PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مي خوام ديگه برام ايميل اسپم نياد

manli7
28-04-2011, 12:30
سلام دوستان من مي خوام ديگه برام ايميل اسپم نياد

بايد چي كار كنم؟

joe_satriani
28-04-2011, 18:38
با سلام
با چه سرویس ایمیلی میخواید این تنظیمات رو انجام بدید؟
اما به طور عمومی سرویس ها یه تنظیماتی رو توی کلیک راست روی همون ایمیل دارن که انتخاب میکنن به عنوان Spam هست و از این به بعد هر چی ایمیل از اون آدرس بیاد میره قسمت اسپم ها

موفق باشید.

manli7
28-04-2011, 21:20
ياهووووووووووو

MOHAMMAD_ASEMOONI
07-05-2011, 12:03
سلام
روي مربع ايميل مورد نظر تیک بزنین و سپس روی دكمه ي spam کلیک کنین .

دیگه هر چی ایمیل از اون شخص یا سایت بیاد میره تو صندوق spam

میتونین مدت زمان ماندنش در صندوق اسپم رو هم خودتون تعیین کنین .
از قسمت option وارد spam بشین و مدت رو انتخاب کنین . (از صفر دقیقه یعنی فورا پاک بشه تا یک ماه ) بذارینش رو یکماه چون بعضی وقتا اتفاقی ایمیلهای اصلی هم میره تو اسپم .

اصلا اسپم باهو الکیه !!!!

تمام ایمیلهای همین سایت میره تو صندوق اسپم
حتی لیست اسپمها رو کامل پاک کردم اما باز هم میره تو قسمت اسپم !!!!!!

پس بذارینش رو یک ماه تا قبل از حذف شدنشون فرصت کنین که ببینینشون .

ظرفیت اسپم یاهویِ مجانی , پونصد تا اسپم هست .

K1lou
02-06-2011, 08:03
با سلام
این قابلیت رو توی gmail چطور باید فعال کرد ؟
در صورت فعال شدن اگه یکی ایمیل برامون بیاد و ناخواسته بره توی قسمت اسپم . این ایمیل هم که اسپم نیست و در اون پوشه قرار گرفته پاک میشه ؟ ویا فقط ایمیلهایی که به عنوان اسپم معرفی شدن پاک میشن ؟
با تشکر

joe_satriani
02-06-2011, 20:31
با سلام
این قابلیت رو توی gmail چطور باید فعال کرد ؟
در صورت فعال شدن اگه یکی ایمیل برامون بیاد و ناخواسته بره توی قسمت اسپم . این ایمیل هم که اسپم نیست و در اون پوشه قرار گرفته پاک میشه ؟ ویا فقط ایمیلهایی که به عنوان اسپم معرفی شدن پاک میشن ؟
با تشکر

با سلام
ابتدا ایمیلی که تشخیص میدید که اسپم هست رو انتخاب و تیک بزنید
سپس از بالا more option رو انتخاب کنید و گزینه ی Filter message like these رو انتخاب کنید
و صفجه ای باز میشه
که میتونید اونجا تمام کارهایی که اتفاق میفته واسه این آدرس ایمیل رو انتخاب و بررسی کنید
مثلا پاک بشه، کپی بشه، و ....

موفق باشید.

900913
21-06-2011, 10:33
چطور ایمیلهای تبلیغاتی فارسی رو که هر بار از یه آدرس وبا مشخصات جعلی ارسال میشن فیل تر کنیم؟ عنوانش فقط متن فارسی متغیر و محتوا چند خط فارسی + یه آدرس متغیر.

farhad61
24-06-2011, 19:35
با سلام
ابتدا ایمیلی که تشخیص میدید که اسپم هست رو انتخاب و تیک بزنید
سپس از بالا more option رو انتخاب کنید و گزینه ی Filter message like these رو انتخاب کنید
و صفجه ای باز میشه
که میتونید اونجا تمام کارهایی که اتفاق میفته واسه این آدرس ایمیل رو انتخاب و بررسی کنید
مثلا پاک بشه، کپی بشه، و ....

موفق باشید.

آقا این قسمتی که شما میگی توی ایمیل من نیست چیکار باید بکنم ؟ این اسپم ها من رو بیچاره کردن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EhsanCPU
03-07-2011, 03:25
آقا این قسمتی که شما میگی توی ایمیل من نیست چیکار باید بکنم ؟ این اسپم ها من رو بیچاره کردن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اوه اوه چه خبره :18:
کدوم نامردی اینا رو برات میفرسته
باید اول ایمیلو تیک کنی بعد روی گزینه More و گزینه آخر Filter message like these

900913
03-07-2011, 11:19
اوه اوه چه خبره :18:
کدوم نامردی اینا رو برات میفرسته
باید اول ایمیلو تیک کنی بعد روی گزینه More و گزینه آخر Filter message like these

در ایمیل یاهو همچین گزینه ای هست که ایمیلهای دارای مشخصات متغییر رو بتونه ف ی ل ت ر کنه؟

EhsanCPU
04-07-2011, 12:22
در ایمیل یاهو همچین گزینه ای هست که ایمیلهای دارای مشخصات متغییر رو بتونه ف ی ل ت ر کنه؟
100 درصد
سروس دهندگان بزرگ ایمیل
مثل GMAIL و YAHOO و HOTMAIL
طوری برنامه ریزی شدن که SPAM ها رو در هر حالتی تشخیص میدن حتی با ایمیل متغیر
:20:

900913
05-07-2011, 05:25
100 درصد
سروس دهندگان بزرگ ایمیل
مثل GMAIL و YAHOO و HOTMAIL
طوری برنامه ریزی شدن که SPAM ها رو در هر حالتی تشخیص میدن حتی با ایمیل متغیر
:20:

درست ولی بعضی وقتها ایمیلهای مهم و غیر اسپم هم میرن تو بخش اسپم به اشتباه خوب مجبوریم اسپم رو هم چک کنیم.
ایمیل ایمیلهای متغییر که گفتم 50 یا 100 تایی یه باره تو چند دقیقه میان همشون میرن توی فولدر spam خوب تا اینجا کاهو کارش رو درست انجام داده ولی بعضی وقتها اشتباه میکنه. خوب ما باید اسپم رو چک کنیم که میبینیم صفحه اول و دوم پر شده از این جفنگیات!

من واسه بعضی ایمیلهای خاص ف ی ل ت ‌ر تعریف کردم اصلا همون اول که رسیدن برن تو یه فولدر خاص ذخیره بشن.
برای این ایمیلهای تبلیغ با مشخصات متغیر نمیدونم چیکار کنم. منبعش هم مشخص نیست و جعلی میزنه.

اگه اون گزینه filter like this email رو داشت یاهو و میتونستیم باهاش ایمیلهای خاص رو حذف کنیم یا منتقل کنیم فولدر دیگه خیلی خوب میشد.

در اصل ایمیلهای ما یک بار در جیمیل پالایش میشه بعد یک بار هم در یاهو باز اسپم داریم!!!!

:2: