PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری یوزرنیم و نام کمپانی رو تغییر بدم ؟

light
14-04-2011, 22:06
دیروز یه نرم افزار نصب کردم که باعث شده username , company name کامپیوترم تغییر کنه
هر بازی و نرم افزار میخوام نصب کنم user , company اون شرکت میاد

تو xp بلد بودم تغییر بدم ، ولی ویندوز سون رو نمیدونم

Dew Drop
14-04-2011, 22:25
سلام
منظورتون Computer name هستش؟اگه اینه به این شکل عمل کنید.
رو Computer کلیک راست کنید و Proeprties بعد Advance system setting تو صفحه ای که باز میشه
برید به تب Computer Name بعد Change رو بزنید و تو اون قسمت می تونید تغییرش بدید.

jafarian
14-04-2011, 22:30
دیروز یه نرم افزار نصب کردم که باعث شده username , company name کامپیوترم تغییر کنه
هر بازی و نرم افزار میخوام نصب کنم user , company اون شرکت میاد

تو xp بلد بودم تغییر بدم ، ولی ویندوز سون رو نمیدونم

این فیلم دان کنیدنشون میده :20:

لینک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

wordist
16-04-2011, 12:59
این فیلم دان کنیدنشون میده :20:

لینک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سلام

چه دليلي هست كه برا يه مورد به اين سادگي كه پاسخ هم داده شده شما دوباره اقدام به پاسخ كنيد و لينك فيلم بذاريد !!!!؟

اين مورد از جنابعالي باز هم ديده شده كه لينك آموزش به بيرون سايت ميديد يا لينك فيلم

اين موارد در انجمن مرسوم نيست و خلاف قوانين هست

درصورتيكه پاسخ رو بلد هستيد همونجا خودتون برا طرف توضيح بديد و درصورتيكه ميخوايد از جائي نقل كنيد ميتونيد كپي كنيد و زيرش منبع رو ذكر كنيد

دفعات بعدي درصورت مشاهده اينگونه پاسخهاي غيرمعمول اخطار خواهيد گرفت
لطفا از اين پس رعايت كنيد

موفق باشيد

mgupload
25-07-2012, 16:04
با سلام ماسفانه آموزش ویدیئویی که در این تاپیک گذاشته شده حذف شده ... ( البته اگر آموزش از طریق ویدیو باشد بهتر است )

جهت تغییر نام کاربری ( UserName ) در ویندوز 7 ، ابتدا در Run و یا ابزاری که جهت جستجو در منو Start ویندوز قرار گرفته عبارت netplwiz را بنویسید و سپس Enter را کلیک کنید .

وارد پنجره netplwiz خواهید شد ، بر روی نام کاربری مورد نظر خود کلیک کرده و Properties را کلیک کنید ، کادری باز خواهد شد که در آن میتوانید UserName خود را تغییر دهید .

jafarian
25-07-2012, 22:57
نمیدونم شما چرا این پست قدیمی رو بالا آوردین این پست مال یکسال پیش چرا شما آوردین بالا از برنامه OEM Configurator استفاده کنن طبق شکل درضمن میتونن یک پیش نمایش هم ببینن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])