PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 60 تا 100 کیلو متر تا مبدا چقدر هزینه اولیه وایرلس داره ؟

naim697
29-04-2011, 18:00
سلام دوستان خیلی وقته که از نبود اینترنت واقعا رنج میبریم . میخوام یک هزینه ای بکنم و از اینترنت وایرلس استفاده کنم .

هزینه نصب اولیه چقدر خرج داره دقیقا مثلا یکی شهری 60 باشه و شهری دیگه 100 باشه از اونجا سرویس بگیریم ؟

هزینه نصب تجهیزات چقدره ؟

در ضمن ایا میتونم روی سقف منزل نصب کنم ؟

0liver
29-04-2011, 18:35
من فقط میدونم

هزینه مودمی که 60 تا 100 کیلومتر تا مقصد فاصله داشته باشه فکر کنم بالای چند میلیون تومانه !

روی سقف منزل هم میشه نصب کرد !

ولی فکر کنم با این فاصله ! کیفیت اینترنتت افت پیدا کنه !

تا همینجا میدونستم :]

naim697
29-04-2011, 21:32
سلام امروز امار گرفتم دیدم تو محلمون تازه اینترنت وایرلس هم امده حتی یک کافی نت هم زدن . گفتش یک انت ریسو باید بخری فاصله حدودا 2 یا 3 کیلو متر هستش .

قراره یکشنبه صبح بیادش برام نصب کنه ؟ حالا سوالم اینجاست نمیخوام طرف سرم کلاه بذاره بگه باید انتن ریسیو خیلی قوی بگیر ی

حدا خرج چقدر میشه ؟

mehdi_08
29-04-2011, 22:32
سلام امروز امار گرفتم دیدم تو محلمون تازه اینترنت وایرلس هم امده حتی یک کافی نت هم زدن . گفتش یک انت ریسو باید بخری فاصله حدودا 2 یا 3 کیلو متر هستش .

قراره یکشنبه صبح بیادش برام نصب کنه ؟ حالا سوالم اینجاست نمیخوام طرف سرم کلاه بذاره بگه باید انتن ریسیو خیلی قوی بگیر ی

حدا خرج چقدر میشه ؟

ببین بستگی داره چه مدل انتنی برات نصب می کنه
خانواده نانو استیشن 2
خانواده نانو استیش 5
خانواد پاور اشتیشن
....... پیکو استیشن
و....
که قیمت ها از 85 تومن شروع می شه برو بالا
باید ببینی اون شرکت در مبدا از چه انتنی استفاده می کنه فرکانس 2.4 یا 5.8 و..
:20:

naim697
29-04-2011, 22:53
هزینه نصب انتن چقدر میگیرین ؟ حدودا ؟ و ایا برای منزل خودم باید مودم جداگانه بخرم ؟

ایا همون روز بهم اینترنت میدن ؟ یا مثل adsl مکافات داره ؟

sinaxex
20-05-2011, 00:50
هزینه نصب عرف 40 تومان هست!!!(کانفیگ رادیو و..)
همه موقع که انتن و رادیو رو نصب کردند شما انلاین هستید و هیچ مکافاتی نداره
نیاز به خرید مودم هم نیست اگر یک سیستم هستید از رادیو اتون یک سیم میاد پایین دم سیستم اتون یم POE میزارید که برق انتن رو تامین کنه و سپس کابل میره پشت سیستم اتون(اگر مادربرد اتون پورت لن داره که هیچ اگر هم نداره باید یک کارت شبکه بخرید)
اگر سوالی بود در خدمتم
باتشکر