PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار recovery

redevil6990
28-04-2011, 12:26
سلام. دوسنان من میخوام یکی از پارتیشن هام (NTFS)رو ریکاوری کنم طوری که فولدر های مربوط به فایل ها با حداقل نام فایل ها رو هم به شکل اصلیشون ببینم (نه اینکه شماره 1و2و3 ... بندازه) یه نرم افزار خیلی قوی نیاز دارم. ممنون

jafarian
28-04-2011, 12:32
سلام. دوسنان من میخوام یکی از پارتیشن هام (NTFS)رو ریکاوری کنم طوری که فولدر های مربوط به فایل ها با حداقل نام فایل ها رو هم به شکل اصلیشون ببینم (نه اینکه شماره 1و2و3 ... بندازه) یه نرم افزار خیلی قوی نیاز دارم. ممنون

شمامیتونی ازاین دوبرنامه ای که پایین لینک کردم استفاده کنید:20:

لینک دانلود EASEUS Data Recovery Wizard Pro حجم 4.30 مگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک دانلود Professional Recover Center حجم 2.40 مگ

redevil6990
28-04-2011, 17:33
شمامیتونی ازاین دوبرنامه ای که پایین لینک کردم استفاده کنید:20:

لینک دانلود EASEUS Data Recovery Wizard Pro حجم 4.30 مگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک دانلود Professional Recover Center حجم 2.40 مگ

اولی رو امتحان کردم ولی اونجوری که گفتم نبود... همه فایل هارو با شماره و بدون نام اصلی شون میریزه تو فولدر LOST FILES ! راهی نیست؟ آخه من کل اطلاعاتم رو نمیتونم دویاره اسم گذاری کنم خیلی زیاده

jafarian
28-04-2011, 17:41
اولی رو امتحان کردم ولی اونجوری که گفتم نبود... همه فایل هارو با شماره و بدون نام اصلی شون میریزه تو فولدر LOST FILES ! راهی نیست؟ آخه من کل اطلاعاتم رو نمیتونم دویاره اسم گذاری کنم خیلی زیاده

دومی هم امتحان کنید احتمالاکارتون راه بیفته به نظرم بهتره کرک کردنشم مشکل داشتین بگین:20: