PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا فوری الان من سیستم عامل ندارم!!!!!!!!!!!!!!

hooman1981
25-04-2011, 06:55
سلام اساتید من بعداز تعریف از ویندوز سون اومدم اون رو روی pc خونه نصب کنم اشتباهی که کردم این بود روی درایو اصلی این کارو کردم و xp رو حذف کردم بعدش که سون نصب شد فهمیدم برای درایو های سیستم من سون ساپورت نمیکنن برای همین خواستم ویندوز دوباره xp نصب کنم الان تو همون اول کار که می خواد setup کپی کنه(دقیقا بعد از فرمت کردن) نمی تونه بعضی از فایلها رو کپی کنه :18: من هنگ کردم میشه راهنمایی کنید که من چکار کنم خواهشن ممنون میشم سریعتر باشه:11:

bane_soheil
25-04-2011, 09:39
یه سی دی ویندوز دیگه امتحان کن،ممکنه اشکال از سی دی ویندوزت باشه

Mohammad King
25-04-2011, 10:12
سلام

با سی دی ویندوز 7 درایو ویندوز را فرمت کنید به NTFS

درست میشه

DiR3CToR
25-04-2011, 11:28
با سي دي ويندوز XP هم اگر درايو رو Full Format كنيد امكان پذيره

hooman1981
25-04-2011, 14:52
دوستان من هر دو رو امتحان کردم باز جواب نداد :41:

jafarian
29-04-2011, 00:00
سلام اساتید من بعداز تعریف از ویندوز سون اومدم اون رو روی pc خونه نصب کنم اشتباهی که کردم این بود روی درایو اصلی این کارو کردم و xp رو حذف کردم بعدش که سون نصب شد فهمیدم برای درایو های سیستم من سون ساپورت نمیکنن برای همین خواستم ویندوز دوباره xp نصب کنم الان تو همون اول کار که می خواد setup کپی کنه(دقیقا بعد از فرمت کردن) نمی تونه بعضی از فایلها رو کپی کنه :18: من هنگ کردم میشه راهنمایی کنید که من چکار کنم خواهشن ممنون میشم سریعتر باشه:11:

به احتمال زیاد مشکل یا از سیدی که دارین یا دستگاهی که سیدی شما رو میخونه شما با ویندوز سون بیاین بالا و درایو مورد نظر فرمت کنید بعد که فرمت کردین با سیدی اکس پی ویندوز نصب کنیددرایوی که میخواین فرمت کنید واسش حالت سریع انتخاب کنید یک راه حل دیگه هم اینکه اگر فلش دارین اونو بوت کنید تاببینید ازاون طریق نصب میشه ویندوز یانه البته بعضی مواقع به رم هم ربط داره یک رم رو سیستم دارین یا دوتا:20: