PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمیدانم به چه دلیل این هارد اجکت نمی شود و این پیغام را می دهد!!!!!!!!!!!!

amirarsalaan
23-04-2011, 20:08
سلام یک هارد اکسترنال یک ترا mybook wd دارم که هروقت آنرا اجکت می کنم پیغام می دهد که هارد مشغول است در صورتیکه هیچ استفاده ای از آن نمی شود!!!!!! جالب این است که همین هارد در سیستم عامل مک براحتی اجکت می شود اما در ویندوز این پیغام را می دهد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لازم به ذکر است که این هارد را من به سه قسمت تقسیم کرده ام
یک پارتیشن مخصوص hfs است و دو پارتیشن دیگر ویندوزی است :

EXTREME
23-04-2011, 20:37
سلام یک هارد اکسترنال یک ترا mybook wd دارم که هروقت آنرا اجکت می کنم پیغام می دهد که هارد مشغول است در صورتیکه هیچ استفاده ای از آن نمی شود!!!!!! جالب این است که همین هارد در سیستم عامل مک براحتی اجکت می شود اما در ویندوز این پیغام را می دهد:

لازم به ذکر است که این هارد را من به سه قسمت تقسیم کرده ام
یک پارتیشن مخصوص hfs است و دو پارتیشن دیگر ویندوزی است :

یا یک برنامه ای در ویندوز از هارد داره اجرا میشه یا هارد یا ویندوز ممکنه ویروسی باشه
موقعی که این پیغام میاد در همون حالتی که هارد وصله سیستم رو log off بکنید ببینید باز بعد از log off هم اجکت میشه یا نه

ahmad_ebrahimian
23-04-2011, 20:54
اصلا احتیاجی به اجکت نیست و یه جور وسواس هست

amirarsalaan
23-04-2011, 21:37
اصلا احتیاجی به اجکت نیست و یه جور وسواس هست

ok . در مورد فلش مموری من این حساسیت رو ندارم اما در مورد هارد دیسک یک ترابایتی که خیلی هم مفصل پارتیشن بندی شده و پارتیشن هاش در ادامه ی هارد اصلی قرار میگیره من این وسواس رو داشتم . پس مطمئنن شما می فرمایید که احتیاجی به اجکت نیست؟

یا یک برنامه ای در ویندوز از هارد داره اجرا میشه یا هارد یا ویندوز ممکنه ویروسی باشه
موقعی که این پیغام میاد در همون حالتی که هارد وصله سیستم رو log off بکنید ببینید باز بعد از log off هم اجکت میشه یا نه

log of کردم نشد برادر.

ata.royalfalcon
23-04-2011, 21:51
سلام
یه پیشنهاد ctrl+alt+shift رو بگیرین و در قسمت پروسس گزینه explorer رو پیدا و end task کنین . مسلما تمام صفحه میره یعنی تمام آیکونها میره فقط wallpaper میمونه پس برای باز گرداندن مجدد در همون task manager و در قسمت application دکمه new task رو بزنین و کلمه explorer تایپ کنین تا آیکونها ظاهر شوند حالا با خیال راحت اجکت کنین .
من خودم 6تا هارد اکسترنال دارم 10 ترابایت آرشیو به اینجور مسائل برخورده بودم که با این روش درست میشد.

amirarsalaan
23-04-2011, 22:58
سلام
یه پیشنهاد ctrl+alt+shift رو بگیرین و در قسمت پروسس گزینه explorer رو پیدا و end task کنین . مسلما تمام صفحه میره یعنی تمام آیکونها میره فقط wallpaper میمونه پس برای باز گرداندن مجدد در همون task manager و در قسمت application دکمه new task رو بزنین و کلمه explorer تایپ کنین تا آیکونها ظاهر شوند حالا با خیال راحت اجکت کنین .
من خودم 6تا هارد اکسترنال دارم 10 ترابایت آرشیو به اینجور مسائل برخورده بودم که با این روش درست میشد.

حتمن این کار رو خواهم کرد اما قبلش یه گند بزرگی زدم که اول اون رو باید جبران کنم چون الان ویندوزم بالا نمیاد فعلن

EXTREME
23-04-2011, 23:29
سلام
بله تایید میشه این هم کار خوبیه با این کار انگار سیستم راه اندازیه مجدد میشه منتها بدون اینکه حافظه ی رم خالی بشه

حتمن این کار رو خواهم کرد اما قبلش یه گند بزرگی زدم که اول اون رو باید جبران کنم چون الان ویندوزم بالا نمیاد فعلن
شما میتوانید از نرم افزار های مخصوص safe remove استفاده کنید این نرم افزار ها حتی اگر پروسسی اجازه ی safe remove رو نده اون رو میبنده و هارد اجکت میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید