PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل باز نشدن My Computer

blackspider
27-04-2011, 15:23
جدیداً وقتی My computer رو می زنم نوار آدرس شروع می کنه به پر شدن(سبز رنگ) و همینطوری می ره و تموم نمی شه، یعنی اصلاً my computer رو نشون نمی ده و یک صفحه سفید با نوار سبز در حال پر شدن که هیچوقت هم پر نمی شه و درایوها رو نمی تونم ببینم.
دوستان کسی می دونه مشکل از کجاست راهنماییم کنه؟؟

البته این اتفاق فکر می کنم بعد از این بود که من یک برنامه Registry Cleaner رو سیستم اجرا کردم.

jafarian
27-04-2011, 17:20
جدیداً وقتی My computer رو می زنم نوار آدرس شروع می کنه به پر شدن(سبز رنگ) و همینطوری می ره و تموم نمی شه، یعنی اصلاً my computer رو نشون نمی ده و یک صفحه سفید با نوار سبز در حال پر شدن که هیچوقت هم پر نمی شه و درایوها رو نمی تونم ببینم.

البته این اتفاق فکر می کنم بعد از این بود که من یک برنامه Registry Cleaner رو سیستم اجرا کردم.

اگراشکال ازهمین برنامه ای که میگین باشه به نظرم یک قسمت باید تو همین برنامه باشه که قبل ازاینکه رجیستری رو ترمیم بکنیدیک بک آپ میگیره که بعدا اگرسیستم به مشکل خورداون بک آپ گرفته شده رو بتونید restore کنید:20:

H.Operator
27-04-2011, 17:35
ابنو مشکل رو من هم داشتم اما بعد از اینکه 2 تا هارد سیستمم رو رید0 کردم برطرف شد آخر هم نفهمیدم از کجا بود !

blackspider
27-04-2011, 23:12
اگراشکال ازهمین برنامه ای که میگین باشه به نظرم یک قسمت باید تو همین برنامه باشه که قبل ازاینکه رجیستری رو ترمیم بکنیدیک بک آپ میگیره که بعدا اگرسیستم به مشکل خورداون بک آپ گرفته شده رو بتونید restore کنید:20:

اگه بشه می خوام restore نکنم، چون اگه ری استور کنم دوباره یه مشکلات دیگه ای بدتر از این پیش میاد!! کل ریجستری می ریزه به هم!!

ابنو مشکل رو من هم داشتم اما بعد از اینکه 2 تا هارد سیستمم رو رید0 کردم برطرف شد آخر هم نفهمیدم از کجا بود !

الان منم می تونم رید0 کنم؟؟ الان من یک هارد 1 و یک 500 اینترنال ساتا دارم.

H.Operator
28-04-2011, 01:05
الان منم می تونم رید0 کنم؟؟ الان من یک هارد 1 و یک 500 اینترنال ساتا دارم.برای رید مهم نیست که هاردها از چه برندی باشن مثلآ یکی می تونه سامسونگ باشه یکی وسترن اونی که مهمه اینه که حجمشون مقدار بافرشون و سرعت چرخششون باید یکسان باشه من الان 2 تا 500 رو رید 0 کردم که سیستم به عنوان یک هارد 1 ترا میشناسه واقعآ سرعت بی نظیری داره عمرا یه هارد 1 ترا همچین سرعتی داشته باشه.

blackspider
28-04-2011, 02:24
برای رید مهم نیست که هاردها از چه برندی باشن مثلآ یکی می تونه سامسونگ باشه یکی وسترن اونی که مهمه اینه که حجمشون مقدار بافرشون و سرعت چرخششون باید یکسان باشه من الان 2 تا 500 رو رید 0 کردم که سیستم به عنوان یک هارد 1 ترا میشناسه واقعآ سرعت بی نظیری داره عمرا یه هارد 1 ترا همچین سرعتی داشته باشه.

آهان، پس الان یه 1 و یک 500 رو نمی شه رید کرد به هیچ وجه؟؟

saeed_136915
28-04-2011, 08:59
چرا میشه ولی از هارد یک ترابایتی به عنوان هارد 500 گیگ استفاده میکنه و نصفش بدون استفاده میمونه و چون هاردهاتون متفاوتن Performance پایین میاد.
شما ویندوز رو عوض کنی درست میشه

mostafa.medar
24-06-2011, 22:19
ببخشید رید0 که گفتین یعنی چه؟

jafarian
24-06-2011, 23:01
ببخشید رید0 که گفتین یعنی چه؟

به طورخلاصه منظورازraid 0 اینه که حدقل از دو تا هارد استفاده می کنه که موقع نوشتن اطلاعات نصف یه فایل رو روی یکی از هارد ها می نویسه نصف دیگ رو رو اون یکی که با این کار سرعت نوشتن و خوندن دو برابر می شه.

masood.ashoori789
24-06-2011, 23:41

شما هارد دومی که به سیستم وصله رو جدا کن امتحان کن ببین چی میشه . اگه یکی از رسانه های ذخیره هم مشکل داشته باشه اینجوری میشه . اگه رم ریدر یا چیز دیگه شبیه این ها هم هست جدا کن . معمولا نرم افزار هایی که برای رجیستری نوشته شدن واسه xp هستند که سیستم 7 رو بهم میریزن . اگه مشکل حل نشد که آخرین مرحله repair کن ویندوزو اگه نمیخوای ری استور کنی .