PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاثیر ویندوز 64 بیتی در بازی

mehdi_47
17-04-2011, 21:00
سلام
دوستان من تصمیم دارم رم سیستم رو از 2 گیگ به 4 گیگ ارتقاء بدم و در نصب ویندوز تو دو راهی موندم.همونطوری که میدونید در 32 بیتی رم به طور کامل 4 گیگ شناخته نمیشه ، حالا میخوام اینو بدونم که اگه من همین ویندوز 32 بیتی رو نصب کنم توی اجرای بازی تاثیر 4 گیگ رو میتونم ببینم ؟ یا برای احساس اینکه رم 4 گیگ شده باید حتما ویندوز 64 بیتی نصب کنم ؟ من تا به حال 64 بیتی نصب نکردم ( به خاطر اینکه یه زمانی واقعا از نظر ساپورت نرم افزارها ضعیف بود )
مرسی از راهنماییتون

saeed_136915
17-04-2011, 21:16
سلام اجباری نیست که 64 بیتی نصب کنید ولی 64 بیتی بهتره. روی بازی تاثیر داره ولی انتظار خیلی زیادی رو نداشته باشین الان من خودم ویندوز 7 64بیتی استفاده میکنم و قبلا مثل شما میترسیدم بیام 64 بیتی چون فکر میکردم نرم افزار واسش پیدا نمیشه ولی اگه اینترنت پرسرعت داشته باشین از لحاظ نرم افزار به هیچ وجه به مشکل نمیخورین

mehdi_47
17-04-2011, 21:29
سلام اجباری نیست که 64 بیتی نصب کنید ولی 64 بیتی بهتره. روی بازی تاثیر داره ولی انتظار خیلی زیادی رو نداشته باشین الان من خودم ویندوز 7 64بیتی استفاده میکنم و قبلا مثل شما میترسیدم بیام 64 بیتی چون فکر میکردم نرم افزار واسش پیدا نمیشه ولی اگه اینترنت پرسرعت داشته باشین از لحاظ نرم افزار به هیچ وجه به مشکل نمیخورین

مرسی از راهنماییتون :11:
اینترنت پر سرعت برای چی لازم داره ؟

ebicross
17-04-2011, 21:31
شما تاپیکهایی که در این مورد بود رو مطالعه میکردین به تمام جوابهاتون میرسیدین.

فقط اینو اصلاح میکنم:

( به خاطر اینکه یه زمانی واقعا از نظر ساپورت نرم افزارها ضعیف بود )
به خاطر اینکه نرم افزارها یه زمانی در ساپورت ویندوز 64 بیت ضعیف بودند.

همه چیز از 64 بیت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید