PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محل ذخیره سازی عکس یوزر ویندوز 7

sgwgo
18-04-2011, 21:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوستان من واسه یوزر ویندوز 7 خودم عکس خودم انتخاب کردم خواستم بدونم کسی اینجا هست که بدونه این عکس در کدوم قسمت فایل های ویندوز ذخیره میشه؟ به آدرسش شدیدا احتیاج دارم

hkhafan
18-04-2011, 21:55
سلام ؛

دوست عزیز برو به این آدرس :

C:\Windows\winsxs ( به جای c درایو ویندوزتون رو بنویسید )
تو این آدرس فولدر های زیادی هستش که باید دنبال فولدری با اسمی شبیه x86_microsoft-windows-usertiles بگردید.
عکس های پیش فرض ویندوز تو این فولدر هستند ( با فرمت bmp ) ... شاید عکس شما هم همونجا سیو شده باشه.

موفّق باشید

sgwgo
20-04-2011, 21:10
دوست عزیز بابت راهنمایی متشکرم ولی عکس من در این آدرس ذخیره نشده بود و فقط عکس های پیشفرض بودن

hkhafan
21-04-2011, 11:06
سلام ؛

دوست عزیز من خیلی سرچ کردم دربارش ولی چیزی پیدا نکردم!
خودمم خیلی کنجکاوم بدونم کجا ذخیره میشه؟...چون بعد از انتخاب عکس ، حتّی اگه محل اون عکس رو هم عوض کنیم ( مثلاً تو یه درایو دیگه کات کنیم ) بازم تو منوی استارت نشونش میده!
اگه به راه حلی رسیدید ، تو همین تاپیک خودتون لطف کنید بگید.
موفّق باشید

sgwgo
21-04-2011, 15:30
سلام ؛

دوست عزیز من خیلی سرچ کردم دربارش ولی چیزی پیدا نکردم!
خودمم خیلی کنجکاوم بدونم کجا ذخیره میشه؟...چون بعد از انتخاب عکس ، حتّی اگه محل اون عکس رو هم عوض کنیم ( مثلاً تو یه درایو دیگه کات کنیم ) بازم تو منوی استارت نشونش میده!
اگه به راه حلی رسیدید ، تو همین تاپیک خودتون لطف کنید بگید.
موفّق باشید
خودم بدجوری دنبالشم کلی سرچ گردم که به نتیجه نرسیدم و امدم اینجا پرسیدم ولی چشم پیدا کردم اعلام میکنم

Dew Drop
22-04-2011, 23:18
اینجا رو ببینید...

C:\Users\User Nmae\Contacts

hkhafan
23-04-2011, 10:04
سلام ؛

نه عزیز اینجا هم دقیقاً مثل قسمت User Accounts هست ، ایشون دنبال این هستن ببینن خود عکس کجا ذخیره میشه.