PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : erro 0x80070571

babak_tour
15-04-2011, 11:53
سلام. من یه لپتاپ دل 1558 دارم. ویندوز سون 64 بیت. هارد دیسک رو از همون روز اول با نرم‌افزار acronis پارتیشن بندی کردم.
C: 50GB windows
D: 50GB programs
E: 400GB datas

بعد از 2 ماه یه مشکلی که پیش می‌اومد و هنوز هم پیش میاد اینکه دیگه هیچ پلیری هیچ آهنگ یا فایل تصویری رو پلی نمی‌کنه. تا سیستم ریست شه. بیشتر زمانی که سیستم خیلی وقته روشنه. مشکل دوم که بعد از 4 ماه پیش اومد اینه که کپی کردن فایل توی درایو E بعضی وقت ها این پیغام رو می‌ده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعدش که سیستم رو ریست کنی موقع بالا امودن ویندوز درایو ٍ رو خودش چکدیسک(check Disk) می‌کنه. بعدش شاید درست شه، شایدم دوباره همون مشکل پیش بیاد. در این حالت حتی یه فولدر هم نمی‌تونی درست کنی.
الان یه ماه که درایو D هم این طوری شده.
اگه کسی بلده راهنمایی کنه.
باتشکر

jafarian
15-04-2011, 13:54
سلام. من یه لپتاپ دل 1558 دارم. ویندوز سون 64 بیت. هارد دیسک رو از همون روز اول با نرم‌افزار acronis پارتیشن بندی کردم.
C: 50GB windows
D: 50GB programs
E: 400GB datas

بعد از 2 ماه یه مشکلی که پیش می‌اومد و هنوز هم پیش میاد اینکه دیگه هیچ پلیری هیچ آهنگ یا فایل تصویری رو پلی نمی‌کنه. تا سیستم ریست شه. بیشتر زمانی که سیستم خیلی وقته روشنه. مشکل دوم که بعد از 4 ماه پیش اومد اینه که کپی کردن فایل توی درایو E بعضی وقت ها این پیغام رو می‌ده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعدش که سیستم رو ریست کنی موقع بالا امودن ویندوز درایو ٍ رو خودش چکدیسک(check Disk) می‌کنه. بعدش شاید درست شه، شایدم دوباره همون مشکل پیش بیاد. در این حالت حتی یه فولدر هم نمی‌تونی درست کنی.
الان یه ماه که درایو D هم این طوری شده.
اگه کسی بلده راهنمایی کنه.
باتشکر

این سایت دررابطه باهمین ارورتوضیح داده به زبان انگلیسی همون پست اول نگاه کنید :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

babak_tour
15-04-2011, 21:36
این سایت رو قبل از اینکه بیام اینجا مطرح کنم، تو سرچ دیده بودم.
شما خودت خوندی تو این سایت چی نوشته؟
پست اول که طرف مشکش رو گفته؛ پست بعدی هم بهش گفته چک دیسک کن.
من تو توضیحاتم نوشتم که خودش هر بار که سیستم رو ریست کنی این کار رو انجام میده.

babak_tour
17-04-2011, 16:49
نبو....د؟ حرکته....

wordist
18-04-2011, 09:56
این سایت دررابطه باهمین ارورتوضیح داده به زبان انگلیسی همون پست اول نگاه کنید :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دوست عزيز من يه بار ديگه هم تذكر داده بودم كه اينجور پاسخ دادنها و ارجاع دوستان به سايتهاي ديگه توي انجمن مرسوم نيست

شما فقط و فقط همين رويه رو پيش گرفتين كه درست نيست

يك اخطار در كارنامه شما ثبت شد