PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست چسباندن زیرنویس به متن خود فیلم

esi222
18-04-2011, 17:39
سلام به همه
یه برنامه میخوام که بشه فایلای زیرنویس که جدا از فیلم هستن رو (مثل srt و...) به خود فیلم چسبوند.
یعنی دیگه فایل زیرنویس جدا نباشه و زیرنویسش رو خود فیلم باشه.
مثل کاری که magic DVD ripper انجام میده و زیر نویس DVD رو به خود تصویرش میچسبونه
ممنون

xeNociDe
18-04-2011, 20:34
◄◄ درخواست نرم افزار های ویرایش صوت و تصویر در این تاپیک { بهترین ها در پست اول} ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پست اول - نرم افزار Corel Video

esi222
19-04-2011, 11:13
◄◄
درخواست نرم افزار های ویرایش صوت و تصویر در این تاپیک { بهترین ها در پست اول} ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پست اول - نرم افزار Corel Video

فکر کنم منظورمو درست متوجه نشدید.
Corel video برنامه ادیت فیلم هستش و اینکاری رو که من میگم نمیتونه انجام بده.
میخوام فایل زیرنویس که جدا هستش رو به خود فیلم بچسبونه یعنی دیگه زیرنویس جدا نداشته باشه و زیرنویس رو خود فیلم باشه

xeNociDe
19-04-2011, 12:09
فکر کنم منظورمو درست متوجه نشدید.
Corel video برنامه ادیت فیلم هستش و اینکاری رو که من میگم نمیتونه انجام بده.
میخوام فایل زیرنویس که جدا هستش رو به خود فیلم بچسبونه یعنی دیگه زیرنویس جدا نداشته باشه و زیرنویس رو خود فیلم باشه
درسته ، شما فایل SRT یا ... رو در قسمت Insert Text این نرم افزار وارد میکنید ( Open Subtitle ) بعد از Rip فیلم ؛ زیر نویس به فیلم می چسبه !

farzadgamer
19-04-2011, 12:21
با چه نرم افزاری میشه زیرنویس فیلم هارو اورد؟

esi222
20-04-2011, 10:47
درسته ، شما فایل SRT یا ... رو در قسمت Insert Text این نرم افزار وارد میکنید ( Open Subtitle ) بعد از Rip فیلم ؛ زیر نویس به فیلم می چسبه !

ممنون
راستش فکر میکردم نمیتونه اینکارو انجام بده.ولی دیدم که میشه.
آخه ظاهرا تو نسخه های قبلی همچین چیزی نداشتش یا من ندیدم.ولی ورژن 14 واقعا عالیه...
حالا برنامه ای مخصوص همینکار هستش که کارش فقط این باشه و سریعتر بتونه رندر بگیره؟
ممنون

الان زیرنویس فیلم رو چسبوندم ولی چون زیرنویسم فارسی بودش،کلا عجق وجق شدش.
باید فارسی ساز نصب بشه؟
یعنی باید فارسی ساز نصب کنم بعدش تک تک title هارو select کنم بعدش به فونت فارسی برگردونمشون!!؟؟:41:

esi222
20-04-2011, 11:08
با چه نرم افزاری میشه زیرنویس فیلم هارو اورد؟

سلام دوست عزیز
منظورتونو دقیق متوجه نشدم.
یعنی فیل زیرنویس srt یا... رو داری ولی بافیلم نمیخونه یا اینکه میخوای زیرنویس برای فیلمت پیدا کنی؟
بیشتر توضیح بده تا بهتر بشه کمکتون کرد

xeNociDe
20-04-2011, 13:41
ممنون
راستش فکر میکردم نمیتونه اینکارو انجام بده.ولی دیدم که میشه.
آخه ظاهرا تو نسخه های قبلی همچین چیزی نداشتش یا من ندیدم.ولی ورژن 14 واقعا عالیه...
حالا برنامه ای مخصوص همینکار هستش که کارش فقط این باشه و سریعتر بتونه رندر بگیره؟
ممنون

الان زیرنویس فیلم رو چسبوندم ولی چون زیرنویسم فارسی بودش،کلا عجق وجق شدش.
باید فارسی ساز نصب بشه؟
یعنی باید فارسی ساز نصب کنم بعدش تک تک title هارو select کنم بعدش به فونت فارسی برگردونمشون!!؟؟:41:
بله نسخه جدید فارسی ساز مریم رو خریداری کنید و از اون توی چسباندن زیرنویس کمک بگیرید...

esi222
20-04-2011, 19:15
بله نسخه جدید فارسی ساز مریم رو خریداری کنید و از اون توی چسباندن زیرنویس کمک بگیرید...

پس یعنی تک تک باید فارسیشون کنم!!!
خیلی زمانگیر میشه

ferdfe
20-04-2011, 19:19
پس یعنی تک تک باید فارسیشون کنم!!!
خیلی زمانگیر میشه
نخیر وقتی نصب کردید خودشون درست میشه !