PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ببرای نصب آنتی ویروس

amirkabir
27-04-2011, 09:03
یه مشکل جالب روی 2تا کامپیوتر پیدا کردم لطفا راهنمایی کنید .
هیچ آنتی ویروسی روی سیستم نصب نمیشه . symantec که نصب میکنم موقع نصب roll back میشه ( هم ورژن تحت سرور هم معمولی ) ورژن اینترنت سکیوریتی نصب میشه run نمیشه .
آنتی ویروس کسپراسکای تمام ورژن ها نصب میشه ولی run نمیشه . nod32 هم همینطور .
من هارد رو fdisk هم کردم دوباره ویندوز هم ریختم ( xp sp3 ) چند تا سی دی ویندوز هم امتحان کردم نشد .
اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه . با تشکر

bane_soheil
27-04-2011, 09:17
به احتمال زیاد سیستمتون ویروسیه،بهتره از اول یه ویندوز نصب کنین بعد بدون اینکه هیچ کدوم از درایوها رو باز کنید یه آنتی ویروس آپدیت نصب کنین و سیستمو ویروس کشی کنین

amirkabir
27-04-2011, 09:23
به احتمال زیاد سیستمتون ویروسیه،بهتره از اول یه ویندوز نصب کنین بعد بدون اینکه هیچ کدوم از درایوها رو باز کنید یه آنتی ویروس آپدیت نصب کنین و سیستمو ویروس کشی کنین

اگه دقت میکردین گفتم که هارد رو fdisk کردم دوباره ویندوز ریختم

goldgalaxy90
27-04-2011, 12:04
دوست عزیز دوباره هارد رو Fdisk کنید و از یک DVD ویندوز دیگه استفاده کنید.
هیچ فلشی یا سی دی که قبلا از هارد خودتون Write کردید یا به اون مطمئن نیستید به کامپیوتر داخل نکنید.

amirkabir
27-04-2011, 12:16
دوست عزیز دوباره هارد رو Fdisk کنید و از یک DVD ویندوز دیگه استفاده کنید.
هیچ فلشی یا سی دی که قبلا از هارد خودتون Write کردید یا به اون مطمئن نیستید به کامپیوتر داخل نکنید.
همه این داستان هارو انجام دادم نشد که نشد

gypsy_mariachi
28-04-2011, 09:12
یه مشکل جالب روی 2تا کامپیوتر پیدا کردم لطفا راهنمایی کنید .
هیچ آنتی ویروسی روی سیستم نصب نمیشه . symantec که نصب میکنم موقع نصب roll back میشه ( هم ورژن تحت سرور هم معمولی ) ورژن اینترنت سکیوریتی نصب میشه run نمیشه .
آنتی ویروس کسپراسکای تمام ورژن ها نصب میشه ولی run نمیشه . nod32 هم همینطور .
من هارد رو fdisk هم کردم دوباره ویندوز هم ریختم ( xp sp3 ) چند تا سی دی ویندوز هم امتحان کردم نشد .
اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه . با تشکر

سلام
منظورتون از F disk اینه که تمام هاردو (نه فقط درایو C) فرمت کردین؟
اگه جواب بالا مثبته، آیا نرو افزار دیگه ای به جز آنتی ویروس نصب کردین؟ با یه نرم افزاری مثل Office 2010 آزمایش کن (چون تعداد فایل های کوچکی که نصب میکنه زیاده)
میشه لطفا مشخصات سخت افزاری سیستم تون و بگید؟

you4ever
20-05-2011, 16:34
برای حذف آلودگی فعلی از روی سیستم پیشنهاد می کنم از ابزارهای حذف ویروس که در سایت کسپرسکی ارائه شده استفاده کنید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]