PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای خریدن تبلت (قلم دیجیتال)

rostamiani
29-04-2011, 10:20
سلام
من کار اصلیم طراحی نیست ولی در کنار کارم طراحی سه بعدی هم می کنم
یک تبلیت (قلم دیجیتال) برای کار با برنامه Mudbox می خوام و نمی خوام بیشتر از 150 هزار تومان هم هزینه کنم
اینجا پرسیدم چون فکر می کنم اینجا تبلت کار بیشتر باشه

زاویه قلم برام مهم نیست ولی می خوام فشار رو خوب تشخیص بده. اندازه A5 هم فکر کنم برام کافی باشه

1. به جز Wacom که برند مشهوری هست دیگه چه برند هایی تو ساخت تبلت خوب کار کردند ؟ من فقط اسم XP-Pen رو شنیدم که پسرخالم خریده بود و بعد از مدتی قلمش از کار افتاد .گزاشتش کنار و یک Wacom Indus خرید :13:

2.چون تا به جال تبلت نداشتم نمی دونم چه مواردی رو باید در نظر بگیرم.اگه ممکنه در این مورد هم راهنماییم کنید

زیاد عجله ای برای خرید ندارم چون هنوز پول به دستم نرسیده... اگه در آینده مدل بهتری قراره بیاد می تونم صبر کنم

متشکرم :10:

MoJtaBa.R
29-04-2011, 10:54
1. به جز Wacom که برند مشهوری هست دیگه چه برند هایی تو ساخت تبلت خوب کار کردند ؟ من فقط اسم XP-Pen رو شنیدم که پسرخالم خریده بود و بعد از مدتی قلمش از کار افتاد .گزاشتش کنار و یک Wacom Indus خرید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سال پیش ! جنیوس سایز A5 گرفتم : تا حالا خیلی راحت باهاش کار کردم - قیمتش 55 تومن بود

جنیوسای جدید توی همین سایز الان به حدود 75 تومن هست که دارای 2 تا نوک قلم اضافی هست که به مرور زمان اگه نوک قلمت خورده بشه بتونی جایگزین کنی ولی مدلای جدید توی این سایز ماوس ندارن که مال من که مدل قدیمیه داشت : مال من که توی همین سالا مدام استفاده میکنم ازش هنوز آنچنان خورده نشده که به فکر تعویض نوکش باشم

جنیوس بگیر و خیالت راحت باشه - چیز خاصی نداره و مث ماوس میمونه و توی هز ویندوزی به راحتی قابل شناسایی هستش

rostamiani
29-04-2011, 11:59
5 سال پیش ! جنیوس سایز A5 گرفتم : تا حالا خیلی راحت باهاش کار کردم - قیمتش 55 تومن بود

جنیوسای جدید توی همین سایز الان به حدود 75 تومن هست که دارای 2 تا نوک قلم اضافی هست که به مرور زمان اگه نوک قلمت خورده بشه بتونی جایگزین کنی ولی مدلای جدید توی این سایز ماوس ندارن که مال من که مدل قدیمیه داشت : مال من که توی همین سالا مدام استفاده میکنم ازش هنوز آنچنان خورده نشده که به فکر تعویض نوکش باشم

جنیوس بگیر و خیالت راحت باشه - چیز خاصی نداره و مث ماوس میمونه و توی هز ویندوزی به راحتی قابل شناسایی هستش
چه خوب ! فکر اصلا به جنیوس فکر نمی کردم ! شما این قلم رو برای چه کاری است استفاده کردید ؟طراحی یا نوشتن ؟
از تشخیص فشار قلم هم استفاده کردید ؟

کسی Genius و Wacom Bambo رو تست کرده که بتونه با هم مقایسه کنه ؟

متشکرم

MoJtaBa.R
29-04-2011, 18:01
چه خوب ! فکر اصلا به جنیوس فکر نمی کردم ! شما این قلم رو برای چه کاری است استفاده کردید ؟طراحی یا نوشتن ؟
از تشخیص فشار قلم هم استفاده کردید ؟

کسی Genius و Wacom Bambo رو تست کرده که بتونه با هم مقایسه کنه ؟

متشکرم

برای طراحی ! حساسیت بالای نوک قلمش مچ و انگشت رو خسته نمیکنه

rostamiani
30-04-2011, 11:18
برای طراحی ! حساسیت بالای نوک قلمش مچ و انگشت رو خسته نمیکنه
متشکرم ... اگه ممکنه مدل تبلتتون رو بگید

متشکرم :10:

MoJtaBa.R
06-05-2011, 00:27
مدلش قدیمیه و فرقش با جدیدا توی داشتن موسه که جدیدا ندارن ! mouse pen 5X4 اینم عکسش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]