PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریست کردن مودم بدون دکمه

neo_345
25-04-2011, 12:40
سلام
من یه مشکل دارم
این اینترنتی که ازش گرفتم نامرد شبا اینترنت رو یه کاری می کنه قطع می شه بعد حتما آدم باید بالا سرش باشه مودم رو با دکمش خاموش روشن کنه تا دوباره وصل شه و دانلود ادامه پیدا کنه

حالا من یه راهی پیدا کردم که اگه تو فایرفاکس بزنم 192.168.1.1 یه سری مشخصات مودم میاد و تو قسمت advance اش یه دکمه هست که می زنی مودم ریست می شه یعنی کار همون دکمه رو یهجوری می کنه و لازم نیست این کار فیزیکی بشه

می خواستم ببینم چه جوری می شه تنظیم کرد وقتی اینترنت قطع می شه خود به خود کامپیوتر بره و مودم رو ریست کنه ؟

خیلی مرسی

mjzaret
03-05-2011, 22:05
متوجه منظورتون نشدم!!!

آيا شما كانكشنتون رو درون مودم قرار داده‌ايد؟

نيازي نيست مودم Reset بشه. در صورت قطع شدن ارتباط مودم به صورت خودكار ارتباط رو برقرار مي‌كنه.

شما از كدوم شركت سرويس مي‌گيريد؟

شاد باشيد :40:

online_amin
08-05-2011, 22:53
سلام
من یه مشکل دارم
این اینترنتی که ازش گرفتم نامرد شبا اینترنت رو یه کاری می کنه قطع می شه بعد حتما آدم باید بالا سرش باشه مودم رو با دکمش خاموش روشن کنه تا دوباره وصل شه و دانلود ادامه پیدا کنه

حالا من یه راهی پیدا کردم که اگه تو فایرفاکس بزنم 192.168.1.1 یه سری مشخصات مودم میاد و تو قسمت advance اش یه دکمه هست که می زنی مودم ریست می شه یعنی کار همون دکمه رو یهجوری می کنه و لازم نیست این کار فیزیکی بشه

می خواستم ببینم چه جوری می شه تنظیم کرد وقتی اینترنت قطع می شه خود به خود کامپیوتر بره و مودم رو ریست کنه ؟

خیلی مرسی

حوصله توضیح اضافی ندارم اگر فهمیدی که خوش به حالت وگرنه که هیچ :دی

با استفاده از یه macro recorder که یه نرم افزار ضبط حرکات ماوس هست میتونی این کار رو انجام بدی. ماکرو ریکوردر رو میتونی از اینترنت دانلود کنی. کافیه اسمش رو تو گوگل سرچ کنی. بعد از نصب ریکورد رو بزن و بعد فایرفاکس رو باز کن و همون کارهایی که گفتی رو انجام بده. آخر هم stop رو بزن. بعد فایل macro رو با پسوند Exe اکسپورت بگیر و به ویندوز بگو که این فایل رو در فلان ساعت از شب اجرا کنه.