PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال داشتم؟؟؟؟؟

vahid19
01-06-2006, 00:25
سلام بچه ها

میخواستم ببینم چطوری میشه یه برنامه رو کلا پاکش کرد از کامپیوتر

یعضی از برنامه ها هسا که ورژن کامل نیستن و وقتی که زمانش تموم میشه اکسپیر میشه

من میخوام این برنامه رو ریموو کنم بعد دوباره نصب کنم تا کار کنه ولی وقتی که نصب میکنم بازم قبول نمیکنه میگه که وقتش تموم شده

nightmare
01-06-2006, 00:36
سلام آقا وحید . البته من اطلاعات دقیقی تو این زمینه ندارم ولی تا اونجایی که میدونم این برنامه ها یکسری متغیر تو رجیستری ویندوز قرار میدن که اگه شما خواستین اونا رو بعد از مدت اکسپیر دوباره نصب کنید این اجازه رو به شما نمیدن...
بعضی موقع ها عقب بردن ساعت کامپیوتر میتونه اینجور برنامه هارو فریب بده ام زیاد کارساز نیست...
باید برنامه یی پیدا کنی که متغیر های رجیستری برنامه هایی رو که Uninstall میش رو پاک کنه.
والا من زیاد دنبالش نبودم و نمیدونم چه برنامه هایی هستن اما اگه از دوستان کسی لطف کنه و معرفی کنه ممنونش میشم...
موفق باشید.

sa3er
01-06-2006, 00:53
+
در تكميل صحبتهاي nightmare عزيز،

اگه اشتباه نكنم يكسري برنامه كه معمولا در زمره برنامه هاي Uninstaller همچون نرم افزار Your Uninstaller قرار مي گيرن، علاوه بر قابليت محرز جهت رفع نصب برنامه ها معمولا امكاني رو هم براي نصب برنامه مورد نظر شما ميدند. به اين ترتيب كه شما با ورود به قسمت مربوطه در اين نرم افزارها و انتخاب فايل setup نرم افزاري كه قصد نصب آن را داريد اقدام به نصب اين برنامه مي كنيد. كه برنامه هاي Uninstaller با ضبط تمامي تغييرات چه در registry و file ها و ... يك log به شما تحويل خواهند داد از تمامي تغييرات و اطلاعات ذخيره شده پس از نصب نرم افزار مورد نظر شما.

البته در اكثر مواقع اطلاعات مدت زمان trial در فايل setup نهفته نشده. بلكه با اجراي اولين بار برنامه نصب شده اطلاعاتي در رجيستري يا فايلها و مسيرها خاص توسط نرم افزار فوق ذخيره مي شوند كه حاوي تاريخ اولين اجراي برنامه و ساير جزييات هستند....

nightmare
01-06-2006, 01:04
sa3er جان ازت ممنونم .
عالی بود .
امیدوارم مشکل دوستمون هم به زودی حل بشه...
موفق باشی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahid19
01-06-2006, 01:55
دمتون گرم كه راهنمايي كردين

البته مشكل من حل شد تونستم برنامه رو كرك كنم

ولي از دوستان اگه برنامه اي برا اين كار دارن بگن

ممنون

mohammad hamed
01-06-2006, 16:37
به اين راحتي ها هم نيست كه اين جوري تغييرات رو در رجيستري پاك كرد . بعضي مواقع هم تغييراتي در فايل ها ميدن كه نميشه اون هارا به حالت دلخواه تغيير داد.