PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز سون

ali.moradi
27-04-2011, 21:56
سلام دوستان مشکل عجب که دارم گاهی زمان نصب کردن ویندوز سون در حالت اول که صفحه آبی ظاهر میشه واسه انتخاب کشور وزبان صفحه میاد اما هیچ گزینه دیده نمیشه فقط صفحه آبی و اشاره گر موس تا حالا چند مورد
بر خوردم هیچ کاری هم نمیشه کرد جالبه سیستم خودم هم این آخرین با هم جوری شده با این که چند بار ویندوز سون نصب کردم سیستم ها از نظر سخت افزاری جواب میدن سون رو اما نمیدونم مشکل از کجاست چه جوری حل میشه

Amir Varasteh
27-04-2011, 22:16
سلام.

اول از سلامت دی وی دی و دی وی دی رامت مطمئن شو.

ali.moradi
28-04-2011, 09:02
سلام از سلامتش مطمئن هستم اخه سی دی بوت دیگه رو اجرا میکنه ؟؟؟

hes25
28-04-2011, 09:44
سلام.
برا منم شده سون نصب نشه به این دلایل:

1=دی وی دی رایتی باشه :

2= اگه اصل هست این کار و انجام بده ببین درست میشه

اگه xp داری باید تو C باشه بدون استثنا !

برو تو ویندوز و برنامه های مدیریت هارد رو نصب کن احتمالا مشکل از پارتیشن سیستمت هست که نمیزاره دی وی دی خونده بشه بعد اشکالات اونو برطرف کن.

بهترین برنامه هم TuneUp Utilities 2011 _1-Click Maintenance هست

این کارا رو کردی بیا خبر بده مال من اینجوری شده بود حل شد

موفق باشی.

H.Operator
28-04-2011, 13:37
سلام دوستان مشکل عجب که دارم گاهی زمان نصب کردن ویندوز سون در حالت اول که صفحه آبی ظاهر میشه واسه انتخاب کشور وزبان صفحه میاد اما هیچ گزینه دیده نمیشه فقط صفحه آبی و اشاره گر موس تا حالا چند مورد
بر خوردم هیچ کاری هم نمیشه کرد جالبه سیستم خودم هم این آخرین با هم جوری شده با این که چند بار ویندوز سون نصب کردم سیستم ها از نظر سخت افزاری جواب میدن سون رو اما نمیدونم مشکل از کجاست چه جوری حل میشه
سلام
حدس میزنم این مشکل از درست خوانده نشدن اطلاعات توسط اون درایو دی وی دی هست من خودم امتحان کردم روی سیستم پسر عموم با رایتر سونی حدود نیم ساعت باید منتظر می موندی تا اون صفحه کامل بشه اما وقتی رایتر اسوس خودمو میزاشتم سریع می رفت برا نصب شما دیسک ویندوزت رو کلآ عوض کن ببین نتیجه چی میشه.

nimakarimi95
28-04-2011, 13:46
یکم بشتر توضیح بدبد.

mtchabok
28-04-2011, 14:56
این مشکل بیشتر به دلیل خرابی و یا ایراد سخت افزاری هس . که در این مورد دو تا سخت افزار داریم :
- یکی که همون دی وی دی هس که داریم ویندوز رو نصب میکنیم .
- یکی هم دی وی دی ریدر هس که باهاش داریم نصب میکنیم .
هر کدوم مشکلی داشته باشن در نصب ویندوز دچار اختلال مشن و یا مدت زمان زیادی رو برای هر کاری میگیرن .

jafarian
28-04-2011, 17:56

شمااگرفلش دارین یک فلش بوت درست کنیدبعدش ازطریق فلش اقدام به نصب ویندوزکنیداگرکارتون راه افتاد مشکل ازدستگاه دی وی دی شما هستش:20: