PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : .•درخواست← راهنمایی در مورد ویژوال(آزمون فنی حرفه ای)•.

aliscan
19-04-2011, 19:02
سلام خدمت دوستان:10:
اگه خدا بخواد قرار 7 اردیبهشت توی یه آزمون واسه اخذ مهارت ویژوال از سازمان فنی و حرفه ای شرکت کنم.
می خواستم از دوستانی که تجربه شرکت کردن در اینجور آزمونی رو داشتن درخواست کنم که یه راهنمایی بکنن که از چه منابعی استفاده کنم واسه خوندم.یا بیشتر چه چیزهای رو بخونم.

اگه کسی نمونه سوالی,چیزی سراغ داره بزاره اینجا ممنون میشم:40:گرفتن این مدرک خیلی واسم مهم هستش.ممنون میشم راهنمایی کنید•

sadeghbarout
20-04-2011, 11:15
میگم آیا هنوز هم فرصت برای شرکت کردن هست یا فرصت تموم شده؟
هر چند وقته ؟ بازم میذارن؟
باید کجا مراجعه کنم؟

aliscan
20-04-2011, 20:47
میگم آیا هنوز هم فرصت برای شرکت کردن هست یا فرصت تموم شده؟
هر چند وقته ؟ بازم میذارن؟
باید کجا مراجعه کنم؟

سلام
اره هنوز مهلت هستش.
البته اول باید از مراکز آموزشی یه معرفی نامه بگیری بعد اون معرفی نامه با یه سری مدارک(کپی+فیش بانکی+عکس و ...) رو ببری سازمان فنی و حرفه ای ثبت نام کنی.
فکر کنم هر ماه یک بار برگزار میشه.

البته فکر کنم واسه امتحان اردیبهشت ماه وقتی واسه ثبت نام نباشه:46:

meisam317
21-04-2011, 00:19
منم ازمون کاربر رایانه ثبت نام کردم ( فک کنم همون رایانه کار درجه 2 باشه ) دوستان لطفا درباره منابع و نوع سئوالات بیشتر توضیح بدن ممنون میشم:11:

aliscan
22-04-2011, 08:41
منم ازمون کاربر رایانه ثبت نام کردم ( فک کنم همون رایانه کار درجه 2 باشه ) دوستان لطفا درباره منابع و نوع سئوالات بیشتر توضیح بدن ممنون میشم:11:

سلام
میثم جان من چندتا نمونه سوال تئوری و عملی واسه رایانه کار درجه 2 پیدا کردم.یه نگاه بنداز ببین بدردت میخوره یا نه.
این پایینه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته قبلا من رایانه کار درجه1 و2 رو پاس کردم.درجه 2 آسون تر از یک هستش:46:یه کتاب هستش تالیف مهندس غلامرضا خلیق به نام مجموعه سوالات رایانه کار درجه 2,اونم خیلی می تونه کمک کنه