PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلی با یک شرکت طراحی وب

a1i
15-04-2011, 17:38
با سلام خدمت دوستان

من صحبت هامو کلی مطح میکنم و با اجازتون وارد جزییات و اسم ها نمی شم.

قرار بود یه سایت خدماتی به وسیله یک شرکت هاستینگ و طراحی وب درست بشه که اول اسفند تحویل ما بده ...

اما ما به شدت با این شرکت به مشکل برخوردیم و کار مارو انجام نداده هنوز دو ماه از قرار دادش گذشته ...
هرچیم زنگ زدیم و رفتیم و اومدیم فایده نداشت ...

(هنوز پولم ندادم بهشون فقط از دی ماه مارو الاف کرده)

----------------------------------------------------------------------------------
سوال اول : حالا اگر بخوام شکایت کنم ازشون باید چیکار کنم؟

سوال دوم : دامین سایت به اسم من رجیستر شده اما الان دست این شرکتس حالا اگر بخوام کارو به کسی دیگه واگذار کنم، وضعیت این دامین من چی میشه؟؟

ممنون از توجهتون ...

sayanermia
15-04-2011, 18:31
خب این یک قرار عهدی معوض هستش که در قابل دریافت ثمن باید تعهد خودش رو ایفا کنه. ولی خب شما چون ثمن رو پرداخت نکردید تعهدی هم انجام نگرفته... در نتیجه اگر شکایت کنید شاید به جایی نرسید مگر اینه در قرار داد کتبی ای که فی ما بین شما و شرکت منعقد شده ذکر شده باشه که اول تعهد انجام داده بشه سپس ثمن واریز شه. در این صورت می تونید نسبت به عدم ایفای تعهد در قراداد و تلف وقت و وارد شدن خسارات مادی به شما ازشون شکایت کنید ( که البته ورود ضرر نیاز به اثبات داره. ولی صرف شکایت به دلیل عدم ایفای تعهد کافیه )

در مورد دومین ها هم اگر پولشو دادید و این شرکت پنل به شما نمیده باز هم میتونید شکایت کنید و پنل رو به دست بگیرید

a1i
15-04-2011, 19:27
حالا صرفا بحث شکایت نیست فقط میخوام کارمو بدم یکی سریع انحام بده بره و الان مشکل اصلی تکلیف این دامین من چی میشه؟؟

(یه یوزر و پسورد پنل هم بهم داده که بدرد نمیخوره هیچی نداره .)

پیش پرداختم خودش نخواست گفت یک جا میگیرم .

اگرم حالا بخوام شکایت کنم فقط جنبه حال گیریم باشه ، کجا باید برم؟؟ چیکار باید بکنم؟

MZ_Love17
15-04-2011, 21:01
در مورد دومین ها هم اگر پولشو دادید و این شرکت پنل به شما نمیده باز هم میتونید شکایت کنید و پنل رو به دست بگیرید

شکایت نمی خواد که
برای اینکه بتونید دامینتون رو از اون شرکت بگیرید و به یه شرکت دیگه انتقال بدین
کافیه به پشتیبانی اون شرکت بگین که می خوایین دامین رو به یه شرکت دیگه انتقال بدین
بعدش هم هزینه ی تمدید یک سال دامین رو باید پرداخت کنید و دامین مورد نظرتون انتقال داده می شه به اون شرکت
البته اینو بگم طرف (شرکتی که دامین رو ثبت کرده ) می تونه اذیتت کنه و انتقال نده ولی خوب اکثرا این کار رو انجام می دن
:27:

a1i
16-04-2011, 07:27
خوب دقیقا الان مشکل من اینه دیگه که این شرکته داره اذیت میکنه انتقال نمیده (خودشم که سایت و درست نمیکنه.) باید چه کنم؟؟

منم گفتم شکایت بیخیال اما کلا راهش چیه؟؟ میخوام بدونم.
ممنون.

DaRiOuShJh
18-04-2011, 00:08
اطلاعاته پنل رو ببینید میدن بهتون با یوزر و پسورد رو یا خیر
فکر نکنم راهه خاصی داشته باشه
شکایت هم هزینه بر و زمان بر هست