PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فاتحه سیستمم خونده شد !!! کمکم کنید

tik-tak
23-04-2011, 22:36
امروز داشتم سیستم رو مرتب می کردم که کاش دستم شکسته بود مرتب نمیکردم. چشمم به یک نرم افزار خورد که حدودا 6 ماه پیش دانلود کرده بودم . که شکل ظاهری ویندوز xp رو به 7 نغییر میده این رو نصب کردم ولی بعد از نصب دیگه نه نرو نه افیس و ... (حتی سرچ ) کار نمیکنه .
uninstal کردم ولی بازم شکل ویندوز همون شبیه 7 . کلا برنامه رو پاک کردم . بازم فایده نداشت
set program access هم رمو کردم بازم فایده نداشت .
System Restore هم غیر فعاله . یعنی کلیک که میکنم هیچی باز نمیشه . با هزار بدبختی بازش کردم . آخرین تغییرش یکی مال ظهر بود یکی مال 10 روز پیش . من مال ظهر رو انتخاب کردم که بازم فرقی نداشت:41:
تورو خدا کمکم کنید چه طوری از شر این برنامه خلاص بشم . دیوونم کرده :9::9:

DiR3CToR
23-04-2011, 23:22
متاسفانه بعضي از اين نرم افزارها فايلهاي مهم سيستمي رو تغيير ميدن و فايلهاي خودشون رو جايگزين ميكنند و خيلي از ابزارها رو اختلال تو كارشون ايجاد ميكنند حالا كه Uninstal هم كرديد احتمالا خيلي از فايلهاي سيستمي هم پاك شده باهاش براي راه آخر Repair كنيد ويندوزتون رو جواب نداد فكر نكنم چاره ايي جز نصب ويندوز جديد بمونه هر كاريم بكنيد همه اختلالات رو نميتونيد كامل از بين ببريد موفق باشيد

tik-tak
23-04-2011, 23:41
متاسفانه بعضي از اين نرم افزارها فايلهاي مهم سيستمي رو تغيير ميدن و فايلهاي خودشون رو جايگزين ميكنند و خيلي از ابزارها رو اختلال تو كارشون ايجاد ميكنند حالا كه Uninstal هم كرديد احتمالا خيلي از فايلهاي سيستمي هم پاك شده باهاش براي راه آخر Repair كنيد ويندوزتون رو جواب نداد فكر نكنم چاره ايي جز نصب ويندوز جديد بمونه هر كاريم بكنيد همه اختلالات رو نميتونيد كامل از بين ببريد موفق باشيد

ممنون از راهنماییتون .
با هر بدبختی بود بالاخره ظاهر اصلی ویندوزم برگشت . ولی بازم همون مشکلات رو در اجرای برنامه ها دارم . :41: می خوام برنامه ها رو پاک کنم دوباره نصب کنم ببینم درست میشه یا نه . فردا سیستم رو ببرم بدم دوباره ویندوز نصی کنند .
ای خدا کی میشه منم یاد بگیرم خودم ویندوز عوض کنم :42:

Macushla
23-04-2011, 23:46
سلام ،
برنامه رو دوباره نصب کن ، بعد با برنامه Your Uninstaller ، میتونی uninstall کنی ، این برنامه کمک میکنه ، همه تغیراتی که رو سیستم انجام شده ، و همه کلید هایی که تو رجیستری ایجاد شده ، حذف بشه !
اگه جواب نداد معلومه همونطور که دوستمون گفت ، فایل های مهم سیستمی از بین رفته و باید مجددا ویندوز نصب کنید .

saeed774
23-04-2011, 23:54
ای خدا کی میشه منم یاد بگیرم خودم ویندوز عوض کنم

ویندوز نصب کردن کاری داره؟!!
تو سایت زیر به همراه عکس آموزش داده ، با دقت چند باری بخونش ، بعد دل به دریا بزن!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من خودم اکثر کارا رو با روش آزمون و خطا یاد گرفتم و هیچوقت هم از یادم نمیره.

tik-tak
24-04-2011, 22:23
ویندوز نصب کردن کاری داره؟!!
تو سایت زیر به همراه عکس آموزش داده ، با دقت چند باری بخونش ، بعد دل به دریا بزن!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من خودم اکثر کارا رو با روش آزمون و خطا یاد گرفتم و هیچوقت هم از یادم نمیره.

به توصیه شما دل و به دریا زدم:20: تا حالا دوبار بهم ویندوز عوض کردن رو یاد دادن ولی نمیشه .
اینبار هم از این سایتی که معرفی کردید امتحان کردم . ولی باز هم نتونستم :42: این قسمتی که باید NTFS رو انتخاب کنم نمیاد:41: .
ولی اینبار مهم نبود چون باز هم با این روش نصفه و نیمه سیستمم درست شد :31:
ممنون از راهنمایی های همگی

saeed774
25-04-2011, 11:25
البته تو اون آموزش جای دو عکس ، برعکسه! یعنی اول باید فرمت رو انتخاب کنی بعد فرمت بشه .

این قسمتی که باید NTFS رو انتخاب کنم نمیاد
این گزینه حتما باید بیاد جز اینکه از ویندوزی استفاده میکنین که توش دستکاری شده و خودش بصورت پیش فرض درایو C رو انتخاب میکنه با این فرض که درایو C شما فرمت شده هست . و اگه ویندوزی هم روش باشه به اصطلاح ویندوز قبلی رو ریپیر میکنه.

شما از یک ویندوز دیگه این بار بدون دستکاری استفاده کن ! بعده نصب بلدی که درایور های سخت افزاری رو نصب کنی؟! کافیه سیدی هایی که برای سخت افزارات داری داخل سیدی رام بذاری و نصبشون کنی. مثله سیدی کارت گرافیک و مهمتر از همه سیدی مادربرد که شامل نصب چیپست و صدا و ... هست.