PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اطلاعاتی در رابطه با تبلت

GNesh
14-04-2011, 16:57
با سلام
بنده میخواستم در رابطه با تبلت های موجود در بازار اطلاعاتی کسب کنم چون ممکنه در آینده ای نزدیک بهشون نیاز پیدا کنم.
خودم فقط تبلت آپل (Ipad) و تبلت سامسونگ (GALAXY Tab) رو میشناسم.
میخواستم بدونم قیمت اینا چنده و مزیت هر کدوم نسبت به اون یکی چیه؟
آیا مدل های دیگری که بهتره باشه (از لحاظ کارایی + قیمت) در بازار هست؟
ممنون میشم کمک کنید.
اگر تاپیکی در این P30world یا سایتی در رابطه با مقایسه تبلت ها میشناسید لطف کنید معرفی کنید
خیلی خیلی ممنون

iMosi
14-04-2011, 17:31
سلام...دوست عزیز اپل آیپد 2 رو که دیدن....الان تبلت بخواین بخرین دیگه آیپد 1 یا گلکسی تب 7 اینچ رو بورس نیستند...

الان تبلت های خفن این ها هستند :
apple ipad 2
Xoom
....

و در آینده ای نزدیک Galaxy Tab 8.9 ,10 ....که تو تابستون میان...

البته من جای شما بودم هیش کدوم رو نمی خریدم...چون متاسفانه ایراد زیاد دارن...

GNesh
14-04-2011, 18:20
سلام
میشه حدود قیمت ها رو هم بگید؟
اگه ممکنه ایراداتشون هم بگین.

در ضمن من عجله ندارم میتونم تا تابستون صبر کنم

pooriya_hp
14-04-2011, 21:37
فعلا وارد ایران نشدند !!

GNesh
14-04-2011, 21:58
فعلا وارد ایران نشدند !!
منم از ایران نمی خوام بخرم

pooriya_hp
14-04-2011, 22:06
پس مدل های مثل : xoom و ipad 2 گزینه های مناسبی هستند !!
--------
قیمتشون هم حدودا 800 تومن هست !

GNesh
15-04-2011, 17:02
دوستان آیا این تبلت ها ، یو اس بی میخورن؟
بعد مدل Wifi اش چطوره؟ از لحاظ وایرلس و اینا مشکلی نداره؟
من چون دانشجو هستم قسمت e-book برام خیلی مهمه یعنی میخوام PDF ها رو راحت باز کنه و راحت بشه از روش مطالعه کرد ، از این بابت که ایرادی نداره؟ این مورد + Wifi برای من مهم ترین مسئله هست

pooriya_hp
15-04-2011, 17:35
دوستان آیا این تبلت ها ، یو اس بی میخورن؟
در بعضی مدل ها

بعد مدل Wifi اش چطوره؟ از لحاظ وایرلس و اینا مشکلی نداره؟
فوق العاده هس

من چون دانشجو هستم قسمت e-book برام خیلی مهمه یعنی میخوام PDF ها رو راحت باز کنه و راحت بشه از روش مطالعه کرد ، از این بابت که ایرادی نداره؟
بله PDF رو هم خیلی خوب باز می کنه

این مورد + Wifi برای من مهم ترین مسئله هست
تبلت هم بیشتر برای همین کارها هست !!

GNesh
15-04-2011, 17:52
در بعضی مدل ها

فوق العاده هس

بله PDF رو هم خیلی خوب باز می کنه

تبلت هم بیشتر برای همین کارها هست !!
خیلی ممنون از اینکه جواب سوالات منو میدید
راستش من اولویت اولم Ipad 2 هست و سوالاتم را در رابطه با اون میپرسم
مثلا همین یو اس بی و وایرلس و PDF رو در رابطه با اون میخوام بدونم که کاراییش چقدره؟
-----
الان که داشتم سرچ میکردیم اینو دیدم:

Main disadvantages

iTunes required for uploading content
No Flash support in the web browser
Poor still cameras – though, really, this thing isn’t meant for taking candids
No standard USB port
No kickstand – it cannot stand on a table without the help of a dock stand or a Smart cover
Non replaceable battery
No stereo loudspeakers
No GPS receiver for the Wi-Fi only version
No memory card slot
3G model uses micro-SIM, instead of a regular size SIM
iPhone apps designed for HVGA resolution squander screen real estate or look pretty bad uspcaled

آیا مرورگرش فلش رو باز نمیکنه واقعا؟ نمیشه یه مرورگر دیگه ریخت؟
یو اس بی استاندار هم نمیخوره!! منظورش همین یو اس بی معمولیاس؟ مثلا همین Flash card ها رو نمیشه بهش وصل کرد؟
در رابطه با I-book هم یه سوال داشتم.
کتابا رو که حتما نباید خرید میشه PDF های خودمون رو بهش بدیم؟
از مورد آخر منظورش اینه که یه باتری داخلی بیشتر نداره اگرم باتری خراب شد باید کلا تبلت را دور بیاندازیم؟
شرمنده اینقدر سوال میکنم میخوام یه چیز درست و حسابی بگیرم.:10:

pooriya_hp
15-04-2011, 18:32
بهتره بود در تایپک اختصاصی خودش مطرح می کردید !

◄◄ 2 Apple iPad اا گفت و گو و تبادل نظر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 06:32 PM ---------- Previous post was at 06:29 PM ----------

آیا مرورگرش فلش رو باز نمیکنه واقعا؟ نمیشه یه مرورگر دیگه ریخت؟
با Flash pleyer خیر اما برنامه جایگزین وجود دارد !

یو اس بی استاندار هم نمیخوره!! منظورش همین یو اس بی معمولیاس؟ مثلا همین Flash card ها رو نمیشه بهش وصل کرد؟
آداپتور برای memory card هست !1

کتابا رو که حتما نباید خرید میشه PDF های خودمون رو بهش بدیم؟
می تونید PDF بریزید و با ibook باز کنید !!

از مورد آخر منظورش اینه که یه باتری داخلی بیشتر نداره اگرم باتری خراب شد باید کلا تبلت را دور بیاندازیم؟
حقیقتا این مورد رو نمیدونم !

iMosi
15-04-2011, 18:34
دوست عزیز شما اصلا آیپد نخر......فقط هانی کومب:40:

pooriya_hp
15-04-2011, 18:44
می تونم دلیل نخریدن ipad رو بدونم ؟!

mr.dengo
15-04-2011, 18:52
داداش چون برات یو اس بی مهمه و با ادوبی ریدرم کار داری باید قید ایپد رو بزنی چون نه یو اس بی داره نه فلشو ساپرت میکنه ولی من دارم از ریدر بوک استفاده میکنم ولی هیچی ادوبی نمیشه فعلا رقیبش تو بازار xoom هستش با سیستم عامل اندروید
که این سیستم عامل برنامه هاش مثل مک زیاد نیست ولی خوب در حال تولیده

iMosi
15-04-2011, 19:17
دلیلش اینه که ایشون خیلی دوست داره تبلتی که میخره به پی سی نزدیک باشه =هانی کومب....

تو بین هانی کومبی ها هم حتما گلکسی تب رو من می پسندم....گلکسی تب 8.9 اینچ که قراره آخر این ماه تو هند بیاد که 1 ماه دیگش هم ایرانه....با قیمت خوب نه مثل ایپد 2 مفت گرون...

آیپد 2 اونور آب هم مفت گرونه .....تو اروپا هم قیمتاش به پولی که برای دستگاه تبلت باید بدی نمیخوره...

iMosi
15-04-2011, 19:28
نمیخواستم کشش بدم ولی اینو بدون اگر آیپد بخری بدون آیتونز که روی یه پی سی باید نصب باشه حتی یه عکس و آهنگ نمیتونی از آیپد پاک کنی...

آیپد اصلا Mass Storage نمیشه....یعنی همه چی باید از آیتونز رد شه.....ضمنا اگرم با نرم افزار جانبی یه فایلی رو بریزی روی آیپد ...وقتی رو آیپد با یه برنامه اونو باز می کنی ....آیپد اون فایل رو import می کنه تو برنامه !!!!یعنی حجمی که روی آیپدت میگیره میشه 2 برار حجم اون فایل....

آیپد اصلا یه فایل رو از مموری نمیتونه بخونه....یعنی یه فایلی رو مموری باشه وبا برنامه بخونتش....فایل حتما باید import شه توی آیپد ...توی اون app ای که میخوای ببینیش....

فیلم full HD رو هیچ جوره پخش نمیکنه مگر با فرمت mp4....یعنی هر فرمت دیگه ای باشه پخش میکنه ولی با لگ واختلاف صوت وتصویر...

من وشمایی که به محیظ پی سی با ویندروز عادت کردیم اصلا نمیتونیم با آیپد کنار بیاییم....آیتونز خیلی اذیت می کنه....

آیپد الان هیچی نداره جز...=یه دنیا برنامه وبازی.....که برنامه هاش احتمالا به زودی رو تبلت های دیگم مشابهش میاد....ولی بازیاش نه....

ولی اخه تبلت مگه برای بازیه...

مولتی تسکینگ آیپد واقعی نیست.....درمورد هانی کومب تحقیق کن ببین چه سیستم عامل توپیه:40:

iMosi
16-04-2011, 00:02
از عجایبه روزگاره......تو آیپد نمیشه فایل به ایمبل اتچ کرد.....مثلا تبلته.....دیوونه شدم به خدا...:13:

pooriya_hp
16-04-2011, 12:00
مثل اینکه دل پری از apple ipad داشتی !!
------
دوست من بحث apple Macintosh با IBM pc جدا هست و این دو گروه از قبل هم با هم جنگ و جدال داشتند !!

من قبول دارم که PC / windows برنده هست چون از همون ابتدا با قیمت کم + محیط کاربری ساده و ... وارد کار شد !!

الان هم باز همین بحث سر گرفته فقط با اضافه شدن android !!

در نهایت نمیشه یه برند و محصولش رو زیر سوال برد چه بساء که برند برای خودش غولی هم باشه ( apple - SONY - ms و... )