PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرایه حلقوی

Arash_Fifa
19-04-2011, 21:07
سلام به همه ی کاربران و بازدیدکنندگان عزیز P30World

دوستان عزیز یک سوال داشتم می خواستم بدونم توی VB یک آرایه حلقوی چطوری تعریف میشه ؟؟؟؟:11:

sadeghbarout
20-04-2011, 11:23
میشه یه توضیحی راجع بهش بدی؟

Arash_Fifa
20-04-2011, 12:33
والا خودم هم نمیدونم .
یک نفر ازم سوال کرد چطوری میشه یک آرایه حلقوی ساخت!

که مثلا آرایه آخر به آرایه اول وصل باشه ...

به نظر شما میشه ؟؟؟

!Plus
20-04-2011, 13:44
والا خودم هم نمیدونم .

به نظر شما میشه ؟؟؟

آرايه ها كلاً به يه صورت تعريف ميشن... و به يه صورت هم ميشه ازشون استفاده كرد...!؟! (تغييراتي هم نميشه روشون اعمال كرد...!؟! :13:) :27:

اين چيزي كه شما داريد ميگيد.... يه نوع ساختمان داده ست...!؟! :21:

تعريف يه ساختمان داده... به اين سادگي ها هم نيست...!؟! :2:

به لينك هاي زير مراجعه كنيد...!؟! :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشيد...!؟! :46:

Dolphin 7
20-04-2011, 18:01
سلام به همه ی کاربران و بازدیدکنندگان عزیز P30World

دوستان عزیز یک سوال داشتم می خواستم بدونم توی VB یک آرایه حلقوی چطوری تعریف میشه ؟؟؟؟:11:

والا خودم هم نمیدونم .

به نظر شما میشه ؟؟؟

فک کنم منظورت رفیقت چیزیه مث روزای هفته که بعد از تموم شدن روزا دوباره می ره سر روز اول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی از شمبه یه شمبه شروع می شه می ره تا جمعه بعد دوباره از شمبه تکرار می شه و دوباره می ره تا جمعه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه منظورت رفیقت این بوده باشه , با باقیمونده می شه این کارو کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو ویژوال بیسیک باقیمونده رو اینجوری تعریف می کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :

مثلا اگه بخوای باقیمونده 100 تقسیم بر 15 رو ببینی چی می شه باید بنویسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :

البته این فقط یه قسمت از کاره نه همش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بقیش مربوط می شه به آرایه و کار کردن با ایندکس آرایه و ارتباطش با اون باقیمونده که زیاد سخت نیس ولی اگه بلد نیسی بگو توضیح بدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]