PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی سقوط در تاریکی

Hotsun
23-04-2011, 18:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

به خاطر اینکه نمیخواستم همش روی بازی طمع کار کنم و یه ایده متفاوت داشتم گفتم الان روی اون کار کنم بعداً دوباره میرم روی طمع.
این اسم فعلاً قطعی نیست برای بازی و این محیطی هم که براتون میذارم از اصل بازی نیست و فقط یه دمو ورژنه برای نمایش کیفیت و طرح اولیه کار.

تصاویر بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک دانلود مستقیم در دو پارت با حجم مجموع 13 مگ(یه بار دو پارت ZIP رو باز کنید و یه بار هم 7Z رو بعد بازی کنید):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود نکنید.
مثل اینکه تا 7Z روی سیستمتون نباشه اکستراکت نمیشه.
اگر ندارید صبر کنید بعداً درست شدش رو بهتون بدم
**توجه 1:فایل ها رو چون موقع آپلود به فرمتشون گیر میداد تغییر دادم خودتون به ترتیب پارت 1 و 2 رو به این اسم ها تغییر بدیدLED Game.zip.001 و LED Game.zip.002)
***توجه 2 بسیار مهم:
به وسیله کلید های <> روی کیبورد نور کلی(Ambiance) تصویر کم و زیاد میشه که برای شما بازی سازها چون میخوام نورپردازی و افکت هاش معلوم باشه این سیستم رو گذاشتم پس روی نور صفر بذارینش تا همه چیزش معلوم بشه بعد اگر جایی گیر افتادین نور رو زیاد کنین که محیط اطراف بهتر دیده بشه.
اولش که شروع میشه جلوتون 4 تا LED به رنگ های مختلف هست که میتونید برشون دارید و با شماره های 1 تا 4 عوضشون کنید.

جاهای مختلف مرحله نور با رنگ های مختلف توی مرحله هست که بهتره هر 4 LED رو روی هر رنگ نور امتحان کنید و ترکیبشون رو ببینید.
(با تشکر از Brain بابت نوشته ی روی تصویر اول :10: )
منتظر نظراتتون هستم.

ویرایش:
به وسیله زدن کلید TAB میتونید Frame rate بازی رو هم بالا سمت چپ ببینید.
اگه بازی کردین میانگین Frame rateتون رو هم بگین ممنون میشم.

lord arthas
23-04-2011, 19:00
ایول باحال شده گرافیکش هم کار خودته؟

Hotsun
23-04-2011, 19:14
نمیدونم منظورتون از گرافیک کار گرافیکی 2بعدی هست یا تکسچرها و افکت های خود بازی ولی اگه اون طرح رو میگین باید بگن نوشتش رو Brain زده و عکسش رو پیدا کردم ولی اگر توی بازی هست تکسچرها آماده هستن و افکت ها رو جدا گذاشتم.

بیشتر میخوام نورپردازی رو نشون بدم که اگه تایید شد با همین سیستم بازی اصلی رو که نمونش تو ایران نبوده رو بسازم.

M0hsen3D
23-04-2011, 20:01
خوبه , دارم دانلود میکنم.

ehsan_wwe
23-04-2011, 20:09
من نميفهمم منظورت از اين تاپيك چيه ؟ اگه نظر سنجيه گرافيكيه
كه مدلي توش نميبينم و همينطور شيدر خاصي هم ديده نميشه
فقط يه مدل صندلي داشت
و چنتا تكسچر

اما اگه نظر ميخاي

تكسچر هات خيلي بزرگه
مدل هات خيلي ساده

saeed_cpu_full
23-04-2011, 20:23
با FPSC نمیتونی یه بازی با گرافیک متوسط خروجی بگیری
ازش دل بکن خیلی وقته برای بازیسازی جواب نمیده

parvizamd
23-04-2011, 20:54
اقا دانلود کردم ایرور دارد .

parvizamd
23-04-2011, 21:04
توانستم بیارمش بالا.جالب بود حرکت پاهاش جالب بود.

Hotsun
23-04-2011, 21:19
خوبه , دارم دانلود میکنم.
ممنون.

من نميفهمم منظورت از اين تاپيك چيه ؟ اگه نظر سنجيه گرافيكيه
كه مدلي توش نميبينم و همينطور شيدر خاصي هم ديده نميشه
فقط يه مدل صندلي داشت
و چنتا تكسچر

اما اگه نظر ميخاي

تكسچر هات خيلي بزرگه
مدل هات خيلي ساده

من منظورم اینه که نورپردازیش رو نگاه کنید و ببینید ترکیب نورها چطوریه اگه تغییر خاصی لازم داره انجام بدم اگه نه که ساخت بازی اصلی رو با همین سیستم شروع کنم.
نمیخوام بعد از ساخت کل بازی و نورپردازی یهو یکی بیاد بگه اگه نورها فلان بود بهتر میشد بعد کل بازی رو مجبور شم از اول نورپردازی کنم.
راستی هم LED ها یه شیدر جالب روشون دارن و هم اون مبل و اون آب که داره تکون میخوره.

با FPSC نمیتونی یه بازی با گرافیک متوسط خروجی بگیری
ازش دل بکن خیلی وقته برای بازیسازی جواب نمیده

خب اگه ببینم سیستم نورهاش خوبه بعدش میرم روی یه انجین دیگه همین رو پیاده میکنم.
در ضمن اگه حالت ساده انجین رو ببینید معلومه جواب نمیده ولی الان عین چی دارن براش پچ میزنن و از طرفی چون سورسش رو دارم خودم هم بهش اضاف میکنم.
ولی در کل ممکنه بازم خوب نباشه پس به احتمال زیاد تا 4-5 ماه دیگه که پروژه طمع رو تمومش کردم دیگه بر نمیگردم روش.

توانستم بیارمش بالا.جالب بود حرکت پاهاش جالب بود.
حرکت پاها رو خودم به سورسش اضافه کردم و خودش همچین چیزی نداره.
خوبه که یکی خوشش اومد. :31:
حالا نور رو کامل کم کنید (به وسیله کلید های >< زیاد و کم میشه)بعد برین نورها رو با LED ها بتابونین روی جاهای دیگه بگین که آیا تغییر لازم داره یا سیستمش خوبه.

ممنون.

brain
24-04-2011, 18:33
منم دیدم.
خیلی باحال شده. صندلیه هم مدلش باحاله.
حرکت پاهاش خوب شده.
از نورش هم من خوشم اومد.تاریک و روشن هم کردم. خیلی باحال میشد.تاریکش ترسناک و عصاب خورد کن بود.
اگه میخوای ببینی مشکلی داره یا نه با بازی های دیگه مقایسه کن نورشو !
کلا ماله من فریمش 25 اینطورا بود. روون بود.

Hotsun
24-04-2011, 19:36
خب حرکت پاها رو توی بازی دزدان دریایی(توی مجموعه مستقل 2) هم استفاده کردم البته با یه پای دیگه :31:
بازی اصلی روی حالت تاریک کامل هست پس شما اعصابت خورد میشه تو کل بازی :21:
بازی قراره ترسناک باشه ولی اکشن نباشه و تا الان کلی از مقدماتش رو فراهم کردم ولی احتمالاً با همین سیستم برم روی یونیتی ادامه بدم.
یه ایده های خفنی دارم براش که راحت نمیشه پیادشون کرد و باید براش هزینه بشه و موشن کپچر و صداگذاری حرفه ای و این جور چیزا لازم داره پس فعلاً نمیتونم انجامش بدم و باید ببینم بازی طمع میتونه چیزی برام داشته باشه یا نه و با درآمدش چند تا مرحله میزنم و میرم دنبال بودجه های بیشتر.
اگه بشه که خیلی خوب میشه چون چیزایی که توی ذهنمه طوری هستن که نمونشون توی ایران ساخته نشده و توی خارج هم به اون صورت نیست و میتونه تجربه خوبی برای بازیکن های اهل بازی ترسناک باشه.:18:

RatAtouille
24-04-2011, 21:30
چرا همش بازی های ترس ناک و بکش بکش میسازی ؟:13:
یه بازی جذاب کودکانه هم بساز ... مثلا ماریو رو دیدی ؟ تا حالا Evil 5 هم نتونسته تعداد ترفتار های اونو جمع کنه ... :20:

گرافیک به نظرم خوبه ...و نور پردازی اعصاب آدمو خورد میکنه نارحت نشی :31: مثلا ترکیب نور چراغ قوه آبی با نور محیط قرمز رو اعصاب من که راه میره .:31:

در کل خوبه و سبک بازیت سازی رو هم عوض کن .

Hotsun
24-04-2011, 21:43
بازی ترسناکه ولی بکش بکش نیست که.:31:
اصلاً بازی جنگی نیستش.:31:
حالا که دارم تو بازی Fire Cold همکاری میکنم تا ببینم بعد چی میشه :20:
البته من با Brain صحبت کردم فهمیدم منظورش از اعصاب خورد کردن اینه که خیلی جو باجالی درست میکنه و راست کار بازی ترسناکه ولی مثل اینکه شما واقعاً اعصابتون خورد شد :13:
اتفاقاً تکسچر فانتزی میسازم مثل چی:31:ولی خب فعلاً چون ایده ای تو این زمینه ها ندارم اینجوری دارم کار میکنم.

راستی ممنون که دانلود کردی و نظر دادی.