PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ....::::: بحث و نظر در رابطه با از کار انداخن ویروس sality ::::...

MichaelQwerty
30-04-2011, 13:26
سلام دوستان عزیز
به نظر شما بهترین برنامه و یا بهترین روش برای مقابله با این ویروس چیست؟؟
ویروسی که کمتر اآنتی ویروسی می تواند در برابرش مقاومت کند؟؟؟!

gypsy_mariachi
30-04-2011, 20:22
سلام دوستان عزیز

سلام
دست گذاشتی روی یکی از ویروس های بد قلق! من بعلت اقتضای کاری با ویروسها زیاد سرو کله می زنم، خانواده Win32.Sality یکی از اون موذی هاشونن که روش متفاوتی از تکثیر و انتخاب کردن. اونا خودشونو توی فایل های exe پچ می کنن و خیلی راحت به همراه فایل آلوده به سیستم قربانی میرن، ما هم که به اون فایل اجرایی خودمون اعتماد داریم و طبق معمول روش برای اجرا شدن دبل کلیک می کنیم. بلا فاصله ویروس هم بدون اینکه ما متوجه بشیم فعال شده و شروع به آلوده کردن تمام فایل های اجرایی سیستممون میکنه.
یکی از نشونه های آلوده شدن سیستم روشن مودن زیاد و غیر عادی چراغ هارده که می تونه حاکی از فعالیت ویروس برای آلوده کردن فایل های اجرایی باشه. پیشنهاده من برای جلوگیری از آلوده شدن به این ویروس اول استفاده از یه آنتی ویروس آپدیت و فعال ( خیلی میشه که بعضی ها آنتی ویروس رو سیستم دارن و برای اینکه performance بالاتری داشته باشن و یا می خوان game اجرا کنن غیر فعالش می کنن) من Bitdefender Total Security رو پیشنها می کنم که بازده بالا با کمترین استفاده از Resource های سیستم رو داره. میتونین توانایی های این آنتی ویروس رو تو سایت معتبر toptenreviews چک کنین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
توصیه دیگه اینه که فایل های اجرایی رو که توی فلش مموریمون داریم و اغلب ازشون استفاده میکنیم بصورت zip یا rar در بیاریم و در موقع لزوم unpack کنیمشون. این طوری هم احتمال آسیب دیدن فایل اجراییمون توسط ویروس کم میشه هم احتمال حمل ویروس به سیستممون رو کاهش میدیم.
موفق باشین :46:

AlexanderMahone
30-04-2011, 20:51
سلام دوستان عزیز
این نرم فزار هایی که معرفی میکنم میتونن این ویروس رو بزنن شل و پل کنن 99% تضمینی:
از شرکت ای وی جی:

از شرکت کاسپرسکی:

از شرکت سایمنتک Norton Power Eraser:

از شرکت سوفوس:

از شرکت اف سیکیور:

اینا قدرتمند ترین نابود گر های این ویروس هستند:11:

MichaelQwerty
01-05-2011, 20:02
سلام و خسته نباشید به دوستان
مدتی هست که درگیر این ویروس هستم. یک نمونه از این ویروس که taskmanager,... غیر فعال میکرد راه مقابلش نصب دوباره ویندوز و پاک کردن فایلهایی بود که با استفاده از بهترین آنتی ویروسها شناسایی می شد و فایل بعد از پاک شدن غیر قابل استفاده بود من آنتی ویروسی رو مشاهده نکردم که بعد از clean کردن فایل رو سالم تحویل بده.

نسخه جدیدی از این ویروس که کاری به taskmanager نداشت آنتی ویروسهای جدید و بی خاصیت nod32 ,... توانایی شناسایی فایلی که ویروس بود رو نداشتن و فقط فایل آلوده به ویروس رو تشخیص می دادند. در ضمن اگه این ویروس فعال بود من ندیدم این برنامه های امنیتی کاری ازشون بر بیاد شما دیدین؟!!!