PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شهرستان مراغه از سرويس اينترنت بدون سيم برخوردار شد

'POP'
31-05-2006, 09:19
با نصب و راه اندازي دستگاه‌‏هاي ويژه اينترنت بدون سيم توسط دانشكده الكترونيكيIT مراغه، اين سرويس به صورت ساعتي در اين شهرستان براي استفاده عموم داير شد.

بر پايه اين گزارش، كاربران اينترنت در اين شهرستان با استفاده از اين سرويس، از سرعت بالاي دسترسي به اطلاعات برخوردار خواهند شد.

كاهش هزينه اينترنت و حذف هزينه‌‏هاي تلفن، از ديگر مزاياي اين سرويس به شمار مي‌‏رود.
براي استفاده از اين سرويس، كاربران بايد يك سخت افزار به نام كارت شبكه بدون سيم بر روي رايانه خود نصب كنند.

گفتني است، شهرستان مراغه با 250 هزار نفر جمعيت در جنوب غربي استان آذربايجان شرقي واقع است.
;)
ilna.ir

Nvidia
31-05-2006, 09:21
خاك تو سر كرمانشاه

Monica
31-05-2006, 09:38
مااااااااااااااااا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Wisdom
31-05-2006, 09:43
سرعت اتصال من الان 33 هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

divoonejoon
31-05-2006, 10:01
ايول پيشرفت

my friend
31-05-2006, 10:33
من نمیدونم چرا قم که چسبیده به تهرون ، هیچی امکانات نداره ولی ...

ولی خداییش نمیخواستم حسودی کنم هااااا

Man Hunter
31-05-2006, 13:41
د بيا....تهران رو ول كردن رقتن ته دنيا.....ولي خوب,هر چي اولش مياد و ميومد ,اول ميومد تو تهران,ولي حالا به نظر من اينجوري بهتر شده.اونها هم حق دارن.

يا حق ;)

Monica
31-05-2006, 14:02
د بيا....تهران رو ول كردن رقتن ته دنيا.....ولي خوب,هر چي اولش مياد و ميومد ,اول ميومد تو تهران,ولي حالا به نظر من اينجوري بهتر شده.اونها هم حق دارن.

يا حق ;)
اینکه اونا هم حق دارن قبول !
اما آخه مگه از بین 250 هزار نفر چنذ نفر کاربر اینتر نت هستن که چنین تجهیزات واسشون قائل شدن؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعدا تو تهران مردم پدرشون در می یاد تا کانکت بشن تازه اونم با چه سرعتی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب انصاف نیست دیگه

*NashenaS*
31-05-2006, 14:11
يک شهر ديگر آمريکا هم بي سيم شد
شرکت Earthlink يکي از مشهورترين ISP هاي ايالات متحده روز جمعه اعلام کرد با شوراي شهر نيواورلئان براي بي سيم کردن کل محدوده آن به توافق رسيده است.
بر طبق اين توافق کل شهر نيواورلئان تحت پوشش يک شبکه wi-fi سراسري قرار مي گيرد و شهروندان مي توانند در هر زمان و مکان به اينترنت پرسرعت دسترسي داشته باشند.
قرار است اين سرويس در دو نوع رايگان ولي کم سرعت و پولي و پرسرعت در دسترس علاقمندان قرار گيرد.

و حالا....

شهرستان مراغه از سرويس اينترنت بدون سيم برخوردار شد

:laughing: خيلي باهاله ها!! :laughing:

shahin666
31-05-2006, 16:21
:laughing:

shahin666
31-05-2006, 16:23
چه جالب تو شهرستان ملاغه سرویس اینترنت بدون سیم اومده شاید منظورشون
همین اینترنت دای لاپ هستش فقط مودم شون سیم نداره :laughing: