PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کاهش حجم فایل از 1 گیگ به 168 مگ !!!!

AMIR REZAs
17-04-2011, 21:51
سلام
کسی میدونه این فایل چطوری اینقدر حجمش کم شده؟؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

0liver
18-04-2011, 01:52
من فایل مذکور رو دانلود کردم و پس از Extract کردن (خارج کردن فایلها از فرمت zip ) با حجمی که شما گفتید مواجه نشدم. فقط حدود چند مگابایت حجم فایل فشرده شده بود.

این هم عکس برای تایید صحبتهام :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر هم حجم اصلی این بازی اون چیزی هست که شما گفتید - ممکن هست که نویسنده سایت مذکور با پاک نمودن زبانهای اضافی بازی مثل: فرانسوی - روسی و غیره .. و یا فایل نصب اخرین درایورهای کارت گرافیک یا DirectX یا فیلمهای تبلیغاتی اول بازی باعث بوجود اومدن این تغییر حجمی شده باشد

AMIR REZAs
18-04-2011, 12:06
خوب شما باید بعد از Extract کردن فایل [SETUP] رو اجرا کنید تا Extract کامل بشه ! بعد از ریختن بازی میبینید که 1 گیگ حجم داره!!!!!

MRHArtsClube
22-04-2011, 15:50
سلام دوست خوب
شما اگه ویندوز XP نصب کرده باشید متوجا میشید که از روی یه سی دی 700 مگی حدود 3 گیگ میریزه رو هارد!
اینا از تکنیکهای ساخت ستاپ برنامه و نوع ابزار فشرده سازیشونه! :46:

C0OPeR
22-04-2011, 16:54
سلام
کسی میدونه این فایل چطوری اینقدر حجمش کم شده؟؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام
با استفاده از UHARC Archive اینکارو میکنن (برای اطلاعات بیشتر ~~> Google)
همین چند روز پیش یه بازی دانلود کردم 350 مگ بعد از ستاپ حدود 3 گیگ شد ...

hkhafan
22-04-2011, 17:33
سلام ؛

برنامه ی KGB Archiver هم این فشرده سازی سازی عجیب و غریب رو میتونه انجام بده ولی به زمانی که باید براش بذارید نمیصرفه!

Dolphin 7
22-04-2011, 17:52
در مورد
KGB Archiver
چیزی شنیدین؟ باش کار کردین؟ می گن قدرت فشرده سازیش خیلی بالاس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این متن پایینو از یه سایت کپی پیست می کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :

KGB Archiver ابزاري است براي فشرده سازي فايل ها به صورت ''High Compression'' يا حداكثر فشرده سازي كه امتياز هاي خيلي بيشتري نسبت به رقيبان خود مثل UHARC و غيره را داراست زيرا ميزان درصد فشرده سازي اين نرم افزار با نرم افزار هاي رقيب اختلاف فاحشي دارد به صورتي كه Office 2006 با آرشيو شدن با اين نرم افزار حجمش از 430 مگابايت به 1.50 مگابايت تغيير كرد ! تنها مشكل بسيار خسته كننده ي نرم افزار مدت زمان زياد براي فشرده سازي و خارج كردن فايل از حالت فشرده است . به طور مثال اگر كامپيوتر شما P4 و داراي CPU 3.3 و RAM 1 G باشه حدود 2 ساعت و 47 دقيقه طول مي كشه تا آفيس از حالت فشرده شده در بياد !!!

ولی یه جاییم خوندم که بعضیا امتحان کردن می گن کار نمی ده الکیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من که سیستمم درپیته باش از این کارای زور دار نمی تونم انجام بدم اگه شما سیستمتون خوبه دانلودش کنین امتحان کنین نتیجشو بگین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehransystem1122
06-05-2011, 15:38
اين برنامه كار ميكنه و حجم رو خيلي خيلي كاهش ميده ولي بايد رم سيستم بالا باشه

FOURTH RETURN
11-05-2011, 11:31
فایلهایی که با این برنامه فشرده میشه رو میشه با سایر برنامه های فشرده سازی گشود؟

hkhafan
11-05-2011, 18:05
فایلهایی که با این برنامه فشرده میشه رو میشه با سایر برنامه های فشرده سازی گشود؟

سلام ؛

اگه منظورتون kgb archiver هستش ، خیر
فایلها فقط باید با خود برنامه اش باز بشن ... مگه اینکه این چند وقته برنامه ی دیگه ای هم پسوند این برنامه رو ساپورت کنه که من تاحالا ندیدم.