PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کپی نکردن فایل 7 گیگابایتی از هارد دیسک به کول دیسک 16 گیگابایتی خالی و سالم

masoud glx
17-04-2011, 19:21
درود دوستان .

تک فایلی تصویری به حجم 7 گیگ و خرده ای رو قصد دارم انتقال بدم روی کول دیسک کاملا سالم که با چند سیستم دیگه هم تست کردم و فرمت هم میکنم و کاملا خالیه . ولی وقتی قصد کپی دارم این ارور رو میده که شدیدا حال من رو گرفته !! نمیدونم از ویندوز هستش یا هارد دیسک یا . . .

عکسش رو گرفتم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میگه این فایل برای مقصد زیادی بزرگه و حجیمه ولی خوب اشتباهه !!! :41:
از اونجایی که شاید به حجم درایو هام ربطی داشته باشه .. :

درایو حاوی فایل 52 گیگ ظرفیت داره که 16.5 گیگ خالیه .
درایو C حدود 21 گیگ ظرفیت داره که 1.5 گیگش خالیه .
کل درایو ها هم 1.500 ترابایت هستند که حدود 300 - 400 گیگ خالی دارن . تا جایی که علم من قد میده واسه نباید مشکل خاصی باشه !

ممنون میشم راهنمایی کنید .
راستی اینکه من چندین بار تک فایل های 11 تا 15 گیگابایتی رو هم از همین سیستم روی همین کول دیسک ریختم ( فیلم آواتار فول اچ دی و غیره ) .

hkhafan
17-04-2011, 19:29
سلام ؛

دوست عزیز منم قبلاً همین مشکل رو داشتم که با فرمت کردن فلش ( fat32 رو کردم ntfs ) درست شد....ولی شما که میگی قبلاً هم رو فلشت این قبیل فایل ها رو ریختی ، پس نباید مشکل از این باشه؟!
البته امتحانش هم ضرری نداره.

masoud glx
17-04-2011, 19:40
ای خدا خیرتون بده . . . :11:
من چندین بار فرمت کردم ولی NTFS نکرده بودم . الان تست کردم با NTFS باز هم نشد و داشتم ناامید می شدم که باز با NTFS تست کردم ولی اون عدد 8 کیلوبایت رو کردم 64 کیلوبایت و شد ... !! بسیار بسیار ممنونم .
خیلی کارم راه افتاد .
باز هم ممنون .