PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب بین sx 30 ....و .... HS20 ....

aliarya
21-04-2011, 00:44
انتخاب کدوم مورد معقول تره کیفیت کدوم بهتره . کلا نظر دوستان روی چیه . لطفا دوستان برتری هر کدوم رو با دلیل بیان کنید

Fox
21-04-2011, 16:00
sx30 به دلیل زوم عالی، فیلم برداری فوق العاده، فناوری اولتراسونیک (لنز بی صدا)، ال سی دی چرخان (برای عکس برداری از پایین لازم نیست دراز بکشی! برای عکس برداری از بالا مثلا وسط یک شلوغی خیلی به درد میخوره)، و خیلی چیزای دیگه که تو سایتای وختلف نوشته و از همه مهم تر، من خودم یه مدته که ازش استفاده میکنم و واقعا به عنوان یک کاربر، ازش راضیم...
D:

ELSIN
22-04-2011, 12:50
بدون شک HS20 :46:
می خوره SX30 رو :31:

lpix
22-04-2011, 13:41
sx30 به دلیل زوم عالی، فیلم برداری فوق العاده، فناوری اولتراسونیک (لنز بی صدا)، ال سی دی چرخان (برای عکس برداری از پایین لازم نیست دراز بکشی! برای عکس برداری از بالا مثلا وسط یک شلوغی خیلی به درد میخوره)، و خیلی چیزای دیگه که تو سایتای وختلف نوشته و از همه مهم تر، من خودم یه مدته که ازش استفاده میکنم و واقعا به عنوان یک کاربر، ازش راضیم...
D:

ابن چند موردی که شما فرمودین
زوم عالی: درسته زوم sx30 برابر با 35x و زوم hs20 برابر با 30x هستش ولی دیگه 30 با 35 تفاوت خیلی کوچیکی داره و همینطور زوم فوجی دستیه و حس یه دوربین slr رو داره
ال سی دی چرخان: مال فوجی هم خم میشه و این برای هر دو تقریبا یکسانه

فیلم برداری فوجی خیلی بهتره به خصوص برای سرعت بالا
و اینکه فعلا زوده در مورد فوجی نظر داد. باید درست و حسابی تست بشه ولی به نظر میرسه رفتار نویزی خوبی در ایزوهای بالا داره