PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ری‌ استارت شدن سیستم هر ۱ یا ۲ساعت یکبار

masooud_Ew
24-04-2011, 17:26
سلام دوستان.کامپیوتر من از حدود ۱ماه پیش هر ۱ساعت ۱بر ریستارت می‌شه.با آنتی ویروس هم چک کردم ولی‌ باز هم درست نشد.دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون میشم

bbkagp
24-04-2011, 22:02
این مشکل منم بود.

به تاسک منیجر نگاه کن. احتمالا یه پردازش خیلی کار از سی پی یو می کشه و این باعث میشه که سی پی یو داغ کرده و ریست شه. من با کسپر زدم اسکن شد و مشکل حل شد.

masooud_Ew
25-04-2011, 18:33
این مشکل منم بود.

به تاسک منیجر نگاه کن. احتمالا یه پردازش خیلی کار از سی پی یو می کشه و این باعث میشه که سی پی یو داغ کرده و ریست شه. من با کسپر زدم اسکن شد و مشکل حل شد.

تسک منیجر رو دیدم چیز خاصی‌ نبود.با کسپر هم اسکن کردمولی بازم درست نشد

jafarian
26-04-2011, 23:37
سلام دوستان.کامپیوتر من از حدود ۱ماه پیش هر ۱ساعت ۱بر ریستارت می‌شه.با آنتی ویروس هم چک کردم ولی‌ باز هم درست نشد.دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون میشم

بایوس مین خالی کن دمای سیستم کلا چک کنید سی پی یو-چیپست-مین بازم دیدین کارتون راه نیفتاد بایک هارد دیگه تست کنید:20:
لینک دانلودبرنامه چک کردن دمای سیستم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ebicross
27-04-2011, 08:14

تاپیک زیر رو بخونید و بعد زمانیکه سیستم یک ساعت از کارکردش گذشت یک Monitoring Data برام آپلود کنید.

amd>intel
27-04-2011, 08:22
شما بايد رم و پاور سيستم رو چك كنيد . رم رو با برنامه memtest تست كنيد

pedykh
27-04-2011, 13:41
دوست عزیز ربطی به گرما و ویروس ... بعید میدونم داشته باشه . آیا ویندوز شما غیر اوریجینال است ؟
خیلی از کسانی که آپدیت مایکروسافت و انجام دادم و مایکروسافت متوجه اصل نبودن سیستم عاملشون شد این مشکل را دارند حدود 1.5 ساعت یکبار (شاید یکم بیشتر) ریستارت میشیه ...

masooud_Ew
01-05-2011, 16:51
دوست عزیز ربطی به گرما و ویروس ... بعید میدونم داشته باشه . آیا ویندوز شما غیر اوریجینال است ؟
خیلی از کسانی که آپدیت مایکروسافت و انجام دادم و مایکروسافت متوجه اصل نبودن سیستم عاملشون شد این مشکل را دارند حدود 1.5 ساعت یکبار (شاید یکم بیشتر) ریستارت میشیه ...

سلام.بله ویندزم غیر اورجینال است و تقریبا این مشکل از زمانی‌ شروع شد که ویندوز من اکسپایر شده بود.ولی‌ تو همین انجمن ۱ کرک پیدا کردم و پیغام اکسپایر شدن ویندوز رفت،حالا امکان داره هنوزم به خاطره این باشه؟راه حالش چیه؟

masooud_Ew
01-05-2011, 16:58
تاپیک زیر رو بخونید و بعد زمانیکه سیستم یک ساعت از کارکردش گذشت یک Monitoring Data برام آپلود کنید.

سلام.تاپیک رو خوندم ولی‌ مشکله من صفحه آبی نیست چون به صورت عادی ریستارت می‌شه. حالا بازم آپلود بگیرم؟

ebicross
02-05-2011, 13:16
سلام.تاپیک رو خوندم ولی‌ مشکله من صفحه آبی نیست چون به صورت عادی ریستارت می‌شه. حالا بازم آپلود بگیرم؟
نه اون تاپیک فقط برای صفحه آبی نیست. کلا خطاهای دائم سیستمی مثل مشکل شما.

ولی امکان داره همونطور که دوستمون pedykh گفتند مشکل از اکتیو بودن باشه.
من برای این Monitoring Data میخام که ببینم دمای قطعاتتون چقدره.

Netw0rks
02-05-2011, 13:28
احتمالا به خاطر غیر اکتیو شدن ویندوزتون هست !

اگر از نسخه بتای ویندوز 7 استفاده می کنید یا با ریستارت شدن ویندوز صفحه بک گراند والپیپرتون هم حذف میشه ، مطمئنا مشکل همینه !

masooud_Ew
02-05-2011, 15:20
احتمالا به خاطر غیر اکتیو شدن ویندوزتون هست !

اگر از نسخه بتای ویندوز 7 استفاده می کنید یا با ریستارت شدن ویندوز صفحه بک گراند والپیپرتون هم حذف میشه ، مطمئنا مشکل همینه !

ممنون.حالا راه حالش چیه؟فقط باید ویندوز عوض بشه؟با کرک یا چیز دیگه مشکل حل نمی‌شه؟

nhkARAMI
03-05-2011, 07:57
نرم افزار تعيين دماي cpuنصب كن ببين دماي cpuچقدره

reza_jamali
03-05-2011, 10:24
ممنون.حالا راه حالش چیه؟فقط باید ویندوز عوض بشه؟با کرک یا چیز دیگه مشکل حل نمی‌شه؟

سلام
من هم همین مشکل رو داشتم فقط با عوض کردن ویندوز اونم جدیدترین ویندوز سون سرویس پک 1

Netw0rks
03-05-2011, 10:52

بهترین کار همین نصب یه ویندوز جدیده !
البته نسخه اصلی رو باید نصب کنید نه بتا !

persian1boy
03-05-2011, 12:28
برای من هم هر دوساعت یک بار بدون آمدن صفحه آبی ریستارت میشد!
اما بعد از نصب کرک صفحه آبی با پیغام END_OF_NT_EVALUATION_PERIOD میومد!
هر کسی که هر دو ساعت سیستمش ریستارت میشه فقط به دلیل اورجینال نبودن ویندوزشه و هیچ ربطی به مشکلات سخت افزاری نداره!
راهش خلاصیش اینه که ویندوز 7 رو عوض کنی و آپدیت ویندوز رو غیر فعال کنی یا اینکه آپدیت هایی که میدونی برای تشخیص ویندوزهای غیر اورجینال عرضه شده دانلود نکنی و بقیه آپدیتها رو نصب کنی.
از آدرس زیر میتونی از آپدیتهایی که فقط برای از کار انداختن ویندوزهای غیر اورجینال توسط مایکروسافت عرضه می شوند مطلع شوی و اونها رو دانلود نکنی

hoomi_gta
03-05-2011, 12:30
احتمالا فن سی پی یو مشکل داره سی پی یو داغ می کنه و سیستم ریست میشه. این جور موقع ها هیچ صفحه آبی هم نمیاد