همین بازی های استراتژیک که معمولا روی کنسول سخت میشه بازیشون کرد با استفاده از صفحه لمسی این دسته کار تا حدودی آسون تر میشه. مثلا انتخاب یونیت ها و جابجایی اونها سریع تر و آسان تر میشه. تصور کنید انگشت رو روی صفحه کشیده و چندین یونیت رو به سادگی انتخاب کنید مثل نشانگر موس، و بعد انگشت رو به هر نقطه ای که بزنید یونیت ها به اونجا حمله یا حرکت کنن. یا دستور دادن به کارگرها برای ساخت و ساز و خیلی کارهای دیگه با سرعت بیشتری روی کنسول شدنی میشه!

در هنگام co-op زدن اگر تلویزیون یا هر نوع نمایشگری که دارید کوچک و مناسب co-op زدن نیست یکی از دو نفر میتونه تصویر بازی رو روی صفحه ی دستش داشته باشه.

در بازی های ریسینگ میشه تصویر آینه عقب رو در نمایشگر دسته داشته باشیم و یا تصویر داخل ماشین که بتونیم با حرکت دادن دسته فضای داخل ماشین رو از دید راننده ببینیم.

در بازی های RP هم میشه برای استفاده از آیتم ها و انتخاب تاکتیک مناسب ازش استفاده کرد مشابه کاری که در کنسول دستی DS سال هاست میشه.

این صفحه باعث میشه با کنسول های خانگی هم امکان بازی کردن مینی آرکید گیم ها بخصوص بازی هایی که از موبایل ها پورت میشن به سادگی امکان پذیر باشه. برای مثال بازی کردن angry bird روی ایکس باکس به سادگی بازی کردنش روی pc یا موبایل لمسی نیست. همچنین مینی گیم های بازی ها مثل هـــک کامپیوتر یا بازکردن قفل در یا اتصال مدارهای الکتریکی که در بین بازی ها معموله رو هم میشه در صفحه ی دسته داشته باشیم و با استفاده از قابلیت های شتاب سنج و جیروسکوپ و تاچ دسته اون هارو حل کرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g?slideshow=true

در تصویر بالا میبینیم که در بازیی مثل Killer Freaks From Outer Space میشه هم با دسته ی کلاسیک بصورت اول شخص بازی کرد و هم با دسته ی جدید از نمای بالا

خیلی وقته دیگه قلم های صفحات لمسی منسوخ شدن اما میبینیم که هنوز نینتندو علاقه داره از اون استفاده کنه. همونطور که در تصویر بالا مشخصه برای چنین منظوری قلم خیلی میتونه مفید باشه.

میتونید انواع کنترلرهای فعلیه wii خودتون رو برای بازی با wii U به کار بگیرید...

دیگه برای ویدئو چت کردن با دوربینی که روی دسته قرار گرفته هنگام ویدئو چت کردن دوستانتون تمام اتاق شمارو نمیبینن;) و لازم نیست حتما جلوی تلویزیون باشید...

این تصویر بالا تبلت اپل رو در ذهن ما تجسم میکنه!
با یک مرورگر خوب این دسته میتونه مانند یک تبلت کارآمد به شما برای وب گردی بدون نیاز به یک کامپیوتر کمک کنه.

تا زمان عرضه ی این کنسول زمان زیادی باقی مونده و مطمئنن تا اون موقع قابلیت ها و پتانسیل های این کنسول بیشتر معرفی خواهد شد.

مشخصات این کنسول:

Wii U Specs Detailed
------------------------

Developer: Nintendo

Launches: 2012

Size: Approximately 1.8 inches tall, 6.8 inches wide and 10.5 inches long.

New Controller: The new controller incorporates a6.2-inch, 16:9 touch screen and traditional button controls, including two analog Circle Pads. This combination removes the traditional barriers between games, players and the TV by creating a second window into the video game world. The rechargeable controller includes a Power button, Home button, +Control Pad, A/B/X/Y buttons, L/R buttons and ZL/ZR buttons. It includes a built-in accelerometer and gyroscope, rumble feature, camera, a microphone, stereo speakers, a sensor strip and a stylus.

Other Controls: Up to four Wii Remote (or Wii Remote Plus) controllers can be connected at once.
The new console supports all Wii controllers and input devices, including the
Nunchuk controller, Classic Controller, Classic Controller Pro and Wii Balance
Board.

Media: A single self-loading media bay will play 12-centimeter proprietary high-density
optical discs (25 GB capacity) for the new console, as well as 12-centimeter Wii optical discs.

Video Output: Supports 1080p, 1080i, 720p, 480p and 480i. Compatible cables include HDMI,
component, S-video and composite.

Audio Output: Uses AV Multi Out connector. Six-channel PCM linear output through HDMI.

Storage: The console will have internal flash memory, as well as the option to expand its
memory using either an SD memory card or an external USB hard disk drive.

CPU: IBM Power-based multi-core 45 nm microprocessor

GPU: Custom-designed 32 nm AMD Radeon HD4800 (RV770) with 16 MB eDRAM buffer

Other:Four USB 2.0 connector slots are included. The new console is backward compatible
with Wii games and Wii accessories.

تصاویر این کنسول:

B.3.S.T
10-06-2011, 15:26
واقعآ ممنون از حسین عزیز بابت این پست مفید و پر از اطلاعات در مورد Wii U ... جای همچین پستی خیلی خالی بود.

تنها چیزی که منو سورپرایز کرد معرفی همین فارکرای 3 بود یه جورایی غیر منتظره بود
جالب بود یه جورایی وقتی گیم پلی بازی رو تو کنفرانس نشون میدادن هنوز مشخص نبود چه بازیی هست که آخرش لوگوی بازی اومد و ...
این تریلری که من از گیم پلی دیدم برداشتم اینه که بازی روون تر و آزادی عمل بیشری تو بازی ایجاد شده...

Sorena_777
10-06-2011, 18:33
این wii u چیز جالبیه :8:
ولی فکرنکنم مشخصات سخت افزاری اون خیلی بالا باشه :13:
همچین چیزی رو میتونست همون موقع روی wii میانداخت و یا میشد این رو یکی دو سال پیش معرفی میکرد
چونکه تا به بازار بیاد و بتونه با ps3 و xbox 360 رقابت کنه هر دو شرکت سونی و مایکروسافت کنسول های نسل بعد خودشون رو معرفی میکنن و باز دوباره نینتندو عقب میافته:27:

abbasgh66
10-06-2011, 19:31
این wii u چیز جالبیه :8:
ولی فکرنکنم مشخصات سخت افزاری اون خیلی بالا باشه :13:
همچین چیزی رو میتونست همون موقع روی wii میانداخت و یا میشد این رو یکی دو سال پیش معرفی میکرد
چونکه تا به بازار بیاد و بتونه با ps3 و xbox 360 رقابت کنه هر دو شرکت سونی و مایکروسافت کنسول های نسل بعد خودشون رو معرفی میکنن و باز دوباره نینتندو عقب میافته:27:

wii U کنسول نسل بعد هستش یعنی یه نسل از PS3 و XBOX 360 جلوتره و مسلما قدرت سخت افزاریش بیشتر هم هست طوری که بتلفیلد 3 روش عین PC اجرا میشد :31:

Zaghan_13
10-06-2011, 19:45
این کنسول Wii U کی میاد تو بازار؟(تاریخ دقیقشو میخوام)
و اینکه از قیمتش چیزی معلوم نشده؟

HORROR
10-06-2011, 19:50
من واسه konami رو گرفتم... چرا درمورد metal gear rising بحث نميكنن؟ كه مهمترينشونم هست فكر كنم:13:

saeed_cpu_full
10-06-2011, 20:35
این کنسول Wii U کی میاد تو بازار؟(تاریخ دقیقشو میخوام)
و اینکه از قیمتش چیزی معلوم نشده؟

هنوز خود کنسول درست حسابی معرفی نشده توی این E3 فقط در مورد دسته و بازی هایی که توی آینده براش میان صحبت شد

تا عرضه ی کنسول هم یه E3 دیگه در پیش داریم ...

Guts
10-06-2011, 20:37
بالاخره Nintendo هم به جمع کنسول های بازی بازهای حرفه ای و Hardcore وارد شد برای همینم اسم کنسول جدید رو You گذاشتن، تقریباً بیشتر عناوین درجه 1 هم روی این کنسول عرضه میشه، خیلی کنسول جالبیه و البته قدرتمندم هست به نظر از جفت رقبای دیگش قوی تره؛ با این حساب حتماً برای سال آینده حداقل یه کنسول جدید یا از سونی یا ماکروسافت و یا هر دو میبینیم، چون یجوری عقب افتادن سونی و ماکروسافت.

Sorena_777
10-06-2011, 20:44
wii U کنسول نسل بعد هستش یعنی یه نسل از PS3 و XBOX 360 جلوتره و مسلما قدرت سخت افزاریش بیشتر هم هست طوری که بتلفیلد 3 روش عین PC اجرا میشد
مسلما نسل بعدی هستش ولی نسل بعدی نینتندو :46:
ممکنه قدرتش از این دو تا بیشتر باشه ولی وقتی که یکی دو سال دیگه سونی و مایکروسافت کنسول نسل بعدی خودشون رو معرفی بکنن اون موقع دیگه کسی اسمی از قدرت گرافیکی wiiu نمیزنه و باز هم میشه جریان wii و ps3 و xbox360 عزیز دل:27:

abbasgh66
10-06-2011, 20:56
مسلما نسل بعدی هستش ولی نسل بعدی نینتندو :46:
ممکنه قدرتش از این دو تا بیشتر باشه ولی وقتی که یکی دو سال دیگه سونی و مایکروسافت کنسول نسل بعدی خودشون رو معرفی بکنن اون موقع دیگه کسی اسمی از قدرت گرافیکی wiiu نمیزنه و باز هم میشه جریان wii و ps3 و xbox360 عزیز دل:27:

نه دیگه الان Wii U کنسول نسل هشتمه در حالی که PS3 و Xbox 360 کنسول نسل هفتم هستن . :5:
خب مسلما کنسول های نسل هشتم سونی و مایکروسافت از wii U قویترن :27:

بالاخره Nintendo هم به جمع کنسول های بازی بازهای حرفه ای و Hardcore وارد شد برای همینم اسم کنسول جدید رو You گذاشتن، تقریباً بیشتر عناوین درجه 1 هم روی این کنسول عرضه میشه، خیلی کنسول جالبیه و البته قدرتمندم هست به نظر از جفت رقبای دیگش قوی تره؛ با این حساب حتماً برای سال آینده حداقل یه کنسول جدید یا از سونی یا ماکروسافت و یا هر دو میبینیم، چون یجوری عقب افتادن سونی و ماکروسافت.

نه اتفاقا به نظر من حالا حالا ها عرضه نمیشن اون دوتا شاید 2013 عرضه بشن . الان مایکروسافت و سونی یه رقابتی بینشون ایجاد شده که هر کدوم قصد دارن از اون دوتای دیگه بهتر باشن پس الان دعوا سر اینه که کدومشون زودتر عرضه بشن . :41:

marmolak kocholo
10-06-2011, 21:36
Battlefield E3 Awards Nominations

IGN.com – Best Overall Game
IGN.com – Best Xbox Game
IGN.com – Best PS3 Game
IGN.com – Best PC Game
IGN.com – Best Shooter
IGN.com – Most Anticipated Game
1up.com - Best PC Game
1up.com - Best of Show
GameTrailers - Best Graphics
Shortlist.com - Best Shooter
Shortlist.com - Best Game
GameSpy.com - Best Multiplayer
GameSpy.com - Best Shooter
Game Informer – Best of E3 2011
G4TV – Best of E3 ‘11
G4TV - Best Multiplayer
GamePro – Best FPS
PlayStation: The Official Magazine - Most Valuable Game
GameSpot.com – Most Anticipated Game of E3 2011
GamesRadar – Official Selection, E3 2011 Most Valuable Game
Official Xbox Magazine - Official Selection, E3 2011 Most Valuable Game
PC Gamer - Official Selection, E3 2011 Most Valuable Game
Machinima - Best Shooter
Machinima - Best of Show
Machinima - Best PC
Gamingexcellence.com - Best Shooter
Gamingexcellence.com - Best Console Game
Gamingexcellence.com - Best Graphics
Gamingexcellence.com - Best of Show
Multiplayer.it – Best of E3 2011
GameBlog.fr – B3st of Show Nominee

Tomb Raider E3 Awards Nominations

IGN - Best Overrall Game
IGN - Best Xbox 360 Game
IGN - Best Action Game
IGN - Best Trailer
IGN - Best PS3 Game
IGN - Best PC Game
X-Play - Best of E3
1Up.com - Best of Show
1Up.com - Best Action Game
Multiplayer.it - Best of E3 2011
ShortList.com - Best Action Game
Game Informer - Best of E3
GameSpy - Best of E3 2011
Gamespot - Most Anticipated Games of E3 2011
GameBlog - Best of Show
GamePro - Best of E3 2011: Best Adventure Game
GamerNode - Best of E3
Game Trailers.com - Best of E3 2011: Best of the Show
4Player Podcast - E3 2011 Game of the Show
VGChartz Network - Best of E3
Machinima.com -Best of E3 2011

Awards

PlayStation: The Official Magazine - Most Valuable Game Award
Games Radar - Most Valuable Game Award

Guts
10-06-2011, 21:40
نه دیگه الان Wii U کنسول نسل هشتمه در حالی که PS3 و Xbox 360 کنسول نسل هفتم هستن . :5:
خب مسلما کنسول های نسل هشتم سونی و مایکروسافت از wii U قویترن :27:

نه اتفاقا به نظر من حالا حالا ها عرضه نمیشن اون دوتا شاید 2013 عرضه بشن . الان مایکروسافت و سونی یه رقابتی بینشون ایجاد شده که هر کدوم قصد دارن از اون دوتای دیگه بهتر باشن پس الان دعوا سر اینه که کدومشون زودتر عرضه بشن . :41:
در هر صورت اگر سونی و ماکروسافت زودتر نجنبن بدون شک تنها اتفاقی که میفته اینه که بازار رو به Nintendo تقدیم میکنن، چون Nintendo بر خلاف گذشته هم کنسول قویتری داره حالا، هم کنسولش جذابیت خیلی بیشتری داره و از تکنولوژی های جدیدتری هم پشتیبانی میکنه، نکته مهم اینه که تا الان Nintendo تونسته بازی بازهای Casual رو کاملاً جذب Wii کنه حالا با Wii U این کار رو با بازی بازهای Hardcore اگر بتونه انجام بده عملاً بازار رو تو دستش گرفته.
البته نا گفته نمونه که قبل از E3 هم مسئولین سونی تأیید کردن که PS4 مدتیه در حال ساخته و وقتی PS4 در حال ساخته نمیشه تصور کرد که ماکروسافت بیکار نشسته باشه و بدون شک نیازی احساس شده که این کنسول های جدید در راه هستن، و خیلی بعیده پروسه ساخت یه کنسول بیشتر از 2 سال طول بکشه مخصوصاً برای PS4 که به گفته های مسئولین سونی برای این نسل هیچ گونه تحول تکنولوژیکی عظیمی در PS4 مشابه اونچیزی که در PS3 دیدیم وجود نداره.

B.3.S.T
11-06-2011, 04:40
G4's Best of E3 2011

خب اکثر سایتهای معتبر در زمینه گیم لیست بهترینهای امسال رو منتشر کردن,g4tv هم چند ساعت پیش لیست خودش رو اعلام کرد که به نظرم قابل تأمل تر از حداقل ign هست!

Game of Show

Battlefield 3
BioShock Infinite
Mass Effect 3
Uncharted 3: Drake's Deception
Batman: Arkham City
The Elder Scrolls 5: Skyrim
Tomb Raider

Best Action/Adventure Game

Tomb Raider
BioShock Infinite
Zelda: Skyward Sword
Assassin’s Creed: Revelations
Hitman Absolution
Ninja Gaiden 3
Deus Ex: Human Revolution
Dead Island

Best Shooter

Battlefield 3
Call of Duty: Modern Warfare 3
Prey 2
Gears of War 3
RAGE
Starhawk
Aliens: Colonial Marines
Ghost Recon: Future Soldier
Metro: Last Light
Far Cry 3

Best Multiplayer

Gears of War 3
Battlefield 3
Starhawk
Uncharted 3
Rayman Origins
Lord of the Rings: War in the North
Wakfu

Best Platformer

Sly Cooper: Thieves in Time
Rayman Origins
Ratchet & Clank: All 4 One
El Shaddai: Ascension of the Metatron
Papo & Yo

Best Handheld

Uncharted: Golden Abyss
Sound Shapes
LittleBigPlanet
ModNation Racers
Star Fox 64 3DS
Mario Kart 3DS
Super Mario 3DS

Best Downloadable

Papo & Yo
Insanely Twisted Shadow Planet
Ms. Splosion Man
Bastion
Crimson Alliance

Best RPG

Mass Effect 3
Kingdoms of Amalur: Reckoning
Torchlight 2
Star Wars: The Old Republic

Best Fighting

Street Fighter X Tekken
Skullgirls
Blazblue: Continuum Shift II (Vita)
Supremacy MMA
Third Strike

Best Sports

FIFA 12
NBA2K12
SSX
Madden NFL 12
UFC Undisputed 3

Best Music Game

Rocksmith
Sound Shapes
Dance Central 2

Best Racing Game

Forza Motorsport 4
Need For Speed: The Run
Driver: San Francisco
ModNation Racers (Vita)

Best New Hardware

Sony Vita
Nintendo Wii U
Rocksmith
Nyko Zoom Kinect Lens

Most Original Game

NeverDead
Bastion
Sound Shapes
The Gunstringer

Best Motion Game

The Legend of Zelda: Skyward Sword
GunSmith: Ghost Recon Future Soldier
Disneyland Kinect Adventures
Dance Central 2
Kinect Sports: Season 2

Best Nintendo Game

Star Fox 64 3DS
Super Mario 3DS
Kid Icarus: Uprising 3DS
Mario Kart 3DS

Best 360 Game

Gears of War 3
Dance Central 2
Forza Motorsport 4
Bastion

Best PS3 Game

Journey
Resistance 3
Starhawk

Best Trailer

Assassin's Creed: Revelations
Overstrike
Mass Effect 3
Uncharted 3
Hitman Absolution

Biggest Surprise

Mass Effect 3 Kinect Voice Control
Sony Vita Pricing
Ken Levine Embraces Motion Control and Handhelds - Wii U, Move and Vita
M Rated Wii U lineup

+

این ویدئو هم در رابطه با همین موضوع:

SA3EDLORD
11-06-2011, 08:21
دوستان شاید بی ربط باشه.............ولی میگن مایکروسافت windows 8 رو هم معرفی کرده...........چطوره؟ میشه چن تا عکس ازش بذارید؟

Malware
11-06-2011, 10:11
دانلود جشنواره بازی های کامپیوتری 2011 با نام E3 2011
نمایشگاه سرگرمی های الکترونیکی سال ۲۰۱۱ که در بین مردم با نام E3 2011 معروف می باشد ، نام ۱۵امین دوره از نمایشگاه های سرگمی الکترونیکی می باشد که هر ساله برای کامپیوتر و بازی های رایانه ای به عنوان یک نمایش تجاری برگزار می شود. این نمایشگاه ، امسال از ۶ الی ۹ ژوئن در شهر لس آنجلس دایر می باشد. در این نمایشگاه اکثر کمپانی های تولید کننده بازی های رایانه ای حضور دارند که بازی های در حال ساخت و آماده برای عرضه در بازار خود را به نمایش می گذارند. از جمله این کمپانی ها می توان به ۲K Games , Activision , Konami , Sony , Crytek , Electronic Arts , Microsoft , Namco Bandai , Nintendo , THQ , Ubisoft , Capcom و … اشاره نمود.
کاور جشنواره:

لیست بازی هایی که توسط کمپانی ها به نمایش گذاشته می شود:

کمپانی Konami:

Metal Gear Solid HD Collection (PS3, Xbox 360)
Metal Gear Solid 3: Snake Eater 3D (3DS)
Silent Hill: Book of Memories (PSVita)
Silent Hill: Downpour (PS3, Xbox 360)
Silent Hill Collection (PS3, Xbox 360)
Zone of the Enders Collection (PS3, Xbox 360)

کمپانی Ubisoft:

The Adventures of Tintin: Secret of the Unicorn (PC, PS3, Xbox 360)
Assassin's Creed: Revelations (PC, PS3, Xbox 360)
Brothers in Arms: Furious 4 (PC, PS3, Xbox 360)
Driver: San Francisco (PC, PS3, Xbox 360)
Far Cry 3 (PC, PS3, Xbox 360)
Just Dance 3 (PS3, Xbox 360, Wii)
Raving Rabbids: Alive & Kicking
Rayman Origins (PC, PS3, Wii, Xbox 360)
Rocksmith (PC, PS3, Xbox 360)
Tom Clancy's Ghost Recon Online (PC)
Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier (DS, PC, PS3, Xbox 360)
TrackMania 2 (PC)
Your Shape: Fitness Evolved 2012

کمپانی Electronic Arts:

Battlefield 3 (PC, PS3, Xbox 360)
FIFA 12 (3DS, PC, PS3, PSP, Wii, Xbox 360)
Kingdoms of Amalur: Reckoning (PC, PS3, Xbox 360)
Madden NFL 12 (3DS, PC, PS3, PSP, Wii, Xbox 360)
Mass Effect 3 (PC, PS3, Xbox 360)
Need for Speed: The Run (3DS, PC, PS3, Wii, Xbox 360)
Overstrike (PS3, Xbox 360)
Shadows of the Damned (PS3, Xbox 360)
SSX (PS3, Xbox 360)
Star Wars: The Old Republic (PC)

کمپانی Sony:

God of War: Origins Collection (PS3)
Ico & Shadow of the Colossus Collection (PS3)
Journey (PS3)
Ratchet & Clank: All 4 One (PS3)
Resistance 3 (PS3)
Sly 4:Thieves in Time (PS3)
Starhawk (PS3)
Twisted Metal (PS3)
Uncharted: Golden Abyss (PSVita)
Uncharted 3: Drake's Deception (PS3)
PlayStation Vita games (PlayStation Vita)

کمپانی Microsoft:

Forza Motorsport 4 (Xbox 360)
Gears of War 3 (Xbox 360)
Halo: Anniversary Edition (Xbox 360)
Halo 4 (Xbox 360)
Kinect Disneyland Adventures (Xbox 360)
Kinect Sports: Season Two (Xbox 360)

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.
شب اول – ۶ ژوئن ۲۰۱۱ :
در شب اول ، کمپانی های Microsoft , EA , Ubisoft , Sony به نمایش بازی های خود در آمدند. پیش از آنها کمپانی Konami در ۲ ژوئن بازی های خود را ارائه کرده بود ، که در مجموعه شب اول قرار گرفته است.
دانلود تمامی برنامه شب اول در پارت های ۱ گیگابایتی ( با کیفیت معمولی) :
دانلود پارت ۱ :

دانلود پارت ۲ :

دانلود پارت ۳ :

دانلود برنامه هر کمپانی به صورت جداگانه با کیفیت HD 720P:
Microsoft
پارت ۱:

پارت ۲:

Sony
پارت ۱:

پارت ۲:

Ubisoft
پارت ۱:

پارت ۲:

EA
پارت ۱:

پارت ۲:

Konami
تک پارت:

منبع:

:11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11::11:

A.N.A.P
11-06-2011, 10:28
بچه ها چقدر اکتیو هستن !:27:

Steps-Rap
11-06-2011, 10:59
زیر نویس فارسی داره؟:20:

Leon-117
11-06-2011, 11:00
زیر نویس فارسی داره؟
نه..................

CATALONIA
11-06-2011, 11:01
مممنون از هومان وحسين عزيز ...
ولي نميدونم چرا حس خوبي نسيت به Wii U ندارم :31:
يه مطلب IGN نوشته
Could PS3 + PS Vita = Wii U ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همونطور كه معلومه ميگه كه يه PS3 با PS Vita ميتونه خيلي بهتر از Wii U باشه ..
البته گفته كه قيمتش ممكنه بيشتر باشه ولي اگه PS3 داشته باشين بهتره كه برين يه PS Vita بگريد كه بعد از بازي بتونين بزارينش توي جيبتون رو برين توي رختخواب و باز هم بازي كنين ...

نميدونم .. شايد اينبار Nintendo از روي Sony كپي داره ميزنه :31:
چون انگار يه بار قبلا سوني اينكار رو كرده با PSP و موفق نبوده !

Steps-Rap
11-06-2011, 11:11
کاش زیر نویس میزدن... من که هر کنفرانسیو نگا کردم قسمت حرف زدناشونو میزدم میرفت . چون هیچی نمیفهمیدم به جز سه چهار کلمه... حوصلم سر میرفت...

saeed_cpu_full
11-06-2011, 11:19
مممنون از هومان وحسين عزيز ...
ولي نميدونم چرا حس خوبي نسيت به Wii U ندارم :31:
يه مطلب IGN نوشته
Could PS3 + PS Vita = Wii U ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] cles%2F117%2F1173628p1.html)

همونطور كه معلومه ميگه كه يه PS3 با PS Vita ميتونه خيلي بهتر از Wii U باشه ..
البته گفته كه قيمتش ممكنه بيشتر باشه ولي اگه PS3 داشته باشين بهتره كه برين يه PS Vita بگريد كه بعد از بازي بتونين بزارينش توي جيبتون رو برين توي رختخواب و باز هم بازي كنين ...

نميدونم .. شايد اينبار Nintendo از روي Sony كپي داره ميزنه :31:
چون انگار يه بار قبلا سوني اينكار رو كرده با PSP و موفق نبوده !

دسته ی کلاسیک هم داره خوب !
+
اون LCD روی صفحه فقط برای این نیست که بازی رو توش ببینیم ... عین صفحه ی دوم Nintendo DS عمل میکنه ولی هیچ سایتی به این نکته دقت نمیکنه چیزی که واضحه اینه که قدرت Wii U از PS3 خیلی خیلی بیشتره هر چند خیلی ها نمایش اون پرنده رو میگن CG بوده ولی از نظر من نینتندو تا حالا به گیمر ها دروغ نگفته و نخواهد گفت و چیزی که اعتماد گیمر هارو از شرکت ها گرفته دروغ های زیاد سونی در مورد PS3 بود . از تریلر های CG پشت سر هم بگیر تا قابلیت های آنلاینی که ما نفهمیدیم چی شد !
+
توی فروم همسایه هم از بزرگ بودن و سنگین بودن ( ! ) و غیر ارگونومیک بودن دسته میگفتن طوری که انگار اون رو یه تست کامل کرده بودن و باهاش چندین ساعت بازی کرده بودن .. اما توی نمایشگاه هر کس با این دسته ها بازی کرد داشت لذت میبرد . ویدئو هاش رو فکر کنم Game Trailers باید گذاشته باشه
+
موقعی که Wii معرفی شد سایت هایی مثل IGN اومدن گفتن نسل بازی ها نابود شد ! نینتندو به جای بالا بردن کیفیت بازی ها روی عجیب غریب طراحی کردنشون تمرکز کرده و از این حرف ها .. وقتی محصولات دیگش معرفی شد گفتن نینتندو بر گشته به دوران آتاری که با تفنگ باید نشونه گیری میکردیم کلاغ هارو میزدیم ! همون وسیله ی داغون انقلابی توی بازی ها به پا کرد که کم کم دسته های کلاسیک دارن جاشون رو به دسته های جدید میدن .. چیزی که خیلی مهمه اینه که نینتندو همیشه نو آوری کرده و مایکروسافت و سونی ازش تقلید کردن . مثل تقلید آواتار های مایکروسافت یا PS Move سونی از نینتندو ...

CATALONIA
11-06-2011, 11:32
دسته ی کلاسیک هم داره خوب !
+
اون LCD روی صفحه فقط برای این نیست که بازی رو توش ببینیم ... عین صفحه ی دوم Nintendo DS عمل میکنه ولی هیچ سایتی به این نکته دقت نمیکنه چیزی که واضحه اینه که قدرت Wii U از PS3 خیلی خیلی بیشتره هر چند خیلی ها نمایش اون پرنده رو میگن CG بوده ولی از نظر من نینتندو تا حالا به گیمر ها دروغ نگفته و نخواهد گفت و چیزی که اعتماد گیمر هارو از شرکت ها گرفته دروغ های زیاد سونی در مورد PS3 بود . از تریلر های CG پشت سر هم بگیر تا قابلیت های آنلاینی که ما نفهمیدیم چی شد !
+
توی فروم همسایه هم از بزرگ بودن و سنگین بودن ( ! ) و غیر ارگونومیک بودن دسته میگفتن طوری که انگار اون رو یه تست کامل کرده بودن و باهاش چندین ساعت بازی کرده بودن .. اما توی نمایشگاه هر کس با این دسته ها بازی کرد داشت لذت میبرد . ویدئو هاش رو فکر کنم Game Trailers باید گذاشته باشه
+
موقعی که Wii معرفی شد سایت هایی مثل IGN اومدن گفتن نسل بازی ها نابود شد ! نینتندو به جای بالا بردن کیفیت بازی ها روی عجیب غریب طراحی کردنشون تمرکز کرده و از این حرف ها .. وقتی محصولات دیگش معرفی شد گفتن نینتندو بر گشته به دوران آتاری که با تفنگ باید نشونه گیری میکردیم کلاغ هارو میزدیم ! همون وسیله ی داغون انقلابی توی بازی ها به پا کرد که کم کم دسته های کلاسیک دارن جاشون رو به دسته های جدید میدن .. چیزی که خیلی مهمه اینه که نینتندو همیشه نو آوری کرده و مایکروسافت و سونی ازش تقلید کردن . مثل تقلید آواتار های مایکروسافت یا PS Move سونی از نینتندو ...

ممنون سعيد جان از حرف هاي منطقي و كاملا صحيحت ...

مسلما بايد خيلي بيشتر از PS3 باشه ... چون جديد تر عرضه خواهد شد .. و اگه مثل هم باشه بايد تعجب كرد !

اينا همه درسته كه از روي دست نينتندو تقليد زياد صورت گرفته ...
ولي نكته اي كه به نظر من هست اينه كه الان شركت ها دارن وسائل دست پا گير گيمر رو كم ميكنند ..
يعني به نظر من اون تكنولوژي و نو آوري كينكت و اون ايده رو نميتونه نينتندو با اين جواب بده ..
به نظرم كيكنت خيلي فراتر از اين كنسوله حتي ...
اگه يكم از لحاظ سخت افزاري قوي تر بود يا شايد ، نميدونم ، بيشتر روش كار كنن ، لذت بازي كردن با كيكنت خيلي بهتره تا بازي با اين كنسول جديد كه فقط يه دسته مثل PSP با قابليت هاي هر چند خيلي بيشتر داره ...

درسته ما همه نينتندو رو به نوآوري ميشناسيم ولي به نظر من اين كنسول جديد اون نو آوري لازم رو در حد كار هاي قبلي نينتندو نداره ...
Wii Remote يه فكر عالي بود .. ولي اين دستگاه رو من چيز خاصي نميبينم ..
درسته قاليت هاي خيلي خوبي داره ولي اين كه يه وسيله ي اين شكلي رو بگيري دستت غير از يه سري امكاناتي كه اضافه ميكنه تغيير آنچناني رو ايجاد نميكنه .. شما نميتوني كه هم به صفحه ي تلويزيون نگاه كني و هم به دسته كه .. فقط ميتوني از ش به عنوان يه دوربين روي مپ يا به عنوان آينه عقب استفاده كني ...
كار خاصي نميشه باهاش انجام داد ...بيشتر به چشم يه وسيله ي اضافي براي كنسول ميشه بهش نگاه كرد ...! باز هم ميگم به نظر من

Steps-Rap
11-06-2011, 11:56
دوستان میشه لینک کنفرانس flv یوبی سافت رو بزارین .. تو چند صفحه پیش دوستمون گذاشته بود ولی نمیشد دانلود کرد...

Malware
11-06-2011, 12:02
دانلود جشنواره بازی های کامپیوتری 2011 با نام E3 2011
شب دوم – ۷ ژوئن ۲۰۱۱ :
در این شب ، کمپانی Nintendo به ارائه محصولات خود پرداخت و سپس به مشاهده و بررسی تک تک بازی ها در نمایشگاه صورت گرفته است. از این پس تا آخر برنامه های جشنواره ، به صورت مرور بازی ها بوده ، که به دلیل غیر تخصصی بودن این مسائل قرار نخواهد گرفت و فقط تریلر بازی ها افزوده خواهد شد.
کمپانی Nintendo (کیفیت HD 720P):
دانلود پارت ۱ :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود پارت ۲ :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:10::10::10::10::10::10::10::10::10::10:

saeed_cpu_full
11-06-2011, 13:16
ممنون سعيد جان از حرف هاي منطقي و كاملا صحيحت ...

مسلما بايد خيلي بيشتر از PS3 باشه ... چون جديد تر عرضه خواهد شد .. و اگه مثل هم باشه بايد تعجب كرد !

اينا همه درسته كه از روي دست نينتندو تقليد زياد صورت گرفته ...
ولي نكته اي كه به نظر من هست اينه كه الان شركت ها دارن وسائل دست پا گير گيمر رو كم ميكنند ..
يعني به نظر من اون تكنولوژي و نو آوري كينكت و اون ايده رو نميتونه نينتندو با اين جواب بده ..
به نظرم كيكنت خيلي فراتر از اين كنسوله حتي ...
اگه يكم از لحاظ سخت افزاري قوي تر بود يا شايد ، نميدونم ، بيشتر روش كار كنن ، لذت بازي كردن با كيكنت خيلي بهتره تا بازي با اين كنسول جديد كه فقط يه دسته مثل PSP با قابليت هاي هر چند خيلي بيشتر داره ...

درسته ما همه نينتندو رو به نوآوري ميشناسيم ولي به نظر من اين كنسول جديد اون نو آوري لازم رو در حد كار هاي قبلي نينتندو نداره ...
Wii Remote يه فكر عالي بود .. ولي اين دستگاه رو من چيز خاصي نميبينم ..
درسته قاليت هاي خيلي خوبي داره ولي اين كه يه وسيله ي اين شكلي رو بگيري دستت غير از يه سري امكاناتي كه اضافه ميكنه تغيير آنچناني رو ايجاد نميكنه .. شما نميتوني كه هم به صفحه ي تلويزيون نگاه كني و هم به دسته كه .. فقط ميتوني از ش به عنوان يه دوربين روي مپ يا به عنوان آينه عقب استفاده كني ...
كار خاصي نميشه باهاش انجام داد ...بيشتر به چشم يه وسيله ي اضافي براي كنسول ميشه بهش نگاه كرد ...! باز هم ميگم به نظر من

بله حرف های شما کاملا درسته ولی کنترلر هارو نمیشه حذف کرد ... نمایش Ghost Recon رو باید دیده باشی توی کنفرانس مایکروسافت ... اونجا طرف کلی عذاب میکشه تا دقیق نشونه گیری کنه و کلا توی اینجور بازی ها و فایتینگ ها کینکت نمیتونه جای کنترلر رو بگیره. حتی اون PS Move هم نمیتونه جای کنترلر رو بگیره و اگه باهاش بازی کنی میبینی بازی کردن با کنترلر معمولی ( به خصوص توی شوتینگ ها ) خیلی بهتر هست . از طرف دیگه کینکت برای بازی های استراتژیک روی کنسول عالی هست و واقعا فوق العاده هست ولی نمیدونم چرا مایکروسافت حداقل Halo Wars 2 رو برای کینکت معرفی نکرده . توی فروش کینکت صد در صد تأثیر خیلی زیادی میزاشت . با این وسیله حتی میشه سری Total War رو ، روی X360 ّبازی کرد ولی ...

نینتندو این واقعیت رو درک کرده به خاطر همین یه دسته داده که همه نوع بازی میشه باهاش انجام داد ! و ضعف های کینکت و موو رو که اشاره کردم نداره

من راستش انتظار کار عجیب و خارق العاده از نینتندو نداشتم فوقش میگفتم یه وسیله ی جدید مثل دوربین کینکت میداد + همون دسته ی قبلی و کنترل بازی ها ترکیبی میشد ولی همین کارش یعنی معرفی این دسته هم کافی بود که که فروش Wii U از طرف همه ی گیمر ها ( نه فقط Casual ) تأمین بشه . من، یکی از اشتباهاتی که توی این نسل انجام دادم نخریدن Wii بود . برام مهم نیست گرافیک Wii U چقدر باشه و مطمئن هم هستم کنسول های نسل جدید مایکروسافت و سونی گرافیک به مراتب بالاتر از Wii U خواهند داشت ولی شخصا دوست ندارم یه بار دیگه سری فوق العاده ی Mario و Zelda رو از دست بدم . شاید حرفم برای یه عده خنده دار باشه ولی بازی ای که آدم بدون خستگی تا انتهاش میره و چندین بارم تموم میکنه اما هنوز از بازی کردنش سیر نمیشه این روز ها خیلی کم گیر میاد . این خاصیتی که گفتم از جمله ویژگی های همیشگی این دو بازی بوده

Layken
11-06-2011, 13:23
گیم اسگات 10 بازی رو لیست کرده از غایبان امسال....که اولینش هم در صدر به last guardian اشاره کرده
که خب واقعا جای همچین بازی بزرگی خالی بودش....+ورسوس

اینجا میتونید ببینید.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Leon-117
11-06-2011, 13:33
بهترین های E3 2011 از نگاه 1UP:

BEST XBOX 360 GAME
Gears of War 3
Modern Warfare 3
Mass Effect 3
BioShock Infinite
Forza 4

BEST PS3 GAME
Uncharted 3
Batman:Arkham City Resistance 3
Sly Cooper
Twisted Metal

BEST WII GAME
Legend of Zelda: Skyward Sword
Kirby Wii
Rhythm Heaven
Fortune Street
Disney Universe

BEST DS GAME
Kirby Mass Attack
Dragon Quest Monsters Joker 2
Zelda: Four Swords

BEST PC GAME
Battlefield 3
The Old Republic
Elder Scrolls V: Skyrim
Aliens
Rage

BEST VITA GAME
Sound Shapes
Uncharted Golden Abyss
LittleBigPlanet
Street Fighter x Tekken
Super Stardust Delta

BEST 3DS GAME
Super Mario 3D
Starfox 64 3D: Ghost of Sparta
Kid Icarus Uprising
Luigi's Mansion 2
Mario Kart 3D

BEST MOBILE GAME
FIFA 12
Puzzle Agent 2: Ghost of Sparta
Zombies (on teh ph0ne)
Katamari Amore
Machine Gun Jetpack

BEST ACTION GAME
Assasin's Creed Revelations
Uncharted 3
Tomb Raider

BEST SHOOTING GAME
Battlefield 3
MW3
Gears of War 3
Bioshock Infinite
RAGE

BEST RPG
Final Fantasy XIII-2
Dark Souls

BEST STRATEGY GAME
Skulls of the Shogun
Age of Empires Online
From Dust
Trenched
End of Nations

BEST FIGHTING GAME
Street Fighter x Tekken
Soul Calibur 5
Tekken Tag Tournament 2
Skullgirls
Blazblue Vita

BEST DOWNLOAD GAME
Journey
nsanely Twisted Shadow Planet
Papo and Yo
Bastion
From Dust

BEST MUSIC GAME
Sound Shapes
Dance Central 2
Rhythm Heaven
Pixeljunk Lifelike
Rocksmith

BEST SPORTS GAME
FIFA 12
SSX Deadly Descent
NBA 2K 12
Kinect Sports 2
Virtua Tennis Vita

BEST RACING GAME
Forza 4
Mario Kart 3DS
Need for Speed : The Run
Modnation Racers
Wipeout 2048

BEST 3D GAME
Super Mario 3D
Uncharted 3
Star Fox 64 3D
Luigi's Mansion 2
Mario Kart 3DS

BEST USE OF MOTION CONTROLS
Disneyland Adventures
Kinect Sports 2
Once Upon a Monster
Legend of Zelda: Skyward Sword
PixelJunk lifelike

MOST INNOVATIVE GAME
PixelJunk Lifelike
Sound Shapes
Once Upon a Monster
Super Mario 3D
Little Big Planet Vita

BEST TRAILER
Assassin's Creed Revelations
Halo 4
Wii U
Uncharted 3

BEST OF SHOW
BioShock Infinite
Battlefield 3
Tomb Raider
Arkham City

منبع:
به نظرم یه سری انتخاب های 1UP خیلی بهتر از انتخاب های IGN هستن،مثلا بهترین بازی RPG که IGN مس افکت 3 رو انتخاب کرده بود ولی 1UP اسکایریم رو انتخاب کرده،که واقعا هم حق Skyrim هست که بهترین RPG باشه!

دوستان عزیز اگه 3 - 4 روز از منتشر شدن یه لیست گذشت اون لیست رو اینجا بزارید چون معمولا با اعتراض یوزر های سایت ها ، اسامی بازی ها جابه جا میشه یا تغییر میکنه و لیست نهایی چند روز بعد منتشر میشه ... IGN و GameSpot که اینجوریه بقیه رو نمیدونم !اگه توی لیست اصلی تغییری داده بشه این پست رو ویرایش میکنم.........

saeed_cpu_full
11-06-2011, 13:36
دوستان عزیز اگه 3 - 4 روز از منتشر شدن یه لیست گذشت اون لیست رو اینجا بزارید چون معمولا با اعتراض یوزر های سایت ها ، اسامی بازی ها جابه جا میشه یا تغییر میکنه و لیست نهایی چند روز بعد منتشر میشه ... IGN و GameSpot که اینجوریه بقیه رو نمیدونم !

joey jordison
11-06-2011, 22:15
این است قدرت کن لیواین اسطوره ای و BioShock Infinite در حالی که همه دنبال BF3 , GEOW 3 , U3 بودن و کسی راجب این ابر بازی حرفی نمیزد باز هم مانند سال 2007 مثل BioShock 1 به آرامی و دور از هیاهوی بداره جوایزو درو میکنهد و باز هم داستان داره تکرار میشه.....دوستان برن با شوترهای نظامی خوش باشن
کن لیواین اسطوره است

Sam Fisher 11
11-06-2011, 22:39
این تریلری که من از گیم پلی دیدم برداشتم اینه که بازی روون تر و آزادی عمل بیشری تو بازی ایجاد شده... اتفاقا من ترجیح میدم محدود بشم: دی
تو farcry2 از بس آزادی داشتیم آدم میموند چکار کنه و کلا شیرازه بازی از دستت در میرفت...

بالاخره Nintendo هم به جمع کنسول های بازی بازهای حرفه ای و Hardcore وارد شد این چه حرفیه...حالا خوبه کفن gamecube هنوز تره ها: دی
یادتون رفته بهترین نسخه ی بازی RE4 ماله GC نینتندو بود؟!

+

مصاحبه ی اماندا مک کی گزارشگرGT با بازدیدکننده ها در کنار غرفه ها...

E3 2011: Most Memorable
HD - 60MB

SD - 32MB

نباشم اونجا اینو بقاپم!

SA3EDLORD
11-06-2011, 22:46
دوستام یکی به سوال منم جواب بده:31:
زیادم بی ربط نیس بالاخره تو e3 بوده دیگه :دی
مایروسافت windows 8 رو معرفی کرده؟ میشه چن تا عکس ازش بذارید؟

abbasgh66
11-06-2011, 23:24
مصاحبه ی اماندا مک کی گزارشگرGT با بازدیدکننده ها در کنار غرفه ها...

با تشکر فراوان با این که گیم تریلرز قیلتره ولی لینک HD دانلود میشه ولی لینک SD نه ! لطف می کنی مال SD رو اصلاح کنی .

Sam Fisher 11
12-06-2011, 05:18
مایروسافت windows 8 رو معرفی کرده؟ میشه چن تا عکس ازش بذارید؟ نه عزیز تو e3 معرفی از 8 صورت نگرفت...
کلا هم اطلاعات خاصی از این ویندوز جز اینکه قراره برپایه پردازنده های ARM باشه درز نکرده...

با تشکر فراوان با این که گیم تریلرز قیلتره ولی لینک HD دانلود میشه ولی لینک SD نه ! لطف می کنی مال SD رو اصلاح کنی .
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچک کردم بدون اسمشو نبر هم کار میکنه...

+

بازیهای بزرگی که در E3 غایب بودند:

E3 2011: Missing in Action

The Last Guardian
اینجور که این بازی پیش میره اگر 2014 منتشر شد تعجب نکنید...

Beyond Good & Evil 2
خیلی از طرفداران بازی های متفاوت منتظر این بازی خوش نام یوبی بودن اما...

Final Fantasy Versus XIII
بازی جدید سری فاینال فانتزی که میتونست در کنار نمایش FFXIII-2 حسابی بدرخشه...

Metal Gear Solid Rising
امسال در e3 شاهد قاچ شدن هیچ نوع هندوانه ای توسط نینجای کنامی نبودیم...البته بازی Fruit ninja حسابی جای خالی رایزینگ رو پر کرد و به بازدید کننده ها اجازه داد نه فقط هندوانه بلکه انبه و سیب و موز و خیلی میوه های دیگه قاچ قاچ کنن!

Respawn's Game
بازی جنجالیه خالقان CoD که فقط گفته شده یه شوتر آینده است. قبل از مراسم این دو عضو سابق اینفینیتی گفته بودن سخت دارن روی بازی کار میکنن و همین باعث شده بود خیلی ها فکر کنن بازی در e3 معرفی میشه.(کسی چه میدونه... شاید بهترین شوتر این نسل همین بازی باشه ولی تا اون موقع میتونین شاهد ژست های این دو نفر و دعوای Acti و EA باشید;))

Destiny

یه FPS-MMO از خالقان هیلو که فعلا با نام Destiny معرفی شده.

Devil's Third

ایتاگاچی شیطوناشو به e3 نیاورد...شاید در TGS2011

I Am Alive

این بازیه آخرالزمانی بعد از اون تریلر معروف CG به نظر میرسه که طلسم شده باشه!

Max Payne 3

اون اسکرین شات هایی که قبل از e3 منتشر شدن همه رو به حضور این بازی در نمایشگاه امیدوار کرده بود اما...

DmC

از این فقط یه تریلر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منتشر شد که نمیشد سنگین تر بود!

Sorcery
بازی اکشن نقش آفرینی سونی که در اون با Move میتونین مجیک بزنین و به عقیده ی خیلی ها از هری پاتر الهام گرفته شده.

Agent
بدست آوردن اطلاعات از این بازی به سختیه گیرآوردن اطلاعات از جاسوس های امریکا یا شوروی در زمان جنگ سرده! تا اینجا صحبتی که راک استار در مورد سبک این بازی کرده اقلن در بخش تبلیغات بخوبی نمود پیدا کرده...این بازی قراره برای ps3 به طور انحصاری منتشر بشه.

Steel Battalion

این بازی هم سبک Armored Core هستش و توسط FromSoftware برای کینکت در حال ساخته...

Tekken X Street Fighter
فکر نمیکنم نیازی به توضیح داشته باشه!

.Behzad.
12-06-2011, 10:21
از دیسک های 10 گیگ چه خبر؟

arashpr9
12-06-2011, 12:30
دوستان از Xbox 720 چه خبر ؟ چیزی گفته شده ؟ راستی جریان این دیسک 10 GB چه شد؟ خدا کنه هیچ وقت عملی نشه چون دیگه .... :41:

B.3.S.T
12-06-2011, 13:21
دوستان از Xbox 720 چه خبر ؟ چیزی گفته شده ؟ راستی جریان این دیسک 10 GB چه شد؟ خدا کنه هیچ وقت عملی نشه چون دیگه ....

ایشالا سال آینده یا شایدم زودتر

Steps-Rap
12-06-2011, 15:00
مگه DMC هم غایب بود؟
پس اون تریلری که ازش پخش شد مال E3 نبود؟؟

B.3.S.T
12-06-2011, 15:20
مگه DMC هم غایب بود؟
پس اون تریلری که ازش پخش شد مال E3 نبود؟؟

شما اینو با دقت خوندی!؟

از این فقط یه تریلر منتشر شد که نمیشد سنگین تر بود!

Sam Fisher 11
12-06-2011, 15:27
هدشات با کلنگ!!! :27:

چند روزه میخوام این شاتارو بذارم وقت نمیشه...
اولش جا خوردم چون دیدم کلا فیده شده به سریه BIA ولی از حق نگذریم بازیه خیلی باحالی به نظر میرسه و نمیشه ازش گذشت...اتفاقا چهار نفر هم هستن و اسم Brothers in Arms بهش میخوره: دی واسه بخش تاکتیکشم نگران نباشید چهار نفره آنلاین میزنید خودتون تاکتیک میریزید: دی

روز اول که تریلر cgرو دیدم یاده فیلم Inglourious Basterds تارانتینو افتادم با بازیه برد پیت...مشخصه که گیرباکسیا از این فیلم الهام گرفتن... تو اکثر سایتا و کامنتهاشونم به این نکته اشاره شده...

arashpr9
12-06-2011, 16:30
ایشالا سال آینده یا شایدم زودتر

از دیسک 10 گیگ چی ؟ اونو خبر ندارید؟

Steps-Rap
12-06-2011, 17:56
شما اینو با دقت خوندی!؟

ببخشید خیلی ریز بود...:31:

yoosef_st
12-06-2011, 19:47
نه عزیز تو e3 معرفی از 8 صورت نگرفت...
کلا هم اطلاعات خاصی از این ویندوز جز اینکه قراره برپایه پردازنده های ARM باشه درز نکرده...

+

بازیهای بزرگی که در E3 غایب بودند:

E3 2011: Missing in Action

من فقط 2 تا نکته رو بگم:
یک اینکه ویندوز 8 از CPUهای ARM هم پشتیبانی میکنه. نه اینکه بر پایه اونها باشه.
دو هم اینکه جدی جدی به نظر شما جای GTA V توی E3 از همه خالیتر نبوده؟؟؟

Guts
12-06-2011, 20:24
[/CENTER]
من فقط 2 تا نکته رو بگم:

کلاً Rockstar تو E3 شرکت نمیکنه.
ویندوز 8 هم هفته پیش تو کنرانس D9 توسط ماکروسافت معرفی شد و اینترفس کاربری Metro اونم به نمایش در اومد که فیلما و عکساش تو اینترنت ریخته می تونید ببنید.

fariborz_1
12-06-2011, 20:34
لینک دانلود 1080p کامل مراسم هست ؟

Zaghan_13
12-06-2011, 20:42
دوستان من کنفرانس ea رو از لینکهایی که اینجا گذاشتید دانلود کردم ولی 59 دقیقه است و از mass effect3 شروع میشه...کامله یا نه؟

Mehran NZ
12-06-2011, 21:01
[/CENTER]
من فقط 2 تا نکته رو بگم:

شرمنده از اسپم ربطی به این تاپیک نداره ولی در ادامه حرفهای دوستمون اینکه ARM رو پشتیبانی بکنه زیاد جای نگرانی نداره همین الانشم معماری ویندوز (و لینوکس ) با معماری اصلی کامپیوتر یکی نیست یعنی اینکه در واقع معماری کامپیوتر RISC هست یعنی سه ادرسه هست ولی مال ویندوز CISC هست یعنی دو ادرسست مثلا اگه بخوای برنامه اسمبلی بنویسی حتما این مسئله رو دیدین که دو ادرسست اینا میان کلهم همه چیز و تبدیل می کنن به RISC حالا چرا اینکار و می کنن با وجود اینکه سرعت و کم می کنه این هست که وگرنه مجبورا کل صنعت نرم افزار و دگرگون کنن و در غیر اینصورت هیچ برنامه ای کار نخواهد کرد!
در کل من خیلی به این ویندوز امیدوارم بر خلاف حرفهایی که زده می شه واقعا مایکرو شرکت خلاق و بزرگیه مخصوصا وقتی بحث بره تو دیویلاپمنت نرم افزار هیچ شرکتی نمی تونه بهش برسه من خیلی شکایت شنیدم از سیستم عامل اندروید برای توسعه نرم افزارهاش iPad هم که با ساپورت نکردن جاوا -استیو جابز می فرماید کسی دیگه از جاوا استفاده نمی کنه!!!!!-تنها رغیب دات نت کلا سیاست اشتباهی رو در پیش گرفته دات نت مایکروسافت حداقل از بعد نرم افزاری خیلی چیزها رو خواهد بلعید و این پتانسیل رو داره که کلا قافیه رو عوض کنه این و مطمئن باشید!
=============
راستی بچه ها خبری از اسپلینتر سل جدید نیست؟! امیدوارم این سری بره به سمت دابل ایجنت اون اخریه چندان نچسبید بنظر من به سمت بدی رفتن اون مرحله چی بود گذاشته بودن انگار داشتی COD بازی می کردی :31:

marmolak kocholo
12-06-2011, 22:06
زیباترین عناوین E3 از نگاه Up1

Zelda HD: Seeing Link in HD reminds us why we love video games; plain and simple

Battlefield 3: Be careful where you step. Our jaws are still on the floor

Gears of War 3: Has sheer destruction ever looked so good? We think not

Forza Motorsport 4: As close to photo-realism as we've ever seen in a racing game

BioShock Infinite: From cities underwater to cities in the sky, Irrational Games can make any environment look superb

Rayman Origins: Never before has a video game so deftly displayed itself as an interactive cartoon

Dragon's Crown: Did anyone standing at a Golden Axe cabinet 20 years ago think games could ever look this good?

El Shaddai: Ascension of the Metatron: An utterly unique art-style solidified El Shaddai's place on this list for a second year in a row

Trine 2: Seriously, take a look at that frog

Journey: Not a single frame from Journey would look out of place on the wall of a museum

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلیست شدیدا تایید میشه، آدم واقعا به بازی های Trine 2, Journey, Zelda, Rayman و ... نگاه می کنه لذت میبره! فقط با وجود بازی هایی مثل BF3، GeOW3, Bioshok یکم جای خالی Uncharted 3 احساس میشه!

ATA FARZADI
13-06-2011, 17:50
چرا توی تریلر ها e3 بازی batman و Devil May Cry معرفی نشد

A.N.A.P
13-06-2011, 17:58
Batman Arkham City معرفی نشد ؟:18: معرفی شد دیگه !

marmolak kocholo
13-06-2011, 18:16
عزیز از هر دو تا تریلر به نمایش در اومد!
بتمن که یه استیج دمو هم داشت با پیم اسپات، واقعا فوق العاده بود، بتمن دوباره هم می خواد شاهکار بشه.
DmC هم یه تریلر نشون داد که به ثول بچه ها نشون نمی داد واقعا بهتر بود، کلا نا امید کرد!!!

resident_evil
13-06-2011, 18:22

BooTh BabeS : دی

Atayr
13-06-2011, 19:04

BooTh BabeS : دی
این چه بازیی هست ؟

MobinS
13-06-2011, 20:02
این چه بازیی هست ؟

یه بازی بسیار جدید به نام boobs in e3 2011
حتما بازیشو بگیر.. وگرنه ضرر می کنی...
مگه نه نوید؟

GAMELAIN
13-06-2011, 20:26
ان شاالله این هفته گزارش کاملی از نمایشگاه در برنامه کلیک پخش می شود

حتما ببینید

Soul Eater
13-06-2011, 21:57
ان شاالله این هفته گزارش کاملی از نمایشگاه در برنامه کلیک پخش می شود

حتما ببینید

خب یه ذره توضیح میدی؟ واسه کدوم شبکس؟

March1987
13-06-2011, 22:02
خب یه ذره توضیح میدی؟ واسه کدوم شبکس؟

برنامه مال بخش فارسی بی بی سی . فکر کنم ساعت پخشش 17:30 روز پنج شنبه باشه .

Leon-117
14-06-2011, 09:20
یه بازی بسیار جدید به نام boobs in e3 2011
حتما بازیشو بگیر.. وگرنه ضرر می کنی...
مگه نه نوید؟
خجالت نمیکشی با این سنت اسپم میدی؟!
Duke Nukem Forever هست...........

marmolak kocholo
14-06-2011, 10:10
خجالت نمیکشی با این سنت اسپم میدی؟!
Duke Nukem Forever هست...........
نه علی جان !! Duke Nukem Forever چیه!!! :31:
اصولا به این اشخاص بسیار جذاب می گن "بازدیدکننده نما"(!) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، موارد استفادشون هم جلب و جذب مشتری به تعداد زیاده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته استفاده های دیگه هم دارن که اینجا جاش نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

payambar41
14-06-2011, 14:16
لینک دانلود 1080p کامل مراسم هست ؟
کسی نبود نبود جواب این اقا رو بده ؟؟؟!!!!!

ماهم میخواییم :31::20::19:

March1987
14-06-2011, 14:44
بچه های مشهد من توی خیابون سعدی دی وی دی کامل مراسم رو برای فروش دیدم , از طرف فلکه سراب بیان دست راست همون اوایل رو شیشش کاور مراسم رو چسبونده .

Sorena_777
14-06-2011, 21:18
یه سوال داستم درباره ی wii u ...بلو ری یا دی وی دی ؟؟؟

IRAN_KING
14-06-2011, 21:51
چه خبر از ؟ ===> GTA V
برای x360 .....

Soul Eater
14-06-2011, 21:54
چه خبر از ؟ ===> GTA V
برای x360 .....
Saints row 3 و دیگر هیچ :31:
(ناظر جون بیا پاک کن)

marmolak kocholo
15-06-2011, 17:42
Game Informer's Best Of E3 2011 Awards

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nal_2D00_610.jpg

Best Of Show
BioShock Infinite

Best Of PlayStation 3

Best Of Xbox 360
Gears of War 3

Best Of Wii

Best Multiplatform
BioShock Infinite

Best Handheld Game

Best Of PC
Tera

Best Adventure

Best Action
BioShock Infinite

Best RPG
The Elder Scrolls V: Skyrim

Best Shooter
Battlefield 3

Best MMO
Tera

Best Racing
Forza Motorsport 4

Best Sports
FIFA 12

Best Platformer
Rayman Origins

Best Music
Sound Shapes

Best Strategy
Crusader Kings II

Best Downloadable
Bastion

Best Multiplayer
Gears of War 3

Best Tech
PS Vita

:Source

marmolak kocholo
15-06-2011, 17:53
GameSpy's Best of E3 2011 Awards

Overall/Platform Awards
BioShock Infinite
Battlefield 3
Journey
Mass Effect 3
Tomb Raider

PC Game of Show
End of Nations
Tera

Xbox 360 Game of Show
Gears of War 3
Dance Central 2
Forza Motorsport 4

PlayStation 3 Game of Show
Journey
Resistance 3
Twisted Metal

Wii Game of Show

PlayStation Vita Game of Show
LittleBigPlanet Vita
Sound Shapes
Super Stardust Delta
WipEout 2048

3DS Game of Show
Super Mario 3DS
Kid Icarus Uprising
Mario Kart
Metal Gear Solid: Snake Eater 3D

Downloadable Game of Show
Journey
Bastion
From Dust
Papo & Yo
PayDay: The Heist

Action Game of Show
Gears of War 3
Tomb Raider

Fighting Game of Show
Soulcalibur V
BlazBlue: Continuum Shift II Plus
Street Fighter X Tekken

MMO Game of Show
The Old Republic
Tera

Music/Rhythm Game of Show
Dance Central 2
Sound Shapes

Platformer Game of Show
Rayman Origins
LittleBigPlanet Vita
Super Mario 3DS

Racing Game of Show
Forza Motorsport 4
Mario Kar
Need for Speed: The Run
Twisted Metal
WipEout 2048

Role-Playing Game of Show
Bastion
Dark Souls, Deus Ex: Human Revolution
Mass Effect 3

Shooter Game of Show
BioShock Infinite
Battlefield 3
Far Cry 3
Rage
Resistance 3

Sports Game of Show
FIFA Soccer 12
Madden NFL 12
NBA 2K12
SSX
UFC Undisputed 3

Strategy Game of Show
End of Nations

Best Art Direction
Rayman Origins

Best Graphics
Battlefield 3

Best Audio
Battlefield 3

Best Co-op Game
Gears of War 3

Best Multiplayer Game
Battlefield 3

Best Licensed Game

Best New Technology
PlayStation Vita

Best Trailer
Tomb Raider

Source:

Layken
15-06-2011, 22:29

یه بررسی انجام دادم...در مورد این DMC ببینیم اخرش چی میشه...
--بازی مثل همیشه موزیک خوبی داره اول این که این بازی موزیکش ،تمش طوری هستش که باید برا بازیباز بیخیالی طی کنه چطور .؟چون شخصیت بازی دانته از گذشته یه جور بیخیال بود حرکاتش رفتارش حرف زدنهاش و این حس رو میداد که بله انقدر قوی هستیم که لتو پاره میکنیم نفرات رو موزیک هم نتش به خوبی میاد رو کار از گذشته هر چهار تا قسمت اینو داشتن این قسمت هم از بابت موزیک حرف نداشت عالی بود
-----بعد میبینیم که شهری که د ران هستیم خیلی شبیه شهر قسمت 4رم هستش بناها و محیط مثل همونه و رفتار شهروندان هم کاملا مثل قسمت 4 هستش
-------خیلی دقت کردم شمشیر دانته مثل این که همون شمشیر خودش هستش کمی نازکتر به نظر میاد ولی شاید اول کار بوده اب دیده نشده هنوز یا .....؟؟
-------تو ویدئو میبینیم که یک دوربین دانته رو میبینه و در اون حین وضعیت دگرگون میشه و تغییراتی صورت میگیره که منجر به خجوم دشمنان میشه پس حتما یه جورایی تحت تعقیب هستش
--------یدونه باس فایت هم دیده میشه که متوجهنشدیم درگیری چگونه خواهد بود
-------- حرکات دانته تقریبا مثل گذشته هستش هنوز اون حسی که نسبت با تغییر یافه دانته فکرشو میکردیم که روی حرکات و ضعیف یا قوی بودنش تاثیر بزاره رو اینجا که فعلا ندیدیم اسلحه خودشو هم که مثل همیشه داره قیافش خوب نبود لاتو یه جوری بود شنلش هم خیلی ژولیده بود خود کاکتر نچسبید بهم

ویدئو بازی
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Malware
15-06-2011, 23:42
یه سوال میشه اسم اون کمپانی هایی که تو E3 امسال بودن رو بگید

Layken
16-06-2011, 00:54

Game of Show

Battlefield 3
BioShock Infinite
Mass Effect 3
Gears of War 3
Tomb Raider

Tomb Raider
BioShock Infinite
Zelda: Skyward Sword
Assassin’s Creed: Revelations
Hitman Absolution
Ninja Gaiden 3
Deus Ex: Human Revolution
Dead Island

Best Shooter

Battlefield 3
Prey 2
Gears of War 3
RAGE
Starhawk
Ghost Recon: Future Soldier
Metro: Last Light
Far Cry 3

Best Multiplayer

Gears of War 3
Battlefield 3
Starhawk
Uncharted 3
Rayman Origins
Lord of the Rings: War in the North
Wakfu

Best Platformer

Rayman Origins
Ratchet & Clank: All 4 One
Papo & Yo

Best Handheld

Sound Shapes
LittleBigPlanet
ModNation Racers
Star Fox 64 3DS
Mario Kart 3DS
Super Mario 3DS

Best Downloadable

Papo & YoInsanely Twisted Shadow Planet
Journey
Ms. Splosion Man
Bastion
Crimson Alliance

Best RPG

Mass Effect 3
Torchlight 2

Best Fighting

Street Fighter X Tekken
Skullgirls
Blazblue: Continuum Shift II Plus (Vita)
Supremacy MMA
Third Strike

Best Sports

FIFA 12
NBA2K12
SSX
Madden NFL 12
UFC Undisputed 3

Best Music Game

Rocksmith
Sound Shapes
Dance Central 2

Best Racing Game

Forza Motorsport 4
Need For Speed: The Run
Driver: San Francisco
ModNation Racers (Vita)

Best New Hardware

Sony Vita
Nintendo Wii U
Rocksmith
Nyko Zoom Kinect Lens

Most Original Game

NeverDead
Bastion
Sound Shapes
The Gunstringer

Best Motion Game

GunSmith: Ghost Recon Future Soldier
Disneyland Kinect Adventures
Dance Central 2

Best Nintendo Game

The Legend of Zelda: Skyward SwordStar Fox 64 3DS
Super Mario 3DS
Kid Icarus: Uprising 3DS
Mario Kart 3DS

Best 360 Game

Gears of War 3
Dance Central 2
Forza Motorsport 4
Bastion

Best PS3 Game

Journey
Resistance 3
Starhawk

Best Trailer

Overstrike
Mass Effect 3
Uncharted 3
Hitman Absolution

Biggest Surprise

Mass Effect 3 Kinect Voice Control
Sony Vita Pricing
Ken Levine Embraces Motion Control and Handhelds - Wii U, Move and Vita
M Rated Wii U lineup
Minecraft on the 360

Release Date for ICO and Shadow of the Colossus Collection (9/27)

marmolak kocholo
16-06-2011, 01:07

:25:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Best Downloadable
Papo & YoInsanely Twisted Shadow Planet
Journey
Ms. Splosion Man
Bastion
Crimson Alliance

Papo & Yo و Insanely Twisted Shadow Planet دو تا بازی جدا هستند!!

Sorena_777
16-06-2011, 11:33
کسی نبود به سوال من جواب بده؟؟
wii u از بلو-ری استفاده میکنه یا دی وی دی؟؟؟؟

Layken
16-06-2011, 11:51

بعضی وقتها فکر میکنم مسئولان استدیو ها شب می خوابن صب بیدار میشن میگن چی بسازیم چی کا رکنیم نکنیم ..؟
اهان دو تا بازی رو بندازیم به جون هم این که در بزرگ بودن و محبوب بودن هر دو بازی شکی نیست اما ادغامشون و درگیری بینشون با وجود فایتینگ های دیگه تو همین مدل های ادغامی یه جورایی باید جانب هوادار و دید بازیباز رو هم حفظ کرد چه بسا که از گذشته هم بوده باشه
خیلی عمیق به ویدئو های بازی توجه کردم گرافیکش بیشتر سمت و سوی بازی مبارزان خیابانی رو داره امنیشن های خوب و دوست داشتنی همون فایتینگ هستش اما اصلا این مدل رنگ بندی به تیکنی ها نمیاد مثلا کازوما تا اون بازوهاش بافت هاش فنی نباشن نمیشه خوب حس و حال رو بده به گیمر چه بسا که ریو خیلی دلچسبتره البته به نوعی عادت هم میشه ربط داد که از گذشته دیدگانمان به این مدل ها عادت کرده..کلا حرکات هم همون حرکات هر شخصیت هستش و تو این ویدئو ها که اینهارو دیدیم
در کل انچنان نچسبید بهم

کسی نبود به سوال من جواب بده؟؟
wii u از بلو-ری استفاده میکنه یا دی وی دی؟؟؟؟

نه دوست عزیز پشتیبانی نمیکنه فعلا که تا اینجا اینطوری گفته شده...

GAMELAIN
16-06-2011, 11:58
گزارش کاملی از نمایشگاه در برنامه کلیک امروز پخش می شود

joey jordison
16-06-2011, 12:07
لطفا اطلاعات دقیق بدید برنامه کلیک از کدام شبکه پخش میشه ساعت چند؟

GAMELAIN
16-06-2011, 15:56
لطفا اطلاعات دقیق بدید برنامه کلیک از کدام شبکه پخش میشه ساعت چند؟

katlots
16-06-2011, 18:09
از مدیران سایت تقاضا دارم نمایشگاه e3 2011 رو بصورت دی وی دی برای فروش بگذارید. برای ماهایی که اینترنت پر سرعت نداریم

marmolak kocholo
16-06-2011, 19:06
GamePro's Best Of E3 2011 Awards

انتخاب های فان !!:31:

Winner: Quick-time Events in Need for Speed: The Run

Winner: World of Tanks' Clan Wars

Winner: BloodRayne: Betrayal

Winner: BioShock Infinite

Winner: BioShock Infinite

Winner: Super Mario 3DS

Winner: Insanely Twisted Shadow Planet

Winner: Assassin's Creed Revelations

Winner: Duke Nukem Forever

Winner: Renegade Ops

انتخاب های اصلی !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SSX: Deadly Descents
FIFA 12
Hot Shots Golf (NGP)

Papo & Yo (PSN
From Dust
Tetris 3DS

Defiance
Dust 514

Street Fighter X Tekken

Soul Calibur V
Skullgirls

Gears of War 3
Renegade Ops
Star Trek

Uncharted 3
Tomb Raider

Dance Central 2
Sound Shapes (NGP)
Rocksmith

Forza 4
ModNation Racers (NGP)
Mario Kart 3DS

Skulls of the Shogun
Sword of the Stars II: Lord Winter
Age of Empires Online

Battlefield 3
Modern Warfare 3
Rage

Mass Effect 3
Torchlight 2

Asura’s Wrath
Saints Row: The Third

Source:

Leon-117
16-06-2011, 21:12
البته این کلیک چیز خاصی نشون نداد،تقریبا 20 دقیقه بود............

Layken
16-06-2011, 22:53

کل کنفرانس امسال برابر بود با انونس این بازی انقدر که از انونس این بازی خوشحال هستم که بیان کلمات قابل توصیف نیست گیمرها امیدوار میشن با این جور بازی ها...

بررسی ...:
در اواخر قسمت سوم وقتی که تیزر پایانی و اسمامی اینها میاد یه ویدئویی نشون میده ..:
سفینه ای منفجر شده رو نشون میده که مسترچیف :40:و کورتانا در ان مونده بودن هر دو با هم صحبت کنان به نزدیک محفظه ای که چیف در ان به خواب خواهد رفت میروند صحبت کنان چیف کوتانارو از کیت پشت سرش درمیاره و روی صحفه نمایش قرار میده و میگه که باید تا موقع لزوم به خواب بره خوابی شاید چند صد ساله و همون لحظه ای که دریچه اتاقک کوچک خواب خود را میبست به کورتانا میگه که منتظر من باش :40:و به خواب خود فرو میره
در این ویدئو میبینیم که موارد قرمز رنگی دیده میشه که با رسیدن یک نوری جان تازه ای میگیرند و صدایی هم بسیار نازک اما گاه مفهوم و گاه غیر قابل مفهوم شنیده میشه کم کم میفهمیم که این قرمز رنگ ها اجزای داخل بدن انسان هستن که با جون گرفتنشون مثل این که می خوان شخصی رو روحی تازه ببخشن قلب هم شروع به کا رمیکند دوربین از اون فضا بیرون میاد و همون محفظه خواب چیف رو میبینیم که کورتانا هم داره فریاد میزنه که چیف بیدار شو ...و سریع چیف بیدار شده و پیش کورتانا میره و میگه که من اینجام (هنوز اون صدای عالی خودشو داره) کیتشو برمیداره و به پشت سرخودش میزاره محیط د رحال انفجار شدیید بوده و سفینه در حال نابودی هستش مثل این که چیف اینجا جت پک داره و با استفاده از ان سریعا از محل دور میشه و بین راه از سلاحی برای باز کردن راه خودش استفاده میکنه و باز با کمک جهشی از جت پک به جلو میره و از محیط خطرناک خارج میشه و روی پاهای خودش وایمیسه اسلحه خودشو در میاره و مثل این که خفه کنی هم به سرش وصل میکنه حتما نشان دهنده اضافه شدن این موضوع هستش و دوربین عقب رفته و اسم بازی رویت میشه + تشویق بینهایت تماشاگران حاضر....
خوب شد که من نبودم اونجا وگرنه سکته قلبی رو زده بودم.

*****در نتیجه همگی منتظر می شیم برای اومدن پیش نمایشهای مفصل از بازی که بعدش تاپیک بازی زده بشه.

کورتانا همان ماموریت مهمی بود که در ریچ بر عهده داشتیم و Noble 6 با جان و دل ان رو به فرمانده تقدیم میکنه و همه ان 6 تن از اسپارتان های بزرگ برای یک هدف بزرگ خود را فدا کردند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aaDq2rZ-CrhdIQ0y1k1

منتظریم چیف ...

ودیئو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] eos%2F53273%2FHalo-4-Announcement-E3-2011-Live%2F)بازی در ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] eos%2F53273%2FHalo-4-Announcement-E3-2011-Live%2F)E3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] eos%2F53273%2FHalo-4-Announcement-E3-2011-Live%2F)

Zaghan_13
17-06-2011, 11:55
یکی لطف کنه لینک دانلود سه شب رو بده.(میدونم احتمالا قبلا گذاشتین ولی خب نمیتونم همه ی صفحه ها رو چک کنم دیگه...شما لطف کنین برام بزارید)
(کنفرانسها رو دارم... فقط سه شب نمایشگاه)
خیلی ممنون

sirchicco
17-06-2011, 12:17
CLICK B B C

Steps-Rap
17-06-2011, 19:54
این بازی اوگی که یوبی سافت اجرا کرد واسه pc میاد ؟:31:

Leon-117
17-06-2011, 19:56
این بازی اوگی که یوبی سافت اجرا کرد واسه pc میاد ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اوگی؟!
اگه منظورتون Rayman Origins هست،نه.
اینم تاپیکش:

Steps-Rap
17-06-2011, 20:49
اوگی؟!
اگه منظورتون Rayman Origins هست،نه.
اینم تاپیکش:

آره.منظورم همین بود..مرسی..آخه اون یارو آبی عین خودد اوگی میمونه.

marmolak kocholo
17-06-2011, 21:47
EuroGamer's Best Of E3 2011 Awards

Game of the Show
Bastion
Battlefield 3
BioShock Infinite
Dark Souls
Luigi's Mansion 2
Tomb Raider
Prey 2

Best Technology
Wii U
PlayStation Vita
OnLive

Best Publisher
Bethesda Softworks
Nintendo
Warner Bros. Interactive Entertainment

Best Game Announcement
Luigi's Mansion 2
Sly 4: Thieves in Time
Dust 514
Halo 4
Far Cry 3

Best Video
Just Dance 3
Halo 4
Fruit Ninja Kinect

Source:

marmolak kocholo
18-06-2011, 12:41
GameSpot's Best Of E3 2011 Awards

Best Downloadable Game
Papo & Yo
Journey
Eufloria
Bastion
Awesomenauts

Best Graphics
Battlefield 3
Arma III
BioShock: Infinite
Forza Motorsport 4

Best Stage Demo
Prey 2
Tomb Raider
Twisted Metal

Most Disappointing Absence
The Last Guardian
Beyond Good & Evil 2 (working title)
Max Payne 3
Metal Gear Solid: Rising

Best E3 2011 Trailer
Prey 2
Tomb Raider

Best Motion Control Game
Dance Central 2
No More Heroes: Heroes Paradise
Sesame Street: Once Upon a Monster
The Gunstringer

Best Hardware
Wii U
Fanatec Elite Forza Motorsport 4 Wheel
Nyko Kinect Zoom
Sony 3D TV Bundle
PlayStation Vita

BEST Action / Adventure
Hitman Absolution
Batman Arkham City
The Legend of Zelda Skyward Sword
Uncharted 3 Drake's Deception

Best Adventure Game
Papo & Yo
AMY
Journey
Jurassic Park: The Game
Luigi's Mansion

Best Fighting Game
Street Fighter X Tekken
Anarchy Reigns
Street Fighter III: Third Strike Online Edition
Tekken Tag Tournament 2
The King of Fighters XIII

Best Racing Game
Forza Motorsport 4
Mario Kart
ModNation Racers
Need for Speed The Run
TrackMania 2 Canyon

Best RPG Game
Bastion
Dark Souls
The Lord of the Rings: War in the North
The Witcher 2: Assassins of Kings

Best Shooter
Battlefield 3
Arma III
Prey 2
The Darkness II

Best Strategy Game
Carrier Command: Gaea Mission
Eufloria
Jagged Alliance: Back in Action
Kirby Mass Attack

Best Nintendo 3DS Game
Luigi's Mansion 2
Kid Icarus: Uprising
Mario Kart
Super Mario
The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D

Best Pc Game
Hitman Absolution
Arma III
Battlefield 3

Best PS3 Game
Hitman Absolution
Battlefield 3
Papo & Yo

Best PlayStation Vita Game
Sound Shapes (working title)
LittleBigPlanet
ModNation Racers

Best Xbox 360 Game
Hitman Absolution
Battlefield 3
Forza Motorsport 4
Prey 2

Game of Show
Hitman Absolution
Arma III
Battlefield 3
Forza Motorsport 4
Papo & Yo
Prey 2

Source:

vahidgame
18-06-2011, 12:53
بهترین های E3 2011 از نگاه گیم اسپات

موفقیت های ویژه:

بهترین بازی قابل دانلود:

Papo & Yo
Awesomenauts
Bastion
Eufloria
Journey

بهترین گرافیک:

Battlefield 3
Arma III
Forza Motorsport 4

بهترین دمو:

Prey 2
Tomb Raider
Twisted Metal

ناامید کننده ترین غایب:

Beyond Good & Evil 2 (working title)
The Last Guardian
Max Payne 3
Metal Gear Solid: Rising

بهترین تریلر :

Tomb Raider
Prey 2

بهترین Motion Control

No More Heroes: Heroes Paradise
Sesame Street: Once Upon a Monster
Dance Central 2
The Gunstringer

بهترین سخت افزار :

Wii U
Fanatec Elite Forza Motorsport 4 Wheel
Nyko Kinect Zoom
Sony 3D TV Bundle
PlayStation Vita

بهترین های هر ژانر

بهترین بازی اکشن ماجرایی:

Hitman Absolution

بهترین بازی ماجرایی:

Papo & Yo
AMY
Journey
Jurassic Park: The Game
Luigi's Mansion 2

بهترین بازی مبارزه ای:

Street Fighter X Tekken
Anarchy Reigns
Street Fighter III: Third Strike Online Edition
Tekken Tag Tournament 2
The King of Fighters XIII

بهترین بازی ریسینگ:

Forza Motorsport 4
Mario Kart
ModNation Racers
Need for Speed The Run
TrackMania 2 Canyon

بهترین بازی نقش آفرینی:

The Lord of the Rings: War in the North
The Witcher 2: Assassins of Kings
Bastion
Dark Souls

بهترین شوتر:

Battlefield 3
Arma III
Prey 2
The Darkness II

بهترین بازی استراتژی:

Carrier Command: Gaea Mission
Jagged Alliance: Back in Action
Kirby Mass Attack
Eufloria

بهترین های هر پلتفرم:

بهترین بازی Nintendo 3DS

Luigi's Mansion 2
Kid Icarus: Uprising
Mario Kart
Super Mario
The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D

بهترین بازی PC

Hitman Absolution
Battlefield 3
Arma III

بهترین بازی PS3

Hitman Absolution
Battlefield 3
Papo & Yo

بهترین بازی PlayStation Vita

Sound Shapes
LittleBigPlanet
ModNation Racers

بهترین بازی Xbox 360

Hitman Absolution
Battlefield 3
Forza Motorsport 4
Prey 2

بهترین بازی:

Hitman Absolution
Arma III
Battlefield 3
Forza Motorsport 4
Papo & Yo
Prey 2

پ.ن: انتخاب های خوبی داشت فقط خیلی جالبه که Hitman Absolution اکثر جایزه های اصلی رو گرفت!

Leon-117
18-06-2011, 12:54
GameSpot's Best Of E3 2011 Awardsچه میکنه این Hitman!:31:
آخر نفهمیدیم در کل کدوم بازی خیلی درخشیدـه!gamespot که به هیتمن بیشتر جایزه هارو داده اون یکی سایته هم به بایوشاک!
+

بهترین های E3 2011 از نگاه گیم اسپات
آقا یه نیگا هم به پست بالاییت بنداز!:31:

Steps-Rap
18-06-2011, 13:11
mass effect در این جدول ها جایی نداره ؟؟؟!!!

marmolak kocholo
18-06-2011, 13:20
چه میکنه این Hitman!:31:
آخر نفهمیدیم در کل کدوم بازی خیلی درخشیدـه!gamespot که به هیتمن بیشتر جایزه هارو داده اون یکی سایته هم به بایوشاک!

فکر کنم گیم اسپات از الان به هیتمن 10 داده:31:!!! کلا GeOW3 و Uncharted 3 و اینارو اصلا آدم حساب نکرده!(GeOW3 که به کل تو لیست نبود!!) همرو داده به هیتمن <-: :31:

vahidgame
18-06-2011, 14:04
توی E3 امسال بازی هایی مثل مس افکت 3 و گیرز 3 کلا نسبت به بازی های دیگه از جاهای مختلف جایزه اون چنان خاصی رو نگرفتن
فکر نکنم این جایزه ها مربوط به کیفیت خود بازی ها باشه و بیشتر مربوط به نمایشی هست که توی E3 داشتن و ممکنه یه بازی خیلی بزرگ نمایش خوبی نداشته و اطلاعات کاملی ازش منتشر نشده و این به معنی کیفیت بازی نهایی نیست!
الان همین گیم اسپات حتی ممکنه مثلا مس افکت 3 رو بهترین بازی سال 2012 انتخاب کنه و نمایش یه بازی در یه نمایشگاه مشخص کننده همه چی نیست!
ولی با این حال حداقل توی نامزد ها جای یکی دو تا بازی خالی بود مثلا مس افکت 3 برای بهترین بازی نقش آفرینی یا گیرز 3 برای بهترین شوتر...

+

حالا بهترین ها با رای کاربرای گیم اسپات رو مرور می کنیم:

بهترین بازی

Battlefield 3 25%
Uncharted 3: Drake's Deception 19%
Mass Effect 3 9%
The Legend of Zelda: Skyward Sword 9%
BioShock: Infinite 9%
Hitman Absolution 7%
........

بهترین بازی Xbox 360

Battlefield 3 17%
Gears of War 3 17%
Batman: Arkham City 16%

بهترین بازی PS3

Uncharted 3: Drake's Deception 54%
Battlefield 3 11%
Batman: Arkham City 10%

بهترین بازی PC

Battlefield 3 41%
Batman: Arkham City 12%
The Elder Scrolls V: Skyrim 11%

بهترین بازی شوتر

Battlefield 3 58%
BioShock: Infinite 16%
Call of Duty: Modern Warfare 3 10%

بهترین بازی اکشن ماجرایی

Uncharted 3: Drake's Deception 29%
Batman: Arkham City 22%
Assassin's Creed: Revelations 19%

بهترین بازی نقش آفرینی

The Elder Scrolls V: Skyrim 48%
Mass Effect 3 16%
The Witcher 2: Assassins of Kings 13%

چون تعداد بالا بود دیگه همه گزینه ها نوشته نشدن...
همون طور که می بینید با انتخاب های خود گیم اسپات فرق داره!
خودم هم توی گیم اسپات بیشتر به بازی هایی مثل Skyrim و Batman: Arkham City و Battlefield 3 و ... رای دادم : دی

Killzone2
18-06-2011, 14:16
بهترین بازی نقش آفرینی

The Elder Scrolls V: Skyrim 48%
Mass Effect 3 16%
The Witcher 2: Assassins of Kings 13%وحید جان گیم اسپات این رو اشتباه نوشته!!! در واقع اینطوریه:

بهترین بازی نقش آفرینی

48% The Witcher 2: Assassins of Kings
Mass Effect 3 16%
The Elder Scrolls V: Skyrim 13%
:31:
ویچر2 چرا اینطوری میکنن باهاش؟!:31:

این گیم اسپات هم یه انتخاب میکنه دیگه برای همه پلتفرم ها هسته!!! اون از هیتمن ... این از بتلفیلد 3 ... البته خوب اینقدر خوب خودشون رو نشون دادن این دو بازی که دیگه عنوان های دیگر کیفیت این ها رو ندارن.ولی بایوشاک اینفینیتی خیلی بهتر از این ها بود تا بشه بهترین یا عنوان های دیگه هم بودن برای بهترین انتخاب ها...

B.3.S.T
18-06-2011, 14:17
بهترین بازی

Battlefield 3 25%

خوشم میاد کاربراهای باهوشی داره این گیم اسپات : دی

همون طور که می بینید با انتخاب های خود گیم اسپات فرق داره!
تو بعضی از بهترینهای سایتها یه نکات عجیبی بود مثل بهترین گرافیک که bf3 جزءش نبود!
من فکر می کنم نظر مردم و گیمرها با نظر این نقد نویسان و کسانی که دستی تو امتیازات و انتخابها دارن بسیار تفاوت داره.تناقض به این گستردگی خیلی جالب نیست.

Sam Fisher 11
18-06-2011, 14:48
بحث نوع نمایش بازیه تا خوده بازی...مطمئنن gears3 بازی فوق خفن و سرگرم کننده ایه اما تو e3 نمایشی که داد خیلی قوی نبود بخصوص تو کنفرانس...اما بخش هایی که از هیتمن به نمایش دراومد خیلی جذاب تر و درگیر کننده تر و پر زرق و برق تر بود و همین امره که باعث میشه جایزه ها نصیب یه بازی بشه.
همینطور بازی های Skyrim و Forza4 و Infinite و Darkness II و BF3 و چندتای دیگه که با صحنه هایی که از بازی هاشون به نمایش گذاشتن همه رو متحیر کردن...
اسمش روشه دیگه...نمایشگاه...هر کی بهتر نمایش بده و همه رو جوگیر کنه برندس...

ویرایش:
وحید تو مانیتورینگ میکنی دسکتاپه ملتو؟: دی

3Dmajid
19-06-2011, 00:22
ببخشید یه سوال آسون دارم :20:
توی نمایشگاه E3 غیر از اینکه بازی هایی که قراره بیاد به نمایش میزارن دیگه چی کارا میکنن ؟
کلا این نمایشگاه واسه چیه ؟ :31:

vahidgame
19-06-2011, 03:49
وحید جان گیم اسپات این رو اشتباه نوشته!!! در واقع اینطوریه:

بهترین بازی نقش آفرینی

48% The Witcher 2: Assassins of Kings
Mass Effect 3 16%
The Elder Scrolls V: Skyrim 13%
ویچر2 چرا اینطوری میکنن باهاش؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جالبه الان با وجود رای های بیشتری که داده شده بازم اختلاف زیاده و Skyrim با 49 % به طور قاطع اوله! : دی
اتفاقا سایت ها ویچر 2 رو هم بهش توجه می کنن ولی وقتی اون در کنار دو تا غول این سبک قرار می گیره بایدم سوم بشه : دی
مخصوصا Skyrim که نمایش خیره کننده ای توی کنسول داشته و حتی بعضی سایت ها اونو به عنوان یه بازی نسل بعدی می دونن!

...................

گیم اسپات یه سری عکس به عنوان محبوب ترین عکس های E3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گذاشته که چند تا از اونا رو در زیر می بینید:

joey jordison
19-06-2011, 09:42
بحث نوع نمایش بازیه تا خوده بازی...مطمئنن gears3 بازی فوق خفن و سرگرم کننده ایه اما تو e3 نمایشی که داد خیلی قوی نبود بخصوص تو کنفرانس...اما بخش هایی که از هیتمن به نمایش دراومد خیلی جذاب تر و درگیر کننده تر و پر زرق و برق تر بود و همین امره که باعث میشه جایزه ها نصیب یه بازی بشه.
همینطور بازی های Skyrim و Forza4 و Infinite و Darkness II و BF3 و چندتای دیگه که با صحنه هایی که از بازی هاشون به نمایش گذاشتن همه رو متحیر کردن...
اسمش روشه دیگه...نمایشگاه...هر کی بهتر نمایش بده و همه رو جوگیر کنه برندس...
والا ما کنفرانس از طریق تعریفات دوستان دنبال میکردیم همچین از Geow 3 تعریف میکردن که ما با خودمون گفتیم یا پیغمبر الان دیگه بهترین بازی تاریخ هست!اما ماشالا الان صحبتها تغییر کرده!این بازی خودشو جر هم بده امسال مقابل بعضی از بازیها هیچ شانسی نداره............
--------
راستی دوست عزیز نمایش Darkness 2 چطوری بود؟یکم توضیح میدی من تو کف دموها هستم

halflife g
19-06-2011, 12:48

کل کنفرانس امسال برابر بود با انونس این بازی انقدر که از انونس این بازی خوشحال هستم که بیان کلمات قابل توصیف نیست گیمرها امیدوار میشن با این جور بازی ها...

بررسی ...:
در اواخر قسمت سوم وقتی که تیزر پایانی و اسمامی اینها میاد یه ویدئویی نشون میده ..:
سفینه ای منفجر شده رو نشون میده که مسترچیف :40:و کورتانا در ان مونده بودن هر دو با هم صحبت کنان به نزدیک محفظه ای که چیف در ان به خواب خواهد رفت میروند صحبت کنان چیف کوتانارو از کیت پشت سرش درمیاره و روی صحفه نمایش قرار میده و میگه که باید تا موقع لزوم به خواب بره خوابی شاید چند صد ساله و همون لحظه ای که دریچه اتاقک کوچک خواب خود را میبست به کورتانا میگه که منتظر من باش :40:و به خواب خود فرو میره
در این ویدئو میبینیم که موارد قرمز رنگی دیده میشه که با رسیدن یک نوری جان تازه ای میگیرند و صدایی هم بسیار نازک اما گاه مفهوم و گاه غیر قابل مفهوم شنیده میشه کم کم میفهمیم که این قرمز رنگ ها اجزای داخل بدن انسان هستن که با جون گرفتنشون مثل این که می خوان شخصی رو روحی تازه ببخشن قلب هم شروع به کا رمیکند دوربین از اون فضا بیرون میاد و همون محفظه خواب چیف رو میبینیم که کورتانا هم داره فریاد میزنه که چیف بیدار شو ...و سریع چیف بیدار شده و پیش کورتانا میره و میگه که من اینجام (هنوز اون صدای عالی خودشو داره) کیتشو برمیداره و به پشت سرخودش میزاره محیط د رحال انفجار شدیید بوده و سفینه در حال نابودی هستش مثل این که چیف اینجا جت پک داره و با استفاده از ان سریعا از محل دور میشه و بین راه از سلاحی برای باز کردن راه خودش استفاده میکنه و باز با کمک جهشی از جت پک به جلو میره و از محیط خطرناک خارج میشه و روی پاهای خودش وایمیسه اسلحه خودشو در میاره و مثل این که خفه کنی هم به سرش وصل میکنه حتما نشان دهنده اضافه شدن این موضوع هستش و دوربین عقب رفته و اسم بازی رویت میشه + تشویق بینهایت تماشاگران حاضر....
خوب شد که من نبودم اونجا وگرنه سکته قلبی رو زده بودم.

*****در نتیجه همگی منتظر می شیم برای اومدن پیش نمایشهای مفصل از بازی که بعدش تاپیک بازی زده بشه.

یه چند خطی هم به گفته های ناظم محترم اضافه کنم.......... .

تو این ویدیو چند چیز جالب دیده شد:

1-مستر چیف از مگنومی استفاده می کنه که در اخر ویدیو بهش یه زوم اسکوپ وصل می کنه.....این نشون میده احتمالا این شماره دارای قابلیت تغییر تو سلاحا رو داره

این قابلیت واسه بازی که کلا واسه خاطر اسلحه هاش معروفه و حدود 30 تا اسلحه متفاوت و جالب داره حرکت خطرناکیه و باید با دقت و وسواس انجام بشه...... .

2-سفینه ای که "مستر" و "کورتانا" توسط یه shield world به داخل اون سیاره کشیده میشه .........این sheildworld ها رو همون نژاد Forerunner که halo های 7 گانه رو ساخته بودن ساختن و توش نژادهای مختلف رو برای زنده موندن از چنگ فلادها اونجا قرارداده بودن که نژاد انسان هم درونشون بوده)

نژاد Forerunner سازنده هیلو ها و شیلد ورلد

پس احتمال اینکه ما بریم داخل یه SHEILD WORLD و با دنیای جدیدی روبرو بشیم زیاده..... .

SHEILD WORLD

یکی از HALO های هفتگانه

والا ما کنفرانس از طریق تعریفات دوستان دنبال میکردیم همچین از Geow 3 تعریف میکردن که ما با خودمون گفتیم یا پیغمبر الان دیگه بهترین بازی تاریخ هست!اما ماشالا الان صحبتها تغییر کرده!این بازی خودشو جر هم بده امسال مقابل بعضی از بازیها هیچ شانسی نداره............
--------
راستی دوست عزیز نمایش Darkness 2 چطوری بود؟یکم توضیح میدی من تو کف دموها هستم

شما نگران نباش همینطوری که دو شماره اول این بازی BEST بودن شماره 3 هم عالی خواهد(البته GOTY بودنش رو نمیشه ادعا کرد)

+

این نظرات سایتا در مورد بهترین فلان نمایشگاه کلا توهمیه....... یکی بیاد اینو واسه من توضیح بده :

خود شرکت سازنده بتلفیلد DICE گفته که نمایشی از این بازی روی X360 نداشتیم :

It’s official, Battlefield 3 will only be demo’d to the world on the Playstation 3 and PC platforms.

بعدش اومده شده بهترین بازی ایکس باکس از طرف گیم اسپات:18::18::18:

اینو شما چطور توجیه می کنی؟؟؟

+

والله بنده اینجا فعال نیستم و گرنه سیل تریلرهایی که واسه بازی اومد رو میذاشتم و شما پیشرفت وحشتناک بازی رو میدیدین....... .

+

یکی هم اینکه همونطور که حسین گفتش تو نمایشگاه بازی خوب و موفق میشه که اولا نمایش و کلا حواشی خیره کننده ای داشته باشه و دوما این انتخابا هم انتخابا و نظرات شخصیه....... .

مثلا:

سایت GAMEPRO هیچ جایزه ای به UNCHARTED 3 نداده ولی سایتی مثه GAMETRAILERS هر چی جایزه داشته به UNCHARTED 3 داده.....

سایت GAMESPOT هر چی جایزه داشته به HITMAN داده عوضش GAMEPRO اصلا HITMAN رو کاندیدای رشته ای نکرده

واسه گیرز هم اینطوریه .سایتی مثه GAMEPRO بهترین شوترش می کنه.......یه سایت دیگه بهترین شوتر و بهترین مولتیش می کنه.....یه سایت هم بهترین COOP......یه سایت هم جزو 10 گرافیک عالی..........یه سایتم خیار حسابش نمی کنه:31:

البته بازیهایی مثه BIOSHOCK یا FORZA 4 بازیهایی بودن که متفق القول همه ازشون خوششون اومده که جای تحسینم داره......... .

.
.
.

hoomi_gta
19-06-2011, 14:07
چه کرده هیتمن! فکر کنم این سریش فوق العاده باشه!

3Dmajid
19-06-2011, 14:35
ببخشید یه سوال آسون دارم :20:
توی نمایشگاه E3 غیر از اینکه بازی هایی که قراره بیاد به نمایش میزارن دیگه چی کارا میکنن ؟
کلا این نمایشگاه واسه چیه ؟ :31:

یکی جواب بده :41:

Layken
19-06-2011, 16:46
یکی جواب بده :41:
هر کمپانی و استدیو به غیر این که بازی های جدیدشو نشون میده ، ویدئوهایی از بازی های قدیمیش که هنوز منتشر نشده نشون میده ،اگر کنسولی جدیدی دارن نشون میدن یا وسیله ای جدید مانند کینکت یا موو دارن نشون میدن به غیر اینها مسئولان سازنده بازی ها همه در محل هستن و جزییات بیشتری رو بیان میکنن د رکنار گزارشگران و هوارداران قرار دارن سولات به صورت حضوری انجام میشه + تبلیغات و فروش که هر شرکت محصولات مختلف خودشو حالا در هر زمینه ای که بتونه خودشو به گیم و صنعتش ربط بده هستن..
+
اونجا میگردی یهو مثلا میبینی نزدیک پوستر بزرگ انچارتد هستی یا مثلا یدونه از اره های چرخ دنده تو دست یکی هستش بگیر باهاش عکس بنداز ...خلاصه حالشو ببر هم جز این نمایش ها محسوب میشه. دی

3Dmajid
19-06-2011, 18:19
هر کمپانی و استدیو به غیر این که بازی های جدیدشو نشون میده ، ویدئوهایی از بازی های قدیمیش که هنوز منتشر نشده نشون میده ،اگر کنسولی جدیدی دارن نشون میدن یا وسیله ای جدید مانند کینکت یا موو دارن نشون میدن به غیر اینها مسئولان سازنده بازی ها همه در محل هستن و جزییات بیشتری رو بیان میکنن د رکنار گزارشگران و هوارداران قرار دارن سولات به صورت حضوری انجام میشه + تبلیغات و فروش که هر شرکت محصولات مختلف خودشو حالا در هر زمینه ای که بتونه خودشو به گیم و صنعتش ربط بده هستن..
+
اونجا میگردی یهو مثلا میبینی نزدیک پوستر بزرگ انچارتد هستی یا مثلا یدونه از اره های چرخ دنده تو دست یکی هستش بگیر باهاش عکس بنداز ...خلاصه حالشو ببر هم جز این نمایش ها محسوب میشه. دی

ممنون ... !! منم میخوم برم خیلی حال میده :41::31::20:

B.3.S.T
21-06-2011, 14:26
انتخاب بهترینها به نقل از g4tv

(VIDEO)

Best Shooter E3 2011

HD

SD

Best New Hardware E3 2011

HD

SD

Best Show E3 2011

HD

SD

Best RPG E3 2011

HD

SD

Best Action-Adventure Game E3 2011

HD

SD

Best Xbox 360 Game E3 2011

HD

SD

Best PlayStation 3 Game E3 2011

HD

SD

Best of E3 2011: MP, Motion, Platformer, Fighting, and More

HD

SD

منبع:g4tv

marmolak kocholo
22-06-2011, 14:09
Game Critics Awards BEST of E3 2011

Best of Show
- Batman: Arkham City (Rocksteady/WB Games for PC, PS3, Xbox 360)
- BioShock Infinite (Irrational Games/2K Games for PC, PS3, Xbox 360)
- The Elder Scrolls V: Skyrim (Bethesda Game Studios/Bethesda for PC, PS3, Xbox 360)
- Tomb Raider (Crystal Dynamics/Square Enix for PC, PS3, Xbox 360)
- Uncharted 3: Drake's Deception (Naughty Dog/SCEA for PlayStation 3)

Best Original Game
- Bastion (Supergiant Games/WB Games for PC, Xbox 360)
- BioShock Infinite (Irrational Games/2K Games for PC, PS3, Xbox 360)
- From Dust (Ubisoft Montpellier/Ubisoft for PC, PS3, Xbox 360)
- Journey (Thatgamecompany/SCEA for PlayStation 3)
- Sound Shapes (Queasy Games/SCEA for PSVita)

Best Console Game
- Batman: Arkham City (Rocksteady/WB Games for PS3, Xbox 360)
- Mass Effect 3 (Bioware/EA Games for PS3, Xbox 360)
- The Elder Scrolls V: Skyrim (Bethesda Game Studios/Bethesda for PS3, Xbox 360)
- Tomb Raider (Crystal Dynamics/Square Enix for PS3, Xbox 360)

Best Handheld/Mobile Game
- Contre Jour (Mokus/Chillingo/EA for iPad, iPhone)
- Mario Kart (Nintendo/Nintendo for 3DS)
- Super Mario (Nintendo EAD Tokyo/Nintendo for 3DS)
- Uncharted: Golden Abyss (SCE Bend Studio/Naughty Dog/SCEA for PSVita)

Best PC Game
- Battlefield 3 (DICE/EA Games for PC)
- BioShock Infinite (Irrational Games/2K Games for PC)
- End of Nations (Petroglyph Games/Trion Worlds for PC)
- Star Wars: The Old Republic (Bioware Austin/EA Games for PC)
- Torchlight 2 (Runic Games/Perfect World for PC)

Best Hardware
- PlayStation Vita (Sony Computer Entertainment)
- Rocksmith (Ubisoft San Francisco/Ubisoft for PC, PS3, Xbox 360)
- Sony 3D Display (Sony Computer Entertainment)
- Wii U (Nintendo)
- Zoom for Kinect (Nyko)

Best Action Game
- Battlefield 3 (DICE/EA Games for PC, PS3, Xbox 360)
- Call of Duty: Modern Warfare 3 (Infinity Ward/Sledgehammer/ATVI for PC, PS3, Xbox 360)
- Gears of War 3 (Epic Games/Microsoft Studios for Xbox 360)
- Prey 2 (Human Head Studios/Bethesda for PC, PS3, and Xbox 360)
- Rage (id Software/Bethesda for PC, PS3 and Xbox 360)

- Assassin's Creed: Revelations (Ubisoft Montreal/Ubisoft for PC, PS3, and Xbox 360)
- Batman: Arkham City (Rocksteady/WB Games for PC, PS3, Xbox 360)
- BioShock infinite (Irrational Games/2K Games for PC, PS3, Xbox 360)
- Tomb Raider (Crystal Dynamics/Square Enix for PC, PS3, Xbox 360)

Best Role Playing Game
- Dark Souls (From Software/Namco Bandai Games for PS3, Xbox 360)
- Kingdoms of Amalur: Reckoning (Big Huge Games/38 Studios/EAP for PC, PS3, and Xbox 360)
- Mass Effect 3 (BioWare/EA Games for PC, PS3, Xbox 360)
- Star Wars: The Old Republic (BioWare Austin/EA for PC)
- The Elder Scrolls V: Skyrim (Bethesda Game Studios/Bethesda for PC, PS3, Xbox 360)

Best Racing Game
- Driver: San Francisco (Ubisoft Reflections/Ubisoft for PC, PS3, Xbox 360)
- Forza 4 (Turn 10 Studios/Microsoft Studios for Xbox 360)
- Mario Kart (Nintendo/Nintendo for 3DS)
- Need for Speed:The Run (EA Black Box/EA Games for PC, PS3, Xbox 360, Wii)
- Wipeout 2048 (Studio Liverpool/SCEE for PSVita)

Best Fighting Game
- Skullgirls (Reverge Labs/Autumn Games for PS3, Xbox 360)
- Street Fighter III: 3rd Strike Online Edition (Iron Galaxy Studios/Capcom for PS3, Xbox 360)
- Street Fighter X Tekken (Capcom/Capcom for PS3, Xbox 360, PSVita)
- Soul Calibur V (Namco/Namco Bandai for PS3, Xbox 360)
- Tekken Tag Tournament 2 (Namco Bandai Games for Arcade)
- WWE 12 (Yuke's/THQ for PS3, Xbox 360, Wii)

Best Sports Game
- FIFA Soccer 12 (EA Canada/EA Sports for PC, PS3, Xbox 360)
- Madden NFL 12 (EA Tiburon/EA Sports for PS3, Xbox 360)
- NBA 2K12 (Visual Concepts/2K Sports for PS3, Xbox 360)
- SSX (EA Canada/EA Sports for PS3, Xbox 360)
- UFC Undisputed 3 (Yuke's/THQ for PS3, Xbox 360)

Best Strategy Game
- Age of Empires Online (Gas Powered Games/Microsoft Studios for PC)
- End of Nations (Petroglyph/Trion Worlds for PC)
- Skulls of the Shogun (Haunted Temple Studios for PC, Xbox 360)
- Trenched (Double Fine/Microsoft Studios for Xbox 360)

Best Social/Casual Game
- Dance Central 2 (Harmonix/Microsoft Studios for Xbox 360)
- Disneyland Adventures (Frontier Developments/Microsoft Studios for Xbox 360)
- Rocksmith (Ubisoft San Francisco/Ubisoft for PC, PS3, Xbox 360)
- Rhythm Heaven (TNX/Nintendo for Wii)

Best Motion Simulation Game
- Dance Central 2 (Harmonix/Microsoft Studios for Xbox 360)
- Fruit Ninja Kinect (Halfbrick/Microsoft Studios for Xbox 360)
- Sesame Street: Once Upon a Monster (Double Fine Productions/WB Games for Xbox 360)
- The Gunstringer (Twisted Pixel Games/Microsoft Studios for Xbox 360)
- The Legend of Zelda: Skyward Sword (Nintendo EAD/Nintendo for Wii)

Best Online Multiplayer Game
- Battlefield 3 (DICE/EA for PC, PS3, Xbox 360)
- Call of Duty: Modern Warfare 3 (Infinity Ward/Sledgehammer/ATVI for PC, PS3, Xbox 360)
- Gears of War 3 (Epic Games/Microsoft Studios for Xbox 360)
- Star Wars: The Old Republic (BioWare Austin/EA for PC)

Best Downloadable Game
- Bastion (Supergiant Games/WB Games for PC, Xbox 360)
- Insanely Twisted Shadow Planet (Fuelcell Games/Microsoft Studios for Xbox 360)
- Journey (Thatgamecompany/SCEA for PlayStation 3)
- Papo & Yo (Minority/SCEA for PlayStation 3)l

Source:

Leon-117
28-06-2011, 19:31

بهترین بازی های E3 2011 از نگاه Game Critics Award

Best of Show
BioShock Infinite

Best Original Game
BioShock Infinite

Best Console Game

Best Handheld Game
Sound Shapes

Best PC Game
BioShock Infinite

Best Hardware
PlayStation Vita

Best Action Game
Battlefield 3

BioShock Infinite

Best Role Playing Game

Best Fighting Game
Street Fighter X Tekken

Best Racing Game
Forza 4

Best Sports Game
FIFA Soccer 12

Best Strategy Game
From Dust

Best Social/Casual Game
Sound Shapes

Best Motion Simulation Game

Best Online Multiplayer
Battlefield 3

Best Downloadable Game
Bastion

hosseincode2008
05-07-2011, 22:16
تا حالا تعریف دیوونگی رو بهت گفتم؟ دیوونگی انجام دادن یه کار لعنتی بارها و بارهاست که انتظار داری هر دفعه یه تغییری بکنه. این دیوونگیه. اولین باری که یه نفر اینو بهم گفت... نمیدونم, فکر میکردم سر کارم گذاشته پس بوم, کشتمش. مسئله اینه که... (با خنده) حق با اون بود. بعد از اون من هرجا رو که نگاه میکردم, هرجا, همه ی این لعنتی ها, میدیدم که یه کار لعنتی رو بارها و بارها و بارها دارن تکرار میکنن به امید اینکه ایندفعه قراره متفاوت باشه. نه نه لطفا, ایندفعه قراره متفاوت باشه...
متاسفم, اما این حالتی که تو داری منو نگاه میکنی رو (بلند میشه و صندلی که روش نشسته رو با یه مشت میشکونه) اصلا دوست ندارم! باشه؟ مشکلی تو کَلَت داری؟ فکر میکنی سر کارت گذاشتم؟ فکر میکنی دارم بهت دروغ میکنم؟ فاک یو! باشه؟ فاک یو‍! درسته مرد . میبینی؟ [تعریف دیوونگی] درسته, همین الانشم تو رو یه بار کشتم! و این به این معنی نیست که من یه دیوونه لعنتیم! درسته... مثل آب زیر همین پل.
(قدم میزنه و میاد جلو به صورت شخصیت اول بازی خیره میشه)
تا حالا تعریف دیوونگی رو بهت گفتم؟

- Vas در Far Cry 3

"Did I ever tell you the definition of insanity? Insanity is doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy. The first time somebody told me that...I don't know, I thought they were bullshitting me, so boom - I shot him. The thing is - *Hpht* - He was right. And then I started seeing everywhere I looked, everywhere I looked, all these fucking pricks...everywhere I looked, doing the exact same fucking thing over and over and over and over and over again thinking this time, its gonna be different. No-no please, this time, its gonna be different...
...I'm sorry, I don't like the way - *stands up, breaks chair he was sitting on* - that you are looking at me! Okay? Do you have a fucking problem in your head, do you think I'm bullshitting you, do you think I am lying FUCK YOU! Okay? FUCK! YOU! Its okay man. You see, the thing is, alright, the thing is, I already killed you once already. And its not like I am fucking crazy. Its okay...its like water under the bridge.
*Walks over, gets in face of main character*
Did I ever tell you...the definition of Insanity?"

Dante May Cry M
21-07-2011, 22:11
آقا کسی Trailer بازی آنلاین Vindictus رو در این نمایشگاه دیده؟

ashk1377
27-09-2011, 14:26
من که ندیدم فکرم نکنم باشه