PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ايا برنامه است كه وقتي به اينترنت وصليم بشه فهميد كسي داره زنگ ميزنه به ما؟

Mahiar0
30-05-2006, 17:40
ايا برنامه سخت افزاري دستگاهي است كه وقتي ما تو اينترنت همين 56 كيلو بايتي رو ميگم نشون بده هركي زنگ ميزنه مثلا به اينترنت وصليم نشون بده يكي داره زنگ ميزنه يا شماره اش بيفته برنامه چيزي هست بشه فهميد؟
بگيد

AliROCK
30-05-2006, 17:43
اول ببین مودمت call waiting را پشتیبانی میکنه

shahabmusic
30-05-2006, 18:05
آره يه برنامه هست كه اگه بهت زنگ بزنن بهت خبر ميده و حتي شماره طرفو نشون مي ده و اگه Isp شما پروتكل (فكر كنمppp)رو پشتيباني كنه حتي مي توني از اينترنت Dc نكني و اينترنت و روي هلد بزاري و تلفونو جواب بدي و در آخر دوباره اينترنتو فعال كني.
البته انجام اين كارا احتياج به يه سري امكانت از طرف مودم و مخابرات داره كه من هميشه يكي از امكاناتو نداشتم و آخرشم نتونستم اين كارو بكنم.

zendegi
30-05-2006, 18:36
يه برنامه هست به نام PhoneTray كه اگه يه سرچ بكني حتما پيدا ميكني ولي همونطور كه دوستان گفتن يه چيزايي ميخواد مثل
اينكه مودمت call waiting رو پشتيباني ميكنه و.... من دارم و ازش راضي هستم البته شماره رو نشون نميده ولي فقط ميتونم بفهمم كه كسي پشت خطه براي من كه همين كافيه ........

Mahiar0
30-05-2006, 19:53
مودم من crative تازه هم گرفتم (البته يعني تابستان پارسال :biggrin: )

v92 هم زده
من رشت هستم ازكجا بايد فهميد اي اس پي پشتيباني ميكنه يانه چون خيلي من لازم دارم چون از 24 ساعت 10 ساعت تو اينترنت كسي نميتونه زنگ بزنه خانه :sad:

zendegi
30-05-2006, 21:19
ببين به نظر من اين برنامه رو سرچ كن و نصب كن امتحانش كه ضرري نداره و براي فعال كردن پشت خطي هم فكر كنم بايد اين شماره رو بگيري ستاره مربع 43 مربع و يا ستاره 43 مربع البته اگه فعال نيست .........

aminkarami
30-05-2006, 21:46
برنامه هاي زيادي هتند كه اين كار را انجام مي دهند مثل Phone Tray فقط بايد Callwaiting بايد فعال باشه.

Mahiar0
30-05-2006, 22:54
دوستان اگر مي تونيد لينك دانلود وريجستريشو بديد حجم كمه؟
روش كارهم بگيد ممنون ميشم خيلي چند خانواده دعاتون ميكنه!

zendegi
30-05-2006, 23:23
بيا دوست عزيز اينم PhoneTray Dialup 2.21 :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
or
و اينم كرك:

alaodin1
31-05-2006, 04:28
من تمامي اين نرم افزارها را امتحان كرده ام ولي با خطوط تلفن ايران هماهنگي ندارد وكار نمي كند اگر براي كسي به طور كامل كار ميكند روش كار با آن را بگويد

shahabmusic
31-05-2006, 04:58
مودم من crative تازه هم گرفتم (البته يعني تابستان پارسال :biggrin: )

v92 هم زده
من رشت هستم ازكجا بايد فهميد اي اس پي پشتيباني ميكنه يانه چون خيلي من لازم دارم چون از 24 ساعت 10 ساعت تو اينترنت كسي نميتونه زنگ بزنه خانه :sad:
اگه بخای اینترنتو رو هلد بزاری باید آی اس پس ساپورت کنه ولی اگه بخای اینترنتو دی سی کنی احتیاج به پروتکلی از طرف آی اس پی نیست.
در ضمن بهتون توصیه می کنم اگه روزی بیشتر از 4ساعت اینترنت استفاده می کنید از ADSL استفاده کنید که هم هزینتون کم می شه هم اشغالی نداره.

Mahiar0
31-05-2006, 19:39
اگه بخای اینترنتو رو هلد بزاری باید آی اس پس ساپورت کنه ولی اگه بخای اینترنتو دی سی کنی احتیاج به پروتکلی از طرف آی اس پی نیست.
در ضمن بهتون توصیه می کنم اگه روزی بیشتر از 4ساعت اینترنت استفاده می کنید از ADSL استفاده کنید که هم هزینتون کم می شه هم اشغالی نداره.
اره تابستان حتما adsl ميگيرم تازه رفتم يه خط تلفن ثبت نام كردم اين مخابرات هم داره دودره ميكنه حالا حالا نميده :biggrin:

راهنمايي كار با اين برنامه كه نشون ميده رو كسي بگه خوبه

shahabmusic
01-06-2006, 16:45
کار کردن باهاش خیلی سادس ،بعد از اینکه نصبش می کنی مودمتو دتکت می کنه تا ببینه امکاناتش چیه بعد که شناخت سیستمو رستارت می کنی بعد اگه همه چیز درست باشه میشینی حال می کنی.

Mahiar0
02-06-2006, 09:27
2روز پيش نصب كردم درست كاركرد
ممنون از دوستان
فقط شماره تلفني كه زنگ ميزنه رو نشون نميده اما همين بسته برام كه بفهمم يكي زنگ مي زنه

Ali_Moradi
05-08-2006, 02:33
من که خودکار اینجوریه خطمون...
هرکی بزنگه خودکار قط میشه...

mohammad.clergyman
05-08-2006, 14:10
من که خودکار اینجوریه خطمون...
هرکی بزنگه خودکار قط میشه...

سلام من هم تلفنم اينجوري بود

اين سرويس بستگي به خط داره يا تنظيماته خاصي داره ؟