PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست بازی برای x6

mosit
16-04-2011, 12:28
سلام آقایون
من شدیداً دنبال بازی با کیفیت برای x6 میگردم ولی هیچی چیز به درد بخوری پیدا نمیکنم.دیگه دارم دیووووونه میشم.
فکر کنم یه 70-80 تا بازی دانلود کردم و نصب همه هم ماله s60v5 بوده (یا ساین شده بوده با ساین کردم یا نیاز به ساین نداشته)ولی یا نصب نمیشه یا نصب میشه اجرا نمیشه یا کیفیت مزخرفه.آخه اگر کیفیت معمولی مخواستم که جاوا بود مرض نداشتم 300000 تومن پول بدم واسه یه مشت مزخرف.
تو رو جون بچه تون کمکم کنید......
:19::19::19::24:

pooryaaa
23-04-2011, 23:17
سلام.
واقعا باید به بچه های پی سی ورلد تبریک گفت...
بابا یعنی یکی پیدا نشده جواب این بنده خدا رو بده؟؟؟؟؟
با این همه قسم سنگ آب میشد!!!!وای....

من کاری از دستم بر نمیاد منم مثل ایشون همین مشکل رو دارم....
ولی خواهشا دیگه اینقدرم بی محلی نکنید...

ببخشید. با تشکر

Hadi King
24-04-2011, 01:15
سلام دوســـتان اگه تایپک تو انجمن مخصوص خودشـ یعنی " درخواست بازی " زده شده بود دوستان زودتر جواب ایشون رو میدادن ، چون جواب دادن به اینو تایپک هـا که جای دیگه ای زده شده خلاف قوانینــه و تایپک باید ترشــ یا انتقـال داده بشــه ! قسـم به جون بچـه مون خورده من و بیشتر دوستـان هنوز بچـه ندارم ، این همه بازی قرار دادم ایشون چون گوشی X6 خریدن نباید بازی جـاوا بازی کنن باید حتما بهترین بازی کیفیــت دار بازی کنــه ؟ بازی هسـت بدترین کیفیت رو داره و فلش هم هستش ولی اینقـدر سرگرم کننده هستش که از 100 تا بازی کیفیت بالا بهتره پس نباید بیشتر به کیفیت و گرافیک بازی نگاه کرد ، اگه همچین فکری تو دانلود بازی های این انجمن و انجمن های دیگه داری بدون هیچ بازی قشنگی دانلود نمیکنـــی ... یه سر به بازی هایی که عنوان تایپکشون HD اضـافه شـده بزن و بازی ها رو دانلود کن ببین میخوره روی گوشیتون :46:
موفق باشید!:40: