PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Dell XPS L502-A يا HP Pavilion DV6-6090 ؟؟؟‌ براي كارهاي گرافيكي

x4n
27-04-2011, 16:58
سلام دوستان عزيز

پس از مدت هاي زياد و تلاش براي خريد مك بوك پرو همونطوري كه ميدونيد قيمت ها خيلي خيلي خيلي بالاتر از اون چيزي بود كه همه انتظارش رو داشتيم براي همين مجبور ميشم كه از يك برند ديگه انتخاب كنم :46:

كاربرد هم كارهاي گرافيكي 3 بعدي و رندر ( مايا ) و 2 بعدي ( فتوشاپ ) و تدوين فيلم ( After Effect )

بلوري واسم مهم نيست ( 150تومن فكر مي كنم گرونتر از مدل هايي هست كه بلوري ندارن )

CPU و كارت گرافيك و GPU واسم مهمه چون كارم تخصصي هست ( كارت گرافيك GForce واسه من بهتره تا ATI )

رم هم مهمه ها :31:

اين دو لپ تاپ رو ديدم كه نسبت به قيمت گزينه هاي مناسبي هستن

اگه پيشنهاد ديگه اي هم بود ( هم رده در اين كانفيگ ) ممنون ميشم راهنمايي كنيد

كلاً راهنمايي كنيد يك لپ تاپ خوب بگيرم :11:

13bedar13
27-04-2011, 19:30
5750 ایسر
cori7 2630
6g ram
640 hard 5400rpm
gt 540m nvidia graphich
1050 -1070 گارانتی سازگار ارقام!
usb3 هم داره قاعدتا

x4n
27-04-2011, 21:59
5750 ایسر
cori7 2630
6g ram
640 hard 5400rpm
gt 540m nvidia graphich
1050 -1070 گارانتی سازگار ارقام!
usb3 هم داره قاعدتا

فعلاً بين اون 2 گزينه كه خودم دادم دارم تحقيق مي كنم :11:

pooriya_hp
28-04-2011, 15:03
دوست من این دوتا لپ تاپ تقریبا هم رده هستند !!

با این تفاوت که قیمت hp کمی بالاتر هست و از اون طرف هم hdd+ram بیشتر داره !!
و دیزاین بهتر + حسگر انگشت هم داره !! + وزنش هم کمتره !!

اما گرافیک : ( بدلیل تخصصی بودن موضوع ( نیازهاتون ) بهتره خودتون برانداز کنید )

تست از notebookchek :

AMD 6770 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nvidia geforce GT540m :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید

bahmaniq
14-05-2011, 11:11
سلام.منم دقیقا بین همین 2تا مدل مونده بودم.قبلا سری اف داشتم اما خیلی لذیت میکرد.کلا از سونی بدم اومده دیگه.اما در مورد این 2تا.با چندتا مرکز تعمیرات مشورت کردم.همشون گفتن اچ پی بهتره.مثل اینکه xps یه مشکل عجیب داره.اتصالی برق! اگه سیستم رو روی سطح فلزی بذارین احتمال اسیب دیدن گرافیک و رم خیلی زیاده.یه موردشو خودم به عینه دیدم! در مورد گرافیک ام کاملا واضحه 6770 از 540m برتره! دل خوشی از ATI ندارم اما اعتراف میکنم 6770 بهتره.xps خیلی هم بد قلقه.یه سنگینی بدی داره.اما اچ پی زیاد اینطور نیست.بقیشو ام که میدونین خودتون.

m9780d
14-05-2011, 19:09
سلام.منم دقیقا بین همین 2تا مدل مونده بودم.قبلا سری اف داشتم اما خیلی لذیت میکرد.کلا از سونی بدم اومده دیگه.اما در مورد این 2تا.با چندتا مرکز تعمیرات مشورت کردم.همشون گفتن اچ پی بهتره.مثل اینکه xps یه مشکل عجیب داره.اتصالی برق! اگه سیستم رو روی سطح فلزی بذارین احتمال اسیب دیدن گرافیک و رم خیلی زیاده.یه موردشو خودم به عینه دیدم! در مورد گرافیک ام کاملا واضحه 6770 از 540m برتره! دل خوشی از ATI ندارم اما اعتراف میکنم 6770 بهتره.xps خیلی هم بد قلقه.یه سنگینی بدی داره.اما اچ پی زیاد اینطور نیست.بقیشو ام که میدونین خودتون.

من بین این دو اچ پی رو بالاتر می بینم
درباره ایکس پی اس هم فکر کنم طرف یه چیزی گفته..آخه لپ تاپ ها زیرشون 4تا پایه لاستیکی دارند که هم برای جلوگیری از اتصال هست و هم برای لیز نخوردن و گردش بهتر هوا از زیر....چطوری ممکنه نمی دونم:13:

eman_releeh
15-05-2011, 09:42
سلام به نظر من xps واسه کارهای گرافیکی بهتره.

.princess
16-05-2011, 15:35
سلام اگه واسه كارهاي نرم افزاري ميخواين من خودم اچ پي دارم dv6 6070 قيمتش هم مناسبه بگرديد ميتونيد 1300 هم بخريد در مورد ايسري كه دوستمون پيشنهاد داد 5750 خيلي داغه و نويزه زيادي داره و صفحه نمايش مناسبي نداره ميتونيد تو نوت بوك چك ملاحظه كنيد دل 502 هم بهترين دل هستش ولي به قدرت اچ پي نميرسه اين اما 6770 خيلي بهتر از 540 يا 550 هستش تقريبا با 555 جي فورس برابري ميكنه و رمش هم DDR5 هست و صفحه نمايشش هم كمي بهتر از دل 502 هست حالا تصميم با خودتونه

KIA.FARD
17-05-2011, 17:17
DELL XPS Core i7 2720 With GT540 Garantiye Espinas
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
VS
Hp Pavilion Core i7 2630 With ATI 6770
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:41:kodum Yeki Behtare

H.B.F
27-05-2011, 05:38
بابا چشمام دیگه داره از کاسه در میاد بس که این فروم ها رو خوندم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من بین Lenovo Y570،Dell XPS L502 و HP 6090 موندم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از نظر کانفیگ که تقریبا یکی هستن، فقط می خوام بدونم تو کیفیت مانیتور هاشون کودوم بهتره؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و این که کودوم رو تو ایران با خیال راحت تر میشه خرید؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون نماینده رسمی واقعی که خداروشکر نداریم تو ایران.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کودوم ازینا احتمال ریفر بودنش زیادتره؟؟ کودوم گارانتیش مطمئنتره؟؟؟ خلاصه اینکه یه بار برا همیشه یکی بیاد خیال مارو راحت کنه.
اینم بگم که برای کارای سنگین سه بعدی(مایا) و افترافکت می خوام.در ضمن میخوام برای پرزنته کار هم به مشتری ازش استفاده کنم،برا همین یه کم هم خوشگل باشه بد نیست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1navid
27-05-2011, 12:35
Y570 از برند لنوو به نظرم بهتر باشه مدل ssd دارش تو نرم افزار های گرافیکی سرعت بالایی داره

worya_sh
06-06-2011, 09:33
بهترین انتخاب hp dv6 6090 .

Xilevens
06-06-2011, 20:17
بين دو مدلي كه گفتيد اگه واسه كار گرافيكي ميخوايد مدل جي فورس بهتره
درسته كه قدرتش چند درصدي از 6770 كمتره اما رمش 2 گيگ هست و واسه كار گرافيكي برتري كامل حساب ميشه
اما خود دل رو من حسابي روش باز نميكنم
من خودم باشم اچ پي رو ميگيرم خوب من كار گرافيك سنگيني هم نميخوام انجام بدم (به كار گرافيكيتون هم مربوط ميشه)

EDISOUN
16-06-2011, 20:28
من هم دقیقا بین این 2 مدل موندم کدومو انتخاب کنم اتفاقا یکی از دوستام HP 6080 رو گرفته و ازش راضی هم هست اما میگه قسمت سمت راست و پایین صفحه کلید داغ میکنه اما از الباقی چیزاش راضیه ....
تنها فرق 6080 و 6090 هم تو هارد و بلوری هست
در تمام تحقیقاتی که انجام دادم فقط به این نتیجه رسیدم که
1) رم 6090 رو از 8 گیگ بیشتر نمیشه ارتقا داد این مساله در سایت HP هم نوشته شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در صورتی که رم XPS رو میشه تا 16 ارتفا داد
2) سرعت پدازشگر کارت گرافیک 6090 خوب و از حافظه با سرعت DDR5 استفاده میکنه این درحالیه که سرعت XPS زیاد بالا نیست اما رم اون 2 گیگ و DDR3 هست
خوب نمیدونم برای ترسیم بنر های بزرگ در کورل یا طراحی های بزرگ در فتوشاپ کدوم بهترن !!!
یکی از دوستانم تو کار فروش این لپ تاپ هاست و اعتقاد خاصی به hp داره و میگه مرجوعی برای دل زیاده ...
آیا این حرفا حقیقته ؟

arash boss
27-08-2011, 04:22
نمیخوام گمرات کنم منم مثل تو سر این دو تا مونده بودم آخرشم هر دو رو خریدم یکی واسه خودم یکی واسه برادر زادم به شرطی که هر وقت خواستم اچ پی رو ازش قرض بگیرم . اگه جای با کلاسی بخوام برم hp رو میبرم ! اما از امکانات دل و قدرت و عملکرد اون نمیشه گذشت و از انتخابم راضیم . شاید یکم زمخت باشه ولی این مدل دل خرکاره به خدا .

Mr.Mazmamfi
27-08-2011, 04:25
تاپیک قدیمیه ها ! :33:

farhad moradi
27-08-2011, 11:05
بابا چشمام دیگه داره از کاسه در میاد بس که این فروم ها رو خوندم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من بین Lenovo Y570،Dell XPS L502 و HP 6090 موندم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از نظر کانفیگ که تقریبا یکی هستن، فقط می خوام بدونم تو کیفیت مانیتور هاشون کودوم بهتره؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و این که کودوم رو تو ایران با خیال راحت تر میشه خرید؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون نماینده رسمی واقعی که خداروشکر نداریم تو ایران.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کودوم ازینا احتمال ریفر بودنش زیادتره؟؟ کودوم گارانتیش مطمئنتره؟؟؟ خلاصه اینکه یه بار برا همیشه یکی بیاد خیال مارو راحت کنه.
اینم بگم که برای کارای سنگین سه بعدی(مایا) و افترافکت می خوام.در ضمن میخوام برای پرزنته کار هم به مشتری ازش استفاده کنم،برا همین یه کم هم خوشگل باشه بد نیست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از لحاظ گارانتی لنووو و دل که به ترتیب سازگار و زیگورات گارانتی میکنن معتبرند. از لحاظ گرافیکی تقریبا یکین حالا دل 2g هستش . به نظرم xps رو بگیری بهتره ولی این لنوو هم خیلی خوبه . من خودم L501 رو دارم . خیلی ازش راضیم . گرافیک - صدای فوق العاده - در کل عالی

bozqurd1992
29-08-2011, 12:09
manam moondam:41: