PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل قاطی کردن مرورگر!

بهزادlinux
15-04-2011, 20:48
سلام
فایر فاکس من چند روزه بیشتر وقتا وقتی ادرس یه سایتی رو میزنم یا روی یه لینک دیگه ای کلیک میکنم سایت دیگه یی رو باز میکنه!
nod 32 هم دارم
ممنون

مهرسا1
15-04-2011, 21:10
اره چند روزه مال منم اينجوريه سايتهاي كه با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستند رو اصلا باز نميكنه

jolan57
15-04-2011, 21:31
فایر فاکس من چند روزه بیشتر وقتا وقتی ادرس یه سایتی رو میزنم یا روی یه لینک دیگه ای کلیک میکنم سایت دیگه یی رو باز میکنه!
فقط فایرفاکس این مشکل رو دارید؟؟
در قسمت ------ سیتینگ خودتون ببینید تیک no proxy زده است یا نه؟
احتمال هم دارد یک تروجان یا تغییر DNS Address شما،مرورگر رو به سمت سایت های مخرب هدایت کنه

Dew Drop
15-04-2011, 21:35
سلام

سوالتون رو تو تاپیک فایرفاکس Firefox - پرسش و پاسخ و مباحث عمومی مطرح کنید تا بهتر کمکتون کنند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بهزادlinux
15-04-2011, 21:39
خب الان هم یه پیغام اومد روی صفحه که شما توسط ریموت... حک شدید و یوزرنیم و پسورد گوگل فیس... و...
فکر کنم به چیزی مثل دیوار اتش نیاز دارم
کسی میدونه چی نصب کنم بهتره؟
ممنون

jolan57
15-04-2011, 21:53
خب الان هم یه پیغام اومد روی صفحه که شما توسط ریموت... حک شدید و یوزرنیم و پسورد گوگل فیس... و...
فکر کنم به چیزی مثل دیوار اتش نیاز دارم
کسی میدونه چی نصب کنم بهتره؟
ممنون

احتمالا پیغام فیک است ولی سیستم شما آلوده شده است
اول سیستم خودتون رو با نرم افزار زیر اسکن کنید

و بعد هم یک فایروال قوی نصب کنید،بخش اورژانس سیستم های آلوده هم بهتر می توانند جواب شما را بدهند
اورژانس سیستم های آلوده

==> چگونه یک آنتی ویروس و فایروال مناسب را انتخاب کنیم ( 1 2 3 4 5 ... آخرين صفحه)

join me
16-04-2011, 20:53
سلام
nod 32 هم دارم
ممنون

همچین چیزی بعیده به احتمال زیاد شما مشکل امنیتی دارین ... ویروس .....