PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل همه ی فایل ها به lnk.

شیوا
16-04-2011, 07:38
سلام.
من روی لپ تاپم ویندوز 7 دارم. الان همه فولدرهای روی دسکتاپ و توی استارت تبدیل شده به lnk. و همه مثلا با یه برتامه که open with کنی باهاش باز میشه. که اونم قادر به بالا آوردن برنامه نیست. الان این ویروسه؟ به جز عوض کردن ویندوز چه راهی داره؟
در ضمن آنتی ویروسم هم nod32 بود که اونم حتی باز نمیشه

antiware
16-04-2011, 09:59
سلام دوست عزیز
شما میتونید با نصب آنتی ویروس vba32 و یا استفاده از دیسک نجات آن این مشکل رو حل کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AlexanderMahone
17-04-2011, 00:15
سلام.
من روی لپ تاپم ویندوز 7 دارم. الان همه فولدرهای روی دسکتاپ و توی استارت تبدیل شده به lnk. و همه مثلا با یه برتامه که open with کنی باهاش باز میشه. که اونم قادر به بالا آوردن برنامه نیست. الان این ویروسه؟ به جز عوض کردن ویندوز چه راهی داره؟
در ضمن آنتی ویروسم هم nod32 بود که اونم حتی باز نمیشه
دوست من شما Lavasoft Ad-Aware رو نصب کن اسکن کن مشکلت حل میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
از نورتون هم میتونی استفاده کنی البته باید اول اپدیت کنی بعد بری تو Safemode و فول اسکن انجاک بدی:11:

ghazalebme
29-04-2012, 14:18
من روی لپ تاپم ویندوز 7 دارم. الان همه فولدرهای روی دسکتاپ و توی استارت تبدیل شده به lnk. و همه مثلا با یه برتامه که open with کنی باهاش باز میشه. که اونم قادر به بالا آوردن برنامه نیست. الان این ویروسه؟ به جز عوض کردن ویندوز چه راهی داره؟ولی اگر فایل ها رو مثل word ,adobe,matlabاز درایوی که توش ذخیره است باز کنم باز میشه.هیچ فایلی با فرمت exe رو نمی تونم ذخیره کنم.انتی ویروس هایی که دارمeset,avira که اینام از کار افتاده.

jolan57
29-04-2012, 16:48
پست دوم این تاپیک رو بخونید ببینید میشکلتون حل میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از این جا هم میتونید دانلود کنید
48410

masoudnosrat
29-06-2012, 01:51
سلام من لپ تاپ دارم با مشخصات : ویندوز سون اورجینال آنتی ویروس هنگامی که الوده به ویروس ink شد آوست بود آپدیت شده برنامه ضد جاسوسی ندارم تمام فایل ها ی لپ تاپم با پسوند ink تغییر پیدا کرده اند همه با اکسپلولر باز می شوند البته باز نمی شوند به شکل اکسپلولر هستند open whit میزند تا به حال آنتی ویروس های نود ؛ کاسپر و اوست کاری از پیش نبرده اند کمکم کنید تو رو بخدا ادرس ایمیلم masoud.nosrat@chmail.ir یا در همین جا جواب دهید واقعا ماندم چه کنم تا این لحظه برنامه های بالا را استفاده نکردم البته بعصضی را اجازه باز شدن نمی دهد بازم کمک

jolan57
29-06-2012, 02:24
پست بالاییتون رو بخونید و فایل پیوست شده رو دانلود کنید و اجرا و بعد ریستارت

masoudnosrat
29-06-2012, 13:13
با تشکر به اینکه به موضوع بنده اهمیت دادید اگر منظورتان reg_fix_w7.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است دو بار اجراش کردم اما فایل ها کماکان به وضع قبلیست با فرمت ink به بعضی از برنامه ها اجازه بازشدن نمی دهد یا شاید برنامه ها ارور می دهند مثل انتی ویروس vba خواهشا کمکم کنید و نیمه راه رهایم نسازیر البته با عرض معذرت

jolan57
29-06-2012, 13:22
با تشکر به اینکه به موضوع بنده اهمیت دادید اگر منظورتان reg_fix_w7.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است دو بار اجراش کردم اما فایل ها کماکان به وضع قبلیست با فرمت ink به بعضی از برنامه ها اجازه بازشدن نمی دهد یا شاید برنامه ها ارور می دهند مثل انتی ویروس vba خواهشا کمکم کنید و نیمه راه رهایم نسازیر البته با عرض معذرت
ایــــــــــــــــــــــن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پست رو بخونید برنامه رو دانلود کنید و lnk رو انتخاب و سپس delete file type

اگر نشد پست اول تاپیک زیر رو بخونید و یک لوگ از سیستمتون تهیه کنید تا بررسی بشه

masoudnosrat
29-06-2012, 23:40
ایــــــــــــــــــــــن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پست رو بخونید برنامه رو دانلود کنید و lnk رو انتخاب و سپس delete file type

اگر نشد پست اول تاپیک زیر رو بخونید و یک لوگ از سیستمتون تهیه کنید تا بررسی بشه
با سلام مجدد تمام این کارهایی که تو سایت بوده انجام دادم من الجمله همین برنامه کخ lnk را دلیت کنم باز هم فایل ها مثل اول بود متاسفانه مشکل اینجاست که این ویروس که اگه لطف کنید بگیر چی هست خود برنامه hijak را که لوگ میگیریم را نیز نمی گذارد باز شود .یعنی فقط برنامه ها یی که در کنار ساعت آیکون دارند باز می شوند و بقیه بصورت دابل کلیک از روی دسکتاپ خیر اگه میتونید بازم کمکم کنید
اگر دکتر به کارم رسیئگی کند شاید چیزی بدست بیاورم اما نمی دانم چطور ارتباط برقرار کنم ممنون

masoudnosrat
03-07-2012, 17:44
sسلام کسی نیست کمک کنه ویروس با پسوند lnk

masoudnosrat
03-07-2012, 17:46
help me pleas

ssaberm
14-09-2012, 18:11
این فایل رو از لینک زیر دان کن...اجراش کن و بعد lnk رو از لیست انتخاب کن و بعد ریمو رو بزن همش درست میشه..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این مشکل از رجیستری ویندوز هست .

rezachavoshi
17-10-2012, 21:08
من هم این مشکل lnk و دارم هم تمام فلدرام هیدن سیستمی شده.... هم از همشون یه شرت کات ساخته شده .. انقدر هم سخت توضیح میدید که آدم نمیفهمه چی شده ولی بازم دمتون گرم..... دست و پا شکسته دارم جون میکنم ببینم چی میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rezachavoshi
17-10-2012, 21:10
یه سوال فایل Desktop.ini ویروسه یا فایل سیستمیه!؟ $RECYCLE.BIN این چی؟
و این System Volume Information !؟
البته دو تای آخر فلدری هستند و گوششون یه علامته قفل هست و نمیشه رفت توش!؟

AlexanderMahone
18-10-2012, 10:02
یه سوال فایل Desktop.ini ویروسه یا فایل سیستمیه!؟ $RECYCLE.BIN این چی؟
و این System Volume Information !؟
البته دو تای آخر فلدری هستند و گوششون یه علامته قفل هست و نمیشه رفت توش!؟

سیستمی هستند اما گاهی ویروس توی اونجا(System Volume Information+ RECYCLE.BIN) مخفی میشن اگر میخواهید مطمئن شید که سیستم الوده نیست با مالوربایت یا یه انتی ویروس قوی(نورتون-بیت دفندر-کسپر)سیستم رو فول اسکن کنید