PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست روشی برای ایجاد اکانت یوزر خاص

mhs_837
23-04-2011, 20:55
آیا روشی هست که اکانت یوزری داشته باشیم با پسورد و اینکه وقتی کامپیوتر سرساعت خاصی روشن شد(سیستم درحالت اسلیپ و هایبرنیت نباشد) بدون وارد کردن پسورد، ویندوز لاگین بشود و در سایر ساعات حتما با دادن پسورد وارد ویندوز بشیم؟مثلا ساعت بیدارباش سیستم رو تنظیم می کنیم برای دانلود شبانه.

ebicross
24-04-2011, 13:02
روشن کردن سیستم سر ساعت خاص در هر سیستمی ممکن نیست و باید مادربرد کاملا هماهنگی داشته باشه و Power هم بتونه این کار رو بکنه.
اگر رمز یک یوزر رو در حالت Auto Login قرار بدین در هر حالتی بدون رمز وارد میشه و اینکه سر ساعت خاص باشه رو حداقل من ندیدم.
در ضمن تاپیکی داریم در انجمن اینترنت که فقط روی دانلود خودکار شبانه بحث میکنه. اونجا کمکتون خواهد کرد.

mhs_837
26-04-2011, 08:24
ابی جون
من اوون انجمن رو کامل خووندم.روشی که اوونجا گفته شده اینه که سیستم رو درحالت اسلیپ یا هایبرنیت قرار بدهیم ولی من با ایندو حالت مشکل دارم و سیستمم مشکل داره.می خوام روشی پیدا کنم که مثلا وقتی سیستم سرساعت 2شب روشن شد،دیگه پسورد نخواد و وارد ویندوز بشه اما وقتی ساعت 1ظهر روشن بشه حتما پسورد بخواد تا لاگین کنه.یه جورایی اکانت یوزر با زمانهای اختصاصی.درضمن هم مادربردم و هم پاورم مشکلی واسه روشن کردن سرساعت معین ندارند.