PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : توروخدا کمک کنید...هر چی داشتم پرید...

aven
22-04-2011, 23:12
سلام دستم به دامنتون هر چی اطلاعات داشتم تو کامپیوتر بعد از ویروس کشی با نود 32 همشون پرید...

البته هنوز فضای اشغال شده هاردم همون اندازه قبل از ویروسکشیه یعنی مثلا درایو f قبل از ویروس کشی 200 mb فضای خالی داشت الانم هر چی توش بود بعد از ویروسکشی پریده ولی بازم همون 200 mb خالیو نشون میده... چیکار کنم اطلاعاتم برگرده...

nightmare
22-04-2011, 23:24
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

gypsy_mariachi
22-04-2011, 23:32
سلام دستم به دامنتون هر چی اطلاعات داشتم تو کامپیوتر بعد از ویروس کشی با نود 32 همشون پرید...

البته هنوز فضای اشغال شده هاردم همون اندازه قبل از ویروسکشیه یعنی مثلا درایو f قبل از ویروس کشی 200 mb فضای خالی داشت الانم هر چی توش بود بعد از ویروسکشی پریده ولی بازم همون 200 mb خالیو نشون میده... چیکار کنم اطلاعاتم برگرده...

سلام
معمولا آنتی ویروس فایل هارو از هارد پاک نمی کنه (بجز exe هایی رو که آلوده شدن اونم در صورت اینکه نتونه Disinfect یا پاکسازیشون کنه). نزدیکترین حدسی که می زنم اینه که سیستمت با ویروسی از خانواده Newfolder.exe آلوده شده و تمام فولدر هاتو Hidden کرده
سعی کن از منوی
tools > folder option بری رو تب View و از اونجا Show hidden filles رو انتخاب کنی بعد تو قسمت پایینش تیک Hide operating system files رو هم برداری، اگه سوال پرسید ok یا yes رو بزن بعد برو تو درایوت ببین فایلات برگشتن یا نه، البته احتمالش زیاده که منویی رو که گفتم ویروس غیر فعالش کرده باشه. حالا یه تستی بکن اگه نشد پیغام بده چیزایه دیگرو آزمایش کنیم. :46:

aven
23-04-2011, 00:06
اقا من فدات بشم ... اون گزینه تشکر خشک خالی جبران محبت شمارو نمیکنه ... خیلی ممنون ... به خدا داشتم دق/غ میکردم...

فقط یه چیزی اینکه الان فایل هام به صورت کمرنگ هستن بعد رو هر فایلی که پروپرتیسشو میرم اون گزینه hidden مخفیه یعنی کمرنگ بعد نمیشه تیکشو برداشت... چیکارکنم؟؟؟؟

goldgalaxy90
23-04-2011, 15:05
اگر ویندوز شما 32 بیتی است به آدرس زیر بروید و فایل Demo برنامه مبارزه با ویروس تات را دانلود کنید بعد از اجرا بر روی منوی Action سپس My Computer کلیک کنیدهر انچه را که بخواهی در آنجا پیدا می کنی.
کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منوي Action :

1) My Computer :
با انتخاب My Computer پنجره زير نمايان مي شود که بسيار مشابه پنجره Computer در ويندوز است که ويژگي هاي بسيار جالبي به آن اضافه شده است که در زير به آنها اشاره مي کنيم.

Change File Type : براي تغيير نوع فايلها و فولدرها بکار مي رود فايهاي مورد نظر را انتخاب و بر روي حالت مورد نظر کليک کنيد. ( معمولي – سيستم - مخفي – فقط خواندني)

اگر فایلها یا فولدرهات write-protected نباشه یعنی توسط یک برنامه دیگه کنترل نشه با این برنامه می تونی اونها رو برگردونی.

aven
23-04-2011, 17:31
داداش فایلام برگشته الانم میتونم ازشون استفاده کنم منتهی فقط اون تیک hidden نمیتونم بردارم که فایلم از حالت نیمه مخفی(کمرنگ) در بیاد چون خاموشه hidden م...

gypsy_mariachi
23-04-2011, 21:36
سلام
خواهش میکنم :46:
ویروس فولدراتو بصورت System و Hidden در اورده، اصطلاحا بهش میگن Super Hidden
برای اینکه بتونی فولدراتو بصورت عادی ببینی باید مراحل زیرو بری.
برای مثال فرض می گیریم توی درایو D فولدری داری به اسمه music:
1 - از پایین سمت چب صفحه برو رو Start
2- روی Run کلیک کن
3-تایپ کن cmd
4- حالا پنجره Command Promp باز شده.
5- بزن d: ( دی - دو نقطه )
6-حالا تو درایو D هستی. با فرض بالا میزنی
attrib music -s -h
دستور Attrib خواص فایل یا فولدر و در رابطه با سیستمی بودن یا مخفی بودن می تونه تغییر بده، با خط فرمان بالا شما خواص سیستمی و مخفی بودن فولدر Music رو حذف میکنی.
خوش باشی

aven
24-04-2011, 12:46
دوست عزیز همه این کارایی رو که گفتی الان انجام دادم ولی درست نشد
بعد از مرحله 6 اینترو که میزنم میگه parameter format not correct ... کجای کار اشتباست؟
بعد اینکه من باید برای هر فولدرم این عملیاتو انجام بدم؟؟؟ راهیه دیگه نداره که یسره همه رو از این حالت دربیاره؟

nightmare
24-04-2011, 14:13
بعد از مرحله 6 اینترو که میزنم میگه parameter format not correct ... کجای کار اشتباست؟
بعد اینکه من باید برای هر فولدرم این عملیاتو انجام بدم؟؟؟ راهیه دیگه نداره که یسره همه رو از این حالت دربیاره؟

فکر میکنم شما لینک هایی رو که قرار دادم یا اصلاً ندیدید یا مطالعه نکردین.:20:

بهرحال برای استفاده از دستور attrib جهت آشکار سازی چندین فایل و فلدر، به صورت زیر عمل کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسعی کنید دستور رو خودتون تایپ کنید و کپی پیست نکنید.
این راهنما رو هم مجدد ببینید:

gypsy_mariachi
24-04-2011, 21:20

سلام
اولا که منم توصیه می کنم لینک بسیار خوبی رو که رو که آقای Nightmare قرار دادن حتما مطالعه کنی، در جواب سوالت باید بگم که احتمالا یجای کارو اشتباه می کنی ولی اگه روش بالا برات سخته از لینکی که گذاشتم نرم افزار توشو دانلود کن بعد از دانلود کردن و نصبش، اجراش کن و برو توی درایوی که مشکل داری، به فرض همون D بالای صفحه درایوات لیست شدن. اول از همه باید روی Preferences کلیک کنی بعد گزینه Cofiguration رو انتخاب کنی ، از سمت چپ بنجره ای که باز شده روی Display کلیک کن و در سمت راستش تیک Show Hidden/system Files رو بزن و OK کن بعد باید فولدرات رو بشکل پوشه ای که کمرنگه و روش علامت تعجب قرمز داره ببینی، میتونی همه رو با هم یا تک تک انتخاب کنی و از منوی Files گزینه ، ...Change Attributes رو انتخاب کن. حالا میتونی تیک های Hidden و System رو از رو فایلات برداری.

یا

goldgalaxy90
24-04-2011, 23:16
داداش فایلام برگشته الانم میتونم ازشون استفاده کنم منتهی فقط اون تیک hidden نمیتونم بردارم که فایلم از حالت نیمه مخفی(کمرنگ) در بیاد چون خاموشه hidden م...

دوست عزیر من نگفتم که برنگشته. شما خواستید فایلهای مخفی را به حالت اول برگردونید منم یک نرم افزار معرفی کردم که به راحتی 10000 فایل یا فولدر هم که داشته باشی به حالت معمولی تبدیل می کنه . شما یک امتحانی بکنید ضرر نمی کنی. این برنامه یک My Computer جدا داره که در شکل زیر می بینی از طریق این برنامه برو داخل درایو مورد نظرت و کلیک راست و Select All و دوباره کلیک راست Change File Type و Normal File رو انتخاب کن به همین راحتی . اگه ویندوزیت ویستا یا سونه موقع اجرا با Run as Administrator باز شود.

aven
24-04-2011, 23:35
سلام آقا دست هر دو تونو از همین جا می فشارم خیلی ممنونم مشکلم حل شد...
چناب کابوس عزیز من اولین باری که بعد از سوال اولم به این تاپیک سر زدم با جواب شما و جناب ماریاچی مواجه شدم که دیدم ایشون تو 3 4 خط توضیح دادن گفتم خوب اول اینو تست کنم اگه نتونستم به لینکایی که شما دادید سر بزنم...
بعد دیگه سوال دومم رو فک نمیکردم تو اون لینک ها توضیح داده باشن به خاطر همین سر نزدم...ولی باز بخت بخت اوله (با همون لینک مشکلمو حل کردم) در هر حال از هر دوتون ممنونم...مرسی

گلد گالاکسی جان از شما هم ممنون بابت راهنمایی ...