PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : regsvr.exe

coralisland_17
21-04-2011, 14:24
سلام دوستان
2 روزه وقتي لپ تاپ رو روشن ميكنم پيغام خطا ميده و ميگه نميتونه regsvr.exe رو پيدا كنه....وقتي هم در ران ميرم و ميخوام رجيستري رو بيارم ميگه توسط مديريت غير فعال شد|(در صورتي كه من يك كاربر بيشتر ندارم و تا بحال به رجيستري دسترسي داشتم)
وقتي هم به پنجره msconfig رفتم ديدم يك گزينه جديد كه تا بحال نبود به اسم regsvr اضافه شد كه مسيرش داخل پوشه سيستم 32 هست....
مشكل از كجاست؟يعني فايلي پاك شد يا يك ويروسه....؟؟؟؟:41:

MRHArtsClube
21-04-2011, 16:51
سلام دوست خوب
قطعا ویروسه! :31:
کشتنش سادست! برنامه process explorer رو دانلود کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد از اینکه اجراش کردی یه process میبینی با آیکون فولدر اکس پی به اسم Regsvr.exe! پروسس رو Kill کن.

حالا این سه تارو بگیر و اجرا کن تا به ترتیب فولدر آپشن - ریجستری ادیتور و تسک منیجرت باز بشه.

حالا برو سروقت فایلا! میخوای بدونی کجاست؟ این رو توی ریجستری سرچ کن و هر داده ای که آدرسش پوشه Temp یا UserProfile یا جاهای دیگه بود و بنظرت مشکوک بود پروسسشو چک کن ببین هست یا نه! اگه بود کیل کن و برو پاکش کن! از تو این کلیدم پاکش کن! RUN
جستجو که می کنی تیک Keys و Match Whole String Only رو بذار بمونه بقیرو بردار.

آخرین جاییم که سرچ میکنی تو ریجستری به همون شیوه بالا Winlogon هست که داده Shell رو توش پیدا کن و ببین که فقط Explorer.exe باشه اگه چیز دیگه ای بود فقط بکنش Explorer.exe. تو همون آدرس Taskman هم اگه توش چیزی بود پاک کن و خالیش کن!

در نهایت اینکه باید هر آدرسیو که توی این داده ها {که پاکشون میکنی} بری فایلشو هم پاک کنی.
:10: خسته شدم :31:!
100% جواب میده! اگه خواستی برو تو سایتم تو بخش آموزشا مال ویروساشو دانلود کن:

موفق باشی!

coralisland_17
21-04-2011, 21:41
ممنونم كه اينهمه برام تايپ كردي...

تو process explorer اون فايل وجود نداره...
بعد اجراي اون 3 تا فايل رجيستريم برگشت .نميدونم منطورتونو درست متوجه شدم يا نه؟؟تو رجيستري دنبال run گشتم چيزي پيدا نكرد
Winlogon رو هم نوشتم ولي shell پيدا نكرد...
چكار كنم؟؟؟؟:41:

Dew Drop
22-04-2011, 08:00
تو رجیستری این مسیر رو برید
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft \Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
اونجا گزينه shell رو پيدا كنيد و روش كليك كنيد اگه تو قسمت valudata اين عبارت نوشته Explorer.EXE Regsver.exe
قسمت regsver.exe رو پاك كنيد فقطExplorer.exe بمونه,بعد ok كنيد

coralisland_17
22-04-2011, 11:03
مرس درست شد.... :31:
اين الان ويروس بود يا يه مشكل ويندوز؟

MRHArtsClube
22-04-2011, 15:37
ویروس بود! :31:
من با عجله تایپ کرده بودم ببخشید!
احتمالا آنتی ویروستون اونو پاک کرده و فقط کلید ریجستریش مونده بوده :46:

coralisland_17
22-04-2011, 23:55
thank you so much:20:

hamid1359
26-04-2011, 21:21
[رفع پیام regsvr]

Windows cannot find 'regsvr.exe' make sure typed the name correctly, and then try again, to search for a life, click the start button, and then click search.
ظاهرشدن این پیغام ممكن است یكی از سه دلیل زیر را داشته باشد:
1- سیستم دچار ویروس یا تروجان شده باشد.
2- آنتی‌ویروس سیستم فایل regsvr.exe را به‌دلیل ویروسی بودن پاك كرده باشد.
3 - پیغام خطا به اشتباه از طرف سیستم به شما داده می‌شود و برخی برنامه‌ها با نمایش چنین پیغامی در صدد فریب شما باشند.
پس سیستم خود را با آنتی‌ویروس به‌روز اسكن كنید.
با استفاده از سی‌دی ویندوز رجیستری ویندوز را Repair كنید و در پایان چنانچه برنامه‌ای به‌تازگی نصب كرده‌اید كه دقیقا نمی‌دانید چه كاری انجام می‌دهد با نگاهی به Task Manager (جهت كنترل CPU اشغال شده) آن را Uninstall كنید.
چنانچه با راه‌های بالا مشكل برطرف نشد روش زیر مشكل سیستم شما را برطرف خواهد كرد:
از منوی Start گزینه Regedit را تایپ و تایید كنید. در پنجره ویرایش رجیستری و از سمت چپ به مسیر زیر بروید:

hkey_local_machine» software »Microsoft »
windows nt »current version »
سپس روی winlogon كلیك كنید. حالا در سمت راست روی عبارت Shell دوبار كلیك كنید.
حالا Value Data آن را از explorer.exeregsvr.exe به explorer.exe تغییر دهید و تایید كنید. پنجره ویرایش رجیستری را ببندید و سیستم خود را دوباره راه‌اندازی كنید