PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلی در ریستور با نرم افزار acronis

divoone1985
19-04-2011, 14:21
سلام به همگی.
من میخواستم با نرم افزار acronis ویندوزم رو رو یه سیستم دیگه ریستور کنم.
بک آپ گرفتم و وقتی رو اون سیستم ریستور میکنم ویندوز بالا نمیاد.
فک میکنم همه مراحل رو درست انجام دادم.
البته سخت افزارمون فرق میکنه.
حجم درایو c هم متفاوته.
مشکل از کجاست به نظرتون؟
ورژن نرم افزار:
Acronis True Image Home 2010

راستی یه سوال دیگه. راهی برای پیدا کردن پسورد فایل بک آپ این نرم افزار وجود داره؟

joe_satriani
20-04-2011, 21:43
با سلام
خوب مشكل رو خودتون گفتيد ديگه
سخت افزارها زماني كه فرق كنه نميتونيد ويندوزي رو كه روي يه كامپيوتر ديگه بوده و ازش ايميج گرفتيد رو رويه يكي ديگه كه مشخصاتش فرق ميكنه راه اندازي كنيد

موفق باشيد.

divoone1985
21-04-2011, 17:50
آخه وقتی هارد اون سیستم رو جدا میکنم و رو سیستم خودم این کارو میکنم هم ویندوز بالا نمیاد.
در حالی که رو اون هارد تا حالا ویندوز نصب بوده و به عنوان هارد دوم هم مشکلی نداره.
امکانش هست اشکال از هارد باشه؟

joe_satriani
21-04-2011, 19:11
آخه وقتی هارد اون سیستم رو جدا میکنم و رو سیستم خودم این کارو میکنم هم ویندوز بالا نمیاد.
در حالی که رو اون هارد تا حالا ویندوز نصب بوده و به عنوان هارد دوم هم مشکلی نداره.
امکانش هست اشکال از هارد باشه؟

با سلام
خوب بازم نميشه
هارد رو هم باز كنيد اطلاعات سخت افزاري باهم مطابقت نميكنه
نظير سي پي يو - رم - كارت گرافيك - ماردبرد و چيزهاي ديگه
تمام اطلاعات اين اجزا در رجيسترهاي ويندوز ثبت ميشن و در هنگام راه اندازي به همه ي اون ها نياز داره و چك ميكنه

موفق باشيد.

hkhafan
21-04-2011, 19:50
سلام ؛

دوست عزیز هارد که دیگه فرقی نمیکنه رو چه سیستمی باشه ؟!....مطمئنّاً اشکالی در کار هستش.

امکانش هست اشکال از هارد باشه؟ رفیق خودم با نورتون گوست این کار رو برای سیستم های مشتریاش انجام میده و تاحالا که مشکلی نداشته...برنامه ی اکرونیس هم ( که خودمم زیاد ازش استفاده کردم ) تا اونجایی که میدونم یه نسخه ی مخصوص داره که مخصوص کامپیوترهای مثلاً یه اداره است تا راحت بشه ایمیج رو روی سیستم های مختلف ریخت.
اگه خواستید بگید تا سرچ کنم و نسخش رو اگه تونستم بهتون نشون بدم.

divoone1985
22-04-2011, 15:31
سلام ؛

دوست عزیز هارد که دیگه فرقی نمیکنه رو چه سیستمی باشه ؟!....مطمئنّاً اشکالی در کار هستش.

رفیق خودم با نورتون گوست این کار رو برای سیستم های مشتریاش انجام میده و تاحالا که مشکلی نداشته...برنامه ی اکرونیس هم ( که خودمم زیاد ازش استفاده کردم ) تا اونجایی که میدونم یه نسخه ی مخصوص داره که مخصوص کامپیوترهای مثلاً یه اداره است تا راحت بشه ایمیج رو روی سیستم های مختلف ریخت.
اگه خواستید بگید تا سرچ کنم و نسخش رو اگه تونستم بهتون نشون بدم.

منم با نورتون این کارو میکردم .البته قدیما. از وقتی هارد ساتا گرفتم دیگه روش جواب نمیده. شاید ورژن نورتون من قدیمیه.
اگه اون نسخه رو پیدا کنید یا اسمش رو هم بگید ممنون میشم.

hkhafan
22-04-2011, 18:20
منم با نورتون این کارو میکردم .البته قدیما. از وقتی هارد ساتا گرفتم دیگه روش جواب نمیده. شاید ورژن نورتون من قدیمیه.
اگه اون نسخه رو پیدا کنید یا اسمش رو هم بگید ممنون میشم.

سلام ؛

خوب شد گفتید ، چون خودمم در اشتباه بودم (یه چیزی یاد گرفتم!)
اون نسخه ای که گفتم بهتون ، در واقع یه قابلیته که بهش میگن Acronis Universal Restore
این قابلیت تو بعضی از ورژنای این برنامه قرار داره و اونطوری که خود سایت سازنده هم گفته میشه رو بعضی ورژنای دیگه هم میشه اونو به صورت مجزا اضافه کرد!
توصیه میکنم این صفحه رو کامل و به دقّت بخونید :

مثلاً در نسخه های Acronis True Image Home Plus Pack سالهای 2010 و 2011 این قابلیت وجود داره.
برای دانلود هم اینا رو ببینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخودتون هم سرچ کنید، شاید چیز بهتری تونستید پیدا کنید.
موفّق باشید