PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : cori7950 or cori7 2600k

animsprite
21-04-2011, 09:40
عجب مملکتی شده ها توروز روشن میخوان به ادم فقط اون قطعاتی روکه تو مغازه موجودن بندازند
دیروز دل زدیم به دریا رفتیم برای خرید سیستم بعد کلی تایپیک دادن و مشاوره با بروبکس گل سایت وروزنامه .مجله.رفقای دیگه ای خدا...
سیستم خودم این بودتو مغازهای که بنظر خودم عادل بود
asus p8p67pr0 -310
vga sapphaire6950 -400
g.skil 8gig-240 g. skil 4gig -130
power cooler master 1000 gold-240
-cpu cooler-Zalman CNPS 10X Performa-60
dvd writer sam sung -23
cor i72600k -385
هارد سیگیت66تومان
کیس و مانیتور نمی فروخت
حواشی
یه جا رفتیم تازه چند بار ازش سیستم هم برای دوستان گرفته بودم میگهتا فردا قطعات 8تا10 درصد گرون میشه
صحبت از مادر بور دهای سری درست وغلط میکرد باقیمت یکی 295 یکی 310 همین مین خودم
یه جا نه بلکه چند جا میگفتن چرا 2600kمیگیری cori7950بهتر از اینه
از یه جا فهمیدم دروغه چون نصف فروشنده ها اصلا یه چنین سیستمی رو نداشتند
بعد هم میگفتند محموله جدید مانیتور ایسوس وال جی تو راهه
و...
حالم بد شد صبح تا شب بین بازار پایتخت وکامپیوتر ایران فقط دویدیم اخرش هم دست خالی بر گشتیم
نظر شما چیه

mg_mahyar
21-04-2011, 21:33
این سیستم خرج اصافی توش داره ولی من نه میدونم بودجه چقدره نه کاربرد

sinaxex
22-04-2011, 00:42
بنده بنا به تجربه ایی که از خرید قطعات کسب کردم به هیچ وقت در وهله اول پاساز پایتخت نرید! چون دقیقا باید معادل دو برابر تا 1.5 برابر پول قطعه هزینه کنید
پاساژ رضا به نسبت به پاساز ایران واقعا اختلاف قیمت وجود دارد و با وجود اینکه فروشنده های غیر متخصص در پاساژ ایران هم بسیار هستند اما واقعا یک سری مغازه ها در پاساژ ایران هست که ادم لذت میبره میره اونجا خرید اش رو میکنه میاد هم ارزان تر از همه جا و هم جنس هاشون جور هست و سریع کارت تمام میشه و راهی میشی.
من جای شما بودم کل پاساژ ایران رو برای قطعات ام میگشتم چون واقعا ارزش داره بنده قبل از عید به واقع بگم تمام مغازه های ایران رو برای کی کارت 460 evga گشتم اخر سر پیدا کردم و از همه مهم تر به پایین ترین قیمت اون موقع خریدم بعد عید هم همین طور برای خرید کیس و کولر هم به ایران رفتم و هم رضا و اخر سر یک فروشگاه پیدا کردم تو ایران که واقعا منصف بود چون نمایندگی رسمی بود.
در مورد هر چیز توجه کنید که به مغازه هایی برید که در مورد اون برند نمایندگی دارند مثلا در ایران چند مغازه هستند که نمایندگی کول مستر هستند که اگر از اونجا کیس و پاور اتون رو مسلا میخریدید به قیمت ترین جا در کل پاساژ بود و همین طور موارد دیگر اما به حر سیستم جدید اتون مبارک باشه ان شاا فن اش براتون بچرخه مخصوصا CNPS:دی

a1i
22-04-2011, 10:01
100% 2600K بهتره ، برای اطمینان به بنچ مارک ها مراجعه کنین ...

Erfan.
22-04-2011, 10:11
من هم پاساژ ایران رو تایید میکنم... بازار رضا رو اصلا طرفش نرید!

saeed774
22-04-2011, 11:07
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سیستم قدرتمندی هست و حتما 2600K بگیرید. ولی دقت کنین که مادربرد از سری جدید B3 باشه برای اینکار هم روی جعبه و هم روی مادربرد رو چک کن که B3 نوشته شده باشه.