PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی واسه انتخاب اینترنت پر سرعت ( حرفه ای ها بیان )

thacker
18-04-2011, 04:41
سلام ... من میخوام شرکت دی اس الم رو عوض کنم ... نیاز به کمک واسه انتخاب یه شرکت دارم ... الان 4 ساله که از سپنتا سرویس میگیرم ... ماهی 30 تومن میدم سرعت دانلودم 16 هست ...
حالا یه سرویس میخوام با همین قیمتها که سرعت دانلودش بالای 100 باشه ... سرویس شبانش هم رایگان باشه ...

بهترین شرکتی که میتونم انتخاب کنم چیه ؟
خواهش میکنم سریع جواب بدین که واقعا عجله دارم ، چون اکانتم امروز تموم میشه ... :10:

thacker
18-04-2011, 14:43
راستی من غرب تهران هستم ... مخابرات شهید طبری ( شهرک اکباتان ) ... پیش شماره 4463 تا 4469

hamed_totally
18-04-2011, 14:55
اندیشه سبز خزر :31:

البته اونجا رو پشتیبانی نمی کنه

happyfeat
18-04-2011, 15:39
طرف صبانت اصلا نرو که به گریه و زاری می افتی . آسیاتک هم کیفیت جالبی داشت و سیاست های شرکتش هم هر روز تغییر میکنه تکلیفشون با خودشونم معلوم نیست
من فعلا این 2 تارو تست کردم حالا باید صبر کنم پارس راه اندازی کنه ببینیم اون چه جوریه

Hamid Reza
18-04-2011, 16:52
سلام

شما از سپنتا سرويس نامحدود داشتيد؟
اگه آره كه سرعتش در حد معمول بود
سرعت دانلود سرويس هاي حجمي بالاس

قبل از گرفتن سرويس حتما از چند نفر تو اون محل پرس و جو كنيد
من نميگم چه شركتي بده اصلا سمتش نرو چون با اينكه خيليها از صبانت ناراضين ولي من خودم صبانت دارم و خيلي هم عاليه
سرعتم هميشه دور و بر 100 هست . قطعي خيلي كم دارم كلا خيلي راضيم
البته منطقه مخابراتيم با شما فرق داره
كلا شركتها محل به محل كيفيتشون فرق داره

تاكيد ميكنم كه حتما از اونايي كه توي منطقتون سرويس دارن يه پرس و جويي بكنيد كه بعدا دوباره كاري نشه

شهراد ممكنه خوب باشه
دربارش يه تحقيقي بكنيد
محل شما هم سرويس ميده
shahrad.net

صبانت و پارس انلاين و پيشگامان و آسياتك و فن آوا هم فكر كنم شرايطي رو كه بخواين داشته باشن
موفق باشيد

senaps
18-04-2011, 17:17
رفقا،اینترنت نامحدود 512 مخابرات بگیرم یا دی اس ال شرکت های خصوصی؟!
من به شدت دانلود میکنم،تو ایلام فقط اسیا تک و پیشگامان داریم که خوب البته جفتشون واسه 512 با 5 گیگ در ماه،اونم با قرار داد 12 ماهه،ماهی 27 تومن میگیرن!!
512 نامحدود مخابرات رو میده 20 تومن ماهی!!
کسی هست که ایلام از مخابرات گرفته باشه که بگه چجورین؟!
اگر نه لطفا بگین که کلا سرویس های مخابرات می ارزن یا نه؟!
راستی،من بدون چیز پی ان بیرون نمیام! تاثیری که نداره این مخابراتی شدنم؟!

thacker
18-04-2011, 19:28
سلام

شما از سپنتا سرويس نامحدود داشتيد؟
اگه آره كه سرعتش در حد معمول بود
سرعت دانلود سرويس هاي حجمي بالاس

قبل از گرفتن سرويس حتما از چند نفر تو اون محل پرس و جو كنيد
من نميگم چه شركتي بده اصلا سمتش نرو چون با اينكه خيليها از صبانت ناراضين ولي من خودم صبانت دارم و خيلي هم عاليه
سرعتم هميشه دور و بر 100 هست . قطعي خيلي كم دارم كلا خيلي راضيم
البته منطقه مخابراتيم با شما فرق داره
كلا شركتها محل به محل كيفيتشون فرق داره

تاكيد ميكنم كه حتما از اونايي كه توي منطقتون سرويس دارن يه پرس و جويي بكنيد كه بعدا دوباره كاري نشه

شهراد ممكنه خوب باشه
دربارش يه تحقيقي بكنيد
محل شما هم سرويس ميده
shahrad.net

صبانت و پارس انلاين و پيشگامان و آسياتك و فن آوا هم فكر كنم شرايطي رو كه بخواين داشته باشن
موفق باشيد

ممنون ... بله نا محدود 128 دارم ... سرعت دانلودم همیشه 16 هستش ... نه 1 کیلوبایت پایین میره نه بالا ... دیسکانکتم اصلا نداشتم ... حتی شده 5 روز و نیم یه سره وصل بودم بدون افت سرعت و دی سی ... اما خوب نسبت به قیمتش سرعت دانلودم خیلی پایینه

alivw71
18-04-2011, 20:39
رفقا،اینترنت نامحدود 512 مخابرات بگیرم یا دی اس ال شرکت های خصوصی؟!
من به شدت دانلود میکنم،تو ایلام فقط اسیا تک و پیشگامان داریم که خوب البته جفتشون واسه 512 با 5 گیگ در ماه،اونم با قرار داد 12 ماهه،ماهی 27 تومن میگیرن!!
512 نامحدود مخابرات رو میده 20 تومن ماهی!!
کسی هست که ایلام از مخابرات گرفته باشه که بگه چجورین؟!
اگر نه لطفا بگین که کلا سرویس های مخابرات می ارزن یا نه؟!
راستی،من بدون چیز پی ان بیرون نمیام! تاثیری که نداره این مخابراتی شدنم؟!
اگه تونستی 512 ازمخابرات بگیری عالی میشه.
ولی پشتیبانی بیسوادی داره .من زنگ زدم 1899 . شماره تلفون رو ارد کردم وصل شدم اپراتور عد یه زنه گوشی رو برداشت . پرسیدم چرا سرعت اپلود تون کمه .گفت اپلود چیه گفتم بابا ارسال ...سند بعد گفت دانلود 128 کیلوبایت ...من:اپلد چی؟...گفت: اپلود نامحدوده...گفتم واقعا نامحدودههههههه وای چه فاجهه ای .
بعد گفتم سرعتش چنده ....گفت نمیدونم عد قطع رد.
حالا شما بگید کی تقصیر داره ما یا یه مشت بیسواد که نو isp ار میکنن.

senaps
18-04-2011, 21:51
ولی پشتیبانی بیسوادی داره
ولی به نظر من،یه سری ادم کوک کردن گذاشتن اونجا!!
امروز وقتی رفتم تو،گفتم سلام،برا دی اس ال مخابرات اینجا ثبت نوم میکنین؟!سرعتتون چیه؟
گفت شخصی فقط 128!
گفتم سرعت های بالاتر کارت دانشجویی هیچی قبول نیست؟!
گفت شخصی فقط 128!!
گفتم سرعتش چیه؟!
گفت شخصی ها همه 128!!
خنده دار تر اینه که یکی دو نفر باهاش حرف زدن بعد از من،هی میگفت شخصی فقط 128!! یعنی حتی سلام هم نمیداد!!!
مهندسی که ور دلش وایساده بود،با هزار تا بدبختی راضیش کردم که باهام حرف بزنه!!گفتم سرعت؟
گفت مهندس...گفتن که،128!!
تا راضیش کردم که بهم بگه سرعت دانلود چنده،با یه نفر قرار داد بست یارو شخصی فقط 128!
من هی میگفتم سرعتش چنده؟ نامحدوده یا محدود؟!
این یا میگفت ما شر نمیکنیم! یا می گفت128 فقط برا شخصی!!!
خلاصه اینکه زیر قرار داد بستن با اینا زاییدیم!!
بعدشم گفتن برو نامه بیار که دی اس ال قبلی رو جمع کردی!!
حالا شرکتی که ازش دی اس ال دارم،هیچ رقمه حاضر نیست نامه بده!! میگه تا 13/2 باید وایسی!!
هر چی گفتم اقا دیگه بهم نمیدن و اینا،تو گوشش نرفت که نرفت!! حالا دارم روز شماری میکنم برا اینترنت نامحدود از 13 اردیبهشت!!
از اون روز به بعد،قیمت هارد میره بالا!! چون به اندازه ی 2 سال دانلود دارم!!